Read the Official Description

Uniwersytet WSB powstał 16 lat temu jako pierwsza prywatna szkoła biznesu w Toruniu. W ciągu ostatnich lat zyskała reputację dostawcy programów studiów najwyższej jakości w biznesie, ekonomii i finansach. Reputacja ta oznacza stabilną pozycję rynkową i opiera się na doskonałych instruktorach i najnowocześniejszej metodologii nauczania. W 2007 roku Uniwersytet uruchomił Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy jako drugą lokalizację.

Korzyści z programów studiów prowadzonych przez Uniwersytet WSB w Toruniu:

• bogaty portfel produktów edukacyjnych

• płynne planowanie i organizacja

• praktycznie skoncentrowany program nauczania

• Zaufana jakość

• obowiązujące nauczanie

• staże i praktyki zawodowe w wiodących firmach regionu.

Kadra nauczycielska

Uniwersytety WSB cenią Twój czas. Pilnujemy tego, co dzieje się na rynku pracy i staramy się dostarczać wiedzę w łatwy i skuteczny sposób. Programy nauczania WSB są opracowywane na podstawie oczekiwań pracodawców i wieloletniego doświadczenia pracowników akademickich WSB. Wśród pracowników akademickich WSB są zarówno władze akademickie, jak i praktycy, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze swoimi uczniami.

Szkoła oferuje programy w
• Polskie
• Język angielski
Ta szkoła oferuje również:
• BScs (11 i 2 w języku angielskim)
• Msc (5 i 1 w języku angielskim)

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

WSB Torun

Nasze studia drugiego stopnia pozwalają ci dalej rozwijać umiejętności i kompetencje. Wielu naszych studentów realizuje programy drugiego stopnia w dziedzinie, która nie ... [+]

UNIWERSYTET WSB W TORUŃNauczane w języku angielskimPełny etatNiepełny etatStudia drugiego stopnia (magisterskie)

Nasze studia drugiego stopnia pozwalają ci dalej rozwijać umiejętności i kompetencje. Wielu naszych studentów realizuje programy drugiego stopnia w dziedzinie, która nie jest bezpośrednio związana z ich wcześniejszą edukacją. W ten sposób mogą znacznie poszerzyć obszar swojej wiedzy zawodowej.

Jest to dziedzina studiów, która jest innowacyjnym programem drugiego cyklu studiów. Łączy wiedzę zarówno z zakresu zarządzania, jak i prawa. Te dwa obszary wydają się nieodzowną częścią pracy współczesnego menedżera. W trakcie studiów poznasz między innymi współczesne koncepcje zarządzania przedsiębiorstwem, zasady podejmowania strategicznych decyzji i ich wpływ na funkcjonowanie podmiotów gospodarczych, procedury administracyjne i cywilne oraz zasady odpowiedzialności menedżerskiej w biznesie. Dodatkowo, w ramach specjalizacji International Management and Marketing zdobędziesz wiedzę i umiejętności w następujących obszarach:... [-]

Polska Torun
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku