Católica-Lisbon - Graduate School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Católica-Lisbon, założona ponad 40 lat temu, jest wiodącą szkołą ekonomii i zarządzania w Portugalii. Położona w sercu Lizbony, Católica-Lizbona cieszy się od dawna reputacją innowacyjnego nauczania i rygorystycznych badań akademickich. Szkoła jest silnie zaangażowana w dyscyplinę intelektualną, krytyczne myślenie i doskonałość akademicką.

Católica-Lizbona ma także wyjątkowe powiązania ze światem korporacyjnym i wysoki poziom zaangażowania korporacji w szkołę. Wielu absolwentów Católica-Lizbona zajmuje stanowiska dyrektora generalnego lub zasiada w zarządach. Osiągnięcia naszych absolwentów wskazują, że nasza misja polegająca na rozwijaniu wybitnych absolwentów wyższych karier w biznesie i ekonomii jest realizowana.

Católica-Lizbona rozwinęła międzynarodowy profil w ciągu ostatnich kilku lat, rekrutując kadrę nauczycielską z najlepszych szkół amerykańskich i europejskich. Obecnie ponad jedna trzecia naszych profesorów pochodzi spoza Portugalii, reprezentowanych jest 17 różnych narodowości, a 85% ma międzynarodowe doktoraty. Ponadto duża liczba studentów zagranicznych decyduje się na studia w Católica-Lizbona, a nasi studenci mają możliwość studiowania za granicą ze względu na dużą liczbę umów o wymianie z najlepszymi szkołami międzynarodowymi.

128295_CATOLICALISBONschoolphoto.jpg

Católica-Lizbona była pierwszą portugalską szkołą biznesu akredytowaną przez AACSB, EQUIS i AMBA oraz jedną z niewielu szkół na świecie posiadającą słynną akredytację Triple Crown. To uznanie trzech głównych agencji akredytacyjnych dla edukacji menedżerskiej reprezentuje międzynarodowe uznanie doskonałości akademickiej naszych programów, zapewniając, że spełniają one najbardziej wymagające standardy międzynarodowe.

Według „Financial Times” Católica-Lizbona była pierwszą szkołą portugalską, która znalazła się wśród najlepszych europejskich szkół biznesu. Católica-Lizbona konsekwentnie zajmuje pierwsze miejsce w Business School w Portugalii. Co więcej, Católica-Lizbona została pierwszym programem stowarzyszeniowym CFA® University w Portugalii przez CFA® Institute, globalne stowarzyszenie specjalistów inwestycyjnych, które przyznaje prestiżowe oznaczenie CFA®. Nasze innowacyjne programy magisterskie w zakresie zarządzania, ekonomii i finansów zapewnią ci solidne podstawy w zakresie zasad i praktyki, nauczą cię nowych umiejętności i koncepcji, które wzbogacą twoje myślenie i rozpoczną karierę we współczesnym świecie biznesu.

Programy mgr Católica-Lizbona są przeznaczone dla absolwentów z ograniczonym doświadczeniem zawodowym, którzy chcą pogłębić wiedzę w konkretnej dziedzinie i rozpocząć karierę w wybranej dziedzinie. Kandydaci powinni mieć mniej niż 2 lata doświadczenia zawodowego zdobytego po studiach licencjackich.

Czekamy na przyjęcie do kampusu.

Lokalizacje

Lizbona

Address
Palma de Cima, 1649-023 Lisboa, Portugal
Lizbona, Lizbona, Portugalia

Akredytacje