Read the Official Description

O nas

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University to pełnoprawna, akredytowana, niepubliczna uczelnia wyższa, rozwijająca się z niespotykanym dotąd rozmachem. Historia uniwersytetu może być krótka, ale bogata i okazuje się niezrównaną historią sukcesu. Począwszy praktycznie od zera w 2000 roku instytucja rozwijała się w zapierającym dech w piersiach tempie. AFMKU rozpoczęło się od pomysłu z 1998 roku, który został przekształcony w plan ojców założycieli. W kolejnym kroku po akredytacji ministerialnej instytucja została oficjalnie ustanowiona (2000 r.) I zaczęła funkcjonować w wynajmowanych budynkach w kilku lokalizacjach w Krakowie. W tym czasie oferta naukowa obejmowała 5 kierunków studiów (stosunki międzynarodowe, studia rodzinne, marketing, zarządzanie i administracja), a tylko nieco więcej niż 1200 studentów zapisało się na pierwszy rok, co samo w sobie było sporym osiągnięciem. była pierwszą niepubliczną uczelnią w Polsce, która rozpoczęła od tak szerokiej oferty.

Obecnie jest kwitnącym i tętniącym życiem ośrodkiem akademickim z siedzibą w drugim co do wielkości mieście w Polsce, Krakowie, mieście słynącym z wyjątkowo bogatej tradycji naukowej sięgającej ponad 600 lat. W ramach 6 wydziałów oferujemy 21 kierunków studiów dla prawie 9 000 studentów. Zbudowaliśmy własny state-of-the-art Campus, który obejmuje administrację uniwersytecką, doskonałe zaplecze dydaktyczne, pracownie komputerowe, kafeterię, sklepy, gabinet lekarski, siłownię, bibliotekę, organizacje studenckie, studio telewizyjne, galerie sztuki, hotel uniwersytecki i jeszcze. Niezwykły postęp, jaki udało nam się osiągnąć, wyraźnie widać w rozwoju naszej oferty akademickiej, która miała miejsce w tym krótkim okresie od założenia.

Kampus uniwersytecki znajduje się w doskonałej lokalizacji z łatwym dojazdem z dworca kolejowego i autobusowego oraz międzynarodowego lotniska. Znajduje się w centrum miasta, nad Wisłą, w odległości około trzech kilometrów od historycznego serca metropolii - światowej klasy atrakcja turystyczna, Stare Miasto, znajduje się w odległości trzydziestu minut spacerem lub dziesięć minut jazdy od jednej z częstych usługi autobusowe lub tramwajowe. Supermarkety, centrum handlowe, kompleks kinowy znajdują się w odległości spaceru.

Programs taught in:
Język angielski
Polski

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

Ten podyplomowy, średni poziom studiów ma program ukierunkowany na projekt, który koncentruje się na praktyce architektury, planowania urbanistycznego, problemów związany ... [+]

Master of Architecture

Studia w języku angielskim na Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University . Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University . W Krakowie. ZA DARMO!

Pomysł

Współczesna praktyka architektoniczna ma wymiar międzynarodowy, zarówno w globalizującym się świecie, jak i bez granic Unii Europejskiej. Angielski stał się globalnym "lingua franca". Od 2013 roku Dyplom Architektury Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University im. Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University jest oficjalnie uznawany we wszystkich krajach UE. Zdobycie tytułu magistra architektury może pozwolić naszym absolwentom realizować fascynującą i dostatnią karierę życiową.

Program

Ten podyplomowy, średni poziom studiów ma program ukierunkowany na projekt, który koncentruje się na praktyce architektury, planowania urbanistycznego, problemów związanych z budownictwem środowiskowym, zrównoważonymi budynkami i komputerowymi technikami projektowania, w tym 3D CAD i kursami prefabrykacji cyfrowej. Nacisk kładziony jest również na historię i teorię architektury. Kraków, piękne stare miasto, dawna stolica Polski, obecnie centrum biznesu, turystyki i edukacji, będzie służyć jako aktywne środowisko nauki dla studentów.... [-]

Polska Kraków
February 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Address
Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1 30-705
Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Witryna