Cracow University of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Cracow University of Technology oferuje wiele wariantów studiów. Aktualna oferta edukacyjna CUT obejmuje 25 studiów magisterskich I i II stopnia na 7 wydziałach. Na 4 wydziałach studia są dostępne w języku angielskim.

APLIKUJ TERAZ!!!

Uprzejmie informujemy kandydatów z zagranicy, którzy ubiegają się o przyjęcie na zasadach innych niż obowiązujący dla polskiego obywatela *, proces rekrutacji (licencjackie, magisterskie - AY 2018/2019) jest w toku i przyjmujemy zgłoszenia przez cały rok.

* Należy pamiętać, że nie przeprowadzamy rekrutacji kandydatów ubiegających się o przyjęcie na zasadach obowiązujących obywateli polskich i unijnych.

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM EDUKACJI

Zagraniczni studenci, którzy chcieliby studiować na naszym uniwersytecie, mają również możliwość nauki w języku polskim po ukończeniu rocznego kursu przygotowawczego w Międzynarodowym Centrum Edukacji. Mamy studentów z całego świata, którzy studiują na Cracow University of Technology po ukończeniu ICE.

Międzynarodowe Centrum Edukacji jest jednostką międzywydziałową Cracow University of Technology . Od ponad 25 lat gościmy międzynarodowych studentów i naukowców.

Cele Centrum są dwojakie: po pierwsze, prowadzenie badań urbanistycznych i badań nad zrównoważonym rozwojem; - po drugie, zapewnienie rocznych kursów przygotowawczych i krótkich intensywnych kursów pomostowych dla studentów zagranicznych zamierzających rozpocząć naukę w Polsce.

Kursy przygotowawcze i pomostowe są środkami, dzięki którym studenci zagraniczni mogą lepiej spełniać wymagania szkolne dotyczące wejścia na uniwersytety. Kursy w ICE są szczególnie odpowiednie dla zapewnienia zaplecza akademickiego potrzebnego do odniesienia sukcesu w ramach studiów licencjackich lub podyplomowych na uniwersytecie w Polsce. Oferujemy kursy przygotowawcze do programów dyplomowych z wielu dziedzin inżynierii i nauki, architektury, sztuki.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców i badaczy. Nasi zagraniczni studenci mają bardzo dobry bilans osiągnięć osobistych i akademickich.

Jeśli lubisz uczyć się i poznawać ludzi z różnych kultur, jesteśmy pewni, że twój czas spędzony w Międzynarodowym Centrum Edukacji będzie satysfakcjonujący i przyjemny.

Sprawdź na stronie internetowej ICE, aby dowiedzieć się czegoś więcej: http://www.mck.pk.edu.pl/en

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie » Widzieć Licencjat nauk ścisłych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:


Architektura msc

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry February 2019 Polska Kraków

Począwszy od wiosennego semestru Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oferuje trzy semestru (1,5 roku), studia magisterskie w języku angielskim (M.Arch.). Oferta tych studiów jest przeznaczony dla studentów z dyplomem licencjata w dziedzinie Architektury i przygotowuje je do praktyki zawodowej jako architektów. [+]

Począwszy od wiosennego semestru Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oferuje trzy semestru (1,5 roku), studia magisterskie w języku angielskim (M.Arch.). Oferta tych studiów jest przeznaczony dla studentów z dyplomem licencjata w dziedzinie Architektury i przygotowuje je do praktyki zawodowej jako architektów.

Program studiów jest dokładnie taki sam jak w programie nauczania w języku polskim, który jest profesjonalnym studia akredytowane przez Polski Komitet Akredytacji, Komisji Akredytacyjnej dla polskich uniwersytetów technicznych, oceny UE, jak również Królewski Instytut Architektów Brytyjskich (RIBA) ocena.

Program studiów trwa trzy semestry. Łączna liczba punktów ECTS wynosi 90 (30 za semestr). Łączna liczba godzin wynosi 900 oraz 150 na staże po 1 semestrze (1 semestr: 405h + 150h; 2 semestrze: 390h, 3 semestr: 75h).... [-]


[+]

[-]

Innowacyjne technologie chemiczne (ICT)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Polska Kraków

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej zaprasza zagranicznych studentów do zapisania się na 4-semestry studiów magisterskich z języka angielskiego na kierunek Innowacyjne technologie chemiczne (ICT). Program rozpoczyna się w dniu 01.10.2018 [+]

Czas trwania: 4 semestry Punkty ECTS: 120

Opis programu:

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej zaprasza zagranicznych studentów do zapisania się na 4-semestralne studia magisterskie z języka angielskiego na kierunek Innowacyjne technologie chemiczne (ICT) .

Główne kierunki specjalizacji związane z katalizą przemysłową, technologią organiczną i nieorganiczną, produkcją kosmetyków i farmaceutyków, nowoczesnymi biotechnologiami i metodami analitycznymi w technologii chemicznej będą prowadzone od 2 do 4 semestru studiów.

[-]

Magister Informatyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2018 Polska Kraków

Obecnie Informatyka jest obecna wszędzie w życiu człowieka. Komputery są powszechnie używane do pracy, pobieranie i transmisja danych, przetwarzania danych, zarządzania produkcją, lotniczego ruchu ziemi na morzu i kontroli, komunikacji, multimediów i itp [+]

Obecnie Informatyka jest obecna wszędzie w życiu człowieka. Komputery są powszechnie używane do pracy, pobieranie i transmisja danych, przetwarzania danych, zarządzania produkcją, lotniczego ruchu ziemi na morzu i kontroli, komunikacji, multimediów i itp Ludzie, którzy są zaznajomieni z nowoczesnych technik informacyjnych, które są w stanie zmusić komputery do wykorzystania wszystkich swoich możliwości, którzy wiedzą, jak wykorzystać możliwości złożonych sieci komputerowych i którzy są gotowi do pisania programów dla nowych zaawansowanych aplikacji są chciał dla niemal wszystkich gałęzi działalności człowieka. Nasi absolwenci mogą uzyskać fachową wiedzę w tych i wielu innych problemów związanych z wykorzystaniem komputerów. Będą one w stanie pracować z zarządzania projektami, inżynierii oprogramowania, wdrażania i zarządzania systemami nowoczesnych Informatyki. Będą one również w stanie zarządzać baz danych, usług internetowych, systemów i sieci komputerowych. Będą wiedzieć, jak rozwiązać problemy w tych dziedzinach, począwszy od ich analizy, mieszkalnych UML modele, tworzenie algorytmów i pisanie odpowiedniego oprogramowania. Nasi absolwenci mogą znaleźć pracę w dużej lub małej firmy, przemysłu, telekomunikacji, administracji, usług, edukacji, multimedialnych i wielu innych miejscach.... [-]


Magister Innowacyjne Technologie Chemiczne

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Polska Kraków

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej zaprasza zagranicznych studentów do zapisania się na 4-semestry studiów magisterskich z języka angielskiego na kierunek Innowacyjne technologie chemiczne (ICT). [+]

Mgr Innowacyjne Technologie Chemiczne

Wydział / Wydział: Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej

Czas trwania: 4 semestry

Opis programu:

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej zaprasza zagranicznych studentów do zapisania się na 4-semestry studiów magisterskich z języka angielskiego na kierunek Innowacyjne technologie chemiczne (ICT) .

Kursy główne i specjalistyczne związane z katalizą przemysłową, technologią organiczną i nieorganiczną, produkcją kosmetyków i farmaceutyków, nowoczesnymi biotechnologiami i metodami analitycznymi w technologii chemicznej będą prowadzone od 2 do 3 semestru studiów.

Wymagania edukacyjne:

1. Ukończenie studiów licencjackich w dziedzinie chemii, inżynierii chemicznej lub dyscypliny związanej z chemią, odpowiadającej 210 punktom ECTS, na poziomie nie mniejszym niż 60% maksymalnej liczby punktów w każdym zaliczonym kursie.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
Cracow University of Technology
ul. Warszawska 24, 31-155

Kraków, Lesser Poland Voivodeship, 31-155 PL
Media społecznościowe