Przeczytaj oficjalny opis

Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów Studiów Uniwersytet Strathclyde Business School w Omanie Potrójne akredytacji Strathclyde Business School i międzynarodowych rankingach umieścić go w top szczeblach globalnych szkół biznesu. Nasze ostatnie wyróżnienia to:

Trzyosobowy akredytację AMBA i AACSB / EQUIS Debiut Economist globalne rankingi executive MBA (lipiec 2013). MBA Strathclyde Business School zajęła w brytyjskich szkołach biznesu Top 5 oraz w europejskiej pierwszej 10. Ogólny Strathclyde został umieszczony na 28 z 62 międzynarodowych szkół biznesu.

  1. w Wielkiej Brytanii, 25 w Europie i 87. na świecie (FT Globalny MBA Ranking sty 2013) 8 miejsce w Wielkiej Brytanii, 16 w Europie i 54. na świecie (Economist Które MBA październik 2012) Top 6 w Wielkiej Brytanii (rankingu europejskich szkół biznesu, Financial Times, listopad 2013) No.6 na świecie w strategii Corporae (FT Globalny MBA Survey 2013)

Strathclyde MBA w Omanie

Strathclyde MBA w Omanie, zarządzany przez Kolegium Studiów Bankowości i Finansów posiada elastyczny styl dostawy włączając w niepełnym wymiarze czasu i otwartych elementów kształcenia w formacie 180 kredytową. Studenci mogą pozostać w pracy i wziąć całą ich przebieg w ciągu zaledwie dwóch lat. To sprawia, że ​​nasz program jest realną alternatywą zarówno dla Ciebie, indywidualne, a dla Twojej firmy.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również: