Przeczytaj oficjalny opis

Akademia Sztuki i Projektowania im. Eugeniusza Gepperta oferuje najwyższej klasy kształcenie artystyczne i projektowe na trzech poziomach - licencjata, magistra i doktora. Jesteśmy uniwersytetem państwowym, którego historia sięga 1946 r. I kształcimy studentów w pełnym i niepełnym wymiarze godzin na czterech wydziałach: Wydział Malarstwa i Rzeźby, Wydział Architektury Wnętrz i Wzornictwa, Wydział Ceramiki i Szkła i Wydział Grafika i sztuka mediów. Nasz główny budynek znajduje się w historycznej części Wrocławia, a nowy budynek - Centrum Sztuki Stosowanej i Innowacji - to nowoczesny budynek z ultranowoczesnymi studiami i obiektami.

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw szczyci się niezwykłymi osiągnięciami artystycznymi, a jej profesorowie i absolwenci zdobywają nagrody i wyróżnienia na wielu wystawach i konkursach w kraju i za granicą.
Przez ponad 70 lat istnienia Akademia we Wrocławiu stała się znaczącym ośrodkiem kulturalnym i opiniotwórczym. Organizuje cykliczne konkursy promujące wysoką jakość twórczości artystycznej, np. Triennale Rysunku lub Festiwal Wysokich Temperatur. Wydaje także kwartalnik „Format”, jeden z najlepszych polskich magazynów artystycznych oraz „Dyskurs”, zawierający teksty teoretyczne i krytyczne o sztuce.

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw również aktywnie rozwija swoje stosunki międzynarodowe. Ułatwia wymianę studentów i opiekunów z ponad 80 partnerami w ramach unijnego programu Erasmus, a także z partnerami spoza Europy na podstawie umów dwustronnych (USA, Japonia, Izrael, Kanada, Korea). Organizowane są wspólne wystawy i warsztaty, studenci i profesorowie uczestniczą w krajowych i międzynarodowych dniach otwartych i festiwalach.

Akademia nieustannie dąży do poszerzenia oferty dydaktycznej i artystycznej.

W roku akademickim 2019/20 oferujemy dwa programy prowadzone w języku angielskim: program MFA w Visual Arts

MFA w Visual Arts to 2-letni (4 semestry), interdyscyplinarny program studiów, w którym studenci mogą wybrać jedną z głównych dziedzin studiów, którą obecnie oferujemy. Każdy uczeń będzie mógł rozwijać swoją wiedzę i umiejętności artystyczne w swoim własnym tempie, korzystając z wiedzy naszych nauczycieli i obiektów sztuki akademii. W semestrze letnim studenci biorą udział w 10-dniowym warsztacie plenerowym. Ten program jest bezpłatny dla obywateli UE i spoza UE.

Szkoła doktorancka oferuje 3-letni (6 semestrów) interdyscyplinarny program badawczy, z możliwością studiowania na jednym z naszych czterech wydziałów. Skierowany jest do absolwentów studiów magisterskich, którzy wykazują wyjątkowe umiejętności i znaczące osiągnięcia artystyczne. Program jest bezpłatny dla obywateli UE i spoza UE. Akademia oferuje comiesięczne stypendium dla każdego doktora student w wysokości minimum 2000 PLN i maksymalnie 5000 PLN miesięcznie.

Dodatkowo oferujemy bezpłatne kursy języka polskiego dla wszystkich naszych zagranicznych studentów.

Dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami - studyinenglish@asp.wroc.pl

Dowiedz się więcej o Akademii, wydarzeniach i wystawach na naszej stronie internetowej lub na Facebooku.

Program MSZ w zakresie sztuk wizualnych jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree:

Interdisciplinary Printmaking

Wrocław Promo Movie by AEKH Wrocław

Location address
Plac Polski 3/4
Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, 50-156 PL