Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ana G. Méndez University, Online Campus udostępnia szkolnictwo wyższe lokalnej i międzynarodowej społeczności o najwyższych standardach jakości. Aby osiągnąć ten cel, zastosowaliśmy innowacyjne technologie, aby zaoferować studentowi sprawną i wydajną obsługę. Tworzymy programy akademickie i kursy ustawiczne zgodne z modelem edukacyjnym i projektem instruktażowym, który ma na celu promowanie integralnej formacji studenta.

Na dzisiejszym rynku korzystanie z komputera i Internetu to czynniki, które w coraz większym stopniu promują kształcenie na odległość. W kampusie online UAGM możesz przygotować się na najlepsze narzędzia do skutecznego konkurowania w globalnym świecie pracy. Nasze kursy są skierowane do profesjonalistów, którzy ze względu na plan pracy i liczne zobowiązania nie mogą uczestniczyć w tradycyjnym programie; Ale chcą zakończyć studia lub aspirować do wyższego stopnia naukowego.

widok

Internetowy kampus Ana G. Méndez zostanie uznany przez społeczność lokalną i międzynarodową za główny uniwersytet odległości na Portoryko. Będzie wyróżniał się najwyższymi standardami jakości i doskonałości akademickiej. Nasza instytucja przyczyni się do rozwoju gospodarczego i społecznego Puerto Rico. UAGM zostanie również doceniony za usługi edukacyjne dla społeczności latynoskich w Stanach Zjednoczonych i krajach Ameryki Łacińskiej.

misja

Ana G. Méndez University Online Campus to instytucja kształcenia na odległość, która oferuje alternatywę dla tradycyjnej edukacji uniwersyteckiej poprzez nowe technologie. Promuje integracyjną filozofię uznania i szacunku dla różnorodności. Oferty i granty dla studentów studiów licencjackich, magisterskich i ustawicznych; wszystko to ma na celu promowanie integralnej formacji społeczności lokalnej i międzynarodowej.

Cele instytucjonalne

 • Promuj internetowe programy akademickie dotyczące kompetencji dostosowanych do potrzeb rynku lokalnego i międzynarodowego.
 • Zróżnicuj ofertę akademicką, projektując programy dwujęzyczne dla studentów i absolwentów.
 • Zapewnienie możliwości kształcenia ustawicznego w nietradycyjnych środowiskach edukacyjnych w celu rozwoju profesjonalistów i ogółu społeczeństwa.
 • Promuj środowisko, które daje nauczycielom i współpracownikom możliwości rozwoju, ciągłego rozwoju zawodowego i uczestnictwa w procesach instytucjonalnych.
 • Zapewnij studentom niezbędne narzędzia, aby wytrwać w osiąganiu celów i uzyskać stopień naukowy, do którego aspirują.
 • Ustanowienie elementu oceny akademickiej i instytucjonalnej w celu opracowania planu ciągłego doskonalenia standardów jakości procesów instytucjonalnych.
 • Wzmocnij internetowy program usług dla studentów, gwarantując wsparcie i odpowiedź w przybliżonym okresie od 24 do 48 godzin.
 • Promuj wartości instytucjonalne w inicjatywach i procesach akademickich, studenckich i administracyjnych.
 • Promuj programy i projekty społeczne, które przyczyniają się do poprawy jakości życia obsługiwanej przez nas populacji.
 • Maksymalizuj wykorzystanie infrastruktury technologicznej związanej z ofertą kursów online i świadczeniem usług dla studentów.
 • Zidentyfikuj nowe technologie, aby zaktualizować wydajne i innowacyjne procesy i usługi.

shutterstock_703648972

wartości

W internetowym kampusie Ana G. Méndez wartości są podstawą zachowania, które muszą wykazywać nasi współpracownicy. Ustalone przez nas wartości opierają się na naturze naszej instytucji, celu, dla którego została stworzona i jej prognozie w przyszłości.

Następujące wartości inspirują postawy i działania niezbędne do osiągnięcia naszych celów i zadań:

Doskonałość

Inspiruj doskonałość w nauczaniu, badaniach i usługach.

innowacja

Promuj innowacje w zakresie usług, procesów i wykorzystania technologii.

Szacunek

Szacunek dla różnorodności i doceniam włączenie.

Wolność

Promuj wolność wypowiedzi.

Kapitał własny

Działaj z zachowaniem słuszności, aby oceniać w sposób bezstronny i na podstawie rozsądku.

komunikacja

Wspieraj skuteczną, partycypacyjną i szczerą komunikację oraz promuj wymianę informacji i pomysłów w pozytywny i produktywny sposób.

Uczciwość

Działaj uczciwie i wzajemnie z szacunkiem.

Odpowiedzialność społeczna

Promowanie społecznej odpowiedzialności w celu poprawy jakości życia społeczeństwa.

O Uniwersytecie Ana G. Méndeza

Kampus online Uniwersytetu Ana G. Méndez (UAGM) jest jednym z czterech miejsc Uniwersytetu Ana G. Méndez w Puerto Rico i jest pierwszym uniwersytetem w Puerto Rico całkowicie online. UAGM jest uznawany za organizację przekształcającą w dziedzinie edukacji i pioniera w zakresie integracji zasobów technologicznych w procesach nauczania i uczenia się.

UAGM jest instytucją non-profit, w skład której wchodzą:

 • Cztery (4) kampusy uniwersyteckie.
 • 13 centrów uniwersyteckich zlokalizowanych w różnych częściach wyspy.
 • Trzy (3) centra uniwersyteckie w stanie Floryda: Metro Orlando Campus, kampus Tampa Bay i kampus South Florida; jeden w Maryland, Capital Area Campus i Dallas Area Campus w Teksasie.

Lokalizacje

San Juan

Address
1399 Ave. Ana G Méndez
San Juan, San Juan, Portoryko

Programy

Ta szkoła oferuje również: