Victoria University of Wellington

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wśród najlepszych

Victoria University of Wellington jest numerem jeden w Nowej Zelandii, jeśli chodzi o jakość badań. Mamy bliskie powiązania z narodowym biznesem, rządem i społecznościami naukowymi. Znajdujemy się w bezpiecznym, kompaktowym, kreatywnym i kwitnącym mieście, które idealnie nadaje się do życia studenckiego.

Victoria University of Wellington , jedna z najstarszych instytucji w Nowej Zelandii, ma silne globalne perspektywy i międzynarodową reputację w dziedzinie doskonałości akademickiej. Konsekwentnie plasujemy się wśród najlepszych uniwersytetów na świecie - wśród 2% spośród 18 000 uniwersytetów w rankingu QS World University w 2018 roku.

Kiedy studiujesz na Victoria University of Wellington , będziesz zmuszony myśleć samodzielnie i zainspirowany do odniesienia sukcesu. Zbudujesz silną podstawę sukcesu, która pomoże Ci przenieść karierę na wyższy poziom. Będziesz uczyć się od światowej klasy naukowców i badaczy oraz korzystać z naszych bliskich kontaktów z biznesem, rządem i społecznościami badawczymi Nowej Zelandii. Oferujemy studentom wybór spośród ponad 80 programów i jesteśmy w rankingu w 2% najlepszych uniwersytetów na świecie, aw 17 obszarach tematycznych jesteśmy w rankingu 1%. Victoria ma ogólnie pięć gwiazdek w rankingu doskonałości QS Stars i pięć gwiazdek w każdej z ośmiu kategorii - sztuka i kultura, ranking dyscyplin i akredytacje, zdolność do zatrudnienia, udogodnienia, włączenie, internacjonalizacja, badania i nauczanie.

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc

Jako student zagraniczny otrzymasz wsparcie od oddanego zespołu na terenie kampusu - Wellington University International - Te Kahupapa - od momentu złożenia podania, do przyjazdu i przez cały okres studiów. Studenci mogą również uzyskać dostęp do szerokiej gamy usług uniwersyteckich, które pomogą Ci odnieść sukces w nauce. Obejmują one dodatkową pomoc w nauce, planowanie finansowe, wsparcie dla studentów niepełnosprawnych, poufne porady i porady dotyczące zdrowia i dobrego samopoczucia. Victoria University of Wellington oferuje studentom możliwości awansu zawodowego, od profesjonalnych programów, które koncentrują się na praktycznych stażach w pracy i projektach badawczych w świecie rzeczywistym, po unikalne programy przywództwa i szansę studiowania za granicą w innym kraju w ramach twojego dyplomu. Obecnie dostępnych jest 26 krajów, w tym Kanada, Meksyk, Dania i Hongkong.

Idealna lokalizacja dla studentów

Victoria University of Wellington ma trzy kampusy w centrum Wellington, wszystkie w pobliżu transportu, lokalnych atrakcji, rozrywki i kawiarni. Na uniwersytecie będziesz studiować w tętniącym życiem, kreatywnym, kompaktowym i bezpiecznym mieście w pięknym otoczeniu przyrody. Wellington jest idealny do życia studenckiego. Aby pomóc Ci w osiedleniu się, nawiązaniu przyjaźni i zaangażowaniu się w społeczność uniwersytecką, studenci są zachęcani do dołączenia do jednego z ponad 100 klubów i stowarzyszeń uniwersyteckich, od grup kulturowych po drużyny sportowe.

Znajdź swoją przyszłość

Gdy będziesz studiować na Victoria University of Wellington , będziesz zmuszony myśleć samodzielnie i inspirować, aby odnieść sukces. Stworzysz silną podstawę sukcesu, która pomoże ci przenieść karierę na wyższy poziom. Znajdź swoją przyszłość na Victoria University of Wellington .

Lokalizacje

Wellington

Address
Kelburn campus:
Kelburn

6012 Wellington, Wellington, Nowa Zelandia

Wellington

Address
Pipitea campus:
33 Bunny St, Pipitea

6011 Wellington, Wellington, Nowa Zelandia

Wellington

Address
Te Aro campus:
139 Vivian Street

6011 Wellington, Wellington, Nowa Zelandia