Przeczytaj oficjalny opis

Cracow University of Technology oferuje wiele wariantów studiów. Aktualna oferta edukacyjna CUT obejmuje 25 studiów magisterskich I i II stopnia na 7 wydziałach. Na 4 wydziałach studia są dostępne w języku angielskim.


APLIKUJ TERAZ!!!


Uprzejmie informujemy kandydatów z zagranicy, którzy ubiegają się o przyjęcie na zasadach innych niż obowiązujące dla polskiego obywatela *, trwa proces rekrutacji (studia licencjackie, magisterskie - AY 2018/2019) i przyjmujemy zgłoszenia przez cały rok.

* Należy pamiętać, że nie przeprowadzamy rekrutacji kandydatów ubiegających się o przyjęcie na zasadach obowiązujących obywateli polskich i unijnych.


Międzynarodowe Centrum Edukacji

Zagraniczni studenci, którzy chcieliby studiować na naszym uniwersytecie, mają również możliwość nauki w języku polskim po ukończeniu rocznego kursu przygotowawczego w Międzynarodowym Centrum Edukacji. Mamy studentów z całego świata, którzy studiują na Cracow University of Technology po ukończeniu ICE.

Międzynarodowe Centrum Edukacji jest jednostką międzywydziałową Cracow University of Technology . Od ponad 25 lat gościmy międzynarodowych studentów i naukowców.

Cele Centrum są dwojakie: po pierwsze, prowadzenie badań urbanistycznych i badań nad zrównoważonym rozwojem; - po drugie, zapewnienie rocznych kursów przygotowawczych i krótkich intensywnych kursów pomostowych dla studentów zagranicznych zamierzających rozpocząć naukę w Polsce.

Kursy przygotowawcze i pomostowe są środkami, za pomocą których studenci zagraniczni mogą lepiej spełniać wymagania szkolne dotyczące wchodzenia na uniwersytety. Kursy w ICE są szczególnie odpowiednie dla zapewnienia zaplecza akademickiego potrzebnego do odniesienia sukcesu w ramach studiów licencjackich lub podyplomowych na uniwersytecie w Polsce. Oferujemy kursy przygotowawcze do programów studiów w wielu dziedzinach inżynierii i nauki, architektury, sztuki.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców i badaczy. Nasi zagraniczni studenci mają bardzo dobry bilans osiągnięć osobistych i akademickich.

Jeśli lubisz uczyć się i poznawać ludzi z różnych kultur, jesteśmy pewni, że twój czas spędzony w Międzynarodowym Centrum Edukacji będzie satysfakcjonujący i przyjemny.

Sprawdź na stronie internetowej ICE, aby dowiedzieć się czegoś więcej: http://www.mck.pk.edu.pl/en

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Cracow University of Technology

Począwszy od semestru wiosennego Wydział Architektury Cracow University of Technology oferuje trzy semestry (1,5 roku) studiów magisterskich w języku angielskim (M.Arch.) ... [+]

Począwszy od semestru wiosennego Wydział Architektury na Cracow University of Technology oferuje trzy semestry (1,5 roku) studiów magisterskich w języku angielskim (M.Arch.). Oferta tych studiów przeznaczona jest dla studentów z tytułem licencjata z architektury i przygotowuje ich do profesjonalnej praktyki jako architektów.

Program studiów jest dokładnie taki sam jak program nauczania w języku polskim, który jest zawodowym programem akredytowanym przez Polską Komisję Akredytacyjną, Komisję Akredytacyjną dla Polskich Uczelni Technicznych, ocenę UE oraz Królewski Instytut Brytyjskich Architektów (RIBA) ocena.

Program studiów trwa trzy semestry. Całkowita liczba punktów ECTS wynosi 90 (30 na semestr). Łączna liczba godzin to 900 plus 150 dla staży po pierwszym semestrze (1 semestr: 405 h 150 h, drugi semestr: 390 h, 3 semestr: 75 godz.).... [-]

Polska Kraków
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cracow University of Technology

Obecnie informatyka jest obecna wszędzie w ludzkim życiu. Komputery są powszechnie używane do pracy, uzyskiwania i nadawania informacji, przetwarzania danych, zarządzania ... [+]

Obecnie informatyka jest obecna wszędzie w ludzkim życiu. Komputery są powszechnie używane do pracy, uzyskiwania i nadawania informacji, przetwarzania danych, zarządzania produkcją, kontroli ruchu powietrzno-morskiego i lądowego, komunikacji, multimediów itp.

Ludzie, którzy są zaznajomieni z nowoczesnymi technikami informacyjnymi, którzy są w stanie zmusić komputery do korzystania ze wszystkich swoich możliwości, którzy wiedzą, jak wykorzystać możliwości złożonych sieci komputerowych i którzy są gotowi pisać programy dla nowych zaawansowanych aplikacji, są poszukiwani dla prawie wszystkich gałęzi ludzka aktywność. Nasi absolwenci mogą uzyskać profesjonalną wiedzę w zakresie tych i wielu innych problemów związanych z korzystaniem z komputerów. Będą mogli pracować z zarządzaniem projektami, inżynierią oprogramowania, wdrażaniem i zarządzaniem nowoczesnymi systemami informatycznymi.... [-]

Polska Kraków
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cracow University of Technology

Studia w tym programie ze specjalizacją w modelowaniu komputerowym mają na celu zapewnienie absolwentom studiów magisterskich silnej podstawy do efektywnego korzystania z ... [+]

Studia w tym programie ze specjalizacją w modelowaniu komputerowym mają na celu zapewnienie absolwentom studiów magisterskich silnej podstawy do efektywnego korzystania z narzędzi matematyki, fizyki i informatyki. Absolwent zdobędzie wiedzę i umiejętności w zakresie modelowania procesów fizycznych, technologicznych, ekonomicznych, biologicznych i innych. Kompetencje uzyskane podczas studiów:

modelowanie zjawisk naturalnych w nauce i technologii z wykorzystaniem zaawansowanych aplikacji komputerowych;podstawy obliczeń symbolicznych, grafiki komputerowej i wizualizacji;sterowane komputerowo stacje pomiarowe w dziedzinie badań i przemysłu;nowoczesne technologie informacyjne w fizyce, technologii i biznesie: techniki programowania obiektowego i mobilnego, algorytmy i metody obliczeniowe w zadaniach optymalizacji i obliczeniach inżynierskich;techniki nowoczesnych systemów pomiarowych w nauce, medycynie, przemyśle i życiu codziennym;fizyka jako podstawa innych nauk, problemy współczesnej fizyki, w tym te określające jej interdyscyplinarny charakter jako nauki.... [-]
Polska Kraków
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cracow University of Technology

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej zaprasza zagranicznych studentów do zapisania się na 4-semestralne studia magisterskie w języku angielskim na kierunku Innowac ... [+]

Mgr Innowacyjne Technologie Chemiczne

Wydział / Wydział: Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej

Czas trwania: 4 semestry

Opis programu:

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej zaprasza zagranicznych studentów do zapisania się na 3-semestralne studia magisterskie z języka angielskiego na kierunek Innowacyjne technologie chemiczne (ICT) .

Kursy główne i specjalistyczne związane z katalizą przemysłową, technologią organiczną i nieorganiczną, produkcją kosmetyków i farmaceutyków, nowoczesnymi biotechnologiami i metodami analitycznymi w technologii chemicznej będą prowadzone od 2 do 3 semestru studiów.

Wymagania edukacyjne:Ukończenie studió... [-]
Polska Kraków
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cracow University of Technology

Program studiów Master of Landscape Architecture koncentruje się na współczesnych problemach zrównoważonego wykorzystania istniejących zasobów krajobrazowych. Jest zgodny ... [+]

O

Program studiów Master of Landscape Architecture koncentruje się na współczesnych problemach zrównoważonego wykorzystania istniejących zasobów krajobrazowych. Jest zgodny z wytycznymi IFLA / Karty UNESCO dla Edukacji Architektury Krajobrazowej, Wytycznymi IFLA dla uznania lub akredytacji - Programy edukacji zawodowej w architekturze krajobrazu i Wytycznymi ECLAS dotyczącymi edukacji w architekturze krajobrazu. Szczególny nacisk kładziony jest na projektowanie krajobrazu i planowanie krajobrazu, a także rozwój zaawansowanych kompetencji zawodowych studentów. Specyfikę programu studiów Architektury Krajobrazu w CUT zademonstrowano w opracowaniu Zintegrowanego Studia Projektowego - semestralne projekty obejmujące szeroki zakres zagadnień technicznych, środowiskowych, kulturowych i projektowych, czego wynikiem jest jeden indywidualny projekt przygotowany przez studentów w każdym semestrze. Projekty są wspierane przez selekcje przedmiotów teoretycznych przeprowadzanych jednocześnie. Wymagania edukacyjne:... [-]

Polska Kraków
Październik 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
Cracow University of Technology
ul. Warszawska 24, 31-155

Kraków, Lesser Poland Voivodeship, 31-155 PL
Social Media