Cracow University of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Krakowska Politechnika oferuje wiele wariantów badania. Aktualna oferta edukacyjna CUT obejmuje 25 studia I i II stopnia wśród 7 wydziałach. W 4 kierunkach studiów są dostępne w języku angielskim.

APLIKUJ TERAZ!!!

Uprzejmie informujemy kandydatów z zagranicy, którzy ubiegać się o studia na zasadach innych niż stosowane do Polski * krajowym, proces rekrutacji (licencjat, studia magisterskie - AY 2016/2017) jest w toku i Zgłoszenia przyjmujemy przez cały rok.

  • Należy pamiętać, że nie prowadzimy rekrutacji dla kandydatów ubiegających się o studia na zasadach obowiązujących obywateli polskich i unijnych.

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM EDUKACJI

Zagraniczni studenci, którzy chcieliby studiować na naszej Univerity posiada również możliwość studiowania w języku polskim, po zakończeniu jednego roku kurs przygotowawczy w Międzynarodowym Centrum Edukacji. Mamy posiada studentów z całego świata, który studiuje na Politechnice Krakowskiej w języku polskim po absolwent WKP.

Międzynarodowe Centrum Edukacji jest jednostką między wydział Politechniki Krakowskiej. Zostaliśmy wita zagranicznych studentów i naukowców od ponad 25 lat.

Celem Ośrodka jest dwojaki - po pierwsze, do prowadzenia studiów urbanistycznych i badania trwałości; - Po drugie, aby zapewnić jednorocznych kursów przygotowawczych i krótkie intensywne kursy pomostowe przez studentów zagranicznych zamierzających rozpocząć studia w Polsce.

Kursy przygotowawcze i pomostowe są środkiem, dzięki któremu studenci mogą lepiej spełniać Scholastic warunek wejścia w uniwersytetach. Kursy WKP są szczególnie odpowiednie dla zapewnienia akademickie potrzebne do osiągnięcia sukcesu w licencjackich lub studiów podyplomowych na uniwersytecie w Polsce. Oferujemy kursy przygotowawcze do studiów w wielu dziedzinach nauki i inżynierii, architektury, sztuki.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców i naukowców. Nasi studenci mają bardzo dobre wyniki w zakresie realizacji osobistych i akademickiego.

Jeśli korzystają z nauki i spotkania z ludźmi z różnych kultur, jesteśmy pewni, że czas spędzony w Międzynarodowym Centrum Edukacji będą satysfakcjonujące i przyjemne.

Proszę sprawdzić na stronie internetowej ICE, aby dowiedzieć się czegoś więcej: http://www.mck.pk.edu.pl/en

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc » Widzieć Licencjat nauk ścisłych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:


Architektura Msc

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry February 2019 Polska Kraków

Począwszy od wiosennego semestru Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oferuje trzy semestru (1,5 roku), studia magisterskie w języku angielskim (M.Arch.). Oferta tych studiów jest przeznaczony dla studentów z dyplomem licencjata w dziedzinie Architektury i przygotowuje je do praktyki zawodowej jako architektów. [+]

Począwszy od wiosennego semestru Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oferuje trzy semestru (1,5 roku), studia magisterskie w języku angielskim (M.Arch.). Oferta tych studiów jest przeznaczony dla studentów z dyplomem licencjata w dziedzinie Architektury i przygotowuje je do praktyki zawodowej jako architektów.

Program studiów jest dokładnie taki sam jak w programie nauczania w języku polskim, który jest profesjonalnym studia akredytowane przez Polski Komitet Akredytacji, Komisji Akredytacyjnej dla polskich uniwersytetów technicznych, oceny UE, jak również Królewski Instytut Architektów Brytyjskich (RIBA) ocena.

Program studiów trwa trzy semestry. Łączna liczba punktów ECTS wynosi 90 (30 za semestr). Łączna liczba godzin wynosi 900 oraz 150 na staże po 1 semestrze (1 semestr: 405h + 150h; 2 semestrze: 390h, 3 semestr: 75h).... [-]


[+]

[-]

Magister Informatyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2018 Polska Kraków

Obecnie Informatyka jest obecna wszędzie w życiu człowieka. Komputery są powszechnie używane do pracy, pobieranie i transmisja danych, przetwarzania danych, zarządzania produkcją, lotniczego ruchu ziemi na morzu i kontroli, komunikacji, multimediów i itp [+]

Obecnie Informatyka jest obecna wszędzie w życiu człowieka. Komputery są powszechnie używane do pracy, pobieranie i transmisja danych, przetwarzania danych, zarządzania produkcją, lotniczego ruchu ziemi na morzu i kontroli, komunikacji, multimediów i itp Ludzie, którzy są zaznajomieni z nowoczesnych technik informacyjnych, które są w stanie zmusić komputery do wykorzystania wszystkich swoich możliwości, którzy wiedzą, jak wykorzystać możliwości złożonych sieci komputerowych i którzy są gotowi do pisania programów dla nowych zaawansowanych aplikacji są chciał dla niemal wszystkich gałęzi działalności człowieka. Nasi absolwenci mogą uzyskać fachową wiedzę w tych i wielu innych problemów związanych z wykorzystaniem komputerów. Będą one w stanie pracować z zarządzania projektami, inżynierii oprogramowania, wdrażania i zarządzania systemami nowoczesnych Informatyki. Będą one również w stanie zarządzać baz danych, usług internetowych, systemów i sieci komputerowych. Będą wiedzieć, jak rozwiązać problemy w tych dziedzinach, począwszy od ich analizy, mieszkalnych UML modele, tworzenie algorytmów i pisanie odpowiedniego oprogramowania. Nasi absolwenci mogą znaleźć pracę w dużej lub małej firmy, przemysłu, telekomunikacji, administracji, usług, edukacji, multimedialnych i wielu innych miejscach.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
Cracow University of Technology
ul. Warszawska 24, 31-155

Kraków, Małopolskie, 31-155 PL