University of Warsaw, Faculty of Economic Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Studia na Uniwersytecie Warszawskim zajmują wysokie stanowiska w międzynarodowych rankingach, takich jak Times Higher Education Świat University Ranking i Akademickiego Rankingu Uniwersytetów Świata (znany również jako Shanghai Ranking). Biorąc pod uwagę całkowitą liczbę uniwersytetów badawczych, które dociera do 20 tysięcy, Uniwersytet Warszawski jest wśród najlepszych dwóch procent najlepszych uczelni na świecie. Według międzynarodowych rankingów, ale również jest najlepszą uczelnią w Polsce i jedną z tych wiodących w tym regionie Europy.

Uniwersytet Warszawski został założony w 1816 roku. Absolwenci szkół wyższych zdobył 5 nagród Nagrody Nobla. Społeczność uniwersytecka składa się z 60.000. UW współpracuje z ponad 1100 podmiotów zagranicznych. Jest członkiem międzynarodowych stowarzyszeń około 100 i sieci.

Wydział Nauk Ekonomicznych studia "łączy solidne podstawy kształcenia akademickiego z wysoka jakość specjalistycznej wiedzy, Bez której nie może sprawnie funkcjonować w nowoczesnym środowisku gospodarczym. Nasi absolwenci są szanowane i poszukiwane przez pracodawców i łatwo znaleźć zatrudnienie w różnych instytucjach.

Wszystkie specjalizacje na Wydziale Nauk Ekonomicznych uzyskał akredytację, która jest certyfikat jakości kształcenia przyznany przez Komisję Akredytacyjną University. Nasze programy studiów w dziedzinie ekonomii otrzymał ocenę pozytywną z wyróżnieniem Państwową Komisję Akredytacyjną.

Nowoczesna ekonomia jest nie tylko nauką empiryczną, ale także jeden eksperymentalny. Nasz program nauczania obejmuje przedmioty spadku kursu w domenie nowoczesne ekonomii z przestrzegania wysokich standardów europejskich. Studenci UW są na czele rozwoju intelektualnym Polski, ponieważ ich pracownicy naukowi tworzą podstawową część zawartości intelektualnej. W ten sposób mogą zapoznać się z takich pomysłów z pierwszej ręki. Nasi studenci mają dostęp do najnowszych podręczników i publikacji, nie tylko krajowych, ale także zagranicznych. WNE biblioteka ekonomiczna ma ciekawą kolekcję gospodarczego i należy do sieci bibliotecznej Internetu Wu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Magister Ekonomii (International Economics)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2017 Polska Warszawa

To dwa lata, w pełnym wymiarze czasu, Program II stopnia w dziedzinie ekonomii, który koncentruje się na International Economics z opprotunities dwukrotnie stopnia. 2. najlepszy program, w regionie (wg EduUniversal). [+]

To dwa lata, w pełnym wymiarze czasu, Program II stopnia w dziedzinie ekonomii, która koncentruje się na International Economics. Program ten jest oferowany przez Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, które w opinii Polskiej Komisji Akredytacyjnej, oferuje najlepsze programy nauczania ekonomii w Polsce. Dowiesz się w środowisku międzynarodowym: 50% studentów w programie są cudzoziemcy Będziesz płynnie wdrożyć zaawansowaną teorię makro i mikro podczas modelowania procesów społeczno-gospodarczych Będziesz płynnie korzystać z dwóch głównych języków w morern świata finansów: matematyki i języka angielskiego Zdobędziesz wiedzę na temat zasad negitiations i wie jak rozwiązać sporów handlowych Będzie zrozumieć, jak finansów i ekonomii pracy i będzie w stanie wykorzystać tę wiedzę do góry ENGENEERING finansami w międzynarodowych korporacjach Będziesz korzystać z zaawansowanych narzędzi ekonometrycznych jak STATA MAXIMA, EViews z łatwością Perspektywy zawodowe: Międzynarodowych negocjacjach handlowych, inwestycji zagranicznych, transferu technologii, Globalne Rynki finansowe, międzynarodowe korporacje, kantor analizy rynku, analizy rynku pracy, migracje Analysis. Stopień dwukrotnie możliwości z Uniwersytetu w Wiedniu (Austria), Ekonomia Szkoła Louvain (Belgia), Uniwersytet w Trewirze (Niemcy), Central European University w Budapeszcie (Węgry), Uniwersytet w Lizbonie (Portugalia). Wymagania wstępne Minimalne wymagania dla wejścia w programie International Economics jest zwykle zakończone licencjat. Podczas szczególnych procedury odprawy prowadzonych wykładów na studiach poziom (licencjackie) są brane pod uwagę. Aby kwalifikować się do programu International Economics, wnioskodawcy są zobowiązani do minęło przynajmniej niektóre z następujących przedmiotów zwanych bądź ich ekwiwalenty: Mikroekonomia, makroekonomia, teorii handlu międzynarodowego, Analiza matematyczna (matematyczna Rachunek), rachunku prawdopodobieństwa, Statystyka matematyczna, ekonometria. Kursy te wskazują, że wykształcenie akademickie zakłada się natomiast studenci wejściu do programu (są... [-]

Magister Finansów Ilościowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2017 Polska Warszawa

20th najlepszy program na światowych rynkach finansowych zgodnie EduUniversal Ranking 2014. [+]

Program studiów podyplomowych w Quantitative Finance (QF) na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego jest czteroletni program semestr w pełnym wymiarze czasu pracy, który zapewnia studentom wyjątkową znajomością nowoczesnych finansów ilościowych. Został rozpoznany przez EduUniversal Top 100 rankingu Financial Market w 20., jak. Będziesz korzystać z narzędzi analitycznych, rygorystyczne zaawansowanych modeli wyceny instrumentów pochodnych i strategii zarządzania portfelem, w rzeczywistych warunkach dynamicznych Dowiesz się nowoczesnych technik zarządzania ryzykiem oraz ilościowe narzędzia inwestycyjne Będzie nabyć umiejętności codding (C ++, R, CRAN), które pozwalają na wdrożenie modeli finansowych w praktyce Będziesz wiedzieć, jak zaprojektować i optymalizacji automatycznych strategii inwestycyjnych Prawdopodobnie będziesz zarabiać równowartość całego czesnego w ciągu trzech miesięcy pracy Dowiesz się w środowisku międzynarodowym: 50% studentów w programie są cudzoziemcy Będziesz płynnie korzystać z dwóch głównych języków świata w Finanse: matematyki i języka angielskiego Perspektywy zawodowe: zarządzanie ryzykiem, analizy inwestycyjne, pochodne Ceny, Proprietary Trading, Portfolio Management, finansowe, naukowe i badawcze przemysłowe, produkty Rozwoju Finansowego. Charakterystyczną cechą tego programu jest to, że łączy w sobie ogólne podstawy teorii ekonomii z wiedzy specjalistycznej w dziedzinie finansów. Podstawowym celem tej specjalizacji jest dostarczenie studentom wiedzy teoretycznej z zakresu finansów ilościowych w połączeniu z jej praktycznego zastosowania w instytucjach finansowych, z uwzględnieniem najnowszych trendów w świecie finansów. Teoria może być praktykowane w OSTC Trading Lab zarządza coordinatior QF. Wymagania wstępne Minimalne wymagania dla wejścia w programie Quantitative Finance jest zwykle zakończone licencjat. Jednak w trakcie procedury odprawy konkretnych wykładów prowadzonych na poziomie licencjackim (Bachelor) są brane pod uwagę. Aby kwalifikować się do programu Quantitative Finance, wnioskodawcy... [-]

Filmy

University of Warsaw, School of Economic Sciences