Lazarski University

Wstęp

Łazarski to studia na prestiżowej warszawskiej uczelni, jednej z najdłużej istniejących wśród niepublicznych szkół wyższych. Nasz Wydział Prawa i Administracji jest od 5 lat liderem rankingu wydziałów prawa Dziennika Gazety Prawnej, znajdujemy sie w ścisłej czołówce rankingu Rzeczpospolitej i Perspektyw, wygrywamy konkursy na najbardziej kreatywną i innowacyjną szkołę wyższą. O jakości naszych programów świadczą liczne międzynarodowe akredytacje - m.in. brytyjska Coventry University czy amerykańska Delaware Department od Education. Doceniają to nie tylko Polacy - ponad 12% studentów Łazarskiego to obcokrajowcy - z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemiec, Chin, Włoch, Litwy, Łotwy, Białorusi, Tajlandii, Wietnamu, Turcji i Rosji.

96% naszych absolwentów znajduje pracę zaraz po studiach!

Zapomnij o męczącym wkuwaniu i przeładowanym programie nauczania. Dzięki nam wkroczysz na rynek pracy z najlepszym przygotowaniem, teoretycznym i praktycznym. Naszą jakość potwierdzają liczne certyfikaty, a równowagę między teorią a praktyka zapewniają współpracujące z nami firmy.

Opracowane przez nas programy nauczania odpowiadają oczekiwaniom pracodawców. Przy ich tworzeniu współpracowano z praktykami biznesu i zostały zatwierdzone przez członków Rady Biznesu Uczelni Łazarskiego. Praktyczne umiejętności zdobyte podczas studiów pozwolą Ci szybko odnaleźć się w Twojej pierwszej pracy.

Dajemy Ci możliwości zdobycia dodatkowych umiejętności i potwierdzenia ich branżowym certyfikatem. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na sukces na rynku pracy. Na naszych kursach zdobędziesz odpowiednie przygotowanie szansę na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej w wybranych przez siebie dziedzinach. Dla przykładu:

International Legal Skills – po ukończeniu tego kursu możesz otrzymać certyfikat austriackiego Center for International Legal Skills w Salzburgu

Duży nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, gry symulacyjne, studia przypadku, warsztaty, prowadzone przez wybitnych ekspertów oraz profesjonalistów, odnoszących sukcesy w biznesie. Jeśli wykażesz się aktywnością, znajomością przedmiotu oraz odpowiednim zaangażowaniem, nasi wykładowcy mogą zaproponować Ci pracę.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

MA in International Relations

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2018 Polska Warszawa

Stosunki międzynarodowe to idealne studia dla osób ciekawych świata oraz pragnących mieć wpływ na otaczającą je [+]

Stosunki międzynarodowe to idealne studia dla osób ciekawych świata oraz pragnących mieć wpływ na otaczającą je rzeczywistość społeczną i polityczną.

Studenci zdobywają wiedzę o stosunkach międzynarodowych, niezwykle przydatną przy podejmowaniu decyzji w obszarach polityki, biznesu czy mediów. Zgłębiają meandry współczesnych relacji międzynarodowych, doskonalą znajomość języków obcych i zdobywają umiejętności przydatne w świecie biznesu. Poznają zasady funkcjonowania współczesnych stosunków międzynarodowych oraz ich cywilizacyjnych, politycznych, społecznych i ekonomicznych uwarunkowań. Zdobywają też wiedzę na temat podejmowania decyzji politycznych i gospodarczych w kontekście międzynarodowym oraz umiejętności analityczne, pozwalające na podjęcie pracy na stanowiskach wymagających racjonalnych i trafnych ocen i opinii.... [-]


Master of Arts in International Relations (MAIR)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2018 Polska Warszawa

Master of Arts in International Relations (MAIR) to dwuletni program, który jest prowadzony wspólnie przez Uczelnię Łazarskiego i Coventry [+]

Master of Arts in International Relations (MAIR) to dwuletni program, który jest prowadzony wspólnie przez Uczelnię Łazarskiego i Coventry University w Wielkiej Brytanii.

Absolwenci programu otrzymują polski dyplom magistra stosunków międzynarodowych ze specjalizacją European Administration albo Contemporary Politics, wydawany przez Uczelnię Łazarskiego oraz brytyjski dyplom Master of International Relations wydawany przez Coventry University.

Na tych studiach zdobędziesz wiedzę o stosunkach międzynarodowych, niezwykle przydatną przy podejmowaniu decyzji w obszarach polityki, biznesu czy mediów. Poznasz meandry współczesnych relacji międzynarodowych, udoskonalisz znajomość języków obcych i zdobędziesz umiejętności przydatne w świecie biznesu.... [-]


MSc

Master of Science in International Business Economics

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin October 2018 Polska Warszawa

Master of Science in International Business Economics (MSc in IBE) to dwuletni program, który jest [+]

Master of Science in International Business Economics (MSc in IBE) to dwuletni program, który jest prowadzony wspólnie przez Uczelnię Łazarskiego i Coventry University w Wielkiej Brytanii. Absolwenci tego programu otrzymują polski dyplom magistra z specjalnością międzynarodowa ekonomia biznesu wydawany przez Uczelnię Łazarskiego i brytyjski dyplom Master of Economic and Social Studies Degree wydawany przez Coventry University. Dzięki znakomitym nauczycielom akademickim, wywodzącym się z najlepszych polskich i zagranicznych uczelni, posiadającym doświadczenie w pracy na wysokich stanowiskach w biznesie i administracji publicznej, zdobędziesz praktyczne umiejętności analityczne, niezbędne do funkcjonowania na rynku międzynarodowym. Dwa dyplomy - Uczelni Łazarskiego i Coventry University! Dzięki znakomitym nauczycielom akademickim, wywodzącym się z najlepszych polskich i zagranicznych uczelni, posiadającym doświadczenie w pracy na wysokich stanowiskach w biznesie i administracji publicznej, student zdobywa praktyczne umiejętności analityczne, niezbędne do funkcjonowania na rynku międzynarodowym. Poznaje mechanizmy międzynarodowych procesów ekonomicznych, operacji finansowych, uczy się wykorzystywać wiedzę teoretyczną w praktyce biznesowej w kontekście międzynarodowym. Absolwenci studiów Master of Science in International Business Economics to uznani zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku, gruntownie wykształceni specjaliści posiadający umiejętności pozwalające na podejmowanie odpowiedzialnej i samodzielnej pracy w różnych środowiskach, specjaliści w zakresie takich dziedzin, jak ekonomia, marketing, zarządzanie finansami. Posiadają umiejętność pracy w grupie i komunikowania się w międzynarodowym środowisku. Master of Science in International Business Economics (MSc in IBE) to dwuletni program, który jest prowadzony wspólnie przez Uczelnię Łazarskiego i Coventry University w Wielkiej Brytanii. Absolwenci tego programu otrzymują polski dyplom magistra z specjalizacją International Business Economics wydawany przez Uczelni Łazarskiego i brytyjski dyplom... [-]


MSc in Economics

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2018 Polska Warszawa

Program specjalności oparty jest o walidowany program MSc in IBE, zatem przestrzega brytyjskich standardów [+]

Program specjalności oparty jest o walidowany program MSc in IBE, zatem przestrzega brytyjskich standardów nauczania, jedyną różnicę stanowi fakt, że po zakończeniu studiów absolwent otrzymuje wyłącznie dyplom Uczelni Łazarskiego.

Program prowadzony jest przez zespól nauczycieli akademickich, posiadających często wykształcenie zdobyte na europejskich bądź amerykańskich uczelniach.

Po ukończeniu programu studenci:

będą przygotowani dla kariery w biznesie i zarządzaniu, zwłaszcza w międzynarodowych korporacjach, w przedsiębiorstwach, które prowadzą interesy zagranicą, lub są zaangażowane w handel zagraniczny. będą rozumieć strukturę organizacyjną oraz metody zarządzania międzynarodowymi firmami. będą myśleć krytycznie, nauczą się rozwiązywać problemy, oraz uzyskają zdolności analityczne, które są konieczne dla wykorzystywania możliwości rynku. zapoznają się ze współczesnymi narzędziami analizy procesu gospodarczego, i zdobędą umiejętność udoskonalania swojej wiedzy i umiejętności uczenia się przez całe życie. otrzymają praktyczną wiedzę i umiejętności, które pozwolą im działać na rynku międzynarodowym. pisząc swoją pracę magisterską zdobędą doświadczenie w metodach badawczych, które są bardzo ważne w każdym miejscu pracy. ... [-]

Filmy

Lazarski University Campus Tour

Students Say's Aderito - Mozambique

Students Say's Levan - Georgia

Students Say's Maya - Ukraine

Kontakt

Lazarski University

Adres Lazarski University, ul. Świeradowska 43
02-662 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Strona internetowa http://www.lazarski.pl/
Telefon +48 22 543 53 68