Muscat University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Misją, wizją i wartościami Muscat University są cztery podstawowe tematy: etyka, doskonałość, przedsiębiorczość i innowacje.

Misja

Przekształcanie osób i społeczności poprzez zaangażowane w przemysł, oparte na badaniach nauczanie i uczenie się, które jest zarówno rygorystyczne, jak i odpowiednie. Osiągniemy sukces, zapewniając sprzyjające środowisko uczenia się w integracyjnej kulturze globalnego obywatelstwa. Ułatwimy stypendium, które obejmuje współpracę, zaangażowanie społeczności oraz promuje innowacyjne, przedsiębiorcze i etyczne podejście we wszystkich naszych działaniach.

Wizja

Być latarnią doskonałości w zakresie innowacji i przedsiębiorczości, zapewniając wysokiej jakości nauczanie, ułatwiając naukę i przeprowadzając rygorystyczne badania, które są zgodne z priorytetami społecznymi i gospodarczymi Omanu i całego regionu w wybranych przez nas obszarach tematycznych.

Wartości

Studenci i pracownicy Muscat University są bardzo zaangażowani w:

  • Doskonałość w środowisku edukacyjnym umożliwiającym rozwój osobisty i zawodowy.
  • Etyka, w której każdy student uniwersytetu i członek personelu trzyma się najwyższych standardów etycznych.
  • Pełna zgodność ze wszystkimi przepisami i regulacjami Omanu oraz każdego innego kraju, w którym działają studenci i pracownicy.
  • Odpowiedzialne praktyki biznesowe i inwestycje społeczne, które tworzą długoterminową, trwałą wartość, pomagając przekształcać społeczeństwa i społeczności.
  • Reagowanie na problemy globalne, społeczne i środowiskowe.

Historia marki MU

Wiadomość od wicekanclerza

Z wielką przyjemnością witam cię na Muscat University .

Wizją Muscat University jest przekształcanie jednostek poprzez wysokiej jakości edukację opartą na badaniach i zaangażowaną w przemysł. Ta wizja opiera się na zobowiązaniu do etycznego podejścia we wszystkim, co robimy, co oznacza, że każdy uczeń będzie szanowany, pielęgnowany i wspierany, aby pomóc mu osiągnąć najlepsze wyniki.

Programy uniwersyteckie są realizowane za pośrednictwem naszych trzech wydziałów biznesu i zarządzania, inżynierii i technologii oraz transportu i logistyki, wraz z programem fundacji, który przygotowuje studentów do wybranego stopnia licencjata.

Nasze programy magisterskie są oferowane przez partnerstwo z Cranfield University, a nasze programy licencjackie są dostarczane we współpracy z Aston University. Zarówno Cranfield, jak i Aston są wiodącymi uniwersytetami w Wielkiej Brytanii i jesteśmy dumni z tego, że mamy tak silne partnerstwa, które charakteryzują się międzynarodowymi, profesjonalnie akredytowanymi programami realizowanymi głównie przez wykładowców. Program podstawowy jest zapewniony przez Aston University, dlatego studenci, którzy zdadzą ten program, nie wymagają żadnych dalszych testów z języka angielskiego, aby dołączyć do studiów licencjackich.

Po pomyślnym zakończeniu swoich programów studenci Muscat University otrzymują dyplom zarówno Muscat University jak i odpowiedniej instytucji partnerskiej, Cranfield University lub Aston University.

Muscat University dodatkowo zwiększa nasze doświadczenie studenckie poprzez znaczne inwestycje w rozwój umiejętności przedsiębiorczych naszych studentów poprzez działania uzupełniające ich doświadczenia w klasie, takie jak staże w branży i programy wymiany, aby zrealizować naszą wizję rozwoju absolwentów gotowych na karierę i globalnych obywateli. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem licencjackim, czy podyplomowym, dołączając do Muscat University , zapewniamy Ci doświadczenie edukacyjne i podróż studencką, która nie tylko wzbogaci twoje życie na zawsze, ale będzie również odpowiednia dla potrzeb pracodawców i oczekiwań absolwenta XXI wieku.

Nie mogę się doczekać osobistej wizyty na Muscat University . Wiadomość od wicekanclerza

Profesor Yusra Mouzughi

Zastępca Kanclerza

Lokalizacje

Muskat

Address
Muscat University
Building 2089
AI Ghubra North

PO Box 550,PC 130 Muskat, Gubernatorstwo Maskat, Oman