Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Carolina

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ana G. Méndez University jest instytucją szkolnictwa wyższego, która ma bogate doświadczenie w oferowaniu programów spełniających najwyższe standardy doskonałości akademickiej. Znając szeroką i zaktualizowaną ofertę akademicką, wiemy, że znajdziesz program i sposób uczenia się, który najlepiej odpowiada Twojemu stylowi życia.

Uniwersytet Ana G. Méndez dąży również do posiadania wyspecjalizowanego personelu dydaktycznego i doświadczenia w metodologii promującej uczenie się, w celu zapewnienia studentowi szerokiej gamy usług oraz zapewnienia nowoczesnej infrastruktury fizycznej i najnowocześniejszych zasobów technologicznych .

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną, abyś mógł dowiedzieć się więcej o naszej historii, naszych osiągnięciach i licznych wkładach, które codziennie dostarczamy społeczności i społeczeństwu Puerto Rico. Kampusy UAGM znajdują się w różnych częściach Puerto Rico oraz w Stanach Zjednoczonych na Florydzie, Dallas i Maryland. Nasze programy i usługi są postrzegane na całym świecie.

widok

Zostać uznanym za jeden z uniwersytetów o największej doskonałości akademickiej w Puerto Rico i na świecie.

misja

Kampus Uniwersytetu Ana G. Méndez w Karolinie (dawniej Universidad del Este) to akredytowana, prywatna, świecka, niedochodowa instytucja szkolnictwa wyższego, która jest częścią Uniwersytetu Ana G. Méndez. Poświęca swoją pracę naukową i służbową promowaniu konstruktywistycznego uczenia się, poszanowania różnorodności i sprawiedliwości społecznej. Jego misją jest promowanie integralnego rozwoju ludzi w celu kształtowania odpowiedzialnych i wspierających obywateli, zdolnych do przyczynienia się do zrównoważonego rozwoju ich środowiska poprzez społeczno-humanistyczną edukację doskonałości; docenianie badań, internacjonalizacji, przedsiębiorczości, technologii, kultury i zaangażowania społeczności. Wszystkie jego zasoby wspierają akademicką ofertę certyfikatów, stopni naukowych, matury, studiów magisterskich i kształcenia ustawicznego.

Zasady

Zasady, którymi kieruje się instytucja, to: doskonałość, innowacja, sprawiedliwość, szacunek, wolność myśli i działania, solidarność, sprawiedliwość, uczciwość i odpowiedzialność społeczna.

Polecane dane

Rodzaj instytucji

Prywatne, świeckie i akredytowane, non-profit.

Fundacja

1949 r

Motto

Jesteśmy świetni dla naszej kultury.

Absolwenci

Nasi absolwenci osiągnęli wyższe cele.

Baza danych, która osiąga 22 267 absolwentów, pozwala nam rozpoznać ich pozycję w zawodach medycznych; prawo; edukacja; pielęgniarstwo; administracja szkolnictwa wyższego; przedsiębiorczość; handel; polityka publiczna; zarządzanie; marketing; gościnność i turystyka; sztuka kulinarna; bankowość; branże zdrowia; komunikacja; rozrywka; lotnictwo i inżynieria, z którymi kraj korzysta i wzmacnia swój kapitał ludzki.

Oprócz rządu Portoryko, takie firmy jak Telemundo, GFR Media, Pfizer, Walgreens, CVS, St. Regis Bay Beach Resort, Plaza Provision, hotel Sheraton Convention Center

Centra nauki

 • Puerto Rico: Karolina (główny kampus), Arecibo, Barceloneta, Cabo Rojo, Santa Isabel, Yauco.
 • Stany Zjednoczone (programy dwujęzyczne): Maryland, Orlando, Tampa, Południowa Floryda i Dallas (Teksas).

Oferty akademickie

Ponad 70 programów z zakresu przedsiębiorczości, biznesu, nauk o zdrowiu, hotelarstwa i sztuki kulinarnej, nauk społecznych i humanistycznych, nauki i technologii, edukacji i profesjonalnych studiów technicznych.

128479_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Akredytacje

Akredytacja instytucji szkolnictwa wyższego jest procesem, w którym organizacja zewnętrzna bada jakość programów edukacyjnych oferowanych w tej instytucji.

Aby zapewnić najlepszą edukację naszym studentom, nasza instytucja jest akredytowana przez następujące organizacje:

 • Middle States Commission on Higher Education (MSCHE)
 • Rada Edukacji Puerto Rico
 • Komisja Akredytacyjna ds. Programów Administracji Gościnnej (ACPHA)
 • Komisja Akredytacyjna American Culinary Federation Education Foundation (ACFEF)
 • Rada Akredytacyjna Szkół Biznesowych i Programów (ACBSP)
 • Międzynarodowe Stowarzyszenie Ustawicznego kształcenia i szkolenia (IACET)
 • Rada ds. Akredytacji Edukacji Nauczycieli (TEAC)
 • Rada ds. Edukacji Pracy Socjalnej (CSWE)
 • Komisja Akredytacyjna ds. Edukacji Pielęgniarskiej (ACEN)

Chronologia uniwersytetu

1949 - Założenie Puerto Rico Junior College (PRJC).

1959 - PRJC zostaje pierwszym dwuletnim prywatnym uniwersytetem w Puerto Rico, akredytowanym przez Middle States Association (MSA).

1990 - PRJC zainaugurował swój nowy kampus w gminie Carolina. Centralizują usługi poza murami w 5 gminach: Yauco, Coamo, Cabo Rojo, Utuado i Moca.

1992 - Stał się Eastern University College (CUE) i poszerzył swoją ofertę akademicką, oferując stopnie licencjackie.

1996 - Przeprowadzono transfer studentów Szkoły Hotelarskiej Firmy Turystycznej do Międzynarodowej Szkoły Turystyki i Zarządzania Hotelarstwem (ISTHM).

1997 - powstała Szkoła Studiów Zawodowych i rozpoczął się program NOW, przyspieszona nauka alternatywna skierowana do profesjonalnej osoby dorosłej.

2001 - instytucja poszerzyła swoją ofertę akademicką o mistrzów, aktualizuje swoją misję i staje się Universidad del Este (UNE)

2003 - W kampusie w Karolinie otwarto nowy budynek Międzynarodowej Szkoły Turystyki i Administracji Hoteli.

2004 - Międzynarodowa Szkoła Turystyki i Administracji Hotelowej zostaje wyróżniona międzynarodową nagrodą Quality Star Award przyznawaną przez organizację Business Initiative Directions z siedzibą w Hiszpanii.

2005 - Otwarcie Centrum Zatrudnienia w kampusie w Karolinie i Centrum Edukacji Przedszkolnej zaczyna działać. Międzynarodowa Szkoła Turystyki i Zarządzania Hotelami po raz drugi została wyróżniona przez Business Initiative Directions z Międzynarodową Nagrodą Korony Jakości w kategorii Diament.

2006 - Middle States Commission on Higher Education upoważniła do ponownej akredytacji instytucji do 2015 roku. Utworzono Northeast Technology Initiative (INTENE). Po raz trzeci Międzynarodowa Szkoła Turystyki otrzymała wyróżnienie Kierunki inicjatywy biznesowej, przyznając nagrodę World Quality Commitment Award w kategorii International Star.

2007 - Otwarcie budynku szkoły: administracja biznesu, nauki o zdrowiu i edukacja.

2010 - Universidad del Este otrzymuje akredytacje od Association of Collegiate Business Schools and Programs (ACBSP), Joint Review Committee on Education in Radiologic Technology (JRCERT) oraz American Culinary Federation (ACF).

2013 - Universidad del Este otwiera biuro promocji w Mayagüez i Arecibo oraz pierwszy obiekt UNE Salud.

2014 - Rozpoczęcie budowy majestatycznego budynku Biblioteki Jesúsa T. Piñero. Program sztuki kulinarnej rozpoczyna się w Waszyngtonie

2019 - Universidad del Este zmienia nazwę na kampus Universidad Ana G. Méndez Carolina.

Lokalizacje

Karolina

Address
Carretera 190 Km 1.8
Barrio Sabana Abajo

Karolina, Karolina, Portoryko

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium