Przeczytaj oficjalny opis

O szkole

Universidad Metropolitana jest prywatną policealną instytucją edukacyjną i członkiem organizacji uniwersyteckiej Ana G. Méndez (AGMUS), organizacji non-profit.

Historia

Sześć dekad temu trzej wybitni pedagodzy, Ana G. Méndez, Florencio Pagán Cruz i Alfredo Muñiz Souffront, dostrzegli potrzebę nowego podejścia do edukacji, aby dotrzymać kroku zmianom społecznym i gospodarczym w Puerto Rico. W 1949 roku położyli podwaliny pod stworzenie nowoczesnych, elastycznych instytucji szkolnictwa wyższego. Pierwsza z trzech takich instytucji, Puerto Rico Junior College, otworzyła swoje podwoje w 1949 roku. Rozpoczęła się od kampusu w Río Piedras, aw 1959 roku przeniosła się do nowych obiektów w Cupey.

W 1969 r. Założyciele zorganizowali Fundację Edukacyjną Ana G. Méndez (AGMEF), aby rozszerzyć swoje dwudziestoletnie doświadczenie w szkolnictwie wyższym na szerszą populację. W ramach tego ciągłego rozwoju, Colegio Universitario Metropolitano powstało w kampusie w Cupey w 1980 roku i przekształciło się w Universidad Metropolitana w 1985 roku.

Misja

Misja Universidad Metropolitana polega na zapewnieniu uczniom atmosfery wolności akademickiej i wyzwań intelektualnych, niezbędnych zasobów, które pomogą im rozwinąć wysokie wartości kulturowe i etyczne, krytyczne myślenie, ciekawość intelektualną, umiejętności językowe i technologiczne, a także umiejętności osobiste i zawodowe wymagane do sukces w ich zawodach i codziennym życiu.

Doświadczenie akademickie jest wspierane przez nowoczesne technologie stosowane w nauczaniu, uczeniu się i ocenie procesu.

Charakterystyczne dla UMET cechy instytucjonalne charakteryzują się zobowiązaniem do jakości uczenia się, licencjackich i magisterskich badań naukowych, lokalnych i międzynarodowych możliwości odbycia stażu oraz wymiany studentów i wydziałów z prestiżowymi instytucjami i usługami społeczności.

UMET jest bardzo zaangażowany w ochronę zasobów środowiska i ich zrównoważony rozwój.

Universidad Metropolitana subskrybuje elastyczną politykę przyjmowania, która zapewnia otwarte kanały komunikacji pomiędzy społecznością akademicką a administracją w celu uproszczenia procedur administracyjnych i bezpośredniego zaangażowania społeczności akademickiej w proces decyzyjny w ramach tradycyjnej hierarchii zasad i przepisów. Ta polityka jest wspierana przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, zaangażowaną w doskonałość akademicką. Usługi wsparcia dla studentów są zintegrowane i ukierunkowane na osiągnięcie celów akademickich, społecznych i kulturalnych.

Universidad Metropolitana uznaje swoją odpowiedzialność za oferowanie "twarzą w twarz", a także usługi nauczania na odległość w celu rozszerzenia opcji szkolnictwa wyższego w Puerto Rico. UMET to społeczność ucząca się, która szybko reaguje na potrzeby i zainteresowania studentów, wykładowców i personelu administracyjnego w odpowiednich, bezpiecznych i atrakcyjnych obiektach. Praca zespołowa i głębokie poczucie przynależności między grupami sprzyja osobistemu i zawodowemu rozwojowi zasobów ludzkich.

Universidad Metropolitana przyznaje, że edukacja jest procesem trwającym całe życie i ceni edukację dorosłych jako wkład w nietradycyjne formy szkolnictwa wyższego. UMET promuje indywidualne i zbiorowe zaangażowanie z doskonałością we wszystkich aspektach edukacji pomaturalnej w środowisku wielkiego intelektualnego wyzwania z szerokimi możliwościami rozwoju ludzkich talentów i potencjału.

universidad

Studenci zagraniczni i zagraniczni

Studenci zagraniczni i zagraniczni, którzy złożyli podanie o nowych studentów, muszą złożyć następujące dokumenty:

 • Oficjalny zapis ostatnich badań
 • Certyfikat równoważności akademickich referencji
 • Wyniki EXADEP (PAEG) lub GRE.
 • Wypełniony formularz zaświadczenia o uzyskaniu pomocy (I-134) wydany przez autoryzację Urzędu Rekrutacji i pomocy finansowej.
 • Dowody posiadania wizy (F1), karty stałego rezydenta lub dowodu posiadania karty, która wskazuje na badanie.
 • Bezzwrotna opłata za zgłoszenie w wysokości 25,00 USD płatna na rzecz Universidad Metropolitana.

Studenci zagraniczni ubiegający się o przyjęcie na studia muszą przynieść następujące dokumenty:

 • Oficjalny zapis ostatnich badań.
 • Kopia Katalogu Uniwersytetu uczęszczanego w kraju pochodzenia.
 • Dowody posiadania wizy (F1), karty stałego rezydenta lub dowodu posiadania karty, która wskazuje na badanie.
 • Bezzwrotna opłata za zgłoszenie w wysokości 25,00 USD płatna na rzecz Universidad Metropolitana.

* Student ma 45 dni na dostarczenie transkrypcji kredytowej, jeśli uczniowie nie będą przestrzegać tego terminu, jego rejestracja zostanie anulowana.

Informacje kontaktowe:

 • Oficina de asuntos internacionales umetinternacional@suagm.edu
 • Admisiones admisiones-umet@suagm.edu
 • Tel. (787) 766-1717, zewn. 9-6532
 • Tel. (787) 766-1717, zewn. 9-6657
 • Tel. (787) 766-1717, zewn. 9-6321

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski
 • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Universidad Metropolitana (UMET)

Master of Science w dziedzinie zarządzania środowiskiem (MSEM) ze specjalizacją w zakresie ochrony i zarządzania zasobami naturalnymi oferuje wybitny i zaktualizowany pro ... [+]

Master of Science w dziedzinie zarządzania środowiskiem (MSEM) ze specjalizacją w zakresie ochrony i zarządzania zasobami naturalnymi oferuje wybitny i zaktualizowany program nauczania, który przygotowuje studentów do podjęcia obowiązków w zakresie zarządzania, wymaganych przez dzisiejszy obszar ochrony środowiska./iframe>

Doświadczenia akademickie i terenowe Szkoły pozwalają studentom rozwijać kompetencje w zakresie zarządzania środowiskiem, które pozwolą im na zajęcie stanowisk kierowniczych w sektorze publicznym i prywatnym.

Głównym celem tego programu jest przygotowanie wykształconego i wykwalifikowanego specjalisty, który przyczynia się do rozwiązywania problemów środowiskowych świata w celu osiągnięcia zrównoważonego rozwoju.... [-]

Portoryko San Juan
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Metropolitana (UMET)

Master of Science w zakresie zarządzania środowiskowego (MSEM) ze specjalizacją w zakresie zarządzania ryzykiem środowiskowym i oceny oferuje wybitny i zaktualizowany pro ... [+]

Master of Science w zakresie zarządzania środowiskowego (MSEM) ze specjalizacją w zakresie zarządzania ryzykiem środowiskowym i oceny oferuje wybitny i zaktualizowany program nauczania, który przygotowuje studentów do podjęcia obowiązków w zakresie zarządzania, wymaganych przez dzisiejszy obszar ochrony środowiska.

Doświadczenia akademickie i terenowe Szkoły pozwalają studentom rozwijać kompetencje w zakresie zarządzania środowiskiem, które pozwolą im na zajęcie stanowisk kierowniczych w sektorze publicznym i prywatnym. Głównym celem tego programu jest przygotowanie wykształconego i wykwalifikowanego specjalisty, który przyczynia się do rozwiązywania problemów środowiskowych świata w celu osiągnięcia zrównoważonego rozwoju.... [-]

Portoryko San Juan
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Universidad Metropolitana (UMET)

Program studiów dla osób zainteresowanych adaptacją nauczycieli wychowania fizycznego do specjalnych populacji w scenariuszach publicznych lub prywatnych. ... [+]

Program studiów dla osób zainteresowanych adaptacją nauczycieli wychowania fizycznego do specjalnych populacji w scenariuszach publicznych lub prywatnych.

Programy magisterskie Szkoły Edukacji stanowią liczne i innowacyjne alternatywy dla rozwoju profesjonalistów, którzy są liderami formalnych instytucji edukacyjnych i innych powiązanych środowisk pracy.

Misja Szkoły Edukacji

Misje Szkoły Edukacji opierają się na zasadzie, że edukacja jest sztuką osiągania pozytywnych zmian opartych na etyce społecznej. Nasz cel doskonałości przejawia się w tym, że dobra jakość życia jest wytworem holistycznej instrukcji ucznia i nauczyciela. Akademicka autonomia, szacunek dla różnorodności, równości i ludzkiej godności, a także refleksyjna i różnorodna myśl, charakteryzują nasze środowisko organizacyjne.... [-]

Portoryko San Juan
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Metropolitana (UMET)

Specjalizacja Marketing ma na celu poszerzenie ram teoretycznych w obszarze marketingu i rozwój umiejętności aplikacyjnych i badawczych w podejmowaniu decyzji. ... [+]

Specjalizacja Marketing ma na celu poszerzenie ram teoretycznych w obszarze marketingu i rozwój umiejętności aplikacyjnych i badawczych w podejmowaniu decyzji.

WARUNKI PRZYJĘĆ

Studenci z tytułem licencjackim w zakresie administracji biznesowej powinni spełniać następujące wymagania:

Posiadaj tytuł licencjata na akredytowanym uniwersytecie.

Prześlij wniosek zawierający:

Oficjalne zapisy wszystkich studiów uniwersyteckich

Trzy listy polecające od osób, które są w stanie ocenić szanse kandydata na osiągnięcie sukcesu w programie.

Przeprowadzaj wywiady z Komisją ds. Przyjmowania zgłoszeń do programu... [-]

Portoryko San Juan
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Metropolitana (UMET)

Ta specjalizacja jest ukierunkowana na ułatwienie nauczycielowi edukacji specjalnej narzędzi, które pozwalają jej / mu skutecznie i efektywnie wykonywać swoje funkcje w k ... [+]

Ta specjalizacja jest ukierunkowana na ułatwienie nauczycielowi edukacji specjalnej narzędzi, które pozwalają jej / mu skutecznie i efektywnie wykonywać swoje funkcje w klasie. Ponadto specjalność na tym poziomie ułatwia rywalizację z nią w dziedzinie magisterium o stopień nauczyciela współpracującego.

WYMAGANIA WSTĘPNE: PROGRAM MASTER

Kandydat jest uprawniony do przyjęcia, jeśli spełnia następujące wymagania:

Bachelor of Arts w Edukacji lub pokrewnej dziedzinie z akredytowanej instytucji lub Bachelor of Arts ze stopniem naukowym w danej dziedzinie, która wymaga kursów w edukacji;Indeks przyjęć 3,00 na studia licencjackie. Jeśli na koniec ukończenia studiów magisterskich uczeń ma GPA między 2,50 a 2,99, musi zdać egzamin edukacyjny EXADEP. Studenci z GPA 3,00 lub więcej są zwolnieni z korzystania z EXADEP.Wymagana jest pisemna i ustna znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego.Wypełniony wniosek i odpowiednie opłaty w terminie określonym w kalendarzu uczelni;Dowody na studia licencjackie i magisterskie (oficjalny zapis).... [-]
Portoryko San Juan
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Metropolitana (UMET)

Specjalizująca się w misji Project Management jest rozwój specjalistów z umiejętności niezbędne, by stać się skutecznych menedżerów projektów zdolnych do generowania pomy ... [+]

Specjalizująca się w misji Project Management jest opracowanie specjalistów z umiejętności niezbędne, by stać się skutecznych menedżerów projektów zdolnych do generowania pomysłów i twórczych projektów. Jego konstrukcja pozwala na zaspokojenie popytu edukacyjną dla dorosłych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w sektorze przedsiębiorstw, które chcą poprawić swój trening jako kierowników projektów lub poprzez rozwijanie strategicznych planów biznesowych i inne inicjatywy wymagany. Wyniki te są częścią czynników, od których powodzenie projektu jest zdefiniowana, rozumianych w ramach parametrów czasu, budżetu i satysfakcji klienta.

Wymagania wstępne:... [-]

Portoryko San Juan
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidad Metropolitana (UMET)

Program studiów dla osób zainteresowanych rozwojem, wdrażaniem, zarządzaniem i oceną usług wypoczynkowych i programów sportowych w agencjach rządowych, gminach i instytuc ... [+]

Program studiów dla osób zainteresowanych rozwojem, wdrażaniem, zarządzaniem i oceną usług wypoczynkowych i programów sportowych w agencjach rządowych, gminach i instytucjach prywatnych.

Wymagania wstępne do programu studiów magisterskich

Kandydat jest uprawniony do przyjęcia, jeśli spełnia następujące wymagania:

1. Bachelor of Arts w Edukacji lub pokrewnej dziedzinie z akredytowanej instytucji lub Bachelor of Arts ze stopniem naukowym w danej dziedzinie, która wymaga kursów w edukacji; 2. Wskaźnik przyjęcia 3,00 na studia licencjackie. Jeżeli po ukończeniu studiów magisterskich uczeń ma GPA między 2,5 a 2,99, musi zdać egzamin edukacyjny EXADEP. Studenci z GPA 3,00 lub więcej są zwolnieni z korzystania z EXADEP; 3. Wymagane są pisemne i ustne kompetencje w języku angielskim i hiszpańskim; 4. Wypełniony formularz zgłoszeniowy i odpowiednie opłaty w terminie określonym w kalendarzu uczelni; 5. Występowanie studiów licencjackich i magisterskich (oficjalny zapis).... [-]

Portoryko San Juan
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku