Przeczytaj oficjalny opis

O NAS

Koncepcja nowego, wysokiej jakości, prywatny uniwersytet w Muscat został zatwierdzony przez Radę Edukacji Omanu w ramach wysiłków rządowych na rzecz rozwoju zasobów ludzkich w Omanie we współpracy z czołowymi postaciami, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

Od listopada 2013, Oxford University Innovation, spółka transferu technologii z University of Oxford w Wielkiej Brytanii, pracuje jako główny konsultant dla tego projektu, który ma wsparcie finansowe z dużą grupą omańskich liderów biznesu, jak również rząd Omanu.

Muscat University to innowacyjne i przedsiębiorcze z bliskimi połączeń do środowisk biznesowych z Omanu i całego regionu. Jej programy łączą w sobie rygor naukowy mający znaczenie dla świata pracy. Pierwszy przyjmowanie studentów na programy szlaku odbyło się w październiku 2016 roku, z pierwszym spożyciu studentów studiów we wrześniu 2017 r.

Muscat University

Lokalizacja

W roku akademickim 2016/2017, Muscat Uniwersytet będzie zlokalizowany w trzecim piętrze Dziecięcego Biblioteki Publicznej, Qurum. Po pierwszym roku, Muscat Uniwersytet będzie znajdować się w imponujących pierwszych lokali budowany na ulicy Sultan Qaboos obok salonu Porsche, naprzeciwko centrum handlowego arterii w centrum miasta Muscat, stolicy Sułtanatu Omanu. Stała kampus jest planowane do budowy w najbliższych latach na nieruchomości gruntowej położonej w Airport Heights, Seeb, Muscat.

Misja, wizja i wartości

Muscat Uniwersytetu misja, wizja i wartości oparte są na czterech podstawowych tematów: etyki, doskonałość, przedsiębiorczość i innowacyjność.

Misja

Muscat Uniwersytet zmieni jednostki i społeczności poprzez doskonałości w nauczaniu i badaniach, które jest jednocześnie rygorystyczne i istotne. Osiągniemy sukces poprzez:

  • Innowacyjne, przedsiębiorczych i etyczne podejście do naszej struktury i dla wszystkich naszych działań
  • Stypendium która obejmuje współpracę i zaangażowanie społeczności
  • Środowisko uczenia się, który wspiera, oszczędny i spełniające
  • Włącznie kultura globalnego obywatelstwa

Wizja i wartości

Wizja Muscat Uniwersytet ma być drogowskazem doskonałości w zakresie innowacji i przedsiębiorczości w swoich wybranych obszarów tematycznych dla Omanu i dla szerszego regionu. Muscat Uniwersytet dostarczy wysokiej jakości nauczania wspierane przez badania, które są istotne dla priorytetów społecznych i ekonomicznych Omanu i regionu.

Rygor i znaczenie tej działalności badawczej ułatwi rekrutację i utrzymanie wysokiej jakości naukowców, korzyści krajowych i międzynarodowych procesów i procedur akredytacyjnych oraz poprawę statusu uniwersytetu w rankingach krajowych i regionalnych.

Centralny do wizji Muscat University jest włączenie innowacyjnych i przedsiębiorczych podejścia do wszystkich aspektów jego budowy i działania. Uniwersytet będzie sprawne i elastyczne jak to będzie się rozwijać w krajobrazie szkolnictwa wyższego charakteryzuje się szybkim i ciągłym zmianom.

Wizja Muscat Uczelni jest stworzenie środowiska szkolnictwa wyższego w Omanie zarówno dla studentów Omanu i międzynarodowych, które sprzyjają produkcji kadry przyszłych liderów, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Przywódcy te będą zdolne do działania na arenie międzynarodowej i będzie odzwierciedlać podstawowe wartości Uniwersytetu:

  1. Silne przywiązanie do etyki: jest to centralna, a decydujące znaczenie dla naszego długoterminowego sukcesu jako University. Każdy student Uniwersytetu, członek akademickiej i pracownicy muszą trzymać się z najwyższymi standardami etycznymi oraz Uniwersytet nie zaakceptuje lub zezwolić na coś mniej.
  2. Pełna zgodność ze wszystkimi przepisami ustawowymi i wykonawczymi Omanu i jakiegokolwiek innego kraju, w którym studenci, pracownicy naukowi czy są aktywne.
  3. Środowiska uczenia się, które jest pozytywne, twórcze i satysfakcjonujące, który promuje indywidualnej ekspresji, innowacje oraz osiągnięcie, gdzie studenci, pracownicy naukowi i są oferowane możliwości osobistego i zawodowego rozwoju i gdzie wszyscy są traktowani z szacunkiem i godnością.
  4. Wszystkie procesy i decyzje dotyczące rekrutacji, rozwoju i promowania uczniów, pracowników i naukowców są oparte na kompetencjach. Odpowiedzialnych praktyk biznesowych i inwestycje społeczne stworzyć długoterminową trwałą wartość we wspieraniu transformacji społeczeństw i społeczności, w ochronie ograniczonych zasobów oraz ochrony środowiska.
  5. Środowisko zachęcenie i umożliwienie innowacji i przedsiębiorczości u podstaw struktury i działalności Uniwersytetu.
Muscat University

partnerzy międzynarodowi

Nadzór

Prywatne uczelnie takie jak Muscat Uniwersytetu są licencjonowane i nadzorowane przez Dyrekcję Generalną prywatnych uniwersytetów i szkół wyższych, jednostka w Ministerstwie Szkolnictwa Wyższego (Mohe). Oman Academic Accreditation Authority (OAAA) jest organem rządu odpowiedzialny za akredytację instytucji i programów uczelni publicznych i prywatnych w Omanie.

Afiliacja

Muscat University uważa, że ​​umowy afiliacji są korzystne w budowaniu wiarygodności i zaufania w umowach marki i dlatego zostały wykonane z wysokiej jakości międzynarodowych uczelni, które zapewniają najlepsze możliwe "pasują" do misji i etosu Muscat University.

Programy akademickie Degree

Dla studiów akademickich Muscat Uczelni, partnerstwa z wysokiej rangi Cranfield University w Wielkiej Brytanii i Aston University w Wielkiej Brytanii pociąga za sobą przyznawanie podwójnych stopni. Ze swojej Generalnego Programu Foundation i programu przygotowujące do Mistrza, partnerstwa Muscat Uniwersytetu z MLS International College, UK przynosi dodaje wiarygodności programów, jak również dostarczanie cennych nadzoru zewnętrznego zapewnienia jakości.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Muscat University

Magister Finansów i Zarządzania zapewnia solidne podstawy w dziedzinie finansów i zarządzania zasadami z rygorystycznego szkolenia w odpowiednich narzędzi i technik, i ja ... [+]

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Magister Finansów i Zarządzania zapewnia solidne podstawy w dziedzinie finansów i zarządzania zasadami z rygorystycznego szkolenia w odpowiednich narzędzi i technik, i jak je stosować w miejscu pracy. Program ten stopień jest jednym z zestawu programów podyplomowych zaprojektowanych przez Cranfield University i oferowanych w Muscat University. Jest to podwójna studiów, prowadzące do przyznania stopnia Cranfield University i University stopnia Muscat.

Cele Programu

Magister Finansów i Zarządzania ma na celu:

Przygotowanie studentów do kariery w sektorze usług finansowych. Studentów z wysokim poziomem umiejętności finansowych. Dać studentom zaokrąglony widzenia biznesu i zarządzania. ... [-]
Oman Muskat
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Muscat University

Magister Process Systems Engineering jest współczesną dyscypliną inżynierii, która wyłoniła się z głównym celem jest dostarczenie metod, narzędzi i potencjału ludzkiego, ... [+]

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Magister Process Systems Engineering jest współczesną dyscypliną inżynierii, która wyłoniła się z głównym celem jest dostarczenie metod, narzędzi i potencjału ludzkiego, które pozwalają przemysł do zaspokojenia jego potrzeb poprzez powiązanie nauki z inżynierią. Program zapewnia inżynierii i stosowane absolwentów nauk o aktualnej teorii i praktyce aspektów technicznych i kierowniczych systemów procesowych. Program ten stopień jest jednym z zestawu programów pocztowych zaprojektowanych przez absolwentów Uniwersytetu Cranfield oraz oferowanych w Muscat University. Jest to podwójna studiów, prowadzące do przyznania stopnia Cranfield University i University stopnia Muscat.... [-]

Oman Muskat
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Muscat University

Magister logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw został opracowany, aby spełnić zapotrzebowanie rynku na bardzo zdolnych absolwentów w dziedzinie logistyki i zarządzania ... [+]

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Magister logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw został opracowany, aby spełnić zapotrzebowanie rynku na bardzo zdolnych absolwentów w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Kurs ma ponadto do zaoferowania rozwoju osobistego i specjalistycznych umiejętności dla kandydatów Program ten stopień jest jednym z zestawu programów podyplomowych zaprojektowanych przez Cranfield University i oferowanych w Muscat University i prowadzi do przyznania stopnia Cranfield University, a także stopnia Muscat Uniwersyteckiego.

Cele Programu

Magister zarządzania logistyką i łańcuchem dostaw ma na celu dostarczenie studentom:

Ogólna ocena logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw oraz ich znaczenie dla nowoczesnego biznesu. Odpowiednią wiedzę techniczną w kluczowych obszarach logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Zrozumienie analitycznych i kierowniczych umiejętności, które pozwolą im wykorzystać tę wiedzę w środowisku biznesowym. Zrozumienie potrzeby zarządzania i planowanie łańcucha dostaw w ramach ogólnego otoczenia biznesowego w zintegrowany i skoordynowany sposób. ... [-]
Oman Muskat
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Muscat University

Zarząd Air Magister zarządzania transportem jest przeznaczony do dostarczania zaawansowanych i kompleksowej wiedzy w kwestiach strategicznych, zarządzania transportem lot ... [+]

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Zarząd Air Magister zarządzania transportem jest przeznaczony do dostarczania zaawansowanych i kompleksowej wiedzy w kwestiach strategicznych, zarządzania transportem lotniczym. Łączy transportu lotniczego wiedzę teoretyczną ze zwiększonym naciskiem na przywództwa i rozwoju osobistego. Program ten stopień jest jednym z zestawu programów podyplomowych zaprojektowanych przez Cranfield University i University oferowane w Muscat i prowadzi do przyznania stopnia Cranfield University, a także stopnia Muscat Uniwersyteckiego.

Cele Programu

Magister zarządzania transportem powietrza ma na celu:

Wyposażenie studentów w umiejętności niezbędnych do prowadzenia karierę w różnych sektorach branży transportu lotniczego, w tym linii lotniczych, portów lotniczych i firm organy, służby lotnictwa cywilnego transportu lotniczego konsultingowych i firm lotniczych. Zwiększenie umiejętności uczniów w zakresie zarządzania transportu lotniczego, oferując tryb studiów, który pozwala im połączyć naukę z zobowiązań w pracy. Pomagają uczniom w zaspokajaniu potrzeb szkoleniowych zarządzanie istniejących przedsiębiorstw transportu lotniczego, dostawców, konsultantów lotnictwa i regulatorów rządowych. ... [-]
Oman Muskat
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Muscat University

Magister systemów energetycznych i Procesy termiczne ma na celu wyposażenie absolwentów i inżynierów praktykujących z dogłębnego zrozumienia podstawowych kwestii oszczędz ... [+]

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Magister systemów energetycznych i Procesy termiczne ma na celu wyposażenie absolwentów i inżynierów praktykujących z dogłębnego zrozumienia podstawowych kwestii oszczędzania energii i konsekwencji środowiskowych nieracjonalne wykorzystanie zasobów energetycznych w sektorach przemysłowych i handlowych. Program ten stopień jest jednym z zestawu programów pocztowych zaprojektowanych przez absolwentów Uniwersytetu Cranfield oraz oferowanych w Muscat University. Jest to podwójna studiów, prowadzące do przyznania stopnia Cranfield University, a także stopnia Muscat Uniwersyteckiego.

Cele Programu

Magister systemów energetycznych i procesów termicznych ma na celu:... [-]

Oman Muskat
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Muscat University

Magister Zarządzania i Przedsiębiorczości dodaje wartość do pierwszego stopnia skarżących poprzez zapewnienie zintegrowanego i osoby z krytycznej świadomości zarządzania ... [+]

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Magister Zarządzania i Przedsiębiorczości dodaje wartość do pierwszego stopnia skarżących poprzez zapewnienie zintegrowanego i osoby z krytycznej świadomości zarządzania i organizacji, a następnie opracowanie specjalistycznego ostrość w zakresie przedsiębiorczości i pomagając im w wykonujących karierę przedsiębiorczości. Program ten stopień jest jednym z zestawu programów podyplomowych zaprojektowanych przez Cranfield University i oferowanych w Muscat University. Jest to podwójna studiów, prowadzące do przyznania stopnia Cranfield University i University stopnia Muscat

Cele Programu

Magister Zarządzania i Przedsiębiorczości ma na celu:... [-]

Oman Muskat
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku