Forman Christian College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Doskonałości akademickiej i przygotowanie liderów, którzy rozumieją wartość usługi zostały cechy charakterystyczne edukacji w Forman Christian College od 1864 roku. Jednym z kolegiów premier na subkontynencie, FCC wyróżnia się poprzez swoje niezwykłe absolwentów i osiągnięć jego wydziału. Ma reputację sukcesami wykształcenie z innowacji i pionierskie prace w programie nauczania, przyjęć polityki i rygorem jej programów akademickich.

FCC zielony kampus w sercu Lahore oferuje bezpieczne i ciche środowisko dla studentów na wszystkich poziomach. Z jego projektów renowacyjnych i nowych budynków uniwersytetu, studenci korzystają z najnowszych technologii, ponieważ jest włączone do programu nauczania oraz nowoczesne sale lekcyjne i pracownie, w których się uczyć.

Program matury, rozpoczął się w 2005 roku, oferuje amerykański styl, światowej klasy edukacji do Pakistańczyków w tuitions, że są przystępne. Nowe programy podyplomowe rozpoczął się w 2007 roku MBA, a teraz to MPhil i studiów magisterskich w poszczególnych dyscyplinach. Hojny program pomocy finansowej FCC i stypendia dla zasłużonych uczniów uczynić edukację wysokiej jakości łatwo dostępne. FCC jest HEC-rozpoznany, W-kategoria uniwersytet.

Wydział FCC ma osobisty interes w studentów i ma głębokie pragnienie, aby studenci sukces. Wydział granicą nauczania w programach Pośredniczących, matur oraz MBA i oferują perspektywę międzynarodową dostępne w kilku uczelniach i uniwersytetach w Pakistanie.

Rekrutacja Forman Christian College oferuje specjalne programy naukowe na Uniwersytecie - matury i Masters - i Kolegium - intermediate - poziomy. Wszystkie programy są obsługiwane przez 19 wydziałów akademickich FCC.

Uniwersytet

Bakalaureat Podyplomowy Executive Education Programy wieczorne School of Management Centrum Polityki Publicznej i Zarządzania

Pośredni

Lokalizacje

Lahore

Forman Christian College

Address
Forman Christian College
Ferozepur Road

54600 Lahore, Pendżab, Pakistan