ESCP Europe Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Założona w 1819 roku, pierwsza na świecie szkoła biznesu, ESCP Europe została założona przez grupę ekonomistów i biznesmenów, w tym znanego ekonomistę Jean-Baptiste Saya i słynnego inwestora Vital Roux. Jean-Baptiste Say był zwolennikiem ekonomicznego liberalizmu i często przypisuje się, że ukuł pojęcie przedsiębiorczości już w 1800 roku. Vital Roux jest szczególnie znany z tego, że w znacznym stopniu przyczynił się do opracowania Kodeksu handlowego w 1807 roku, a także do jego powstania. myślenie z przodu w innowacyjnej pedagogice. Można zatem powiedzieć, że stworzenie ESCP Europe reprezentuje wynalazek koncepcji "szkoły biznesu".

Chociaż marka ESCP Europe ewoluowała w ciągu swojej prawie 200-letniej historii, zawsze pozostawała wierna swoim trzem pierwszym literom. Począwszy od 1819 roku pod nazwą Ecole Spéciale de Commerce et d'Industrie i wkrótce po zmianie nazwy na Ecole Supérieure de Commerce, rozwinęło się ono do ESCP pięćdziesiąt lat później w 1869 roku. Po połączeniu z siostrzaną szkołą Europejska Szkoła Zarządzania (EAP) W 1999 roku szkoła została nazwana ESCP-EAP przez około dziesięć lat. Wreszcie, w 2009 r. Nazwa szkoły zmieniła się w ESCP Europe, wyraźnie odwołując się do europejskiego dziedzictwa i pozycji.

Międzynarodowy zasięg ESCP Europe jest widoczny od najmłodszych lat. Już klasa 1824 liczyła 30% studentów zagranicznych z 15 różnymi narodowościami, w tym siedmiu Hiszpanów, pięciu Brazylijczyków, pięciu Holendrów, czterech Niemców i dwóch Amerykanów. Edukacja językowa była istotną częścią jej pierwszego programu nauczania, który obejmował oprócz gramatyki francuskiej również kursy w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Od 1825 roku w ESCP Europe nauczano łącznie dziesięciu języków, a uczniowie musieli uczyć się co najmniej trzech z nich.

Około półtora wieku później firma ESCP Europe ponownie stała się pionierem dzięki utworzeniu wielo-kampusowej szkoły biznesu. Aby odpowiedzieć na europejskie wezwanie szkoły, kampusy w Niemczech i Wielkiej Brytanii zostały otwarte w 1973 r., Następnie w Hiszpanii w 1988 r., We Włoszech w 2004 r. I Warszawie w 2015 r. W kontekście coraz bardziej zglobalizowanego świata ambicje ESCP Europe ma dziś wyszkolić prawdziwie europejskich menedżerów, wspierając związek między wartościami humanistycznymi a edukacją menedżerską. ESCP Europe staje się prawdziwą Szkołą Europejską otwartą na świat.

Misja i wartości

ESCP Europe łączy i kształtuje świat biznesu, rozwijając wiedzę i praktykę zarządzania międzykulturowego.

Nauczając zarządzania z perspektywy interdyscyplinarnej na najwyższym poziomie akademickim, rozwijamy inteligentnych kulturowo, wielojęzycznych liderów, którzy są otwarci, elastyczni i odpowiedzialni.

Jako menedżerowie i przedsiębiorcy, absolwenci ESCP Europe są przygotowani do tego, by przewodzić i inspirować w zglobalizowanym świecie.

Fakty i zarządzanie

 • 6 kampusów ESCP Europe w Berlinie, Londynie, Madrycie, Paryżu, Turynie i Warszawie.
 • Potrójna akredytacja: AACSB, EQUIS, AMBA
 • Pierwsza na świecie szkoła biznesu (zał. 1819)
 • Ponad 140 aktywnych naukowców reprezentujących ponad 20 narodowości w naszych 6 kampusach
 • 90 profesorów stowarzyszonych, 30 profesorów wizytujących, ponad 800 praktyków i ekspertów
 • Ponad 120 akademickich sojuszy w Europie i na świecie
 • Pełne portfolio; Bachelor, Masters, MBA, PhDs i Executive Education
 • 4600 studentów w programach studiów reprezentujących 100 różnych narodowości
 • 5 000 uczestników wysokiego szczebla w zakresie zindywidualizowanego szkolenia i edukacji wykonawczej
 • 50 000 aktywnych absolwentów w ponad 150 krajach na świecie
 • Zarządzanie europejskie reprezentuje głęboką europejską tożsamość szkoły
 • Regularnie zaliczany do najlepszych szkół biznesu na świecie

Kampusy

Wyróżniający się model ESCP Europe transgranicznej, wielokulturowej szkoły biznesu stanowi serce naszej europejskiej tożsamości. Dzięki sześciu miejskim kampusom w głównych miastach europejskich, ESCP Europe aktywnie przyczynia się do rozwoju europejskiej kultury zarządzania i pozwala szkole oferować unikalny rodzaj międzykulturowej edukacji biznesowej:

 • BERLIN
 • LONDYN
 • MADRYT
 • PARYŻ
 • TORINO
 • WARSZAWA
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Francuski

Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Summer courses » Widzieć Roczne MBA » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Magister marketingu i kreatywności

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy January 2019 Wielka Brytania London Francja Paris + 2 więcej

Magister marketingu [+]

Cele programu

Magister marketingu

Magister marketingu

Program wykracza poza podręczniki i obejmuje projekty doradcze, kreatywne seminaria, studia przypadków, bezpośrednie doświadczenie na rynkach wschodzących, dyskusje w klasie i zaproszonych gości, dzięki czemu uczestnicy mogą natychmiast zastosować swoje nowe nauki do prawdziwych firm i zadań.

Ponadto studenci otrzymują co najmniej 4-miesięczne praktyczne doświadczenie zawodowe i możliwość kontaktu z wieloma potencjalnymi pracodawcami, w tym z firmami takimi jak L'Oréal, Apple i Amazon, a także z ekscytującymi start-upami!

Studenci spędzają większość swojego czasu w tętniącym życiem Londynie, z jednym semestrem hostowanym w kampusie w Paryżu, korzystając w ten sposób z dwóch najbardziej uznanych na świecie centrów kreatywnej doskonałości.... [-]


Magister marketingu i mediów cyfrowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2019 Hiszpania Madrid Wielka Brytania London Niemcy Berlin + 4 więcej

Magister marketingu i mediów cyfrowych ma na celu wyposażenie studentów w umiejętności i wiedzę, aby odnieść sukces w międzynarodowej, nowatorskiej karierze w marketingu. W tym celu program koncentruje się na tym, jak stosować kluczowe strategiczne aspekty marketingu w coraz bardziej cyfrowym i zglobalizowanym świecie. [+]

Cele programu

Magister marketingu i mediów cyfrowych ma na celu wyposażenie studentów w umiejętności i wiedzę, aby odnieść sukces w międzynarodowej, nowatorskiej karierze w marketingu. W tym celu program koncentruje się na tym, jak stosować kluczowe strategiczne aspekty marketingu w coraz bardziej cyfrowym i zglobalizowanym świecie.

Program obejmuje dwie kadencje kursów w Madrycie, jedną kadencję w kampusach londyńskich lub berlińskich oraz jeden okres profesjonalizacji w celu ukończenia pracy magisterskiej i stażu w firmie.

Otwartość i różnorodność

Interakcja z nauczycielami z ponad 20 narodowości gwarantuje większą głębię wielokulturowego uczenia się. Studenci magistra marketingu i mediów cyfrowych pochodzą z różnych krajów i mają różne pochodzenie: inżynierowie, lekarze, farmaceuci, studenci literatury i prawa itp. Tworzą grupę wielokulturowych uczestników, co sprawia, że ​​wymiana i praca w grupach wzbogacanie.... [-]


Magister międzynarodowego zarządzania zrównoważonym rozwojem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Francja Paris Niemcy Berlin + 2 więcej

t Ten dwuletni program, prowadzony w kampusach ESCP Europe w Berlinie i Paryżu od pierwszego semestru do czwartego roku i wszędzie tam, gdzie szansa prowadzi cię w kategoriach 5 i 6, dowiesz się, co powinieneś wiedzieć, aby zostać menedżerem ds. zrównoważonego rozwoju. [+]

Cele programu

W poprzednich pokoleniach ludzie w firmach skupiali się najpierw na pieniądzach. Znaczenie przyszło później. Dzisiaj, w świecie, w którym pojawia się tak wiele naglących problemów, wielu młodych profesjonalistów uważa, że ​​ten model nie ma już sensu. ESCP Europe Master in International Sustainability Management oferuje szkolenie dla kariery, która pozwoli od razu odnieść pozytywną zmianę.

W tym dwuletnim programie, wykładanym w kampusach ESCP Europe w Berlinie i Paryżu od pierwszego do czwartego roku, a tam, gdzie możliwości prowadzą cię w kategoriach 5 i 6, dowiesz się, co powinieneś wiedzieć, aby zostać menedżerem zrównoważonego rozwoju.... [-]


Magister przedsiębiorczości i zrównoważonej innowacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Francja Paris Niemcy Berlin + 2 więcej

Ten tytuł magistra w zakresie przedsiębiorczości i zrównoważonej innowacji jest przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy chcą stosować narzędzia biznesowe w celu rozwiązania najpilniejszych problemów społecznych i środowiskowych na świecie. [+]

Cele programu

Ten tytuł magistra w zakresie przedsiębiorczości i zrównoważonej innowacji jest przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy chcą stosować narzędzia biznesowe w celu rozwiązania najpilniejszych problemów społecznych i środowiskowych na świecie.

Dwuletni program mieszkaniowy z siedzibą w Berlinie i Paryżu - Master in Entrepreneurship and Sustainable Innovation opiera się na najnowszych myślach dotyczących przedsiębiorczości, innowacji i zrównoważonego rozwoju.

W ciągu sześciu semestrów uczniowie zyskają praktyczne zrozumienie w klasie odpowiednich metod i narzędzi biznesowych, takich jak modelowanie biznesowe, a także bezpośrednie doświadczenie w terenie na stażu, doradztwo lub projekt rozwoju biznesu.... [-]


Magister strategii i biznesu cyfrowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Francja Paris Niemcy Berlin + 2 więcej

Studiując ten program, zyskujesz strategiczne, cyfrowe i przedsiębiorcze umiejętności na rynkach pracy dziś i jutro. Opierając się na silnej współpracy między partnerami praktyk i naszym światowej klasy wykładowcą, zdobędziesz kompetencje w kluczowych obszarach, takich jak strategia, złożone rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji. [+]

Cele programu

Studiując ten program, zyskujesz strategiczne, cyfrowe i przedsiębiorcze umiejętności na rynkach pracy dziś i jutro. Opierając się na silnej współpracy między partnerami praktyk i naszym światowej klasy wykładowcą, zdobędziesz kompetencje w kluczowych obszarach, takich jak strategia, złożone rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji.

Ponadto skoncentrujesz się na dwóch dziedzinach, które naszym zdaniem mają kluczowe znaczenie dla konkurencyjności w przyszłości: znajomość technologii cyfrowych i umiejętność kodowania oraz dogłębne zrozumienie chińskiego rynku.

Studiując w europejskich potentatach przedsiębiorczości w Berlinie i Paryżu, zyskasz wszechstronny wgląd teoretyczny i praktyczny, który przygotuje Cię do kariery w świecie strategii, doradztwa i tworzenia cyfrowego biznesu.... [-]


Magister w SPRZEDAŻY 4.0 - Międzynarodowe zarządzanie sprzedażą

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Francja Paris Niemcy Berlin + 2 więcej

Do czasu ukończenia tego dwuletniego, pełnoetatowego programu w jednej z najbardziej europejskich i międzynarodowych szkół biznesu na świecie, będziesz już pracował w wielonarodowym otoczeniu i zdobył wiedzę i umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu jako międzynarodowy menedżer sprzedaży i marketingu zarówno w zglobalizowanym, jak i zdigitalizowanym świecie. [+]

Cele programu

Wiele z dzisiejszych najlepszych możliwości kariery zawodowej jest międzynarodowych, ulepszonych dzięki cyfryzacji świata biznesu. W miarę, jak coraz więcej firm staje się globalnymi, coraz trudniej osiągnąć sukces bez inteligencji kulturowej. Może to być szczególnie prawdziwe w przypadku sprzedaży. Dlatego uczenie się budowania bliskich relacji ze współpracownikami i klientami z wielu różnych kultur staje się podstawową kompetencją w zakresie sprzedaży i marketingu.

Jako student w Berlinie i Paryżu, dwóch najbardziej tętniących życiem, wielokulturowych miastach Europy, studiujących ze studentami z różnych krajów i nauczanych przez globalny wydział ESCP Europe, nie musisz czekać, aby rozpocząć międzynarodową karierę.... [-]


Magister w szpitalnictwie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Hiszpania Madrid Włochy Turin + 2 więcej

Program ten oferuje najwyższej klasy edukację biznesową dla młodych profesjonalistów, którzy chcą realizować międzynarodową i szybko rozwijającą się karierę w branży hotelarskiej i turystycznej, a nawet poza nią. [+]

Cele programu

Ten zmieniający życie program zapewni ci szkolenie i narzędzia, których potrzebujesz, by odnieść sukces i międzynarodową karierę w gościnności

Magister zarządzania hotelarstwem i turystyką łączy w sobie 3 główne cele:

Aby zapewnić solidną wiedzę i narzędzia ze szkoły biznesowej najwyższego poziomuAby wzbogacić strategiczny i operacyjny wgląd w świat gościnności i turystykiSzkolenie uczestników do działania i zarządzania w środowisku globalnym i wielokulturowym

Program ten oferuje najwyższej klasy edukację biznesową dla młodych profesjonalistów, którzy chcą realizować międzynarodową i szybko rozwijającą się karierę w branży hotelarskiej i turystycznej, a nawet poza nią.... [-]


Wyspecjalizowany Magister Zarządzania Digital Publishing

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Francja Paris

Specialized Master® w zakresie zarządzania publikacjami cyfrowymi, we współpracy z ASFORED (francuskim krajowym stowarzyszeniem wydawców), jest bramą do stanowisk kierowniczych w wydawnictwach. Instrukcja jest interdyscyplinarna i dotyka wszystkich aspektów zawodu, w tym aspektów: kulturowych, prawnych, ekonomicznych, graficznych, technicznych, reklamowych, sprzedażowych i międzynarodowych. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu. [+]

Specialized Master® w zakresie zarządzania publikacjami cyfrowymi, we współpracy z ASFORED (francuskim krajowym stowarzyszeniem wydawców), jest bramą do stanowisk kierowniczych w wydawnictwach. Instrukcja jest interdyscyplinarna i dotyka wszystkich aspektów zawodu, w tym aspektów: kulturalnej, prawnej, ekonomicznej, graficznej, technicznej, reklamowej, sprzedażowej i międzynarodowej. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu.

Celem Mistrza jest zrozumienie, śledzenie i przewidywanie głównych wydarzeń na rynku; zapewnienie wysokiej klasy specjalistów (BAC 5 lub niektórych kandydatów z doświadczeniem zawodowym) z umiejętnościami umożliwiającymi:

Opracuj strategiczną wizję sektorów, którymi są zainteresowani.Oferuj globalne i innowacyjne podejście do zarządzania i zarządzania treściąPoznaj globalny widok operacjiPrzyczynić się do rozwoju, przyszłości i renowacji rynków.... [-]

Magisterskie

Magister w Digital Project Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2019 Hiszpania Madrid Niemcy Berlin + 2 więcej

Ze względu na konkurencyjne międzynarodowe środowisko biznesowe firmy inwestują w rekrutację utalentowanych osób przeszkolonych w roli doradców strategów lub międzynarodowych menedżerów projektów biznesowych do prowadzenia strategicznych inicjatyw w środowisku globalnym i cyfrowym. Program przygotowuje Cię do kariery jako strategów lub kierowników projektów w firmie lub jako konsultanci, rozwijając swoje umiejętności zawodowe i nawiązywanie kontaktów. [+]

Cele programu

Ze względu na konkurencyjne międzynarodowe środowisko biznesowe firmy inwestują w rekrutację utalentowanych osób przeszkolonych w roli doradców strategów lub międzynarodowych menedżerów projektów biznesowych do prowadzenia strategicznych inicjatyw w środowisku globalnym i cyfrowym. Program przygotowuje Cię do kariery jako strategów lub kierowników projektów w firmie lub jako konsultanci, rozwijając swoje umiejętności zawodowe i nawiązywanie kontaktów.

Ten międzynarodowy program obejmuje trzy terminy intensywnych kursów w kampusach w Madrycie i Berlinie oraz jeden okres profesjonalizacji w celu ukończenia pracy magisterskiej i stażu w firmie. Program ma być pierwszym krokiem do pomyślnej i międzynarodowej kariery zawodowej.... [-]


Magister w międzynarodowym jedzeniu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 15 miesięcy September 2019 Włochy Turin Francja Paris + 2 więcej

Program jest otwarty dla wszystkich pasjonatów F [+]

Cele programu

Program jest otwarty dla wszystkich pasjonatów F

Po ukończeniu programu wiele scenariuszy zostanie otwartych w wielonarodowej firmie lub w małym i średnim przedsiębiorstwie, w początkowej fazie lub w skonsolidowanym biznesie w Europie lub na całym świecie.

Innowacyjny i operacyjny

Ten MSc oferuje wszystkie elementy programu Master na wysokim poziomie z innowacyjnym podejściem oferującym bezpośrednie doświadczenia z ponad 20 dni wizyt firmowych, spotkania z najlepszymi menedżerami z branży spożywczej

Przedstawiciele znanych międzynarodowych firm zajmujących się żywnością i napojami udzielą wskazówek i porad, jak skutecznie rozwijać nowe produkty i pomysły oraz jak ulepszyć swoją osobistą sieć.... [-]


Magister w zakresie Big Data i Analityki Biznesowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Francja Paris Niemcy Berlin + 2 więcej

Master w zakresie Big Data i Analityki biznesowej przygotowuje Cię do bycia ekspertem w zakresie Analityki Biznesowej. Jego głównym celem jest zapewnienie zrozumienia znaczenia danych w dzisiejszym świecie biznesu. Program zawiera interdyscyplinarny program nauczania, który pomaga uczniom w rozwijaniu umiejętności technicznych, analitycznych i komunikacyjnych na żądanie potrzebnych do zarządzania dużymi zbiorami danych i wprowadzania zmian organizacyjnych. [+]

Cel programu

Znaczna część danych generowanych dziś przez firmy umieściła ją w centrum strategicznego procesu decyzyjnego.

Master w zakresie Big Data i Analityki biznesowej przygotowuje Cię do bycia ekspertem w zakresie Analityki Biznesowej. Jego głównym celem jest zapewnienie zrozumienia znaczenia danych w dzisiejszym świecie biznesu. Program zawiera interdyscyplinarny program nauczania, który pomaga uczniom w rozwijaniu umiejętności technicznych, analitycznych i komunikacyjnych na żądanie potrzebnych do zarządzania dużymi zbiorami danych i wprowadzania zmian organizacyjnych.

Mistrz ten jest wspierany przez rozległą sieć uznanych akademickich i profesjonalnych partnerów w Europie, którzy tworzą Międzynarodową Radę Doradczą, która wspiera doskonałość w programie. Dostarczony w języku angielskim w kampusach w Paryżu i Berlinie, obejmuje również międzynarodowe seminarium w Chinach.... [-]


Magister w zakresie zarządzania transformacją cyfrową

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Francja Paris Wielka Brytania London + 2 więcej

Master w zarządzaniu transformacją cyfrową [+]

Cele programu

Master w zarządzaniu transformacją cyfrową

Stosując nietradycyjne podejście do edukacji biznesowej, utrzymując jednocześnie dyscyplinę akademicką, ten stopień jest dobrze umiejscowiony, aby pomóc Ci w zrozumieniu wpływu technologii na biznes, przygotowując Cię do działania w warunkach cyfrowej transformacji i technologii po ukończeniu studiów.

Dla kogo przeznaczony jest ten program?

Ten program główny jest przeznaczony dla każdego, kto chce:

Rozwinąć głęboką wiedzę o tym, jak działają główne technologie graniczne, a także o ich wpływie na biznes, gospodarkę i społeczeństwo.Zdobądź odpowiednie umiejętności, aby stać się przyszłymi liderami i menedżerami, mając możliwość zarządzania zarówno ludźmi, jak i maszynami, a także pracownikami biznesowymi i technologicznymi.Zdobądź przewagę nad konkurencją w środowisku digitalizacji lub transformacji cyfrowej.Zarządzaj cyfrowymi procesami biznesowymi i zdobywaj wiedzę i umiejętności potrzebne do wspierania inicjatyw transformacji cyfrowej.Być w stanie pełnić różne role i możliwości kariery na styku technologii biznesowych i pogranicza.Warunki przyjęć... [-]

Magister w zarządzaniu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2019 Francja Paris Wielka Brytania London Niemcy Berlin Hiszpania Madrid Włochy Turin Polska Warsaw + 10 więcej

W rankingu Financial Times Master in Management zajmującym szóste miejsce na świecie w rankingu Financial Times 2017, ESCP Europe MIM to zmieniająca życie opcja dla każdego studenta skoncentrowanego na karierze, poszukującego zarówno europejskiej tożsamości, jak i globalnej perspektywy. [+]

Światowe kwalifikacje akademickie

W dzisiejszym szybko zmieniającym się środowisku biznesowym rosną wymagania dla liderów biznesu, którzy są międzynarodowi, cyfrowi i skuteczni. Master in Management ma na celu rozwój umiejętności potrzebnych do analizy złożonych problemów zarządzania strategicznego i operacyjnego w kontekście globalnym.

Ten dwuletni, pełnoetatowy program magisterski dla dyrektorów generalnych oferuje możliwość studiowania w maksymalnie czterech krajach, z opcjami od sześciu europejskich kampusów ESCP Europe do naszych ponad 100 partnerów na całym świecie.

KorzyściWzmocnij swoją umiejętność życia i pracy w wysoce wielokulturowym i międzynarodowym środowiskuStwórz silną podstawę we wszystkich obszarach funkcjonalnych biznesuRozwijaj zaawansowane umiejętności w zakresie krytycznej analizy, komunikacji i innowacjiStwórz swój plan kariery dzięki specjalizacji i doświadczeniu w firmieWarunki przyjęćStudia licencjackie lub magisterskie na dowolnym kierunku studiów *Znajomość języka angielskiego (zaawansowany poziom B2)Uczący się na arenie międzynarodowej studenci o udowodnionej doskonałości akademickiej... [-]

Magister zarządzania energią

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy September 2019 Francja Paris Wielka Brytania London + 2 więcej

Magister zarządzania energią zapewnia całościowy, 360-stopniowy obraz działalności energetycznej. [+]

Cele programu

Magister zarządzania energią zapewnia całościowy, 360-stopniowy obraz działalności energetycznej.

Jego celem jest kształtowanie przyszłości branży energetycznej poprzez innowacyjne i wciągające studia podyplomowe.

Zapewniamy możliwość opracowania i wdrożenia strategii dotyczących głównych problemów związanych z regulacją i polityką energetyczną oraz zrozumieniem środowiska biznesowego energetyki i jej podstawowych koncepcji ekonomicznych i technologicznych. Program jest wspierany przez specjalistów z wydziału-przemysłu, a także nasze London Research Center for Energy Management (RCEM).

Nauczany w kampusach w Londynie i Paryżu, program obejmuje opcjonalne jednotygodniowe seminarium w Stanach Zjednoczonych.... [-]


Specjalistyczny magister audytu i doradztwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Francja Paris

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów. [+]

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.

Master to roczny pełny program akademicki przeznaczony dla studentów posiadających pierwszy poziom akademicki lub stopień zawodowy magistra inżynierii, biznesu, architektury, medycyny, prawa, farmakologii, nauk politycznych, sztuki lub innych absolwentów. Program obejmuje sześciomiesięczne zajęcia w pełnym wymiarze godzin, w tym seminarium międzynarodowe, a następnie staż w firmie trwający co najmniej cztery miesiące oraz ukończenie profesjonalnej pracy, która ma zostać przekazana pod koniec programu.... [-]


Specjalistyczny magister doradztwa strategicznego i organizacyjnego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Francja Paris

Celem Specialized Master® w doradztwie strategicznym i organizacyjnym jest szkolenie uczestników doradztwa korporacyjnego i zawodów interwencyjnych. Osoby odpowiedzialne za planowanie i wdrażanie zakrojonych na szeroką skalę projektów dla przedsiębiorstw muszą posiadać wiedzę zarówno organizacyjną, jak i kierowniczą, a także zdolność do tworzenia jasnej wizji strategicznej dla firmy i jej systemów informatycznych w innowacyjnym kontekście. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu. [+]

Celem Specialized Master® w doradztwie strategicznym i organizacyjnym jest szkolenie uczestników doradztwa korporacyjnego i zawodów interwencyjnych. Osoby odpowiedzialne za planowanie i wdrażanie zakrojonych na szeroką skalę projektów dla przedsiębiorstw muszą posiadać wiedzę zarówno organizacyjną, jak i kierowniczą, a także zdolność do tworzenia jasnej wizji strategicznej dla firmy i jej systemów informatycznych w innowacyjnym kontekście. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu.

Kluczowe cechy

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.... [-]


Specjalistyczny magister innowacji i przedsiębiorczości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Francja Paris

Przedsiębiorcy odgrywają kluczową rolę w strukturach korporacyjnych jako inicjatorzy, katalizatorzy i twórcy wartości dodanej. Menedżerowie muszą teraz być przedsiębiorcami i deweloperami biznesowymi i być w stanie wykrywać możliwości rozwoju, opracowywać i uruchamiać projekty. Po ukończeniu Specialized Master® w zakresie innowacji i przedsiębiorczości uczestnicy mają ogólną perspektywę, która pozwala im projektować, budować i nadzorować projekty rozwojowe w swojej karierze, niezależnie od wielkości firmy. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu. [+]

Przedsiębiorczość i innowacje są podstawą gospodarczej odnowy społeczeństwa. Stawanie się przedsiębiorcą jest naturalnym krokiem dla większości, ale także trudną decyzją, ponieważ jest czymś więcej niż tylko pracą, jest "sposobem na życie".

Po ukończeniu Specialized Master® w dziedzinie innowacji i przedsiębiorczości uczestnicy mają dogłębną perspektywę, która pozwala im projektować, budować i nadzorować projekty rozwojowe w swojej karierze. Program Specialized Masters® jest zarządzany i prowadzony przez profesorów i profesjonalistów, którzy pasjonują się przedsiębiorczością i dzielą się ogromną liczbą narzędzi i doświadczeń w terenie. Dla wielu ten program Masters był odskocznią do doskonałych karier przedsiębiorczych. Ten Specialized Master® przygotowuje przedsiębiorców wysokiego szczebla do działania w środowisku często niejednoznacznym i niepewnym.... [-]


Specjalistyczny magister marketingu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Francja Paris Wielka Brytania London + 2 więcej

Dzisiaj, aby rozpocząć karierę w marketingu lub komunikacji, niezbędne są dwie cechy: specjalizacja i otwartość. Specialized Master® w marketingu [+]

Kluczowe cechy

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.

Master to roczny pełny program akademicki przeznaczony dla studentów posiadających pierwszy poziom akademicki lub stopień zawodowy magistra inżynierii, biznesu, architektury, medycyny, prawa, farmakologii, nauk politycznych, sztuki lub innych absolwentów.

Program obejmuje sześciomiesięczne zajęcia w pełnym wymiarze godzin, w tym seminarium międzynarodowe, a następnie staż w firmie trwający co najmniej cztery miesiące oraz ukończenie profesjonalnej pracy, która ma zostać przekazana pod koniec programu.... [-]


Specjalistyczny Master w zarządzaniu mediami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Francja Paris

Specialized Master® w zakresie zarządzania mediami jest platformą startową dla ponad 400 menedżerów mediów, producentów, dziennikarzy i menadżerów projektów multimedialnych w tym fascynującym, ale delikatnym przemyśle. Dziś jej absolwenci tworzą potężną sieć, która nadal wzmacnia program i zwiększa kreatywną energię. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu. [+]

Dzisiaj, aby rozpocząć karierę w marketingu lub komunikacji, niezbędne są dwie cechy: specjalizacja i otwartość. Specialized Master® w marketingu

Specialized Master® w zakresie zarządzania mediami jest platformą startową dla ponad 400 menedżerów mediów, producentów, dziennikarzy i menadżerów projektów multimedialnych w tym fascynującym, ale delikatnym przemyśle. Dziś jej absolwenci tworzą potężną sieć, która nadal wzmacnia program i zwiększa kreatywną energię. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu.

Kluczowe cechy

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.... [-]


Wyspecjalizowany magister w zakresie międzynarodowego prawa gospodarczego i zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Francja Paris Wielka Brytania London + 2 więcej

Specialized Master® w międzynarodowym prawie gospodarczym i zarządzaniu jest programem specjalnie zaprojektowanym dla prawników i doradców prawnych. Świadomi rosnących potrzeb w zakresie poprawy dialogu między menedżerami firm i prawnikami, ten prestiżowy program łączy dziedziny prawa i zarządzania. Kursy odbywają się w Paryżu na naszym kampusie w Paryżu w pierwszym semestrze, aw Londynie w drugim semestrze, zarówno na naszym kampusie w Londynie, jak i na kampusie Queen Mary University of London. [+]

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.

Master to roczny pełny program akademicki przeznaczony dla studentów posiadających pierwszy poziom akademicki lub stopień zawodowy magistra inżynierii, biznesu, architektury, medycyny, prawa, farmakologii, nauk politycznych, sztuki lub innych absolwentów. Program obejmuje sześciomiesięczne zajęcia w pełnym wymiarze godzin, w tym seminarium międzynarodowe, a następnie staż w firmie trwający co najmniej cztery miesiące oraz ukończenie profesjonalnej pracy, która ma zostać przekazana pod koniec programu.... [-]


Wyspecjalizowany magister zarządzania wydajnością firmy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Francja Paris Niemcy Berlin + 2 więcej

Celem tego programu jest pomoc w osiągnięciu celu zawodowego poprzez przedstawienie przekrojowej wizji przedsiębiorstw w celu poprawy ich wyników finansowych i operacyjnych. Osiągamy ten cel, łącząc akademicką doskonałość wydziału ESCP Europe i aktualną wiedzę praktyczną na temat profesjonalnych wykładowców, stosując różne podejścia pedagogiczne. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu i Berlinie. [+]

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.

Master to roczny pełny program akademicki przeznaczony dla studentów posiadających pierwszy poziom akademicki lub stopień zawodowy magistra inżynierii, biznesu, architektury, medycyny, prawa, farmakologii, nauk politycznych, sztuki lub innych absolwentów. Program obejmuje sześciomiesięczne zajęcia w pełnym wymiarze godzin, w tym seminarium międzynarodowe, a następnie staż w firmie trwający co najmniej cztery miesiące oraz ukończenie profesjonalnej pracy, która ma zostać przekazana pod koniec programu.... [-]


Wyspecjalizowany Master w International Wealth Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Francja Paris Wielka Brytania London + 2 więcej

Akredytowany CIF (Doradca inwestycyjny) i CJA (Relevant Legal Expertise), Specialized Master® w International Wealth Management (dawniej MS Private Banking and Financial Planning) na naszym kampusie w Paryżu szkoli wysokiej klasy specjalistów w tej dziedzinie. Możliwości kariery są oszałamiające: adwokaci, doradcy bankowi, prawnicy, eksperci ubezpieczeniowi, doradcy podatkowi, księgowi, zarządcy nieruchomości, konsultanci ds. Inwestycji finansowych - i wielu innych. Studenci spędzają miesiąc na naszym kampusie w Londynie. [+]

Akredytowany CIF (Doradca inwestycyjny) i CJA (Relevant Legal Expertise), Specialized Master® w International Wealth Management (dawniej MS Private Banking and Financial Planning) na naszym kampusie w Paryżu szkoli wysokiej klasy specjalistów w tej dziedzinie. Możliwości kariery są oszałamiające: adwokaci, doradcy bankowi, prawnicy, eksperci ubezpieczeniowi, doradcy podatkowi, księgowi, zarządcy nieruchomości, konsultanci ds. Inwestycji finansowych - i wielu innych. Studenci spędzają miesiąc na naszym kampusie w Londynie.

