UTP University of Science and Technology in Bydgoszcz

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UTP Uniwersytet Nauki i Technologii (Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy - UTP) w Bydgoszczy ma 60 lat tradycji sięgającą 1951 roku, kiedy pierwszy uczelnia w Bydgoszczy powstał - Evening Szkoły Inżynierskiej. Na początku swojej historii, to wykształcony chemiczne i inżynierów mechaników. Mając przekształcono w Szkołę Inżynierii Szkolnictwa Wyższego, w 1964 roku, w pełnym wymiarze godzin, programy wieczorowe i zaoczne były oferowane przez 4 kierunków technicznych.

Rozwój badań rolniczych został uruchomiony w 1969 roku w zakładzie w Bydgoszczy oddziału Szkoły Rolniczej Szkolnictwa Wyższego z Poznania. Gałąź ta uzyskała niepodległość w 1972 roku zamienia się w Wydziale Rolnictwa z Zwierząt sekcji Produkcji. Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 20 sierpnia 1974 roku, te dwie szkoły dołączyły do ​​Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy, Uniwersytet UTP zmienił nazwę Nauki i Techniki w 2006 roku.

UTP Uniwersytet Nauki i Technologii jest szkoła multi-profil szkolnictwa wyższego oferuje techniczne, rolnicze, w dziedzinie sztuki i programów studiów zarządzania.

Świadectwo badania (matura) jest wymagany do przyjęcia na UTP. Dopuszczenie jest w oparciu o wyniki badania końcowy. Oferujemy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy z I (inżynierskie, licencjat w dziedzinie inżynierii), II (MSc) i III (doktorat) stopnia studiów.

UTP Uniwersytet Nauki i Technologii oferuje następujące pola (programów) studiów:

I stopnia - licencjackie w zakresie inżynierii

Nauki techniczne Nauki rolnicze

Rolnictwo i Leśnictwo Inżynieria Nauki rolnicze

Architektura i Urbanistyka Hodowla zwierząt

inżynieria biomedyczna biotechnologia

Technologia Chemiczna Ochrona Środowiska

inżynieria lądowa i wodna Technologia Żywności i Żywienie Człowieka

Studia projektowe

Elektrotechnika Nauk o zarządzaniu

Elektronika i Telekomunikacja zarządzanie

Inżynieria środowiska Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Technologie informacyjne i komunikacyjne (ICT)

Architektura wnętrz

Inżynieria materiałowa

inżynierii mechanicznej

Fizyka Techniczna

Transport

II stopień - Mistrz badania

Nauki techniczne Nauki rolnicze

Technologia Chemiczna Nauki rolnicze

inżynieria lądowa i wodna Hodowla zwierząt

Elektrotechnika biotechnologia

Elektronika i Telekomunikacja Ochrona Środowiska

Inżynieria środowiska

inżynierii mechanicznej Nauk o zarządzaniu

Fizyka Techniczna zarządzanie

Transport

III stopnia (doktoranckie badania)

Agronomia Hodowla zwierząt Rozwój Środowisko Budowa i eksploatacja maszyn

Proces nauczania jest obsługiwany przez następujące wydziały:

Wydział Rolnictwa i Biotechnologii Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej w tym Instytucie Matematyki i Fizyki Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Wydział Zarządzania Wydział Inżynierii Mechanicznej Wydział Telekomunikacji i Elektrotechniki

W całej historii 60 roku studia na Uniwersytecie zostały zakończone przez ponad 43 tysiące absolwentów, głównie na kierunku inżynierii lądowej, inżynierii mechanicznej i nauk rolniczych. Nasi absolwenci to np światowej sławy projektant stadionu olimpijskiego w Sydney, Edmund Obiała, magistra i kryptolog profesor Józef Pieprzyk,.

Siedem wydziałów, jednostek między wykładowców i administracja zatrudnia około 1300 osób, w tym 680 nauczycieli akademickich, w tym są prawie 140 profesorów. Sześć wydziały Uniwersytetu mają prawo do nagród doktorat, z których trzy (Wydział Rolnictwa i Biotechnologii, Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt oraz Wydziału Mechanicznego) także do nadawania stopnia doktora habilitowanego, ekwiwalent do doktora nauk Stopień. Działalność naukowa i dydaktyczna oparta jest na współpracy z prawie wszystkich krajowych uczelni technicznych i rolnictwa oraz z wieloma zagranicznymi uczelniami i ośrodkami naukowymi.

Pięciu pracowników naukowych Uniwersytetu przyznano tytuł doktora honoris causa. Uznanie naukowców nauki polskiej uczelni jest bardzo świadczy fakt częstego udziału w komisjach i grupach Polskiej Akademii Nauk oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a także pracach Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister w inżynierii komputerowego wspomagania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry October 2019 Polska Bydgoszcz

Computer Aided Engineering obejmuje wykorzystanie komputerów we wszystkich działaniach inżynierskich od projektowania do wytwarzania produktu. CAE zapewnia środowisk wirtualnych rozwoju produktu, modeli 3D, pozwalające zostać utworzony, analizowane i optymalizowane. [+]

Co to jest CAE?

Computer Aided Engineering obejmuje wykorzystanie komputerów we wszystkich działaniach inżynierskich od projektowania do wytwarzania produktu. CAE zapewnia środowisk wirtualnych rozwoju produktu, modeli 3D, pozwalające zostać utworzony, analizowane i optymalizowane. Dzięki możliwości oceny warunków operacyjnych, a dzięki możliwości wdrażania idei współbieżnego czasu przygotowania nowego produktu może być znacznie zredukowana.

Oczywiście Info

Absolwenci CAE, w zależności od kierunku studiów pierwszego stopnia i wybór kursów, może rozwinąć się wyjątkowo skutecznych umiejętności korzystania z narzędzi komputerowego wspomagania, zwłaszcza we współpracy z inżynierami specjalizującymi się w różnych dziedzinach, poszerzania swojej wiedzy w zakresie technologii informatycznych, zwłaszcza w odniesieniu do programowanie komputerowe i grafika, jak również poszerzyć swoją wiedzę o różnych środowiskach komputerowych wspomagania i stać się specjalistą w rozwoju środowiska komputerowego wspomagania inżynierii oprogramowania.... [-]