Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Wierzę w ludzi, którzy cenią samorozwój i chcą, aby ich marzenia. Dają nam motywacja do ciągłego doskonalenia, tak, że możemy zaoferować edukację i badania na najwyższym poziomie. Nasi wykwalifikowani wykładowcy miłość poszerzaniem wiedzy i dzielenia się nią z młodymi ludźmi. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym studentom środowisko i zasoby zrealizować ich ciekawość intelektualna, rozwijać swoje talenty i realizować swoje interesy.

Oferta

Ponad 15 000 studentów uczestniczących w interdyscyplinarne studia. Oferujemy pełny etat i niestacjonarnych studiów licencjackich i magisterskich w psychologii, języków nowożytnych, kulturoznawstwo, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, socjologia, prawo, bezpieczeństwo wewnętrzne, stosunki międzynarodowe, zarządzanie i projektowanie. SWPS jest tylko prywatny uniwersytet w Polsce, który uzyskał prawo do nadawania stopni doktorskich w po psychologii i kulturoznawstwa i stopni doktorskich Psychologia, Socjologia, Kulturoznawstwo i prawo.

Nasza oferta obejmuje również szeroką gamę Programy dla stopnia jak na przykład Szkolenia weekendowe i liczne programy szkoleniowe dostosowane do potrzeb, Organizujemy cykle wydarzenia naukowe i kulturalne które są otwarte dla publiczności. Nasze wartości instytucji znaczne debaty i owocne dyskusje, I dlatego często gościć uznanych światowych naukowców, znanych artystów i przedstawicieli mediów. Ci, którzy chcą opanować swoje kompetencje językowe są bardziej niż mile widziane, aby dołączyć English School przygotowawcze i Polska Szkoła PrzygotowawczaProgramy, które dają im możliwość poprawy ich angielskim i polskim pod nadzorem wysoko wykwalifikowanych nauczycieli.

Nasze kursy są kombinacją w klasy działalności i samokształcenie, Nowo nabyte porcje wiedzy może być praktykowana przez uniwersytet na nowoczesna platforma e-learning.

Badania międzynarodowe

Nasi studenci mają okazję do poszerzać horyzonty, nie tylko wynikające wiedzy z wybitnymi ludźmi, ale także wyjazd za granicę w ramach programów wymiany, które oferujemy, Prowadzimy programy wymiany z instytucji znajdujących się w Europie, Turcji, Azji i Ameryce.

W sercu Europy

Polska leży w Europa Środkowa, To mosty Zachód ze Wschodem i Północ z Południem i to można łatwo dojechać z każdego zakątka świata.

Nasz główny kampus znajduje się w Warszawie, handlowego i akademickiego centrum kraju i regionu. To jest bardzo żywy i szybko rozwijające się miasto, Zapewnia nieograniczone możliwości studiowania, pracy i cieszyć się życiem. Jest to także najbardziej wielokulturowe miasto w regionie.

Bądź świadomą decyzję i zastosować się do SWPS już dziś! Czekamy na Ciebie!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Polski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

University of Social Sciences and Humanities - SWPS

Psychologia Kliniczna integruje nauki, teorii i praktyki, aby zrozumieć, przewidzieć i zmniejszyć niedopasowanie, niepełnosprawność, i cierpienie, a także wspieranie rozw ... [+]

Magister Psychologii (2 lata)

Psychologia kliniczna integruje nauki, teorii i praktyki zrozumieć, przewidzieć i zmniejszyć niedopasowanie, niepełnosprawność, i cierpienie, a także wspieranie rozwoju osobistego. Psychologia kliniczna jest szerokie podejście do ludzkich problemów składających się z diagnozy, oceny, oceny, konsultacji, leczenia, profilaktyki i badań w odniesieniu do różnych grup pacjentów (dzieci, dorosłych, rodzin, par i grup).

Dla Kogo?

Program jest właściwy dla studentów, którzy uzyskali licencjackich stopni w psychologii, jak również dla tych, którzy posiadają tytuł licencjata w dziedzinie psychologii i innych niż z ograniczoną ekspozycją na pola. Te ostatnie mają obowiązek wypełnić dwa dodatkowe moduły psychologii licencjackich wyrównawcza (tj psychologii osobowości, psychologii emocji lub Developmental Psychology), dostosowane do konkretnej wcześniejszej edukacji ucznia. Po przyjęciu każdy studenci zostaną poinformowani o poszczególnych modułów on / ona powinna uczestniczyć. Moduły te są bezpłatne i muszą zostać zakończone w ciągu pierwszego roku studiów.... [-]

Polska Warsaw
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Social Sciences and Humanities - SWPS

Psychologia jest dyscypliną, której celem jest, aby zrozumieć i poprawić funkcjonowanie jednostek, grup i społeczeństw jako całości. ... [+]

Magister psychologii (5 lat)

Psychologia jest dyscypliną, której celem jest, aby zrozumieć i poprawić funkcjonowanie jednostek, grup i społeczeństw jako całości. Studenci zainteresowani jednostkowy "Długim cyklu" Program Master 5 lat są zazwyczaj ci, którzy chcą pracować w profesjonalnych psychologów zajmujących się diagnozowaniem i leczeniem problemów zdrowia psychicznego (psycholodzy kliniczni) lub w świecie biznesu, marketingu i reklamy lub stosunków międzyludzkich (Psychologów Pracy i organizacyjne ).

Dla Kogo?

Studenci jednolitego "długim cyklu" 5 lat studiów magisterskich są gotowi do kontynuowania kariery zawodowej w dziedzinie psychologii z wiedzą, że aby pracować jako psycholog często trzeba uzyskanie poświadczenia inne niż tylko dyplom studiów magisterskich. Co jest potrzebne są kompetencje i umiejętności zdobyte w ciągu 5 lat studiów (300 ECTS) i, bardzo często, nadzorowanym procesie szkolenia. Szczegółowe wymagania różnią się w poszczególnych krajach i regionach. Przykłady można znaleźć w Regulaminie EuroPsy lub norweskiego Narodowego Programu Nauczania dla Zawodowa w psychologii.... [-]

Polska Warsaw
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

University of Social Sciences and Humanities (SWPS)