W obliczu rozwoju środowiska wieloprofesjonalnego, rosnącej internacjonalizacji i coraz bardziej złożonych kwestii związanych z majątkiem osobistym, dotyczących zarówno kluczowych graczy, jak i działań w zakresie zarządzania majątkiem w tej dziedzinie, ESCP Europe postanowiła rozwinąć te programy w prawdziwie międzynarodowy program nauczania; jedyny w swoim rodzaju.... [-]


Wyspecjalizowany mistrz w międzynarodowym zarządzaniu projektami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Francja Paris

Specialized Master® w międzynarodowym zarządzaniu projektami zajmuje się strategicznymi ekonomicznymi i finansowymi aspektami zarządzania projektami i biznesem międzynarodowym, a szczególną uwagę poświęca rozwijaniu umiejętności negocjacyjnych i umiejętności pracy w międzynarodowych zespołach. Miesięczne międzynarodowe seminarium jest częścią wyboru między Azją a Ameryką Łacińską. Ten program odbywa się w naszym kampusie w Paryżu. [+]

Specialized Master® w International Project Management zajmuje się strategicznymi ekonomicznymi i finansowymi aspektami zarządzania projektami oraz międzynarodowego biznesu i poświęca szczególną uwagę rozwijaniu umiejętności negocjacyjnych i umiejętności pracy w międzynarodowych zespołach. Miesięczne międzynarodowe seminarium jest częścią wyboru między Azją a Ameryką Łacińską. Ten program odbywa się w naszym kampusie w Paryżu.

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.... [-]


Wyspecjalizowany mistrz w zarządzaniu działaniami kulturalnymi i artystycznymi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Francja Paris Włochy Venice + 2 więcej

Jako specjalista w dziedzinie zarządzania sztuką i kulturą, Specialized Master® w zakresie zarządzania działaniami kulturalnymi i artystycznymi oferuje dodatkową zaletę podwójnego stopnia: specjalizację Master® od ESCP Europe i Master di II na Università Ca ' Foscari Venezia. Program odbywa się zatem od września do grudnia w Wenecji oraz od stycznia do marca na naszym kampusie w Paryżu. [+]

Jako specjalista w dziedzinie zarządzania sztuką i kulturą, Specialized Master® w zakresie zarządzania działaniami kulturalnymi i artystycznymi oferuje dodatkową zaletę podwójnego stopnia: specjalizację Master® od ESCP Europe i Master di II na Università Ca ' Foscari Venezia. Program odbywa się zatem od września do grudnia w Wenecji oraz od stycznia do marca na naszym kampusie w Paryżu.

Kluczowe cechy

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.... [-]


Zaawansowany magister finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania London Francja Paris + 2 więcej

Posiada prestiżowy wydział, rozbudowaną sieć absolwentów specjalistów finansowych oraz solidne, długotrwałe relacje z instytucjami finansowymi (banki, brokerzy, firmy finansowe). [+]

Stworzony po raz pierwszy w 1987 r. ESCP Europe Advanced Master in Finance jest obecnie referencyjnym punktem odniesienia dla edukacji finansowej w Europie. Posiada prestiżowy wydział, rozbudowaną sieć absolwentów specjalistów finansowych oraz solidne, długotrwałe relacje z instytucjami finansowymi (banki, brokerzy, firmy finansowe). Program obejmuje ponad 30 tygodni rygorystycznych zajęć akademickich w pełnym wymiarze godzin:

15 tygodni w kampusie ESCP Europe w Paryżu i 15 tygodni w kampusie w Londynie - natychmiast po nim następuje staż w celu zwiększenia stosowanych umiejętności zawodowych i indywidualnego projektu badawczego (praca dyplomowa). Advanced Master in Finance jest w stałym dialogu z wiodącymi postaciami w świecie finansów, aby dostosować swoją zawartość do zmieniających się potrzeb rynku i zapewnić najwyższą jakość nauczania możliwe.... [-]


Filmy

ESCP Europe I Paris Campus

Kontakt

ESCP Europe

Adres ESCP Europe Campus Paris 79, avenue de la République
75543 Paris, Île-de-France, Francja
Strona internetowa http://escpeuro.pe/1jO3PBL
Telefon +33 1 49 23 20 00

ESCP EUROPE

Adres ESCP Europe Campus Madrid c/Arroyofresno 1, 28035 Madrid Spain
28035 Madrid, Community of Madrid, Hiszpania
Strona internetowa http://escpeuro.pe/1jO3PBL
Telefon +34 913 86 25 11

ESCP Europe - London Campus

Adres ESCP Europe Campus London 527 Finchley Road
NW3 7BG London, England, Wielka Brytania
Strona internetowa http://escpeuro.pe/1jO3PBL
Telefon false

ESCP Europe

Adres ESCP Europe Campus Berlin Heubnerweg 8-10
14059 Berlin, Berlin, Niemcy
Strona internetowa http://escpeuro.pe/1jO3PBL
Telefon +49 30 320070

ESCP-EUROPE Torino

Adres ESCP Europe Torino Campus Corso Unione Sovieticà, 218 bis
10134 Turin, Piedmont, Włochy
Strona internetowa http://escpeuro.pe/1jO3PBL
Telefon +39 011 670 5894

Adres ESCP Europe Warsaw Campus c/o Kozminski University 57/59 Jagiellonska St.
03-301 Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Telefon false

Adres Beijing, Beijing, Chiny
Telefon false

Adres Delhi, Indie
Telefon false