Cracow University of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Cracow University of Technology oferuje wiele wariantów studiów. Aktualna oferta edukacyjna CUT obejmuje 25 studiów magisterskich I i II stopnia na 7 wydziałach. Na 4 wydziałach studia są dostępne w języku angielskim.


APLIKUJ TERAZ!!!


Uprzejmie informujemy kandydatów z zagranicy, którzy ubiegają się o przyjęcie na zasadach innych niż obowiązujące dla polskiego obywatela *, trwa proces rekrutacji (studia licencjackie, magisterskie - AY 2018/2019) i przyjmujemy zgłoszenia przez cały rok.

* Należy pamiętać, że nie przeprowadzamy rekrutacji kandydatów ubiegających się o przyjęcie na zasadach obowiązujących obywateli polskich i unijnych.


Międzynarodowe Centrum Edukacji

Zagraniczni studenci, którzy chcieliby studiować na naszym uniwersytecie, mają również możliwość nauki w języku polskim po ukończeniu rocznego kursu przygotowawczego w Międzynarodowym Centrum Edukacji. Mamy studentów z całego świata, którzy studiują na Cracow University of Technology po ukończeniu ICE.

Międzynarodowe Centrum Edukacji jest jednostką międzywydziałową Cracow University of Technology . Od ponad 25 lat gościmy międzynarodowych studentów i naukowców.

Cele Centrum są dwojakie: po pierwsze, prowadzenie badań urbanistycznych i badań nad zrównoważonym rozwojem; - po drugie, zapewnienie rocznych kursów przygotowawczych i krótkich intensywnych kursów pomostowych dla studentów zagranicznych zamierzających rozpocząć naukę w Polsce.

Kursy przygotowawcze i pomostowe są środkami, za pomocą których studenci zagraniczni mogą lepiej spełniać wymagania szkolne dotyczące wchodzenia na uniwersytety. Kursy w ICE są szczególnie odpowiednie dla zapewnienia zaplecza akademickiego potrzebnego do odniesienia sukcesu w ramach studiów licencjackich lub podyplomowych na uniwersytecie w Polsce. Oferujemy kursy przygotowawcze do programów studiów w wielu dziedzinach inżynierii i nauki, architektury, sztuki.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców i badaczy. Nasi zagraniczni studenci mają bardzo dobry bilans osiągnięć osobistych i akademickich.

Jeśli lubisz uczyć się i poznawać ludzi z różnych kultur, jesteśmy pewni, że twój czas spędzony w Międzynarodowym Centrum Edukacji będzie satysfakcjonujący i przyjemny.

Sprawdź na stronie internetowej ICE, aby dowiedzieć się czegoś więcej: http://www.mck.pk.edu.pl/en

Lokalizacje

Kraków

Address
Cracow University of Technology
ul. Warszawska 24, 31-155

31-155 Kraków, Województwo małopolskie, Polska