WSB University in Gdansk

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

WSB University in Gdansk dba o swoich studentów. Właściwa infrastruktura wpływa pozytywnie na komfort nauki. Przygotowaliśmy dla Ciebie nowoczesne laboratoria edukacyjne z wysokiej klasy sprzętem i oprogramowaniem oraz miejscem do nauki i relaksu. Ponadto budynki są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. To czysta przyjemność studiować w takim miejscu.

Przyjazne miejsca

W budynkach do dyspozycji są następujące urządzenia:

  • Sala sądowa: dostosowana do wydziałów prawa, przygotowano specjalną salę sądową do prowadzenia spraw sądowych, w których odbywają się odpowiednie zajęcia symulacyjne.
  • Laboratorium fotograficzne - własne laboratorium Uniwersytetu jest wykorzystywane przez studentów projektowania graficznego i multimediów do szkolenia praktycznych umiejętności. Laboratorium jest wyposażone w profesjonalne oświetlenie, kamery, zmienne tło dla fotografii i kamerę filmową.
  • Pracownie spokojne i wokalne: w bibliotece znajdują się dwa pomieszczenia, które mogą być zarezerwowane przez studentów, aby zapewnić im miejsce do pracy w grupach nad projektem, przy jednoczesnym użyciu zasobów biblioteki.
  • Strefy studenckie - cztery pokoje wyposażone w wygodne sofy, stoły, ekspresy do kawy i telewizor. Pomieszczenia zapewniają miejsce do odpoczynku lub nauki w przerwach między zajęciami.
  • Zieleń z ławkami, hamakami, drewnianymi domami, miejscami do nauki, relaksu, jedzenia, rozmowy i spotkań towarzyskich.

Praktyczność to nasz priorytet

WSB University in Gdansk jest szkołą w dużej mierze prowadzącą zajęcia praktyczne. To jedna z naszych charakterystycznych cech. Jako jedyni w regionie prowadzimy zajęcia w systemie dualnym, co oznacza, że ​​około 50% przedmiotów z danej specjalności na studiach niestacjonarnych dotyczy zajęć realizowanych w siedzibie naszego partnera biznesowego. Dzięki temu nasi uczniowie zdobywają praktyczną wiedzę i umiejętności, które będą mogli wykorzystać w swojej karierze zawodowej w przyszłości. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli-praktyków, w których teoria jest skonfrontowana z rzeczywistymi przypadkami. Uczniowie mogą również uzyskać odpowiedzi na absorbujące pytania dotyczące praktycznych aspektów wykonywanego przez nich zawodu.

WSB pomaga także w rozpoczęciu kariery zawodowej. Co roku Biuro Karier oferuje ponad 1000 profesjonalnych praktyk, staży i ofert pracy w firmach o różnych profilach działalności. Dlatego studenci mogą praktycznie wykorzystać wiedzę zdobytą w trakcie studiów i uzyskać dodatkowy dochód.

Departament Współpracy Międzynarodowej

Wydział Stosunków Międzynarodowych na WSB University in Gdansk bardzo aktywnie zajmuje się nie tylko codziennym pozyskiwaniem studentów zagranicznych, ale także pomaga im w procesie adaptacyjnym w szkole. Wydział organizuje kursy językowe dla obcokrajowców, dni adaptacyjne, warsztaty kulturalne i pomaga w znalezieniu zakwaterowania.

Ponieważ w Katedrze działają różni obywatele, w tym Nepalczycy, Ukraińcy i Polacy, jesteśmy w stanie zrozumieć naszych zagranicznych studentów i zaoferować im potrzebne im usługi.

BADANIE NA MNIEJ I ZASTOSOWANIE DO NASZEGO STUDIUM WSPÓŁFINANSOWANEGO W UE!

https://www.wsb.pl/english/co-financed-studies

Lokalizacje

Gdańsk

Address
aleja Grunwaldzka 238a,
80-266 Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium