WSB University in Gdansk

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

WSB University in Gdansk dba o swoich studentów. Właściwa infrastruktura wpływa pozytywnie na komfort nauki. Przygotowaliśmy dla Ciebie nowoczesne laboratoria edukacyjne z wysokiej klasy sprzętem i oprogramowaniem oraz miejscem do nauki i relaksu. Ponadto budynki są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. To czysta przyjemność studiować w takim miejscu.

Przyjazne miejsca

W budynkach do dyspozycji są następujące urządzenia:

  • Sala sądowa: dostosowana do wydziałów prawa, przygotowano specjalną salę sądową do prowadzenia spraw sądowych, w których odbywają się odpowiednie zajęcia symulacyjne.
  • Laboratorium fotograficzne - własne laboratorium Uniwersytetu jest wykorzystywane przez studentów projektowania graficznego i multimediów do szkolenia praktycznych umiejętności. Laboratorium jest wyposażone w profesjonalne oświetlenie, kamery, zmienne tło dla fotografii i kamerę filmową.
  • Pracownie spokojne i wokalne: w bibliotece znajdują się dwa pomieszczenia, które mogą być zarezerwowane przez studentów, aby zapewnić im miejsce do pracy w grupach nad projektem, przy jednoczesnym użyciu zasobów biblioteki.
  • Strefy studenckie - cztery pokoje wyposażone w wygodne sofy, stoły, ekspresy do kawy i telewizor. Pomieszczenia zapewniają miejsce do odpoczynku lub nauki w przerwach między zajęciami.
  • Zieleń z ławkami, hamakami, drewnianymi domami, miejscami do nauki, relaksu, jedzenia, rozmowy i spotkań towarzyskich.

Praktyczność to nasz priorytet

WSB University in Gdansk jest szkołą w dużej mierze prowadzącą zajęcia praktyczne. To jedna z naszych charakterystycznych cech. Jako jedyni w regionie prowadzimy zajęcia w systemie dualnym, co oznacza, że ​​około 50% przedmiotów z danej specjalności na studiach niestacjonarnych dotyczy zajęć realizowanych w siedzibie naszego partnera biznesowego. Dzięki temu nasi uczniowie zdobywają praktyczną wiedzę i umiejętności, które będą mogli wykorzystać w swojej karierze zawodowej w przyszłości. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli-praktyków, w których teoria jest skonfrontowana z rzeczywistymi przypadkami. Uczniowie mogą również uzyskać odpowiedzi na absorbujące pytania dotyczące praktycznych aspektów wykonywanego przez nich zawodu.

WSB pomaga także w rozpoczęciu kariery zawodowej. Co roku Biuro Karier oferuje ponad 1000 profesjonalnych praktyk, staży i ofert pracy w firmach o różnych profilach działalności. Dlatego studenci mogą praktycznie wykorzystać wiedzę zdobytą w trakcie studiów i uzyskać dodatkowy dochód.

Departament Współpracy Międzynarodowej

Wydział Stosunków Międzynarodowych na WSB University in Gdansk bardzo aktywnie zajmuje się nie tylko codziennym pozyskiwaniem studentów zagranicznych, ale także pomaga im w procesie adaptacyjnym w szkole. Wydział organizuje kursy językowe dla obcokrajowców, dni adaptacyjne, warsztaty kulturalne i pomaga w znalezieniu zakwaterowania.

Ponieważ w Katedrze działają różni obywatele, w tym Nepalczycy, Ukraińcy i Polacy, jesteśmy w stanie zrozumieć naszych zagranicznych studentów i zaoferować im potrzebne im usługi.

BADANIE NA MNIEJ I ZASTOSOWANIE DO NASZEGO STUDIUM WSPÓŁFINANSOWANEGO W UE!

https://www.wsb.pl/english/co-financed-studies

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Polski

Zobacz programy magisterskie » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister logistyki międzynarodowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin October 2019 Polska Gdańsk

Program skierowany jest do studentów zainteresowanych wyzwaniami i możliwościami, jakie może im dać projektowanie, eksploatacja i efektywne i wydajne doskonalenie łańcucha dostaw, a także do tych, którzy celują w przewoźników w międzynarodowej korporacji. [+]

Obszar International Logistics został stworzony dla kierowników oddziałów logistycznych, których środowisko pracy wymaga komunikacji w języku angielskim. Daje możliwość dostarczenia edukacji w sferze logistyki osobom, które są już doświadczonymi pracownikami, ale także tym, którzy chcieliby pracować na międzynarodowym rynku logistycznym w przyszłości. Program ten ma również na celu rozwój języka biznesowego, który jest niezbędny w ramach współpracy międzynarodowej.

Program ten obejmuje nie tylko różne aspekty logistyki w środowisku międzynarodowym, ale także poprawia kompetencje zarządcze. Celem programu jest przygotowanie nowoczesnego menedżera, który będzie w stanie podejmować wyzwania w obszarze logistyki.... [-]


Magister zarządzania finansami korporacyjnymi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin October 2019 Polska Gdańsk

Badania to przede wszystkim przygotowanie do przyszłej kariery zawodowej. Wyższa Szkoła Bankowa dba o to, aby studenci nie mieli problemów na rynku pracy, w tym międzynarodowym. [+]

Badania to przede wszystkim przygotowanie do przyszłej kariery zawodowej. Wyższa Szkoła Bankowa dba o to, aby studenci nie mieli problemów na rynku pracy, w tym międzynarodowym. Właśnie dlatego studenci WSB mają możliwość studiowania na zagranicznych uczelniach i odbycia stażu w innych krajach.

Twoja wiedza i umiejętności będą obejmować:

obsługa korespondencji i negocjacji handlowych w języku angielskimnegocjacje międzynarodowe z przedstawicielami różnych kulturprowadzenie analizy finansowej dla firm działających na rynku międzynarodowymzarządzanie firmą działającą na rynku międzynarodowymwpływa na międzynarodowe transakcje handlowezarządzanie ryzykiem walutowymplanowanie i wdrażanie strategii marketingowych związanych z operacjami przeprowadzanymi na skalę międzynarodową. [-]

Magister zarządzania międzynarodowego biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin October 2019 Polska Gdańsk

Absolwenci tej specjalności nauczani w języku angielskim nabywają wiedzę i umiejętności związane z funkcjonowaniem firm w wymiarze międzynarodowym. Ta specjalizacja przygotowuje studentów do pracy w międzynarodowych korporacjach, firmach współpracujących i konkurujących na rynkach międzynarodowych lub biurach współpracujących za granicą. Specjalistyczne przedmioty w języku angielskim ułatwiają zdobywanie profesjonalnego słownictwa używanego przez międzynarodowe korporacje w ich codziennej pracy. [+]

Absolwenci tej specjalności nauczani w języku angielskim nabywają wiedzę i umiejętności związane z funkcjonowaniem firm w wymiarze międzynarodowym. Ta specjalizacja przygotowuje studentów do pracy w międzynarodowych korporacjach, firmach współpracujących i konkurujących na rynkach międzynarodowych lub biurach współpracujących za granicą.

Specjalistyczne przedmioty w języku angielskim ułatwiają zdobywanie profesjonalnego słownictwa używanego przez międzynarodowe korporacje w ich codziennej pracy.

Twoja wiedza i umiejętności będą obejmować:

używając Business Englishprowadzenie negocjacji w języku angielskimskuteczne działanie w ramach międzynarodowej praktyki gospodarczejznajomość różnic międzykulturowych w zakresie komunikacji i etykiety biznesowejopracowanie strategii dla firmy na rynku międzynarodowymutrzymywanie relacji handlowych i zarządzanie łańcuchem dostaw w biznesie międzynarodowymopracowanie i wdrożenie programu marketingowego dla działalności wykonywanej na arenie międzynarodowejwykonywanie transakcji w obrocie zagranicznym. [-]

Magister zarządzania projektami IT

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin October 2019 Polska Gdańsk

Studenci IT Project Management dowiadują się o najnowszych trendach i tworzą elastyczne zespoły projektowe, które dostosują organizację do zmieniających się wymagań klientów w szybki i efektywny sposób. [+]

Studenci IT Project Management dowiadują się o najnowszych trendach i tworzą elastyczne zespoły projektowe, które dostosują organizację do zmieniających się wymagań klientów w szybki i efektywny sposób.

Przenosząc najnowszą wiedzę i umiejętności niezbędne do realizacji zadań przedstawionych zespołowi projektowemu, studia przygotowują studentów do pracy jako menedżerowie IT w środowisku międzynarodowym.

Twoja wiedza i umiejętności:

znajomość standardów zarządzania projektami i sposobu ich zastosowania w praktyceumiejętność posługiwania się technikami w zarządzaniu projektami (definiowanie projektu i jego zakresu, opracowywanie i optymalizacja harmonogramów, kwestie związane z budżetowaniem i kontrolą projektu),umiejętność skutecznego planowania projektów w odniesieniu do kosztów projektu, a także ryzyka i jakościumiejętność projektowania systemów informatycznych oraz rozwijania i zarządzania produkcją w środowisku międzynarodowymumiejętne wykorzystanie specjalistycznych narzędzi informatycznych w zarządzaniu projektamimiękkie umiejętności dotyczące zarządzania zespołem projektowym, negocjacji i umiejętności prezentacji.... [-]

Filmy

WSB in Tricity