Przeczytaj oficjalny opis

Academic Excellence, Profesjonalny Trafność i Innowacji

Witamy Interdyscyplinarne Centrum Business Studies na Wydziale Studiów Międzynarodowych Mieszko I Wychowania i Administracji. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi programami.

Nasze Centrum określa się premiera międzynarodowej absolwent szkoły biznesu, który korzysta z energii i innowacji wiodącej prywatnej wyższej uczelni uczenia się. Oferuje on cięcia nauczanie krawędzi i potencjału badawczego w szerokim zakresie tematów związanych Management Science. Ponad 4500 studentów uczestniczyć w Mieszko I Wychowania i programów administracji. Oferujemy dwa programy języka angielskiego: Magister Prawa i Zarządzania Międzynarodowego (Mieszane dwuletni program nauczania) i MBA w zakresie marketingu i zarządzania łańcuchem dostaw (Jeden rok mieszane program nauczania).

Centrum wykorzystuje zintegrowane, interdyscyplinarne podejście, które łączy badania naukowe, praktyki i nauczania w programie nauczania. Poszukujemy równowagi pomiędzy wysokiej jakości akademickiej i znaczenie profesjonalnego dostarczonych przez ścisłej współpracy ze światem biznesu. Koncentrujemy się na tworzeniu środowiska uczenia się, która sprzyja zarządzania i przedsiębiorczości umiejętności uczniów, a także poczucie odpowiedzialności globalnej i społecznego. Podejście daje uczniom narzędzia, umiejętności i doświadczenie praktyczne z powodzeniem zarządzać, ołów i komunikowania się w dzisiejszym, coraz bardziej konkurencyjnym i połączonym świecie.

Studiowanie w naszym Centrum, jesteś w sercu dwóch europejskich miastach: Poznań i Warszawa, gdzie oczywiście są dostarczane. Są one w parze z historii i kultury, są bogate w kawiarni, restauracji, sklepów, i zapewniają transport w tym połączeń nowoczesnej linii lotniczych. Będziesz miłował studiuje i mieszka tam.

Nasz personel jest do Państwa dyspozycji, aby odpowiadać na wszelkie pytania można mieć i sprawiają, badania z nas owocna i przyjemne doświadczenie, które wzbogaca nas wszystkich profesjonalnie i osobiście.

Janusz Musiał, kanclerz

Podejście blended learning

Test Interdyscyplinarne Centrum Programów Business Studies " mają na celu zaspokojenie potrzeb zawodowych i zobowiązań osobistych. Można skorzystać z nauki twarzą w twarz podczas zaplanowanych warsztatów mieszkalnych. Są one uzupełnione interaktywnych internetowych zapewniających maksymalne okresy interakcji między studentów i wykładowców oraz pozwalających na badanie, kiedy najbardziej Ci odpowiada. Dla zapracowanych profesjonalistów, to podejście minimalizuje zakłócenia planowane kariery i zmniejsza koszt alternatywny absolwentów studiów.

Nasz Podejście blended learning umożliwia zrównoważoną kombinację samokształcenia i praktycznej nauki z międzynarodowymi specjalistami. Typowy semestr obejmie dwa pięciodniowe warsztaty mieszkalnych. Jednocześnie można korzystać z sesji poradnik i uczestniczyć w dyskusjach na forum z profesorów i kolegów. Zostanie także oczekiwać, aby przygotować i dostarczyć grupowe i indywidualne zadania.

Badania przygotowawcze i tła

Dogłębna lektura (teoria i badania przypadków), notatek i konsultacje z innymi studentami w ramach przygotowań do sesji online oraz warsztatów mieszkalnej.

Warsztaty mieszkalnych

Dynamiczna klasy nauczanie około 40 godzin na moduł Praca w zespołach do testowania teorii przed żywymi przypadków i symulacje Debata konkretnych problemów biznesowych przedstawione przez innych studentów.

Nauka on-line

Warsztaty są wspierane przez e-learningowych oraz forum dyskusji. Praca w zespole Praca w zespole, do zaangażowania się w prawdziwe życie projektu symulacji w oparciu o zagadnienia biznesu doświadczają dzisiejszych organizacji.

Rozwój zawodowy

Weź udział sieci Wieczorem Kariera Imprezy i seminaria Zostań członkiem naszego stowarzyszenia absolwentów od momentu uruchomienia programu.

ALUMNI SIECI

Pozostać aktywnym członkiem naszej rosnącej globalnej sieci absolwentów i pozostawać w kontakcie za pośrednictwem strony internetowej i social media.

Poznań / Metoda Warszawa

Opierając się na wieloletniej doświadczenia innych czołowych szkół biznesu i praktyki korporacyjnej, Interdyscyplinarne Centrum Business Studies ułatwia aktywny jak i pasywny nauki. Stawiamy na wydobywając indywidualne doświadczenia studentów do podziału przez zespół i stosować się do rzeczywistych sytuacji zawodowych.

Poznań / Metoda Warszawa obejmuje:

Studia przypadków prawdziwi wychowany przez wykładowców i studentów Udział studentów w klasie i online debat Zadania określone przez własnych zainteresowań zawodowych uczniów Praca w grupach i wspólne prezentacje z kolegami podczas warsztatów Wspólne zadania ułatwiające wymianę doświadczeń i refleksji.

Akredytacja

Test Mieszko I Wychowania i Administracji (WSPiA) jest oficjalnie uznana przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, instytucji szkolnictwa wyższego w Polsce. Szkoła jest akredytowana przez Centrum Informacji Akademickiej (AIC) i został nagrodzony Certyfikatem Jakości "konsument" przez Centrum Badań i Monitorowania Jakości Fundacji. AIC Akredytacji ("Wiarygodna Szkoła") Akredytacja przyznawana jest AIC tylko wtedy, gdy wszystkie programy spełniają kryteria AIC. Proces akredytacji obejmuje przeglądu zgodności z kryteriami, które obejmuje:

pełna zgodność z normami prawnymi i normami w celu dostarczania programów w ofercie; zgodność materiałów promocyjnych i informacji podanych do potencjalnych studentów z istniejącymi wymogami prawnymi; z powodu procesy w celu zapewnienia wysokich standardów nauczania i usług badawczych i programów wsparcia, w tym administracji i usług, kariery absolwentów; wstęp studenta; i treści nauczania, Tryb Program i czas trwania; i uczenia się.

1WSPiA otrzymała tę akredytację do roku odnowiony rok z rzędu 7.

Oddzielnie, w uznaniu jego wysiłki na rzecz tworzenia programów, które są szczególnie istotne dla potrzeb rynku pracy, szkoły otrzymał również dobrą szkołę, Good Job 2014 Certyfikat przez AIC.

'Certyfikat Jakości Konsumentów"Przyznawany jest za procesy zarządzania, przykładowe polityk i strategii stabilnych ukierunkowanych na zapewnienie satysfakcji studentów i ciągłe podnoszenie jakości programów i usług wsparcia. Przyznanie tego certyfikatu jest aprobaty do szkoły jako lidera w świadczeniu licencjackich i podyplomowych edukacji na najwyższym poziomie. To ilustruje uznanie wśród szkoły cieszy świecie korporacji i satysfakcji studentów, którym służy.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Polski

Ta szkoła oferuje również:

MA

WSPiA Interdisciplinary Centre for Business Studies

Studia tego Master oferowany jest w partnerstwie z Cytadeli School of Business (USA). ... [+]

Uzyskać stopień magistra! Dokonaj wyboru, nie zmarnować tej szansy

Czytasz temat programu studiów magisterskich z niezwykłym charakterem. W XXI wieku wiele instytucji edukacyjnych sobie sprawę, że zależność od wzorów XIX wieku nauczania i uczenia się to ślepy zaułek. Oni zorientowali się, że w świecie szybkiego rozwoju technologicznego, zmieniających się realiów geopolitycznych (świat dwa supermocarstwa przekształcenie w jedną supermocarstwa systemu międzynarodowego, który z kolei jest przesuwne w systemie wielokrotnego zasilania z wielu regionalnych mocarstw) i yet- do-Fathom zmian demograficznych, niezależnie od umiejętności i kompetencji, należy dowiedzieć się, jak dostosować, użyć własnej wyobraźni i kreatywności, docenić różnorodność i wybrać optymalne kierunki działania. Rzeczywiście, edukacja, edukacja, zwłaszcza drugi cykl, nabiera zupełnie innego znaczenia w świecie, gdzie podniesienie zawodu nie jest przygoda na całe życie. W czasie lektury te linie wielu zawodach, które byłyby ważne w życiu nawet nie istnieje. Wiodące instytucje edukacyjne, dlatego zaczęli szukać nowych rozwiązań problemu współczesnej edukacji.... [-]

Polska Warsaw
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku