Warsaw School of Photography & Graphic Design

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto studiować u nas?

  • WYDZIAŁ: profesorowie z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi i Uniwersytetu Sztuk Pięknych w Poznaniu. Międzynarodowo uznanych artystów. Wysoce kompetentnych specjalistów.
  • Studia licencjackie: Obowiązuje w 47 krajach, w tym Unii Europejskiej - Program: Obszerny kształcenia zawodowego i artystycznego. Wielka liczba kursów i system wychowawczy. Teoria, praktyka i terenowe wycieczki.
  • ŚRODOWISKO: Bardzo przyjazna i ciepła atmosfera. Małe klasy. Indywidualna opieka naszych studentów.

NOCLEG

MIESZKANIA

Mieszkania: prywatne lub wspólne. Istnieje wiele dostępnych apartamentów do wynajęcia w Warszawie. Cena wynajmu zależy od tego, jak daleko znajduje się od mieszkania w centrum Warszawy, od liczby pokoi, powierzchni, standardów i czy chcesz żyć samemu lub dzielić mieszkanie z jednej lub kilku osób. Daj nam znać swój wybór i swój budżet na wynajem.

Wyślemy Ci niezbędnych kontaktów z właścicielami i sprawdzić mieszkania.

Dla orientacji Oto kilka typowych miesięczne czynsze za mieszkania: - 400 euro za studio.

  • 500 euro za dwupokojowym mieszkaniu.
  • 650 euro za trzy pokojowym mieszkaniu.
  • Dodatkowe koszty: narzędzia.

Kosztów utrzymania w WARSZAWIE

Życie w Warszawie jest tańsze niż w zachodnich miastach europejskich.

Koszty utrzymania zależy od indywidualnych potrzeb i stylu życia.

Potrzebne jest około 600 do 800 Euro miesięcznie na pokrycie kosztów zakwaterowania, transportu i żywności. Jeśli żyją bardzo skromnie, można dostać się z 500 Euro miesięcznie.

ZEZWOLENIE NA POBYT

Wszyscy studenci przebywający w Polsce międzynarodowe dłużej niż trzy miesiące muszą uzyskać zezwolenie na pobyt czasowy. Zezwolenie jest wydawane na okres pobytu studenta w Polsce do trzech lat. Dowody zezwolenia na pobyt czasowy jest karta (Karta pobytu czasowego), który to dokument tożsamości dla cudzoziemców w Polsce. Wraz z paszportem, pozwala przechodzi granice tak często, jak chcesz bez wizy. Pomożemy Ci uzyskać zezwolenie na pobyt.

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

Ubezpieczenie zdrowotne jest obowiązkowe dla wszystkich studentów na cały czas pobytu w Polsce. Zagraniczni studenci powinni nabyć ubezpieczenia OC i NNW w swoich krajach. Obywatele UE / EFTA powinny uzyskać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego ważne podczas ich pobytu w Polsce.

Obywatele spoza UE, EFTA / może podpisać umowę ubezpieczenia zdrowotnego z polskim NFZ (Narodowy Fundusz Zdrowia) lub z jednej z prywatnych klinik w Warszawie.

ŻYCIE W WARSZAWIE

Warszawa jest ekscytującym i dynamicznie rozwijającym się europejską stolicą z ponad 1,7 mln mieszkańców. Jest on położony nad Wisłą, pomiędzy Morzem Bałtyckim i Tatr. Istnieje około 300.000 wyższe studenci uczelni w Warszawie, a wśród nich kilka tysięcy cudzoziemców. Wielu młodych Polaków mówi po angielsku i są bardzo pomocne dla obcokrajowców. Tworzą atmosferę otwartości, ciepła i życzliwości.

Warszawa to dynamiczne miasto w Europie Środkowej oferuje żywą scenę kulturalną i sztuki. Ważne stolic kulturalnych Berlin, Wiedeń, Praga, Budapeszt i Wilno znajduje się 550 km. Warszawy są łatwo dostępne.

Lokalizacje

Warszawa

Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej

Address
Warsaw School of Photography and Graphic Design
ul. Lazienkowska 14

00-449 Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Telefon
+48 22 621 21 98

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium