ESCP Europe Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Założona w 1819 roku, pierwsza na świecie szkoła biznesu, ESCP Europe została założona przez grupę ekonomistów i biznesmenów, w tym znanego ekonomistę Jean-Baptiste Saya i słynnego inwestora Vital Roux. Jean-Baptiste Say był zwolennikiem ekonomicznego liberalizmu i często przypisuje się, że ukuł pojęcie przedsiębiorczości już w 1800 roku. Vital Roux jest szczególnie znany z tego, że w znacznym stopniu przyczynił się do opracowania Kodeksu handlowego w 1807 roku, a także do jego powstania. myślenie z przodu w innowacyjnej pedagogice. Można zatem powiedzieć, że stworzenie ESCP Europe reprezentuje wynalazek koncepcji "szkoły biznesu".

Chociaż marka ESCP Europe ewoluowała w ciągu swojej prawie 200-letniej historii, zawsze pozostawała wierna swoim trzem pierwszym literom. Począwszy od 1819 roku pod nazwą Ecole Spéciale de Commerce et d'Industrie i wkrótce po zmianie nazwy na Ecole Supérieure de Commerce, rozwinęło się ono do ESCP pięćdziesiąt lat później w 1869 roku. Po połączeniu z siostrzaną szkołą Europejska Szkoła Zarządzania (EAP) W 1999 roku szkoła została nazwana ESCP-EAP przez około dziesięć lat. Wreszcie, w 2009 r. Nazwa szkoły zmieniła się w ESCP Europe , wyraźnie odwołując się do europejskiego dziedzictwa i pozycji.

Międzynarodowy zasięg ESCP Europe jest widoczny od najmłodszych lat. Już klasa 1824 liczyła 30% studentów zagranicznych z 15 różnymi narodowościami, w tym siedmiu Hiszpanów, pięciu Brazylijczyków, pięciu Holendrów, czterech Niemców i dwóch Amerykanów. Edukacja językowa była istotną częścią jej pierwszego programu nauczania, który obejmował oprócz gramatyki francuskiej również kursy w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Od 1825 roku w ESCP Europe nauczano w sumie dziesięciu języków, a uczniowie musieli uczyć się co najmniej trzech z nich.

Około półtora wieku później firma ESCP Europe ponownie stała się pionierem dzięki utworzeniu wielo-kampusowej szkoły biznesu. Aby odpowiedzieć na europejskie wezwanie szkoły, kampusy w Niemczech i Wielkiej Brytanii zostały otwarte w 1973 r., Następnie w Hiszpanii w 1988 r., We Włoszech w 2004 r. I w Warszawie w 2015 r. W kontekście coraz bardziej zglobalizowanego świata ambicje ESCP Europe ma dziś wyszkolić prawdziwie europejskich menedżerów, wspierając związek między wartościami humanistycznymi a edukacją menedżerską. ESCP Europe staje się prawdziwą Szkołą Europejską otwartą na świat.

Misja i wartości

ESCP Europe łączy i kształtuje świat biznesu, rozwijając wiedzę i praktykę zarządzania międzykulturowego.

Nauczając zarządzania z perspektywy interdyscyplinarnej na najwyższym poziomie akademickim, rozwijamy inteligentnych kulturowo, wielojęzycznych liderów, którzy są otwarci, elastyczni i odpowiedzialni.

Jako menedżerowie i przedsiębiorcy, absolwenci ESCP Europe są przygotowani do tego, by przewodzić i inspirować w zglobalizowanym świecie.

Fakty i zarządzanie

 • 6 kampusów ESCP Europe w Berlinie, Londynie, Madrycie, Paryżu, Turynie i Warszawie.
 • Potrójna akredytacja: AACSB, EQUIS, AMBA
 • Pierwsza na świecie szkoła biznesu (zał. 1819)
 • Ponad 140 aktywnych naukowców reprezentujących ponad 20 narodowości w naszych 6 kampusach
 • 90 profesorów stowarzyszonych, 30 profesorów wizytujących, ponad 800 praktyków i ekspertów
 • Ponad 120 akademickich sojuszy w Europie i na świecie
 • Pełne portfolio; Bachelor, Masters, MBA, PhDs i Executive Education
 • 4600 studentów w programach studiów reprezentujących 100 różnych narodowości
 • 5 000 uczestników wysokiego szczebla w zakresie zindywidualizowanego szkolenia i edukacji wykonawczej
 • 50 000 aktywnych absolwentów w ponad 150 krajach na świecie
 • Zarządzanie europejskie reprezentuje głęboką europejską tożsamość szkoły
 • Regularnie zaliczany do najlepszych szkół biznesu na świecie

Kampusy

ESCP Europe to charakterystyczny model transgranicznej, wielokulturowej szkoły biznesu, która stanowi serce naszej europejskiej tożsamości. Dzięki sześciu kampusom miejskim w głównych miastach europejskich, ESCP Europe aktywnie przyczynia się do rozwoju europejskiej kultury zarządzania i pozwala szkole oferować unikalny rodzaj międzykulturowej edukacji biznesowej:

 • BERLIN
 • LONDYN
 • MADRYT
 • PARYŻ
 • TORINO
 • WARSZAWA
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Francuski

Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Summer courses » Widzieć Roczne MBA » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Magister marketingu i mediów cyfrowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Hiszpania Madrid Wielka Brytania London Niemcy Berlin + 4 więcej

Mistrz w marketingu [+]

Mistrz w marketingu

Zaprojektowany z myślą o studentach z tytułem uniwersyteckim / licencjackim i pierwszym doświadczeniem zawodowym, mistrz ma na celu wyszkolenie studentów, którzy chcą pomyślnie, twórczo i entuzjastycznie pracować na globalnym i cyfrowym rynku. Aby osiągnąć ten cel, oferujemy studentom wyjątkowe międzynarodowe, profesjonalne i ludzkie doświadczenie:

Interakcja między uczniami i nauczycielami z ponad 20 narodowości gwarantuje większą głębię wielokulturowego uczenia się.Bliskość studentów do świata zawodowego jest wspierana przez naszych profesorów, którzy zajmują ważne stanowiska w renomowanych firmach (Kierownicy z Colgate, Nestle, Google itp.) Oraz poprzez organizację i rozwój "studiów przypadku na żywo" z naszymi partnerami: L ' Oréal and Havas Media.Świadomi tego, że nasi uczniowie mają odrębną tożsamość, która jest profilowana do sukcesu, zapewniamy im zindywidualizowany coaching kariery i warsztaty w celu poprawy ich prezentacji i umiejętności negocjacyjnych. Zawsze staramy się przekazać iluzję, ciekawość i wszechstronność, aby rosły one szczęśliwie i odnosiły sukcesy w ich zawodowym i, dlaczego nie prywatnym życiu.Okazja do nauki w dwóch naszych europejskich kampusach: Madrycie i Londynie.Program ten otrzymuje akredytację Conférence des Grandes Écoles *.... [-]

Magister przedsiębiorczości i zrównoważonej innowacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Paris Niemcy Berlin + 2 więcej

Jeśli planujesz pracować jako niezależny przedsiębiorca we własnym przedsiębiorstwie lub jako wiodący "intrapreneur" w ramach istniejącej firmy, Master in Entrepreneurship and Sustainable Innovation (120 ECTS) zapewnia niezbędne umiejętności. Celem jest pomoc kierującym się wartościami, ekologicznie i społecznie odpowiedzialnym przedsiębiorcom w opracowywaniu biznesplanów i modeli biznesowych, które mają znaczenie. [+]

Przegląd

Jeśli planujesz pracować jako niezależny przedsiębiorca we własnym przedsiębiorstwie lub jako wiodący "intrapreneur" w ramach istniejącej firmy, Master in Entrepreneurship and Sustainable Innovation (120 ECTS) zapewnia niezbędne umiejętności. Celem jest pomoc kierującym się wartościami, ekologicznie i społecznie odpowiedzialnym przedsiębiorcom w opracowywaniu biznesplanów i modeli biznesowych, które mają znaczenie.

Program rozpoczyna się we wrześniu 2018 r.

Co studiujesz

Biznes jak zwykle się skończył! Dodaj przygodę do rozwoju kariery i odkrywaj nowe horyzonty.

Praktyczne narzędzia i metody zrównoważonego rozwoju biznesu

Nauczanie oparte na wykładzie na temat zrównoważonej przedsiębiorczości, innowacji opartych na wartościach, zrównoważonego rozwoju biznesowego, zarządzania i przywództwa, narzędzi i metod przedsiębiorczościPraktyki projektowe w zakresie planowania, rozwoju i modelowania biznesowego (projekt modelowania biznesowego, projekt doradczy, projekt rozwoju biznesu lub staż oraz zrównoważona przedsiębiorczośćKursy fakultatywne z zakresu zarządzania i przywództwa (lub narzędzi i metod przedsiębiorczości)Kursy przygotowujące do planowania i prowadzenia pracy naukowejObowiązkowe kursy w dwóch językach obcych (na różnych poziomach) i rozwój kariery osobistej... [-]

Magister strategii i biznesu cyfrowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Paris Niemcy Berlin + 2 więcej

Studiując tytuł magistra w dziedzinie strategii i biznes cyfrowy (120 punktów ECTS), zyskasz umiejętności strategiczne, cyfrowe i przedsiębiorcze na rynkach pracy dziś i jutro. Opierając się na silnej współpracy między partnerami praktyk i naszym światowej klasy wykładowcą, zyskasz kompetencje w kluczowych obszarach, takich jak strategia, złożone rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji. [+]

Przegląd

Studiując tytuł magistra w dziedzinie strategii i biznes cyfrowy (120 punktów ECTS), zyskasz umiejętności strategiczne, cyfrowe i przedsiębiorcze na rynkach pracy dziś i jutro. Opierając się na silnej współpracy między partnerami praktyk i naszym światowej klasy wykładowcą, zyskasz kompetencje w kluczowych obszarach, takich jak strategia, złożone rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji.

Ponadto skoncentrujesz się na dwóch dziedzinach, które naszym zdaniem mają kluczowe znaczenie dla konkurencyjności w przyszłości: znajomość technologii cyfrowych i umiejętność kodowania oraz dogłębne zrozumienie chińskiego rynku.

Studiując w europejskich potentatach przedsiębiorczości w Berlinie i Paryżu, zyskasz wszechstronny wgląd teoretyczny i praktyczny, który przygotuje Cię do kariery w świecie strategii, doradztwa i tworzenia cyfrowego biznesu.... [-]


Magister w SPRZEDAŻY 4.0 - Międzynarodowe zarządzanie sprzedażą

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Paris Niemcy Berlin + 2 więcej

Sprzedaż to miejsce, w którym przedsiębiorstwa ostatecznie odnoszą sukces lub porażkę, a więc ten obszar stanowi jedną z najważniejszych funkcji dla firm we wszystkich sektorach dzisiejszej i przyszłej gospodarki. Specialized Master® w międzynarodowym zarządzaniu sprzedażą przygotowuje studentów do - i otwiera drzwi - atrakcyjnych możliwości kariery w sprzedaży dla młodych talentów. Dwuletni program zapewnia praktyczne podejście do tematu dzięki supernowoczesnym potwierdzeniom badań. Obejmuje on studia w Berlinie i w kampusach uniwersyteckich w ESCP Europe a kończy w pełni akredytowanym tytułem magistra (Master of Science, 120 ECTS). [+]

Sprzedaż to miejsce, w którym przedsiębiorstwa ostatecznie odnoszą sukces lub porażkę, a więc ten obszar stanowi jedną z najważniejszych funkcji dla firm we wszystkich sektorach dzisiejszej i przyszłej gospodarki. Specialized Master® w międzynarodowym zarządzaniu sprzedażą przygotowuje studentów do - i otwiera drzwi - atrakcyjnych możliwości kariery w sprzedaży dla młodych talentów. Dwuletni program zapewnia praktyczne podejście do tematu dzięki supernowoczesnym potwierdzeniom badań. Obejmuje on studia w Berlinie i w kampusach uniwersyteckich w ESCP Europe a kończy w pełni akredytowanym tytułem magistra (Master of Science, 120 ECTS).

Kluczowe cechy

Stopień: Master of Science in International Sales Management (MSc)... [-]


Wyspecjalizowany Magister Zarządzania Digital Publishing

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Francja Paris

Specialized Master® w zakresie zarządzania publikacjami cyfrowymi, we współpracy z ASFORED (francuskim krajowym stowarzyszeniem wydawców), jest bramą do stanowisk kierowniczych w wydawnictwach. Instrukcja jest interdyscyplinarna i dotyka wszystkich aspektów zawodu, w tym aspektów: kulturowych, prawnych, ekonomicznych, graficznych, technicznych, reklamowych, sprzedażowych i międzynarodowych. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu. [+]

Specialized Master® w zakresie zarządzania publikacjami cyfrowymi, we współpracy z ASFORED (francuskim krajowym stowarzyszeniem wydawców), jest bramą do stanowisk kierowniczych w wydawnictwach. Instrukcja jest interdyscyplinarna i dotyka wszystkich aspektów zawodu, w tym aspektów: kulturalnej, prawnej, ekonomicznej, graficznej, technicznej, reklamowej, sprzedażowej i międzynarodowej. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu.

Celem Mistrza jest zrozumienie, śledzenie i przewidywanie głównych wydarzeń na rynku; zapewnienie wysokiej klasy specjalistów (BAC 5 lub niektórych kandydatów z doświadczeniem zawodowym) z umiejętnościami umożliwiającymi:

Opracuj strategiczną wizję sektorów, którymi są zainteresowani.Oferuj globalne i innowacyjne podejście do zarządzania i zarządzania treściąPoznaj globalny widok operacjiPrzyczynić się do rozwoju, przyszłości i renowacji rynków.... [-]

Magisterskie

Magister marketingu i kreatywności

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy January 2019 Wielka Brytania London Francja Paris + 2 więcej

Mgr ESCP Europe w dziedzinie marketingu [+]

Mgr ESCP Europe w dziedzinie marketingu

Proces aplikacyjny do przyjęcia mgr inż Marketingowy w styczniu 2019 roku

Studia magisterskie na kierunku Marketing i Kreatywność skierowane do absolwentów posiadających stopnie honorowe w każdej dyscyplinie oferują wszystkie elementy programu magisterskiego wysokiego szczebla oraz innowacyjne podejście, które stawia kreatywność w samym jej centrum. Nasi absolwenci przodują w ich późniejszych dynamicznych karierach, ucząc się wyzwalać wartość kreatywności zarówno w sobie jak i wokół nich.

Element kreatywności jest wprowadzony do programu studiów magisterskich w 18-miesięcznym programie marketingowym i kreatywnym i odzwierciedlony w przykładowych przypadkach i najlepszych praktykach z branż kreatywnych. Specjalistyczne seminaria na temat mody, designu, architektury, filmu, muzyki, języka, sztuki, teatru i reklamy są budowane dzięki naszym partnerstwom z brytyjskimi i europejskimi drogowskazami kreatywności. Studenci korzystają ze studiów w Londynie i Paryżu, dwóch uznanych ośrodkach kreatywnej doskonałości na świecie, a także dzięki wsparciu wybitnego światowej klasy wydziału Szkoły. Łącząc ten wyjątkowy przedmiot z prawie 200-letnim doświadczeniem, zapewniamy magistrantom z marketingu i kreatywności jednego z najbardziej efektownych, prowokujących do myślenia i przede wszystkim rozwijających karierę mistrzów marketingu dostępnych obecnie. Należy pamiętać, że program magistra w zakresie marketingu i kreatywności jest w całości prowadzony w języku angielskim i ma tylko jedno nabycie rocznie (styczeń).... [-]


Magister międzynarodowego zarządzania zrównoważonym rozwojem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Paris Niemcy Berlin + 2 więcej

Master in International Sustainability Management Program to dwuletni pełnoetatowy program studiów magisterskich w dwóch krajach - w ESCP Europe w Berlinie i Paryżu. Studenci zdobędą szeroką wiedzę na temat wszystkich dziedzin zarządzania zrównoważonym rozwojem, takich jak kultura zrównoważonego rozwoju, łańcuchy dostaw czy raportowanie CSR. Firmowe projekty doradcze, dni kariery i staż pomagają uczniom rozwijać własną sieć kariery. Program jest poinstruowany w języku angielskim. ESCP Europe ma ponad 10-letnie doświadczenie w integrowaniu tematów zrównoważonego rozwoju w programach biznesowych. [+]

Master in International Sustainability Management Program to dwuletni pełnoetatowy program studiów magisterskich w dwóch krajach - w ESCP Europe w Berlinie i Paryżu. Studenci zdobędą szeroką wiedzę na temat wszystkich dziedzin zarządzania zrównoważonym rozwojem, takich jak kultura zrównoważonego rozwoju, łańcuchy dostaw czy raportowanie CSR. Firmowe projekty doradcze, dni kariery i staż pomagają uczniom rozwijać własną sieć kariery. Program jest poinstruowany w języku angielskim. ESCP Europe ma ponad 10-letnie doświadczenie w integrowaniu tematów zrównoważonego rozwoju w programach biznesowych.

Master in International Sustainability Management Program ma silny wymiar międzynarodowy: będziesz uczyć się w ESCP Europe w Berlinie i Paryżu i korzystać z globalnej kadry ESCP Europe , międzynarodowej klasy i globalnej sieci korporacyjnej.... [-]


Magister w Digital Project Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy October 2018 Hiszpania Madrid Niemcy Berlin + 2 więcej

Celem Master w Digital Project Management [+]

Celem Master w Digital Project Management

Program obejmuje kwestie zarządzania, finansowe, gospodarcze i strategiczne, z naciskiem na rozwój umiejętności negocjacyjnych. Ponadto studenci mają dwutygodniowe międzynarodowe seminarium, podczas którego odwiedzają kluczowe firmy i instytucje oraz pracują nad studiami przypadku z jedną z naszych partnerskich uczelni. W ramach studiów magisterskich uczniowie mogą zapisać się na szkolenie i egzamin, aby uzyskać certyfikat Project Manager Professional (PMP®) lub Certificate Associate in Project Management (CAPM ®) przyznawany przez Project Management Institute (PMI®). Nauczony w języku angielskim, ten program daje możliwość podjęcia niektórych zajęć elekcyjnych w języku hiszpańskim. Dziewięciomiesięczny program pełnoetatowy (od października do czerwca) z praktycznym podejściem do zarządzania projektami i doradztwa, w zależności od trasy. (Zwróć uwagę, że w przypadku części praktyk i pracy dyplomowej długość programu wynosi łącznie 15 miesięcy).... [-]


Magister w międzynarodowym jedzeniu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Francja Paris

Mistrz w IFBM w ESCP Europe , jednej z najlepszych szkół biznesu na świecie, jest rocznym, stacjonarnym studium podyplomowym w dwóch krajach dla tych, którzy dążą do udanej kariery w branży spożywczej [+]

Pierwszy Master w IFBM od ESCP Europe Business School

Mistrz w IFBM w ESCP Europe , jednej z najlepszych szkół biznesu na świecie, jest rocznym, stacjonarnym studium podyplomowym w dwóch krajach dla tych, którzy dążą do udanej kariery w branży spożywczej

Jest on prowadzony w języku angielskim i odbywa się w naszych kampusach w Turynie i Paryżu. Jest to doskonały punkt wyjścia do doświadczenia doskonałości Włoch i Francji, najważniejszych regionów świata w sercu kultury i innowacji w dziedzinie żywności i napojów.

Program rozpoczyna się we wrześniu każdego roku. Rozpocznij aplikację już teraz!

Po utworzeniu konta wybierz menu "Master - Master of Sciences" w sekcji "Wstęp".... [-]


Magister w szpitalnictwie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 15 miesięcy September 2018 Hiszpania Madrid Włochy Turin + 2 więcej

Magister zarządzania hotelarstwem i turystyką oferuje najwyższej klasy edukację biznesową dla młodych profesjonalistów, którzy chcą realizować międzynarodową i szybko rozwijającą się karierę w branży hotelarsko-turystycznej. Odbywa się w naszym kampusie w Madrycie i Turynie, został zaprojektowany, aby szkolić menedżerów wysokiego szczebla, zapewniając im dogłębne zrozumienie narzędzi zarządzania stosowanych w sektorze i przyszłych wyzwań tej wyjątkowej, dynamicznej i zróżnicowanej branży. [+]

O

Magister zarządzania hotelarstwem i turystyką oferuje najwyższej klasy edukację biznesową dla młodych profesjonalistów, którzy chcą realizować międzynarodową i szybko rozwijającą się karierę w branży hotelarsko-turystycznej. Odbywa się w naszym kampusie w Madrycie i Turynie, został zaprojektowany, aby szkolić menedżerów wysokiego szczebla, zapewniając im dogłębne zrozumienie narzędzi zarządzania stosowanych w sektorze i przyszłych wyzwań tej wyjątkowej, dynamicznej i zróżnicowanej branży.

Format programu

Ten program w pełnym wymiarze czasu oferuje sesje w klasie, w tym indywidualne i grupowe, a także Professional Development Activities (PDA).

KALENDARZ... [-]


Magister w zakresie Big Data i Analityki Biznesowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Francja Paris

Master w dziedzinie Big Data i Analityki Biznesowej w ESCP Europe , jednej z najlepszych szkół biznesu na świecie, to roczny, podyplomowy program w dwóch krajach dla osób, które dążą do udanej kariery w różnych zawodach: Łańcuch dostaw, człowiek Zasoby, marketing, finanse i inne. [+]

Pierwszy Master w dziedzinie Big Data i Analityki Biznesowej

Master w dziedzinie Big Data i Analityki Biznesowej w ESCP Europe , jednej z najlepszych szkół biznesu na świecie, to roczny, podyplomowy program w dwóch krajach dla osób, które dążą do udanej kariery w różnych zawodach: Łańcuch dostaw, człowiek Zasoby, marketing, finanse i inne.

Jest prowadzone w języku angielskim i odbywa się w naszych kampusach w Paryżu i Berlinie. Francja i Niemcy to doskonały punkt wyjścia do doświadczenia doskonałości wykorzystania dużych danych i analiz biznesowych.

Jest to innowacyjny dyplom z międzynarodowym torem w dwóch krajach o prawdziwie transnarodowym i międzynarodowym ducha. Będzie prowadzone przez wykładowców na całym świecie, z mieszanką klas wielokulturowych i międzynarodową siecią korporacyjną.... [-]


Magister w zarządzaniu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Francja Paris Wielka Brytania London Niemcy Berlin Hiszpania Madrid Włochy Turin Polska Warsaw + 10 więcej

W rankingu Financial Times Master in Management zajmującym szóste miejsce na świecie w rankingu Financial Times 2017, ESCP Europe MIM to zmieniająca życie opcja dla każdego studenta, który koncentruje się na karierze, poszukując zarówno europejskiej tożsamości, jak i globalnej perspektywy. [+]

W rankingu Financial Times Master in Management zajmującym szóste miejsce na świecie w rankingu Financial Times 2017, ESCP Europe MIM to zmieniająca życie opcja dla każdego studenta, który koncentruje się na karierze, poszukując zarówno europejskiej tożsamości, jak i globalnej perspektywy.

Ten dwuletni, pełnoetatowy program magisterski ogólnego typu zapewnia możliwość studiowania w maksymalnie czterech krajach, z opcjami od sześciu europejskich kampusów ESCP Europe do naszych 120 partnerów na całym świecie. Zaprojektowany dla studentów posiadających tytuł licencjata (lub równoważny) w dowolnej dziedzinie studiów (program magisterski) lub tych, którzy wcześniej nie ukończyli co najmniej dwuletniego wykształcenia uniwersyteckiego (program przygotowujący do studiów magisterskich w ramach przygotowań do dwuletniego MIM); ponad 35 specjalizacji w zakresie finansów, międzynarodowego biznesu, marketingu, przedsiębiorczości i wielu innych.... [-]


Magister zarządzania energią

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy September 2018 Francja Paris Wielka Brytania London + 2 więcej

Magister zarządzania energią (MEM) w ESCP Europe to 18-miesięczny, podyplomowy program dla osób, które dążą do kariery w sektorze energetycznym. [+]

Magister zarządzania energią (MEM) w ESCP Europe to 18-miesięczny, podyplomowy program dla osób, które dążą do kariery w sektorze energetycznym .

Nauczane w języku angielskim w naszych kampusach w Londynie i Paryżu i obejmujące opcjonalne jednotygodniowe seminarium w Stanach Zjednoczonych, MEM jest dostarczane przez światowej sławy wykładowców i specjalnie wyselekcjonowanych praktyków branżowych. Celem MEM jest pomoc uczniom w zrozumieniu środowiska biznesowego energetyki i jej podstawowych koncepcji ekonomicznych i technologicznych. Uczestnicy zyskają możliwość opracowania i wdrożenia strategii mających na celu rozwiązanie głównych problemów związanych z regulacją i polityką energetyczną, a także wzmocnienie.... [-]


Specjalistyczny magister audytu i doradztwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Francja Paris

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów. [+]

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.

Master to roczny pełny program akademicki przeznaczony dla studentów posiadających pierwszy poziom akademicki lub stopień zawodowy magistra inżynierii, biznesu, architektury, medycyny, prawa, farmakologii, nauk politycznych, sztuki lub innych absolwentów. Program obejmuje sześciomiesięczne zajęcia w pełnym wymiarze godzin, w tym seminarium międzynarodowe, a następnie staż w firmie trwający co najmniej cztery miesiące oraz ukończenie profesjonalnej pracy, która ma zostać przekazana pod koniec programu.... [-]


Specjalistyczny magister doradztwa strategicznego i organizacyjnego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Francja Paris

Celem Specialized Master® w doradztwie strategicznym i organizacyjnym jest szkolenie uczestników doradztwa korporacyjnego i zawodów interwencyjnych. Osoby odpowiedzialne za planowanie i wdrażanie zakrojonych na szeroką skalę projektów dla przedsiębiorstw muszą posiadać wiedzę zarówno organizacyjną, jak i kierowniczą, a także zdolność do tworzenia jasnej wizji strategicznej dla firmy i jej systemów informatycznych w innowacyjnym kontekście. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu. [+]

Celem Specialized Master® w doradztwie strategicznym i organizacyjnym jest szkolenie uczestników doradztwa korporacyjnego i zawodów interwencyjnych. Osoby odpowiedzialne za planowanie i wdrażanie zakrojonych na szeroką skalę projektów dla przedsiębiorstw muszą posiadać wiedzę zarówno organizacyjną, jak i kierowniczą, a także zdolność do tworzenia jasnej wizji strategicznej dla firmy i jej systemów informatycznych w innowacyjnym kontekście. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu.

Kluczowe cechy

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.... [-]


Specjalistyczny magister innowacji i przedsiębiorczości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Francja Paris

Przedsiębiorcy odgrywają kluczową rolę w strukturach korporacyjnych jako inicjatorzy, katalizatorzy i twórcy wartości dodanej. Menedżerowie muszą teraz być przedsiębiorcami i deweloperami biznesowymi i być w stanie wykrywać możliwości rozwoju, opracowywać i uruchamiać projekty. Po ukończeniu Specialized Master® w zakresie innowacji i przedsiębiorczości uczestnicy mają ogólną perspektywę, która pozwala im projektować, budować i nadzorować projekty rozwojowe w swojej karierze, niezależnie od wielkości firmy. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu. [+]

Przedsiębiorczość i innowacje są podstawą gospodarczej odnowy społeczeństwa. Stawanie się przedsiębiorcą jest naturalnym krokiem dla większości, ale także trudną decyzją, ponieważ jest czymś więcej niż tylko pracą, jest "sposobem na życie".

Po ukończeniu Specialized Master® w dziedzinie innowacji i przedsiębiorczości uczestnicy mają dogłębną perspektywę, która pozwala im projektować, budować i nadzorować projekty rozwojowe w swojej karierze. Program Specialized Masters® jest zarządzany i prowadzony przez profesorów i profesjonalistów, którzy pasjonują się przedsiębiorczością i dzielą się ogromną liczbą narzędzi i doświadczeń w terenie. Dla wielu ten program Masters był odskocznią do doskonałych karier przedsiębiorczych. Ten Specialized Master® przygotowuje przedsiębiorców wysokiego szczebla do działania w środowisku często niejednoznacznym i niepewnym.... [-]


Specjalistyczny magister marketingu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Francja Paris

Dzisiaj, aby rozpocząć karierę w marketingu lub komunikacji, niezbędne są dwie cechy: specjalizacja i otwartość. Specialized Master® w marketingu [+]

Kluczowe cechy

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.

Master to roczny pełny program akademicki przeznaczony dla studentów posiadających pierwszy poziom akademicki lub stopień zawodowy magistra inżynierii, biznesu, architektury, medycyny, prawa, farmakologii, nauk politycznych, sztuki lub innych absolwentów.

Program obejmuje sześciomiesięczne zajęcia w pełnym wymiarze godzin, w tym seminarium międzynarodowe, a następnie staż w firmie trwający co najmniej cztery miesiące oraz ukończenie profesjonalnej pracy, która ma zostać przekazana pod koniec programu.... [-]


Specjalistyczny Master w zarządzaniu mediami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Francja Paris

Specialized Master® w zakresie zarządzania mediami jest platformą startową dla ponad 400 menedżerów mediów, producentów, dziennikarzy i menadżerów projektów multimedialnych w tym fascynującym, ale delikatnym przemyśle. Dziś jej absolwenci tworzą potężną sieć, która nadal wzmacnia program i zwiększa kreatywną energię. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu. [+]

Dzisiaj, aby rozpocząć karierę w marketingu lub komunikacji, niezbędne są dwie cechy: specjalizacja i otwartość. Specialized Master® w marketingu

Specialized Master® w zakresie zarządzania mediami jest platformą startową dla ponad 400 menedżerów mediów, producentów, dziennikarzy i menadżerów projektów multimedialnych w tym fascynującym, ale delikatnym przemyśle. Dziś jej absolwenci tworzą potężną sieć, która nadal wzmacnia program i zwiększa kreatywną energię. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu.

Kluczowe cechy

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.... [-]


Wyspecjalizowany magister w zakresie międzynarodowego prawa gospodarczego i zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Francja Paris

Specialized Master® w międzynarodowym prawie gospodarczym i zarządzaniu jest programem specjalnie zaprojektowanym dla prawników i doradców prawnych. Świadomi rosnących potrzeb w zakresie poprawy dialogu między menedżerami firm i prawnikami, ten prestiżowy program łączy dziedziny prawa i zarządzania. Kursy odbywają się w Paryżu na naszym kampusie w Paryżu w pierwszym semestrze, aw Londynie w drugim semestrze, zarówno na naszym kampusie w Londynie, jak i na kampusie Queen Mary University of London. [+]

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.

Master to roczny pełny program akademicki przeznaczony dla studentów posiadających pierwszy poziom akademicki lub stopień zawodowy magistra inżynierii, biznesu, architektury, medycyny, prawa, farmakologii, nauk politycznych, sztuki lub innych absolwentów. Program obejmuje sześciomiesięczne zajęcia w pełnym wymiarze godzin, w tym seminarium międzynarodowe, a następnie staż w firmie trwający co najmniej cztery miesiące oraz ukończenie profesjonalnej pracy, która ma zostać przekazana pod koniec programu.... [-]


Wyspecjalizowany magister zarządzania wydajnością firmy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Francja Paris

Celem tego programu jest pomoc w realizacji celu zawodowego poprzez przedstawienie przekrojowej wizji przedsiębiorstw w celu poprawy ich wyników finansowych i operacyjnych. Osiągamy ten cel, łącząc akademicką doskonałość wydziału ESCP Europe i aktualną wiedzę praktyczną na temat profesjonalnych wykładowców, stosując różne podejścia pedagogiczne. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu. [+]

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.

Master to roczny pełny program akademicki przeznaczony dla studentów posiadających pierwszy poziom akademicki lub stopień zawodowy magistra inżynierii, biznesu, architektury, medycyny, prawa, farmakologii, nauk politycznych, sztuki lub innych absolwentów. Program obejmuje sześciomiesięczne zajęcia w pełnym wymiarze godzin, w tym seminarium międzynarodowe, a następnie staż w firmie trwający co najmniej cztery miesiące oraz ukończenie profesjonalnej pracy, która ma zostać przekazana pod koniec programu.... [-]


Wyspecjalizowany Master w International Wealth Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Francja Paris

Akredytowany CIF (Doradca inwestycyjny) i CJA (Relevant Legal Expertise), Specialized Master® w International Wealth Management (dawniej MS Private Banking and Financial Planning) na naszym kampusie w Paryżu szkoli wysokiej klasy specjalistów w tej dziedzinie. Możliwości kariery są oszałamiające: adwokaci, doradcy bankowi, prawnicy, eksperci ubezpieczeniowi, doradcy podatkowi, księgowi, zarządcy nieruchomości, konsultanci ds. Inwestycji finansowych - i wielu innych. Studenci spędzają miesiąc na naszym kampusie w Londynie. [+]

Akredytowany CIF (Doradca inwestycyjny) i CJA (Relevant Legal Expertise), Specialized Master® w International Wealth Management (dawniej MS Private Banking and Financial Planning) na naszym kampusie w Paryżu szkoli wysokiej klasy specjalistów w tej dziedzinie. Możliwości kariery są oszałamiające: adwokaci, doradcy bankowi, prawnicy, eksperci ubezpieczeniowi, doradcy podatkowi, księgowi, zarządcy nieruchomości, konsultanci ds. Inwestycji finansowych - i wielu innych. Studenci spędzają miesiąc na naszym kampusie w Londynie.

W obliczu rozwoju środowiska wieloprofesjonalnego, rosnącej internacjonalizacji i coraz bardziej złożonych kwestii związanych z majątkiem osobistym, dotyczących zarówno kluczowych graczy, jak i działań w zakresie zarządzania majątkiem w tej dziedzinie, ESCP Europe postanowiło rozwinąć te programy w prawdziwie międzynarodowy program nauczania; jedyny w swoim rodzaju.... [-]


Wyspecjalizowany mistrz w międzynarodowym zarządzaniu projektami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Francja Paris

Specialized Master® w międzynarodowym zarządzaniu projektami zajmuje się strategicznymi ekonomicznymi i finansowymi aspektami zarządzania projektami i biznesem międzynarodowym, a szczególną uwagę poświęca rozwijaniu umiejętności negocjacyjnych i umiejętności pracy w międzynarodowych zespołach. Miesięczne międzynarodowe seminarium jest częścią wyboru między Azją a Ameryką Łacińską. Ten program odbywa się w naszym kampusie w Paryżu. [+]

Specialized Master® w International Project Management zajmuje się strategicznymi ekonomicznymi i finansowymi aspektami zarządzania projektami oraz międzynarodowego biznesu i poświęca szczególną uwagę rozwijaniu umiejętności negocjacyjnych i umiejętności pracy w międzynarodowych zespołach. Miesięczne międzynarodowe seminarium jest częścią wyboru między Azją a Ameryką Łacińską. Ten program odbywa się w naszym kampusie w Paryżu.

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.... [-]


Wyspecjalizowany mistrz w zarządzaniu działaniami kulturalnymi i artystycznymi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Francja Paris

Jako specjalista w dziedzinie zarządzania sztuką i kulturą, Specialized Master® w zakresie zarządzania działaniami kulturalnymi i artystycznymi oferuje dodatkową zaletę podwójnego stopnia: specjalizację Master® od ESCP Europe i Master di II na Università Ca ' Foscari Venezia. Program odbywa się zatem od września do grudnia w Wenecji oraz od stycznia do marca na naszym kampusie w Paryżu. [+]

Jako specjalista w dziedzinie zarządzania sztuką i kulturą, Specialized Master® w zakresie zarządzania działaniami kulturalnymi i artystycznymi oferuje dodatkową zaletę podwójnego stopnia: specjalizację Master® od ESCP Europe i Master di II na Università Ca ' Foscari Venezia. Program odbywa się zatem od września do grudnia w Wenecji oraz od stycznia do marca na naszym kampusie w Paryżu.

Kluczowe cechy

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.... [-]


Zaawansowany magister finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 30 tygodnie September 2018 Wielka Brytania London Francja Paris + 2 więcej

Posiada prestiżowy wydział, rozbudowaną sieć absolwentów specjalistów finansowych oraz solidne, długotrwałe relacje z instytucjami finansowymi (banki, brokerzy, firmy finansowe). [+]

Stworzony po raz pierwszy w 1987 r. ESCP Europe Advanced Master in Finance jest obecnie referencyjnym punktem odniesienia dla edukacji finansowej w Europie. Posiada prestiżowy wydział, rozbudowaną sieć absolwentów specjalistów finansowych oraz solidne, długotrwałe relacje z instytucjami finansowymi (banki, brokerzy, firmy finansowe). Program obejmuje ponad 30 tygodni rygorystycznych zajęć akademickich w pełnym wymiarze godzin:

15 tygodni w kampusie ESCP Europe Paryżu i 15 tygodni w kampusie w Londynie - natychmiast po nim następuje staż w celu zwiększenia stosowanych umiejętności zawodowych i indywidualnego projektu badawczego (praca dyplomowa). Advanced Master in Finance jest w stałym dialogu z wiodącymi postaciami w świecie finansów, aby dostosować swoją zawartość do zmieniających się potrzeb rynku i zapewnić najwyższą jakość nauczania możliwe.... [-]


Filmy

ESCP Europe I Paris Campus

Kontakt

ESCP Europe

Adres ESCP Europe Campus Paris 79, avenue de la République
75543 Paris, Île-de-France, Francja
Strona internetowa http://escpeuro.pe/1jO3PBL
Telefon +33 1 49 23 20 00

ESCP EUROPE

Adres ESCP Europe Campus Madrid c/Arroyofresno 1, 28035 Madrid Spain
28035 Madrid, Community of Madrid, Hiszpania
Strona internetowa http://escpeuro.pe/1jO3PBL
Telefon +34 913 86 25 11

ESCP Europe - London Campus

Adres ESCP Europe Campus London 527 Finchley Road
NW3 7BG London, England, Wielka Brytania
Strona internetowa http://escpeuro.pe/1jO3PBL
Telefon false

ESCP Europe

Adres ESCP Europe Campus Berlin Heubnerweg 8-10
14059 Berlin, Berlin, Niemcy
Strona internetowa http://escpeuro.pe/1jO3PBL
Telefon +49 30 320070

ESCP-EUROPE Torino

Adres ESCP Europe Torino Campus Corso Unione Sovieticà, 218 bis
10134 Turin, Piedmont, Włochy
Strona internetowa http://escpeuro.pe/1jO3PBL
Telefon +39 011 670 5894

Adres ESCP Europe Warsaw Campus c/o Kozminski University 57/59 Jagiellonska St.
03-301 Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Telefon false

Adres Beijing, Beijing, Chiny
Telefon false

Adres Delhi, Indie
Telefon false