International Institute of Management & Technology Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy...

IIMTS to globalna instytucja zobowiązana do zaspokojenia potrzeb i ambicji kulturowo i międzynarodowym różnorodnych studentów, poprzez zapewnienie ambitnych programów akademickich z wielu akredytowane i zatwierdzone zagraniczne uczelnie. Ma współpracę techniczną z Mahatma Gandhi University, Meghalaya, UCN, Ameryki Środkowej i Azteca Uniwersytetu w Meksyku. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w kursie z jednego z uniwersytetów w ofercie od IIMTS, będzie wybór pionierską instytut.

Czas spędzony na IIMTS będzie prawdziwa inwestycja czasu i wysiłków, które będą czerpać korzyści dla Ciebie i teraz w waszym życiu zawodowym i osobistym.

IIMTS pokazać drogę ...!

IIMTS jest czysto zorientowany w dostarczaniu światowej klasy obiektów rozwoju edukacyjnego i umiejętności do studentów i profesjonalistów, którzy rozwijają się w dzień w dzień formacie nabyć potencjał do rozwoju przede wszystkim.

IIMTS z niego specjalnie zaprojektowane przedmioty, które są świadczone przez znanych i osiągnąć międzynarodowe uczelnie pomóc w rzeźba NICH aa dla siebie w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku.

Kursy na uniwersytetach są specjalnie zaprojektowane i wyszczególnione przez ekspertów w tej dziedzinie, którzy są wykładowcy na tych uczelniach. Specjalistów pracujących, którzy zgromadzili ciężko zarobione wiedzy, przyczyniają się również w formatowania przedmioty, które są wywierane dla studentów.

Usługa doradztwa w IIMTS mogą pomóc usunąć wszelkie nieporozumienia z serca i powiedzieć Ci najlepszy sposób, aby dostać się do swojego celu, który został nawiązującego za bardzo długi czas!

Zwiększenie wartości netto na rynku pracy Ponad 5000 specjalistów pracujących łączą się z IIMTS i nabytych kawalerów, Masters i doktorat stopni poprzez trybie cyfrowym w szybki sposób toru przez renomowanych akredytowanych uczelni na całym świecie, podczas studiów w zaciszu swoich domów.

Codzienne żywo Zajęcia internetowe E-Wykłady, rozdział po rozdziale E-Video E-Książki i Książki Zasobów Links

Doświadczenie nadzwyczajnego wsparcia od nas, jak realizować swoje studia w dowolnym miejscu z laptopa, tabletu lub smartfona. Nigdy więcej problemów dojazdów do pracy.

Lokalizacje

Dubai

Address
AW Rostamani Head Office Building,
Office No 201,Plot No129-322,Deira Dubai,

Dubai, Dubai,

Sharjah

Address
Mth floor, Damas Building (Burj-2000), Near General Post Office, Rolla, Sharjah, United Arab Emirates
Sharjah, Sharjah,

Abu Dabi

Address
Mth Floor, Al Hamid Building, Behind Jumbo Electronics, Old Passport Road
Near Al Falah Signal, Abu Dhabi,


Abu Dabi, Abu Dabi,