Institute Of Business Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

szkoła

Dlaczego wybrać IoBM?

Przez ostatnie cztery lata, IoBM Został uznany za jedną z najlepszych uczelni wyższych w sektorze prywatnym, zarówno przez Komisję Szkolnictwa Wyższego Rządu Federalnego, jak i rząd prowincji Sindh. Eduniversal, podczas międzynarodowych konwencji Deans of Colleges Business, przyznał IoBM 2 Palms jako jedną z dwóch najlepszych szkół biznesu w Pakistanie od 2010 roku. Instytut był aktywnym członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Uniwersytetów (IAU), Międzynarodowego Stowarzyszenia Prezydentów Uniwersytetu (IAUP), Stowarzyszenia Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), Association of Commonwealth Universities (ACU) i jest również związany z kilkoma Innych międzynarodowych organizacji akademickich.

IoBM Nawiązał powiązania i uzyskał wiarygodność z uznanymi zagranicznymi szkołami biznesu i wiodącymi międzynarodowymi instytutami, stowarzyszeniami i organizacjami związanymi z dzieleniem się pomysłami i wiedzą o edukacji i badaniach biznesowych.

Oferowane przez nas programy obejmują Executive MBA i MBA (Evening) w różnych dziedzinach, odbywających się w weekendy ze szczególnym naciskiem na potrzeby zajęć kierowniczych i tych, którzy, po zakończeniu jednej kariery, chcą chodzić na nowy. IoBM oferuje programy z zakresu zarządzania zdrowiem i szpitalem, finansów i zarządzania ryzykiem, zarządzania przemysłowego, zarządzania telekomunikacją, zarządzania środowiskiem i energią, zarządzania edukacją, psychologii organizacyjnej, ekonomii i wielu innych dyscyplin. Wydział IoBM wyróżnia się w swoich dziedzinach. Przechodzą oni przez ekspertów w zakresie badań i stypendiów do studentów, umożliwiając im lepsze zrozumienie ich dyscyplin.

Studenci mają dostęp do doskonałych urządzeń i zasobów edukacyjnych, ponieważ IoBM stale inwestuje w infrastrukturę uczelni: bibliotekę, siłownię, sprzęt sportowy, sprzęt komputerowy, sprzęt Wi-Fi, wideokonferencję, najnowocześniejszy budynek kampusu i dotowane obiekty transportowe. IoBM zyskała reputację dzięki doskonałemu stażowi i absolwentowi. Rygorystyczne kursy akademickie umożliwiają absolwentom uzyskanie szerokości i gustu w wybranych przez nich przedmiotach, a tym samym wchodzą w szeroki zakres karier. Duża liczba absolwentów dołączyła do najlepszych szkół biznesu w Europie, USA i Kanadzie.

Badaniami są podstawowe kompetencje IoBM. Wszyscy członkowie społeczności IoBM aktywnie angażują się w rozpowszechnianie wiedzy, prowadząc badania w różnych dziedzinach. Instytut publikuje kwartalnik badań, Pakistan Business Review (PBR), uznany przez Komisję Szkolnictwa Wyższego (HEC) za kategorię X i ECONLIT, czasopismo ekonomiczne, USA. Coroczna konferencja międzynarodowa finansowana przez HEC stanowi platformę prezentacji badań podejmowanych w IoBM. Pakistański czasopismo Inżynierii Technologii i Nauki oraz czasopismo Edukacji i Rozwoju Edukacji są również publikowane. IoBM jest teraz połączony z PERN2, dużą prędkością poświęconą krajowej sieci badań i edukacji (NREN) dla uniwersytetów / instytutów i innych sektorów akademickich w Pakistanie.

szkoła

Lokalizacje

Karaczi

Institute of Business Management

Address
Korangi Creek
75190 Karaczi, Sindh, Pakistan
Telefon
+92 21 111 002 004