Przeczytaj oficjalny opis

Jak głosi ich misja, uniwersytety WSB uważają siebie za partnerów w rozwijaniu kariery zawodowej. Zgodnie z ich wizją, chcą być regionalnymi liderami w dostarczaniu szkolnictwa wyższego osobom łączącym pracę i naukę.

Korzyści z programów studiów prowadzonych przez Uniwersytet WSB w Bydgoszczy:

• bogaty portfel produktów edukacyjnych

• płynne planowanie i organizacja

• praktycznie skoncentrowany program nauczania

• przyznanie stopnia przez zagraniczną uczelnię wyższą

• zaufani przez klientów

• praktycznie najlepszy

• najnowocześniejsza infrastruktura.

Kadra nauczycielska

Praktycy stanowią znaczną część kadry nauczycielskiej na uniwersytetach WSB. Należą do nich: dyrektorzy banków i specjaliści, brokerzy, specjaliści ds. Ubezpieczeń, dyrektorzy i specjaliści w urzędach podatkowych, specjaliści w dziedzinie ceł, dyrektorzy kreatywni, urzędnicy ds. PR, specjaliści ds. Handlu, międzynarodowi specjaliści ds. Finansów, menedżerowie ds. Marketingu, eksperci w dziedzinie doradztwa, właściciele biur podróży i wielu innych .

Uniwersytet WSB w województwie kujawsko-pomorskim składa się z dwóch uniwersytetów - w Toruniu i Bydgoszczy. Obecnie w obu jednostkach jest ponad 9000 studentów. Wydział w Toruniu został założony w 1998 roku. Uniwersytet WSB okazuje się prestiżową szkołą biznesu, która koncentruje się na kluczowych kompetencjach istotnych dla przyszłej kariery studentów i absolwentów. Uniwersytet WSB w Toruniu i Bydgoszczy tworzy jedną z 9 uczelni WSB, które są największą grupą uniwersytetów biznesowych w Polsce.

Szkoła oferuje programy w
• Polskie
• Język angielski
Ta szkoła oferuje również:
• BScs (12 i 1 w języku angielskim)
• Msc (7 i 1 w języku angielskim)
Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

WSB Bydgoszcz

Z kolei kluczowe kompetencje menedżera takiej firmy należy również uwzględnić w umiejętnościach zarządzania strategicznego, zarządzaniu procesami lub tworzeniu i analizow ... [+]

WSB UNIVERSITY IN BYDGOSZCZZARZĄDZANIENauczane w języku angielskimPełny etatNiepełny etatStudia drugiego stopnia (magisterskie)

ostatnie 2 lata i doprowadzić do przyznania tytułu magistra.

Specjalizacja: Marketing międzynarodowy i zarządzanie

Z kolei kluczowe kompetencje menedżera takiej firmy należy również uwzględnić w umiejętnościach zarządzania strategicznego, zarządzaniu procesami lub tworzeniu i analizowaniu planów biznesowych. Rozwój tych i innych kompetencji, które oferujemy w drugim cyklu studiów z zakresu zarządzania, zwłaszcza w ramach specjalizacji International Management and Marketing.

Specjalizacja International Management and Marketing obejmuje następujące tematy:... [-]

Polska Bydgoszcz
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Bydgoszcz