Przeczytaj oficjalny opis

111955_111913_WSCS_school_building.jpg

Dlaczego WSCS

WSCS jest jedyną uczelnią w Polsce, w której członkowie Rady Doradczej Rektora są jednocześnie dyrektorami generalnymi największych światowych firm informatycznych, takich jak Microsoft, Hewlett-Packard, Cisco, Intel, IBM i Oracle.

Nasza Szkoła jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się prywatnych uczelni, która jest także wyjątkowa ze względu na to, że oferujemy studia w jedynej dziedzinie nauki - informatyki!

Głównym celem edukacyjnym WSCS jest wyposażenie studentów w wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne niezbędne do osiągnięcia zawodu w ramach wybranej specjalizacji informatycznej. Szkoła oferuje również swoim studentom bezpłatne i płatne kursy i warsztaty, które dodatkowo zwiększą ich umiejętności i wzbogacą ich doświadczenie jako specjalistów IT. Szkoła regularnie współpracuje z największymi firmami IT, które z kolei oferują naszym studentom i absolwentom bezpłatne i płatne staże, które są częścią programu nauczania i umożliwiają studentom sprawdzenie własnych umiejętności w prawdziwym świecie związanym z IT. Szkoła uczestniczy w międzynarodowych projektach organizowanych przez największe firmy IT, takie jak IBM Scholars Program, Microsoft IT Academy, Cisco Networking Academy, Oracle Academic Initiative i SAP Academic Project.

WSCS ma 4 sale z miejscami dla 130 studentów, 12 laboratoriów, w tym nowoczesne laboratoria sieciowe zbudowane zgodnie ze standardami Cisco i laboratorium grafiki komputerowej, 6 sal seminaryjnych, salę konferencyjną, kawiarnię studencką i bar, siłownię, bibliotekę i czytelnię, a także archiwa i inne urzędy administracyjne.

Jeśli naprawdę chcesz studiować informatykę i pracować w sektorze IT w miejscu poświęconym wyłącznie tej dziedzinie nauki, to Warsaw School Of Computer Science jest właściwym miejscem do rozpoczęcia kariery!

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Warsaw School Of Computer Science

Program Master of Science in Cloud Computing oferuje studentom zarówno teorię, jak i praktykę, dzięki czemu studenci mogą zrozumieć i wdrożyć aplikacje w chmurze. Kurs, w ... [+]

Program Master of Science in Cloud Computing oferuje studentom zarówno teorię, jak i praktykę, dzięki czemu studenci mogą zrozumieć i wdrożyć aplikacje w chmurze. Kurs, wraz z cennymi kwalifikacjami akademickimi, zapewni Ci najnowszą wiedzę i kompetencje wymagane przez jedną z najszybciej rozwijających się globalnych branż - przetwarzanie w chmurze. Cloud Computing oferuje również skalowalne zasoby obliczeniowe na żądanie, zapewniając rozwiązania i wyzwania dla nauki i biznesu. Możliwości obejmują między innymi niski koszt wejścia dla małych firm, bardziej ekonomiczne wykorzystanie zasobów obliczeniowych i możliwość obsługi bardzo dużych zestawów danych. Wyzwania dla praktyków obejmują projektowanie i wykorzystanie algorytmów, projektowanie i wdrażanie odpowiedniej architektury oraz zrozumienie ryzyka i możliwości. Magister chmury obliczeniowej zapewni solidne zrozumienie projektowania, analizowania i projektowania systemów do obsługi dużych zbiorów danych w środowisku rozproszonym w oparciu o dynamicznie skalowalne architektury.... [-]

Polska Warsaw
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Warsaw School Of Computer Science

Master of Science w IT Project Management Program oferuje studentom wiedzę i umiejętności potrzebne do rozwiązywania rzeczywistych problemów zarządzania projektami IT. Za ... [+]

Master of Science w IT Project Management Program oferuje studentom wiedzę i umiejętności potrzebne do rozwiązywania rzeczywistych problemów zarządzania projektami IT. Zarządzanie projektem to dyscyplina organizowania, zabezpieczania i zarządzania zasobami w celu ukończenia projektu w określonym zakresie, czasie, kosztach i ograniczeniach jakościowych w ramach akceptowalnego poziomu ryzyka. Program Master of Science in Project Management wraz z cennymi kwalifikacjami akademickimi zapewnia studentom fachową wiedzę potrzebną do planowania i realizacji szeregu projektów informatycznych oraz unikania typowych pułapek nieodebranych terminów i złego zarządzania zasobami.

Ponadto program umożliwia uczniom zdobycie doświadczenia w obecnie dostępnych metodologiach zarządzania projektami i wprowadza nowe rozwiązania dotyczące narzędzi wspomagających podejmowanie decyzji dotyczących zarządzania, takich jak techniki symulacji i sztucznej inteligencji. Ze względu na zmieniający się charakter dyscypliny uczniowie uczą się pojęć i umiejętności wymaganych do opracowania nowych lub ulepszenia istniejących procedur rozwiązywania problemów związanych z zarządzaniem projektem.... [-]

Polska Warsaw
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku