University of Warsaw, Faculty of Economic Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Studia na Uniwersytecie Warszawskim zajmują wysokie stanowiska w międzynarodowych rankingach, takich jak Times Higher Education Świat University Ranking i Akademickiego Rankingu Uniwersytetów Świata (znany również jako Shanghai Ranking). Biorąc pod uwagę całkowitą liczbę uniwersytetów badawczych, które dociera do 20 tysięcy, Uniwersytet Warszawski jest wśród najlepszych dwóch procent najlepszych uczelni na świecie. Według międzynarodowych rankingów, ale również jest najlepszą uczelnią w Polsce i jedną z tych wiodących w tym regionie Europy.

Uniwersytet Warszawski został założony w 1816 roku. Absolwenci szkół wyższych zdobył 5 nagród Nagrody Nobla. Społeczność uniwersytecka składa się z 60.000. UW współpracuje z ponad 1100 podmiotów zagranicznych. Jest członkiem międzynarodowych stowarzyszeń około 100 i sieci.

Wydział Nauk Ekonomicznych studia "łączy solidne podstawy kształcenia akademickiego z wysoka jakość specjalistycznej wiedzy, Bez której nie może sprawnie funkcjonować w nowoczesnym środowisku gospodarczym. Nasi absolwenci są szanowane i poszukiwane przez pracodawców i łatwo znaleźć zatrudnienie w różnych instytucjach.

Wszystkie specjalizacje na Wydziale Nauk Ekonomicznych uzyskał akredytację, która jest certyfikat jakości kształcenia przyznany przez Komisję Akredytacyjną University. Nasze programy studiów w dziedzinie ekonomii otrzymał ocenę pozytywną z wyróżnieniem Państwową Komisję Akredytacyjną.

Nowoczesna ekonomia jest nie tylko nauką empiryczną, ale także jeden eksperymentalny. Nasz program nauczania obejmuje przedmioty spadku kursu w domenie nowoczesne ekonomii z przestrzegania wysokich standardów europejskich. Studenci UW są na czele rozwoju intelektualnym Polski, ponieważ ich pracownicy naukowi tworzą podstawową część zawartości intelektualnej. W ten sposób mogą zapoznać się z takich pomysłów z pierwszej ręki. Nasi studenci mają dostęp do najnowszych podręczników i publikacji, nie tylko krajowych, ale także zagranicznych. WNE biblioteka ekonomiczna ma ciekawą kolekcję gospodarczego i należy do sieci bibliotecznej Internetu Wu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Magister ekonomii (ekonomia międzynarodowa)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2019 Polska Warsaw

Jest to dwuletni, pełnoetatowy program drugiego stopnia z dziedziny ekonomii, który koncentruje się na ekonomii międzynarodowej z podwójnymi szansami. Najlepszy program w regionie (według Eduniversal). [+]

Najlepszy program w Europie Wschodniej według Eduniversal.

Jest to dwuletni, pełnoetatowy program studiów magisterskich z dziedziny ekonomii, który koncentruje się na ekonomii międzynarodowej. Program ten jest oferowany przez Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, który, zdaniem Polskiej Państwowej Komisji Akredytacyjnej, oferuje najlepsze programy ekonomiczne w Polsce. Program ten prowadzi do stopnia "magistra", który odpowiada Master of Arts w dziedzinie ekonomii.

Będziesz płynnie wdrażał zaawansowaną teorię makro i mikro przy modelowaniu procesów społeczno-gospodarczychZrozumiesz, jak działają finanse i ekonomia, a będziesz mógł wykorzystać tę wiedzę do zaawansowanej inżynierii finansowej w międzynarodowych korporacjachZdobędziesz wiedzę na temat zasad negocjacji i będziesz wiedział, jak rozwiązywać spory handloweBędziesz korzystać z zaawansowanych narzędzi ekonometrycznych, takich jak STATA, MAXIMA, Eviews z łatwościąOtrzymasz szansę uzyskania dyplomu podwójnego dyplomuBędziesz płynnie używać dwóch głównych języków w świecie ekonomii: matematyki i języka angielskiegoNauczysz się w środowisku międzynarodowym: 50% studentów w tym programie to obcokrajowcyPerspektywy karieryNegocjacje w sprawie handlu międzynarodowegoZagraniczna inwestycjaTransfer technologiiGlobalne rynki finansoweMiędzynarodowe korporacjeAnaliza rynku walutowegoAnaliza rynku pracyAnaliza migracji [-]

Ma W Quantitative Finance

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2019 Polska Warsaw

17. najlepszy program na rynkach finansowych na świecie według rankingu Eduniversalala 2018. [+]

17. najlepszy program na świecie według rankingu Top 100 Global Eduniversal na rynkach finansowych w 2018 r.

Program Finansów Ilościowych na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego to czterotygodniowy program na pełen etat, zapewniający studentom doskonałą znajomość współczesnego finansowania ilościowego. Program prowadzi do dyplomu magistra i jest zgodny z systemem bolońskim, odpowiadającym Maters of Arts.

Charakterystyczną cechą tego programu jest to, że łączy ogólne podstawy teorii ekonomii ze specjalistyczną wiedzą z zakresu finansów. Podstawowym celem tej specjalizacji jest przekazanie studentom wiedzy teoretycznej z zakresu finansów ilościowych w połączeniu z praktycznymi zastosowaniami w instytucjach finansowych, z uwzględnieniem najnowszych trendów w świecie finansowym.... [-]


Filmy

University of Warsaw, School of Economic Sciences

Kontakt

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Adres Faculty of Economic Sciences University of Warsaw ul. Długa 44/50
00241 Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Strona internetowa http://www.wne.uw.edu.pl/
Telefon +48 22 55 49 190