Vistula University & Warsaw School of Tourism and Hospitality Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uczelnia Vistula jest renomowaną uczelnią, przyznawany przez niezależnych polskich i zagranicznych instytucji, takich jak Perspektyw i Rzeczpospolitej, Home & Market aand Business Center Club.

Univsersity składa się z wybitnych ekspertów, którzy mają realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne, w tym prof. Krzysztof Rybiński - były wiceprezes Narodowego Banku Polskiego, prof. Andrzej Olechowski - były minister finansów i były minister spraw zagranicznych i prof. Longin Pastusiak - były wiceprzewodniczący Zgromadzenia Parlamentarnego NATO.

Uczelnia współpracuje z firmami i wspiera biznes przedsiębiorczość wśród studentów, co jest coś, co sprawia, że ​​wyróżnia się na polskim rynku edukacyjnym. Oferuje on licencjackich, magisterskich, inżynierskich, podyplomowych i studiów doktoranckich, prowadzonych zarówno w języku polskim i angielskim. Została założona w 1992 roku, a wraz z Europejskiej Akademii Sztuk Pięknych i Szkoły Turystyki i Rekreacji tworzy Grupa Vistula uniwersytety.

Dlaczego warto studiować w Wiśle

Otrzymują dyplom prestiżowej uczelni

Uczelnia Vistula jest notowana w pierwszej dziesiątce najlepszych uczelni niepublicznych w rankingu przez Perspektywy Magazine 2014 r.

Według Home & Market, Uniwersytet jest najlepszym partnerem firm wśród uczelni wyższych w Polsce. Wysoki poziom edukacji gwarantuje akredytację organizacji reprezentujących międzynarodowej społeczności akademickiej:

1 Światowa Rada i Zgromadzenie na Cooperative Education - Jedyną organizacją, która jest całkowicie poświęcony pracy zintegrowanego uczenia się; 2 Międzynarodowe Stowarzyszenie Uniwersytetów: międzynarodowe stowarzyszenie instytucji szkolnictwa wyższego; 3 CEEMAN - Jedna z najbardziej prestiżowych akredytacji w zakresie zarządzania przyznane Uczelni.

Ucz się od najlepszych ekspertów

Wisła uniwersytety Grupa daje dostęp do najlepszych specjalistów mających wpływ na wirtualnego życia gospodarczego i społecznego, a także aktywnych badaczy. Są to główne wykładowcy Uniwersytetu prof. Krzysztof Rybiński - były wiceprezes Narodowego Banku Polskiego, prof. Andrzej Olechowski - były minister finansów, były minister zewnątrz, prof. Longin Pastusiak - były wiceprzewodniczący Zgromadzenia Parlamentarnego NATO, prof. Jerzy M. Nowak - Wiceprezes Rady Wykonawczej Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego, prof. dr hab. Paweł Bożyk - członek Senatu uniwersytetu ONZ w Tokio, prof. Jan Fazlagić - ekspert w dziedzinie wiedzy, edukacji, kreatywności, innowacyjności oraz zarządzania zasobami intelektualnej, prof. Roman Fulneczek - były prezes PZU lub Daewoo Towarzystwo Ubezpieczeniowe Zarząd, dr Marek Kulczycki - były Prezes Zarządu Deutsche Bank PBC SA, dr Aleksandra Wiktorow - Rzecznik Ubezpieczonych, były minister pracy. Nasza kadra naukowa i dydaktyczna składa się głównie z lekarzy, którzy zdobywali doświadczenie w renomowanych firmach i instytucjach. Współpraca z wykwintnych naukowców z ośrodków akademickich na całym świecie gwarantuje, że program edukacyjny odpowiada na rzeczywiste potrzeby globalnego rynku pracy.

Badania w społeczności międzynarodowej

Wiele możliwości, aby przejść do zagranicznych profesjonalnych szkoleń i projektów edukacyjnych, głównie do Niemiec, Hiszpanii i Turcji. Możliwość uczestniczenia w programie wymiany międzynarodowej Erasmus studentów, przeprowadzony wspólnie przez uniwersytety z ponad 30 krajów. Udział w gościnnych wykładów profesorów z całego świata. Dodatkowo uczelnia organizuje Międzynarodowy Tydzień, podczas których uczniowie uczęszczają na wykłady zagranicznych profesorów. Wysoki poziom University profilu międzynarodowym zostało podkreślone przez nagrodę dla najlepszej międzynarodowej promocji w Genius Universitatis 2014 r konkursie organizowanym przez Perspektywy Magazine.

Uczelnia wspiera rozwój zawodowy

Uczelnia realizuje innowacyjny program łączący biznesu z edukacją COOP-EDU, w ramach której współpracował z takimi markami jak: Cyfrowy Polsat, Radwag, Plus. Oznacza to, że jest możliwe, aby ukończyć staż i szkolenia zawodowe w firmach partnerskich i zyskać zarówno gruntownej wiedzy teoretycznej i doskonałe przygotowanie praktyczne, obowiązkowy w ramach programu kształcenia na Uczelni Vistula. Uniwersytet oferuje stypendia, udział w szkoleniach i międzynarodowych projektach realizowanych m.in. w Chinach. Firma uczeń akademicki Siła nadzorowane przez prof. Krzysztof Rybiński pracuje na uniwersytecie, prowadzenie badań dla firm zewnętrznych. Także zdarzenie JOB SPOT - pierwszy organizowany przez studentów dydaktycznego ze specjalistami biznesu i pracodawców otwartych dni w Polsce odbywają się na Uniwersytecie. Utrzymujemy Globalizer - jedyny program w Polsce, w którym zagraniczni studenci napisać tez w formie projektów wspierających polskie przedsiębiorstwa, aby rozpocząć pracę w kraju ich pochodzenia.

Komfortowe badania zapewniona

Wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego studiowania jest dostępny w 25 tysięcy m2 w: klimatyzowane pokoje, sale wykładowe dla kilkuset studentów, przestrzennych pomieszczeń dydaktycznych, czytelnia, biblioteka, siłownia, centrum sportowe, 2 restauracje serwujące dania i przekąski z całego świat.

W ciepłe dni można zrelaksować się na zielonym i przestrzennej dziedzińcu Uniwersytetu. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Rozwijać zarówno umysł i ciało

Lubisz sporty? Uczelnia Vistula zapewnia więcej niż 600 m2, duże centrum sportowe przystosowane do gry w koszykówkę, siatkówkę, badmintona i futsalu, aerobik zrobić (nagłośnienie).

Nie musisz szukać miejsca do zabawy. Użyj centrum sportowego Wisły. Czy ćwiczysz na siłowni? Budynek Uczelnia oferuje nowoczesny, profesjonalny sprzęt pozwala uzyskać dopasowanie i zbudować swoje ciało. Możesz trenować tyle, ile chcesz i potrzeby.

Nasza misja

Misją Uczelni Vistula jest zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych dla międzynarodowej społeczności studenckiej w duchu tolerancji i poszanowania odmiennych poglądów, przekonań i poglądów.

Wypełniając to zadanie polega warunków opracowanych przez AFiBV, które umożliwiają studentom zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności niezbędnych do samodzielnego rozwiązywania problemów, które napotykają w codziennym życiu. W tym samym czasie, profil kształcenia na Uniwersytecie ma na celu spełnienie wymagań rynku pracy i wyzwaniom ery informacji.

Głównym celem Uczelni Vistula jest najlepsze przygotowanie studentów do przyszłej pracy zawodowej i zaspokajanie potrzeb pracodawców na lokalnym i międzynarodowym rynku pracy, zarówno w małych firmach iw dużych międzynarodowych korporacji. Program opiera się na uniwersytet w akademickim i biznesowym doświadczeniem wykładowców. W rezultacie studenci uzyskać nie tylko solidne wiedzą teoretyczną, ale również doskonałą doświadczenia praktycznego.

Uczelnia współpracuje z czołowymi naukowcami z ośrodków akademickich z całego świata, którzy są zapraszani na wykłady gościnne.

Nasze mocne strony

Nasza uczelnia jest wśród 10 najlepszych prywatnych uczelni w Polsce - 5 miejsce w roku 2014 ranking opracowany przez Perspektyw i Rzeczpospolitej Uczelnia Vistula jest najbardziej międzynarodowy uniwersytet w Polsce według rankingu uczelni przygotowanym przez "Perspektywy" i "Dziennika Gazety Prawnej" 2014 Migotania przedsionków Wisła jest wysoko ceniony w środowisku biznesowym: został nagrodzony "Najlepszy Partner w Biznesie" tytułu przez redakcję Home & Market i Medalem Europejskim przez Business Center Club za najlepszą praktykę i programu stażowego dla studentów Wysoki poziom badań potwierdzają międzynarodowe akredytacje: CEEMAN w dziedzinie marketingu, Wace - w odniesieniu do łączenia studiów z programów stażowych, IAU - potwierdzający jakość nauczania
Wisła jest ugruntowane i najstarszą marką wśród wszystkich uczelni niepublicznych w Polsce Możesz wybierać spośród 15 kierunków studiów, w tym 7, które są prowadzone w języku angielskim

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Polskie

Akredytacje

  • CEEMAN is one of the most prestigious acreditations within management awarded to universities
  • The World Council and Assembly on Cooperative Education
  • International Association of Universities

Widzieć MA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Magister Ekonomii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat October 2018 Polska Warszawa + 1 więcej

Jeśli już mam "przeszłości" studiów licencjackich i nauczyłem się podstawowych zasad ekonomii, zarówno w mikro- i makro-skali i jesteś zainteresowany poznaniem bardziej zaawansowanych narzędzi analitycznych do badania zjawisk ekonomicznych - rozpocząć studia w Ekonomia. Będzie rozwijać umiejętności analityczne i będzie w stanie analizować informacje gospodarcze i ekonomiczne, rynku akcji i wydarzeń finansowych. Możesz również zapoznać się z wskaźników ekonomicznych i analiz. [+]

Jeśli już mam "przeszłości" studiów licencjackich i nauczyłem się podstawowych zasad ekonomii, zarówno w mikro- i makro-skali i jesteś zainteresowany poznaniem bardziej zaawansowanych narzędzi analitycznych do badania zjawisk ekonomicznych - rozpocząć studia w Ekonomia. Będzie rozwijać umiejętności analityczne i będzie w stanie analizować informacje gospodarcze i ekonomiczne, rynku akcji i wydarzeń finansowych. Możesz również zapoznać się z wskaźników ekonomicznych i analiz.

Badanie Program bierze pod uwagę obecne zapotrzebowanie pracodawców, więc możesz być pewien, że będzie rozwijać umiejętności, które pozwolą Ci znaleźć wymarzoną pracę. Nawet podczas studiów Będziesz mógł umieścić swoją wiedzę do egzaminu praktycznego - Uczelnia zapewnia możliwość uzupełnienia staże w wiodących firm. Badania prowadzone są w języku polskim, angielskim i polskim / angielskim.... [-]


Magister Rachunkowości I Finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat October 2018 Polska Warszawa + 1 więcej

Jeśli już mam "przeszłości" studiów licencjackich i Jesteś zainteresowany poszerzaniem swojej wiedzy z zakresu funkcjonowania instytucji finansowych i banków, analizy zjawisk gospodarczych i sytuacji ekonomiczno-finansowych, rozpocząć studia podyplomowe w zakresie finansów i rachunkowości. Badanie także w systemie e-learning, zawsze i wszędzie! [+]

Jeśli już mam "przeszłości" studiów licencjackich i Jesteś zainteresowany poszerzaniem swojej wiedzy z zakresu funkcjonowania instytucji finansowych i banków, analizy zjawisk gospodarczych i sytuacji ekonomiczno-finansowych, rozpocząć studia podyplomowe w zakresie finansów i rachunkowości. Badanie także w systemie e-learning, zawsze i wszędzie!

Zdobędziesz umiejętności do projektowania systemów stosowanych w rachunkowości i finansów, aby wykonać dokładną diagnozę zjawisk i procesów IT występujących w obszarze finansów i rachunkowości, w celu opracowania sprawozdań finansowych, zarządzania aktywami i pasywami instytucji finansowych, aby efektywnie pracować z podmiotami rynku finansowego, oraz przygotowania planów i budżetów finansowych.... [-]


Magister Zarządzania

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat October 2018 Polska Warszawa + 1 więcej

Program nauczania obejmuje badanie kluczowych aspektów działalności gospodarczej w najważniejszych obszarach zarządzania przedsiębiorstwem. Uczestnicy zyskują gruntowną, bardzo praktyczną wiedzę, która pozwoli im skutecznie rozwiązywania problemów biznesowych i podejmowania trudnych decyzji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej na poziomie operacyjnym i strategicznym (w tym związanych z zagadnień międzynarodowych, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki Środkowej i Wschodniej Region Europy). [+]

Program nauczania obejmuje badanie kluczowych aspektów działalności gospodarczej w najważniejszych obszarach zarządzania przedsiębiorstwem. Uczestnicy zyskują gruntowną, bardzo praktyczną wiedzę, która pozwoli im skutecznie rozwiązywania problemów biznesowych i podejmowania trudnych decyzji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej na poziomie operacyjnym i strategicznym (w tym związanych z zagadnień międzynarodowych, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki Środkowej i Wschodniej Region Europy).

Co wyróżnia ten program to połączenie wiedzy akademickiej z doświadczeniem praktyków biznesu. W rezultacie, zajęcia prowadzone są w inspirującej atmosferze, z dużym naciskiem na pracy zespołowej, który wykorzystuje zarówno wsparcie i wyzwania stawiane przez grupę. Wiele uwagi poświęca się do rozwoju umiejętności uniwersalnych i zawodowych.... [-]


MA W Stosunków Międzynarodowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat October 2018 Polska Warszawa + 1 więcej

Gdy studiuje stosunki międzynarodowe na studiach podyplomowych Będziesz poszerzyć swoją wiedzę o strukturze gospodarki światowej, międzynarodowych stosunków politycznych, handlu zagranicznego, międzynarodowych problemów gospodarczych, społecznych i prawnych. Dowiesz się z wybitnych postaci kształtujących polityki międzynarodowej; nasi profesorowie mają bezcenne doświadczenie w zakresie praktycznego wykorzystania wiedzy o międzynarodowych stosunków politycznych i gospodarczych. [+]

Gdy studiuje stosunki międzynarodowe na studiach podyplomowych Będziesz poszerzyć swoją wiedzę o strukturze gospodarki światowej, międzynarodowych stosunków politycznych, handlu zagranicznego, międzynarodowych problemów gospodarczych, społecznych i prawnych. Dowiesz się z wybitnych postaci kształtujących polityki międzynarodowej; nasi profesorowie mają bezcenne doświadczenie w zakresie praktycznego wykorzystania wiedzy o międzynarodowych stosunków politycznych i gospodarczych.

Zyskasz możliwość podejmowania decyzji politycznych i gospodarczych w kontekście międzynarodowym, jak również umiejętności analityczne i metodologiczne.

Mocne: Badania prowadzone są z uwzględnieniem aktualnych trendów i zmian w gospodarce światowej; program nauczania Badanie jest oparte na modelach międzynarodowych; nasi nauczyciele aktywnie uczestniczyć w życiu gospodarczym, którzy mają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także konkretnych umiejętności praktycznych; Zyskasz wiedzę, która jest częścią najnowszych osiągnięć w dziedzinie ekonomii, zarówno krajowych jak i międzynarodowych; szeroki zakres zajęć praktycznych zapewnia Użytkownikowi konkretnych umiejętności przydatnych w Twojej kariery. Specjalności ... [-]

MA W Zakresie Turystyki I Hotelarstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat October 2018 Polska Warszawa + 1 więcej

Program Turystyki i Rekreacji w Warszawie Szkoła Hotelarstwa (SGTiR) Turystyka i dostarczy Ci umiejętności, które są niezbędne do zarządzania własnym przedsiębiorstwem turystyki lub współfinansowanie zarządzania różnymi typami turystycznej i hotelarskiej partnerstwa. Opanujesz język obcy na poziomie B2 płynność Rady Common European Framework of Reference Europy kształcenia językowego, a staniesz się kompetentny w użyciu specjalistycznego języka potrzebnego do przeprowadzenia swoją aktywność zawodową. [+]

Program Turystyki i Rekreacji w Warszawie Szkoła Hotelarstwa (SGTiR) Turystyka i dostarczy Ci umiejętności, które są niezbędne do zarządzania własnym przedsiębiorstwem turystyki lub współfinansowanie zarządzania różnymi typami turystycznej i hotelarskiej partnerstwa. Opanujesz język obcy na poziomie B2 płynność Rady Common European Framework of Reference Europy kształcenia językowego, a staniesz się kompetentny w użyciu specjalistycznego języka potrzebnego do przeprowadzenia swoją aktywność zawodową.

Podczas studiów, staniesz się wiedzę na temat najnowszych technologii informacyjnych i umiejętnie stosowania IT w biznesie. Będzie można zapoznać się nie tylko z wiedzą o człowieku i potrzeb człowieka, stosunków międzykulturowych, więzi społecznych, ochrony środowiska i wpływu człowieka na środowisko, ale także z rodzimymi dóbr kultury i uroków krajobrazowych.... [-]