Catolica Porto Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

PREZENTACJA SZKOŁY

Católica Porto Business School to szkoła Katolickiego Uniwersytetu w Portugalii, znana z rozwoju profesjonalistów, koncentrująca się na trwałości i poszanowaniu jednostek. Od ponad 25 lat szkoła specjalizuje się w szkoleniach z zakresu ekonomii i zarządzania w globalnym kontekście biznesowym, które następnie podejmują kariery zawodowe w kraju i za granicą. Szkoła utrzymuje silne więzy z branży, umożliwiając ciągłe dostosowywanie rozwoju umiejętności do potrzeb rynku, czego skutkiem są nieustające tempo innowacji programów i metod nauczania i rozwoju. Międzynarodowy wymiar szkoły ma doświadczenie poprzez ukończenie kursów za granicą poprzez wymianę lub programy podwójnego dyplomu, uczestnicząc w międzynarodowych tygodniach za granicą, kończąc zadania i pracując w grupach z uczniami międzynarodowymi oraz poprzez ukończenie wielu kursów prowadzonych w języku angielskim przez zaproszonych profesorów z naszej międzynarodowej sieci partnerskiej.

Na poziomie licencjackim realizowany jest rozwój techniczny wraz z wszystkimi niezbędnymi umiejętnościami umięśnieniami zdolnymi do zatrudnienia uczniów po trzyletnim programie i przygotowania do kontynuowania studiów w najlepszych szkołach biznesu na całym świecie. Na poziomie magisterskim przygotowujemy specjalistów specjalizujących się w obsłudze lub obszarach przemysłowych. Nasz program jest ukończony programami MBA i kursami wykonawczymi w różnych wyspecjalizowanych obszarach dla rozwoju profesjonalistów w całym ich życiu. Obecnie Szkoła oferuje programy w Portugalii, Angoli, Brazylii i Mozambiku i nadal pracuje nad rozszerzeniem na nowe obszary geograficzne.

Szkoła ma swoją działalność badawczą zorganizowaną w dwóch ośrodkach badawczych i dwóch laboratoriach. Na początek CEGE, które prowadzi wszystkie podstawowe projekty badawcze i jest ośrodkiem badawczym akredytowanym przez portugalską Fundację Nauki i Technologii (FCT). Następnie mamy BeoLab i Slab, które prowadzą odpowiednio opracowane projekty badawcze z dziedziny ekonomiki behawioralnej i zarządzania usługami. Wreszcie CEGEA jest ośrodkiem badawczym zajmującym się głównie badaniami stosowanymi i usługami doradczymi.

Witamy w naszej szkole!

MISJA, WIZJA I WARTOŚCI

MISJA

Aby przygotować światowych profesjonalistów z silnym naciskiem na przedsiębiorczość, zrównoważony rozwój i szacunek dla jednostek, przewidywanie przyszłych potrzeb organizacji i promowanie rozwoju wiedzy naukowej i stosowanej.

WIZJA

Szkoła ma być krajowym i międzynarodowym odniesieniem do pełnego rozwoju profesjonalistów, poprzez rygorystyczne i wykwalifikowane nauczanie, poprzez silne relacje biznesowe i poprzez innowacje metod nauczania. Naszym celem jest krajowe i międzynarodowe odniesienie w badaniach z dziedziny ekonomii i zarządzania. Chcemy, aby Católica Porto Business School stało się atrakcyjnym miejscem pracy, poszukiwanym przez naukowców i najlepszych badaczy.

WARTOŚCI

  • Doskonałość
  • trwałość
  • Szacunek dla osób indywidualnych

Lokalizacje

Porto

Address
R. de Diogo Botelho 1327, 4169-005 Porto, Portugal
4169-005 Porto, Dystrykt Porto, Portugalia
Telefon
+351 22 619 6200

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje