Przeczytaj oficjalny opis

A Agrarna Szkoła Viseu (ESAV), Oficjalnie założona w dniu 19 grudnia 1994 roku (nr 304/94) dekret, że jest jedną z jednostek organizacyjnych Politechniki Viseu, integracji sieci górnej portugalskiej edukacji publicznej na poziomie edukacji politechniki. Tak było kontynuowała tradycję, ponieważ miasto Viseu przywilej bycia pionierem w edukacji rolniczej w Portugalii, tworząc Szkołę wykształcenie rolnicze Viseu, na mocy dekretu z dnia 16 grudnia 1852 r.

ESAV chcesz przekazać i rozpowszechnianie wiedzy z myślą o szkoleniu studentów z zaawansowanych umiejętności w zakresie nauk rolniczych, żywności i weterynarii; wspieranie badań stosowanych i ich rozpowszechniania,, wymiany naukowej i technologicznej kulturalnych z podobnymi instytucjami krajowymi i międzynarodowymi oraz relacji ze środowiskiem biznesu w celu przyczynienia się do rozwoju regionu i kraju.

Tak więc, cele ESAV oparte na trzech aspektach: - Jakość edukacji, poprzez przekazywanie wiedzy technicznej i naukowej stale aktualne i dokładne, koncentruje się na wykorzystaniu technologii kluczowych dla szkolenia studentów w zakresie produkcji rolnej i zootechniki, ekologii i krajobrazu, leśnictwo, Biosystems, przemysł spożywczy, a nawet opieki weterynaryjnej.

  • Budowa mostów ze społecznością poprzez wsparcie techniczne i naukowe, projekty, usług, firm doradczych, organizacji instytucjonalnych zarówno na poziomie regionalnym, krajowym i międzynarodowym. W ten sposób są w stanie udzielić informacji, przekazywania wiedzy, mobilizując wsparcie i wolę, fakty bez wątpienia podstawowe znaczenie dla integracji szkoły w środku. Jakość ministra edukacji, zainspirowany sukcesem stosowania zasad Deklaracji Bolońskiej, wyraźnie wskazuje na ten fakt.
  • Rozwój badań, eksperymentów i upowszechniania wiedzy w dziedzinie nauk rolniczych, żywności i weterynarii, pozwalając na przesuwanie ich sektorów produkcyjnych. Działania te są uproszczone przez wydział coraz bardziej wykwalifikowanych i jest na stałe zaangażowana do sukcesu edukacyjnego uczniów, jako dowód ich wysoki odsetek lekarzy.

ESAV się w doskonałej części miasta Viseu, w Quinta da Alagoa, z około 23 hektarów. Posiadając wiele kultur, podkreślając winnic, sadów i gaj oliwny. Licząc nawet struktur produkcji zwierzęcej z owiec, kóz, bydła, drobiu i królików, jak również Weterynaryjnej Centrum Pielęgniarstwa i laboratoriów z technologii, które umożliwiają nabycie umiejętności w różnych dziedzinach technicznych i naukowych.

Dążąc do specjalnego szkolenia dla pełnej integracji w życie swoich studentów pracuje, ESAV mają ciała personelu, nauczania i pracowników niebędących nauczycielami, wykwalifikowanych i zmotywowanych. Przyczyniają się one także do sukcesu ESAV ich studentów z ich chęci, dostępności i zdolności do pracy zapewniają doskonałą współpracę w zakresie przekazywania i nabywania umiejętności.

Programy prowadzone przez:
  • Portugalski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)

Czy ogólne umiejętności w tym oczywiście mgr Nabywanie i dalszego rozwoju wiedzy naukowej i technicznej w różnych dziedzinach produkcji zwierzęcej. ... [+]

Cele i kompetencje

Czy ogólne umiejętności w tym oczywiście mgr Nabywanie i dalszego rozwoju wiedzy naukowej i technicznej w różnych dziedzinach produkcji zwierzęcej.

Są konkretne umiejętności cykl studiów prowadzących do uzyskania stopnia Master of Animal Production Technologies:

Zdobyć eksperymentalne nawyki Procedura z zastosowania w sektorze produkcyjnym; Rozwijać potencjał badawczy w zakresie produkcji zwierzęcej; Opracowanie krytyczny stosunek do prądu problemów produkcji zwierzęcej; Definiowanie ścieżek, które prowadzą do najlepszych rozwiązań w konkretnych dziedzinach produkcji zwierzęcej, kierując swoje obawy do niektórych bież... [-]
Portugalia Viseu
Październik 2020
Portuguese (Portugal)
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)

Ogólne cele tego kursu Master w Jakości Żywności i Technologii, oraz dalszego rozwoju nabycia wiedzy naukowej i technicznej w Jakości Żywności i Technologii. ... [+]

Cele i kompetencje

Ogólne cele tego kursu Mistrz w Jakości Żywności i TechnologiiNabycie i pogłębienie wiedzy naukowej i technicznej w Jakości Żywności i Technologii.

Szczegółowe cele trakcie studiów prowadzących do stopnia Master w Jakości Żywności i Technologii:

Zwiększenie wiedzy operacji i procesów w przemyśle spożywczym, w celu kontrolowania reakcji w żywności podczas procesu wytwarzania i ich przechowywania; Zrozumieć i mieć możliwość wykonywania i wdrażania nowoczesnych technik analitycznych związanych z jedzeniem, a także wykazać doświadczenie w stosowaniu nowoczesnych technik laboratoryjnych analiz; Możliwość wyboru odpowiedni... [-]
Portugalia Viseu
Październik 2020
Portuguese (Portugal)
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Polytechnic Institute of Viseu

Instituto Politécnico de Viseu