Przeczytaj oficjalny opis

Kozminski University , założona w 1993 r., Jest prywatną instytucją szkolnictwa wyższego z pełnymi prawami akademickimi. Uczelnia uzyskała polskie i międzynarodowe akredytacje, a także doskonałe wyniki w globalnych i krajowych rankingach edukacyjnych, co świadczy o wysokiej jakości programów i usług. Ze względu na te cechy same dyplomy KU stały się pożądane. Oferta uniwersytetu obejmuje różne studia licencjackie, magisterskie, MBA oraz doktoranckie. programy. Wszystkie te są również oferowane w języku angielskim.

Od 2009 roku Kozminski University jest zaliczana do prestiżowych rankingów edukacyjnych dostarczanych przez "Financial Times" - ranking szkół biznesowych, w skład których wchodzą najlepsze uczelnie z całego świata. Co więcej, przez ostatnie 17 kolejnych lat zajmuje pierwsze miejsce w rankingach edukacyjnych uczelni prywatnych, publikowanych przez "Perspektywy", "Rzeczpospolitą" i "WPROST". Kozminski University otrzymała również specjalne wyróżnienie od Krajowej Komisji Akredytacyjnej w zakresie programów zarządzania, administracji i prawa.

Kozminski University posiada trzy międzynarodowe akredytacje: EQUIS, AMBA i AACSB. Tylko około 70 szkół biznesu z całego świata posiada wszystkie trzy akredytacje. Akredytacja AACSB jest przyznawana tak prestiżowym uniwersytetom jak Yale i Harvard.

KU posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora w następujących dziedzinach: zarządzanie, ekonomia, finanse, socjologia i prawo. Jako jedyna prywatna uczelnia wyższa w Polsce ma uprawnienia do uzyskania wyższego stopnia doktora nauk prawnych. stopień (habilitacja) w dyscyplinie zarządzania, prawa i ekonomii. Również w ramach tak zwanej oceny parametrycznej jednostek naukowych z dziedziny ekonomii, Kozminski University ma najwyższy ranking pierwszej kategorii.

Oferta edukacyjna obejmuje zarządzanie (w języku polskim i angielskim), zarządzanie w środowiskach wirtualnych (w języku polskim i angielskim), finanse i księgowość (w języku polskim i angielskim), ekonomię - rynki międzynarodowe, prawo, administrację, a także nauki społeczne w zarządzaniu: socjologia biznesu i mediów oraz psychologia w zarządzaniu. Począwszy od roku akademickiego 2016/2017 uczelnia stworzyła elitarny program prawny o nazwie "Prawo i finanse".

Kozminski University współpracuje w zakresie programów badawczych i wymiany z ponad 200 prestiżowymi instytucjami na całym świecie. Wszyscy studenci studiów licencjackich i magisterskich mogą wybrać te prestiżowe uniwersytety jako miejsca docelowe dla ich międzynarodowej wymiany.

Nasza misja

Wykorzystujemy naszą przedsiębiorczą atmosferę, nasze relacje korporacyjne, nasz potencjał badawczy i naszą internacjonalizację, aby dokonać zmian w biznesie, prawie i społeczeństwie.

Żaglowiec na otwartym morzu w naszym logo to symbol przygody, otwartości na nowe horyzonty, twórczej pracy zespołowej i przywództwa oraz nieograniczonych możliwości.

Dlaczego warto wybrać Kozminski University ?

Prestiż

 • Najlepsza szkoła biznesu w Europie Środkowej i Wschodniej według "Financial Times".
 • Najlepsza uczelnia gospodarcza / ekonomiczna w Polsce według rankingu "Perspektywy" Fundacji Edukacyjnej.
 • Najlepsza prywatna uczelnia w Polsce według rankingu "Perspektywy" Fundacji Edukacyjnej.
 • Strategiczny sojusz z pierwszą na świecie szkołą biznesu ESCP Europe.

Wysoka jakość edukacji

 • "Triple Crown" - 3 międzynarodowe akredytacje: EQUIS, AACSB i AMBA.
 • Akredytacja IQA CEEMAN - przyznawana przez Centralne i Wschodnie Europejskie Stowarzyszenie Rozwoju Zarządzania.
 • Wyróżnienia od Krajowej Komisji Akredytacyjnej w zakresie finansów

Umiędzynarodowienie

 • Jedna z najbardziej umiędzynarodowionych uczelni w Polsce według rankingu "Perspektywy" Fundacji Edukacyjnej.
 • Programy studiów w języku angielskim na wszystkich poziomach: licencjackim, magisterskim, podyplomowym i doktoranckim
 • Programy podwójnego dyplomu z międzynarodowymi partnerami.
 • Zagraniczni wykładowcy i studenci z ponad 75 krajów.
 • Programy wymiany studentów i pracowników z ponad 200 partnerami na 6 kontynentach.

Zorientowany na biznes

 • Programy studiów prowadzone wspólnie z pracodawcami (np. Citibank, Accenture).
 • Praktyki i staże w firmach polskich i zagranicznych.
 • Spotkania i konferencje z praktykami biznesu.
 • Wykładowcy z praktycznym doświadczeniem.
 • Kozminski Venture Lab - program akceleracyjny dla studentów i absolwentów.

Edukacja ceniona przez pracodawców

 • Numer 1 w rankingu "Wprost" uczelni prywatnych docenianych przez pracodawców.
 • Programy aktualizowane i dostosowywane do potrzeb rynku.

Pełne prawa akademickie

 • Prawa do przyznawania tytułu doktora stopnie w 5 dyscyplinach: zarządzanie, ekonomia, finanse, socjologia i prawo.
 • Prawa do nagradzania starszych doktorantów stopnie (habilitacja) w 3 dyscyplinach.
 • Liczne projekty badawcze.

Życie studenckie

 • 19 klubów naukowych.
 • Wycieczki edukacyjne.
 • Wydarzenia kulturalne i społeczne.
 • Letnie i zimowe obozy sportowe.
 • KOZMINALIA - dzień uniwersytetu.
 • 13 sekcji sportowych.
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Kozminski University

Health Economics and Big Data Analytics - HEBDA to wyjątkowy, pełnowymiarowy program studiów dualistycznych Master oraz profil praktyczny, prowadzony wyłącznie w języku a ... [+]

PROGRAM JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO

Health Economics and Big Data Analytics - HEBDA to wyjątkowy, pełnowymiarowy program studiów dualistycznych Master oraz profil praktyczny , prowadzony wyłącznie w języku angielskim.

Ekonomia zdrowia to nowa, ale dynamicznie rozwijająca się nauka. Jest to dyscyplina ekonomiczna stosowana w odniesieniu do opieki zdrowotnej . Health Economics zapewnia zestaw metod i podejść analitycznych do badania skuteczności, wydajności i wartości technologii medycznych, z ostatecznym celem optymalnej alokacji zasobów opieki zdrowotnej. W nadchodzących latach przewiduje się duże zapotrzebowanie na specjalistów z tego konkretnego obszaru ekonomii .... [-]

Polska Warszawa
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kozminski University

Program studiów magisterskich w zakresie finansów i rachunkowości jest zaprojektowany w ścisłej współpracy z praktykami - przedstawicielami firm i instytucji finansowych. ... [+]

W 2018 roku Kozminski University zajęła 17 miejsce na świecie w rankingu Global Masters in Finance opublikowanym przez "Financial Times". Jest to jedyna uczelnia w rankingu z Europy Środkowej i Wschodniej.Program studiów magisterskich z zakresu finansów i rachunkowości został przyjęty do programu uznawania uniwersytetów CFA Institute University . Status ten przyznawany jest instytucjom, których program studiów obejmuje co najmniej 70% Kandydackiego Programu Wiedzy CFA (CBOK), który zapewnia studentom solidne podstawy w CBOK i dobrze je pozycjonuje, aby móc przystąpić do egzaminów CFA.Absolwenci programu korzystają ze zwolnień z większości dokumentów na poziomie podstawowym Kwalifikacja ACCA (F1-F5, F7, F9, dodatkowo studenci specjalności raportowania i księgowości są zwolnieni z F6 i F8) i mogą spodziewać się szerokiego zakresu zakres możliwości kariery we wszystkich obszarach działalności.Kozminski University jest akademickim partnerem Stowarzyszenia CAIA . Zostanie partnerem Stowarzyszenia CAIA, globalnej sieci ponad 9000 alternatywnych specjalistów inwestycyjnych z ponad 90 krajów, daje naszym studentom dostęp do obszernych baz danych CAIA i możliwość uzyskania specjalnego stypendium.Program studiów magisterskich w zakresie finansów i rachunkowości jest zaprojektowany w ścisłej współpracy z praktykami - przedstawicielami firm i instytucji finansowych. Zapewnia dogłębną specjalistyczną wiedzę i rozwija umiejętności analizy złożonych problemów biznesowych poprzez łączenie informacji finansowych i księgowych z wiedzą z innych dziedzin.Program jest aktywnie wspierany przez strategicznych partnerów branżowych, którzy zapewniają, że program nauczania odpowiada obecnym wymaganiom rynku pracy. Dziś są to Citibank Europe PLC, Accenture Services Ltd i KPMG . Każdy z naszych partnerów aktywnie angażuje się w kształtowanie i kierowanie procesem badawczym poprzez uczestnictwo w Radzie Programowej, a co za... [-]
Polska Warszawa
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kozminski University

Program marketingu cyfrowego to nowa, innowacyjna specjalizacja w dziedzinie zarządzania, prowadzona w języku angielskim. Absolwent specjalności Marketing Cyfrowy zyska s ... [+]

Program marketingu cyfrowego to nowa, innowacyjna specjalizacja w dziedzinie zarządzania, prowadzona w języku angielskim.

Studia mają na celu wykształcenie nowoczesnego menedżera marketingu, który:

Biegle porusza się w warunkach gospodarki cyfrowej, rozumie współczesny świat i współczesnego klienta.Wie, w jaki sposób Internet może zmienić nie tylko marketing, ale także całą organizację i wie, jak skutecznie wprowadzić taką zmianę.Rozumie, jak nowoczesne technologie, takie jak media społecznościowe, mobilne, sztuczna inteligencja czy automatyzacja, zmieniają funkcjonowanie firmy.Potrafi skutecznie tworzyć strategię, plan i zadania związane z marketingiem internetowym (w tym marketingiem społecznościowym).Doskonale zna i potrafi korzystać z narzędzi związanych z promocją online (np. Facebook Ads, Google Adwords, systemy automatyzacji marketingu lub systemy e-mail marketingu).Wie, jak założyć i prowadzić sklep internetowy, rozumie możliwości wynikające z zastosowania modeli biznesowych online (np. Crowdsourcing, gospodarka dzielenia się, model freemium itp.).Doskonale zna analitykę internetową, może korzystać z narzędzi takich jak Google Analytics, Brand24, Sotrender i wiele innych.Zna podstawy grafiki komputerowej i przygotowania materiałów wideo online.Potrafi współpracować w środowisku wirtualnym (zespoły wirtualne).Podczas studiów student pozostaje w ciągłym kontakcie z praktykami e-marketingu i e-biznesu.Rozpoznaje możliwości rozwoju każdej organizacji, wynikające ze zjawiska cyfrowej transformacji, przez którą przechodzi każde przedsiębiorstwo lub instytucja.Może działać swobodnie w środowisku międzynarodowym, ponieważ program jest prowadzony w języku angielskim.Unikalne wartościPartnerami badań są uznane marki ze świata cyfrowego, w tym Accenture, Sotrender, Brand24, Salesmanago, które oferują studentom m.in. staże, programy certyfikacyjne, bezpłatny dostęp do narzędzi online, wykłady gościnne i spotkania z praktykami.Program specjalizacji składa się z wielu przedmiotów podstawowych (ponad 800 godzin dydaktycznych), prowadzonych w formie interaktywnych warsztatów, seminariów, ćwiczeń, pracowni komputerowych i wykładów.Zajęcia... [-]
Polska Warszawa
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kozminski University

Master Program in Management ma na celu zaspokojenie globalnego zapotrzebowania rynku na wykwalifikowanych absolwentów o szerokim zakresie umiejętności biznesowych, znajo ... [+]

W 2018 roku Kozminski University zajął 20 miejsce w rankingu Global Masters in Management opublikowanym przez "Financial Times".Master Program in Management ma na celu zaspokojenie globalnego zapotrzebowania rynku na wykwalifikowanych absolwentów o szerokim zakresie umiejętności biznesowych, znajomości narzędzi analitycznych i umiejętności zastosowania ich w kontekście rynkowym.Dostępne specjalizacje w zarządzaniu strategicznym i zarządzaniu innowacjami, a także zróżnicowane bogactwo kursów fakultatywnych, umożliwiają uczniom tworzenie własnej ścieżki uczenia się przy jednoczesnym polepszaniu ich obszarów zainteresowań. Program jest dostarczany poprzez połączenie nauczanych modułów, praktycznych doświadczeń, warsztatów, analiz studiów przypadków i projektów badawczych - i jest zaprojektowany tak, aby uczestnicy mogli albo rozpocząć karierę w biznesie, albo kontynuować akademickie doświadczenie w programie doktoranckim.Studenci są zachęcani do udziału w międzynarodowych programach wymiany oferowanych przez uniwersytet, aby opanować umiejętności niezbędne do pracy w wielokulturowym środowisku.Co zyskujesz dzięki swoim studiomZnajomość wiodących koncepcji strategicznych i bieżących wyników badań.Znajomość najciekawszych studiów przypadków i praktyk.Umiejętności i narzędzia potrzebne do pomyślnego sformułowania, oceny i wdrożenia nowych strategii konkurencyjnych.Umiejętność przewidywania i reagowania na szybko zmieniające się środowisko pod presją.Umiejętność radzenia sobie ze skomplikowanymi wyzwaniami biznesowymi w ramach budżetu i limitów czasowych.Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne (prezentacje publiczne, praca zespołowa, negocjacje wielopartyjne i wielokulturowe, myślenie poza scenariuszem).Prawdziwe doświadczenie z zadaniami doradztwa strategicznego.Krytyczne zrozumienie kluczowych pojęć z zakresu zarządzania zasobami ludzkimiZnajomość technik pełnienia funkcji personalnych i HRM we współczesnych krajowych i międzynarodowych miejscach pracy.Znajomość psychologicznych i społecznych uwarunkowań ludzkich zachowań w organizacjach oraz sposobów wpływania na zachowanie człowieka.Wiedza na temat zarządzania ludźmi w kontekście krajowym i międzynarodowym.Umiejętności i narzędzia potrzebne do prowadzenia niezależnych krytycznych analiz organizacji,... [-]
Polska Warszawa
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kozminski University

Specjalizacja Big Data Analysis na studiach magisterskich z zakresu finansów i rachunkowości to dwuletni program prowadzony w języku angielskim, który odbywa się we współ ... [+]

Specjalizacja Big Data Analysis na studiach magisterskich z zakresu finansów i rachunkowości to dwuletni program prowadzony w języku angielskim, który odbywa się we współpracy z ekspertami branżowymi z firm globalnych . Studia przygotowują jednocześnie studentów do pracy w dużych danych w dziedzinie finansów. Oprócz szerokiej wiedzy finansowej, nauczane będą praktyczne umiejętności techniczne, takie jak identyfikowanie, gromadzenie, analizowanie, interpretacja i przekształcanie danych, aby sprostać wyzwaniom związanym z dużymi danymi w świecie finansów. Ponadto zaprezentowane zostaną nowe trendy w obu obszarach, od venture capital po cloud computing.

Zdobyta wiedza pozwoli absolwentom obsługiwać procesy biznesowe od przechwytywania danych do przetwarzania i wizualizacji, umożliwiając im udział w procesie decyzyjnym, zarówno ze strategicznego, jak i finansowego punktu widzenia, poprzez zastosowanie umiejętności rozwiązywania problemów i myślenia poza polem. W rezultacie będą mieli najszersze możliwości kariery we wszystkich dziedzinach.W roku 2018 magister finansów i księgowości zajął 17 miejsce na świecie w rankingu Global Masters in Finance opublikowanym przez "Financial Times". Jest to jedyny program w rankingu z Europy Środkowej i Wschodniej. Program Big Data Analysis specjalizuje się w programie Master in Finance and Accounting.Kozminski University jest akademickim partnerem Stowarzyszenia CAIA. Zostanie partnerem Stowarzyszenia CAIA , globalnej sieci ponad 9000 alternatywnych specjalistów inwestycyjnych z ponad 90 krajów, daje naszym studentom dostęp do obszernych baz danych CAIA i możliwość uzyskania specjalnego stypendium.Program jest częścią projektu "Academia 360" i jest współfinansowany przez Unię Europejską (Europejski Fundusz Społeczny).... [-]
Polska Warszawa
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

How to choose a business school?

Success starts at Kozminski - Lucie Borne from France

Success starts at Kozminski - Daniel Stein from Germany

Success starts at Kozminski - Artem Kovtun from Ukraine

Kozminski University
Address
Kozminski University 57/59 Jagiellońska St.
03-301 Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Witryna
Telefon
+48 22 519 21 00