Przeczytaj oficjalny opis

Wśród najlepszych

Victoria University of Wellington jest numerem jeden w Nowej Zelandii, jeśli chodzi o jakość badań. Mamy bliskie powiązania z narodowym biznesem, rządem i społecznościami naukowymi. Znajdujemy się w bezpiecznym, kompaktowym, kreatywnym i kwitnącym mieście, które idealnie nadaje się do życia studenckiego.

Victoria University of Wellington , jedna z najstarszych instytucji w Nowej Zelandii, ma silne globalne perspektywy i międzynarodową reputację w dziedzinie doskonałości akademickiej. Konsekwentnie plasujemy się wśród najlepszych uniwersytetów na świecie - wśród 2% spośród 18 000 uniwersytetów w rankingu QS World University w 2018 roku.

Gdy będziesz studiować na Victoria University of Wellington , będziesz zmuszony myśleć samodzielnie i inspirować, aby odnieść sukces. Stworzysz silną podstawę sukcesu, która pomoże ci przenieść karierę na wyższy poziom. Nauczysz się od światowej klasy naukowców i naukowców oraz czerpiesz korzyści z bliskich związków z nowozelandzkimi przedsiębiorstwami, rządem i społecznościami naukowymi. Oferujemy studentom wybór ponad 80 programów i zajmujemy najwyższe 2% światowych uniwersytetów, aw 17 obszarach tematycznych jesteśmy jednym z najlepszych 1%. Victoria ma pięć gwiazdek w klasyfikacji ogólnej QS Stars i pięć gwiazdek w każdej z ośmiu kategorii - sztuka i kultura, ranking dyscyplin i akredytacje, zdolność do zatrudnienia, udogodnienia, integracja, internacjonalizacja, badania i nauczanie.

Jesteśmy tu, aby Ci pomócJako student międzynarodowy otrzymasz wsparcie od dedykowanego zespołu na terenie kampusu-Victoria International - od momentu złożenia podania, do przyjazdu i przez cały okres studiów. Studenci mogą również uzyskać dostęp do szerokiej gamy usług uniwersyteckich, aby pomóc Ci odnieść sukces w nauce. Obejmują one dodatkową pomoc w nauce, planowanie finansowe, wsparcie dla niepełnosprawnych studentów, poufne porady i porady dotyczące zdrowia i dobrego samopoczucia. Victoria University of Wellington oferuje studentom możliwość kontynuowania kariery zawodowej, od profesjonalnych programów, które koncentrują się na praktycznych stażach w miejscu pracy i rzeczywistych projektach badawczych, na unikalnych programach przywództwa i szansę studiowania za granicą w innym kraju jako część twojego dyplomu. Obecnie istnieje 26 krajów do wyboru, w tym Kanada, Meksyk, Dania i Hongkong.

Idealna lokalizacja dla studentówVictoria University of Wellington ma trzy kampusy rozłożone w centrum Wellington, wszystko w pobliżu transportu, lokalnych atrakcji, rozrywki i kawiarni. Na Uniwersytecie będziesz studiować w tętniącym życiem, kreatywnym, kompaktowym i bezpiecznym mieście w pięknym naturalnym środowisku. Wellington jest idealny do życia studenckiego. Aby pomóc Ci się osiedlić, zaprzyjaźnić i zaangażować się w społeczność uniwersytecką, studenci są zachęcani do przyłączenia się do jednego z ponad 100 klubów i stowarzyszeń uniwersyteckich, od grup kulturalnych po zespoły sportowe.

Znajdź swoją przyszłośćGdy będziesz studiować na Victoria University of Wellington , będziesz zmuszony myśleć samodzielnie i inspirować, aby odnieść sukces. Stworzysz silną podstawę sukcesu, która pomoże ci przenieść karierę na wyższy poziom. Znajdź swoją przyszłość na Victoria University of Wellington .

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Victoria University of Wellington

Przyjrzyj się szczegółowo swojej specjalizacji i otwórz drzwi na nowe możliwości związane z karierą językową. ... [+]

Przegląd

Przyjrzyj się szczegółowo swojej specjalizacji i otwórz drzwi na nowe możliwości związane z karierą językową.

Możesz ukończyć 180-punktowy program magisterski w TESOL, językoznawstwo, lingwistyka stosowana i nauka drugiego języka i nauczanie. Będziesz potrzebował co najmniej średniej B w swoim głównym przedmiocie na swoim licencjacie, aby się zapisać.

Uzupełnisz mieszankę zajęć i badań, współpracując z czołowymi naukowcami z Nowej Zelandii. Ucz się razem z uczniami z całego świata i stań się ekspertem w swojej dziedzinie.

Elastyczne opcje

Skorzystaj z elastycznych opcji studiów, aby dostosować studia do swoich potrzeb. Możesz wybierać spośród wielu kursów, a TESOL, Lingwistyka Stosowana i Nauka drugiego języka oraz Nauczanie mogą być prowadzone w kampusie lub na odległość. Możesz ukończyć studia magisterskie w jednym roku studiów dziennych lub na dwa lub trzy lata w niepełnym wymiarze godzin. W przypadku większości programów możesz rozpocząć naukę na początku każdego z trzech trymestrów w ciągu roku.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

Victoria University of Wellington

Zdobądź stopień, który jest rozpoznawany na całym świecie i przyczynia się do wiedzy w Twojej dziedzinie. Master of Science (MSc) rozwinie twoje umiejętności techniczne, ... [+]

Przegląd

Zdobądź stopień, który jest rozpoznawany na całym świecie i przyczynia się do wiedzy w Twojej dziedzinie. Master of Science (MSc) rozwinie twoje umiejętności techniczne, laboratoryjne i akademickie, aby przygotować Cię do kariery naukowej.

Mgr zabierze Cię od dwóch do dwóch i pół roku studiów w pełnym wymiarze godzin lub do czterech lat w niepełnym wymiarze godzin. W pierwszym roku studiów magisterskich weźmiesz udział w kilku kursach związanych ze specjalistycznym obszarem tematycznym. Następnie przeprowadzisz dogłębne, nadzorowane badania przez 12-15 miesięcy i napiszesz pracę dyplomową. Podczas studiów możesz również publikować publikacje w recenzowanych czasopismach.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
16 - 32 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Victoria University of Wellington

Zdobądź przyczółek w świecie biznesu dzięki intensywnemu, profesjonalnie ukierunkowanemu programowi studiów podyplomowych oferowanemu przez Victoria Business School. Wybi ... [+]

Globalne myślenie w połączonym świecie

Zdobądź przyczółek w świecie biznesu dzięki intensywnemu, profesjonalnie ukierunkowanemu programowi studiów podyplomowych oferowanemu przez Victoria Business School. Wybierz spośród Master of Global Management (MGMgmt) lub Master of Global Marketing (MGMktg).

Zbuduj na swoim licencjacie i zdobyć cenne umiejętności w zakresie zarządzania, marketingu i biznesu. 180-punktowe programy magisterskie są oparte na kursach i obejmują miejsce w branży, w którym zdobędziesz doświadczenie w prawdziwym świecie lub projekt badawczy, w którym będziesz badać teoretyczny aspekt aktualnego tematu będącego przedmiotem debaty.

Zostań jednym z kolejnych pokoleń liderów biznesu, którzy mogą zakotwiczyć strategię biznesową w kontekście globalnym i wykorzystać to jako narzędzie rozwoju.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
Listopad 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University of Wellington

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji do multidyscyplinarnych badań i odkryj złożony świat handlu międzynarodowego. Zbadaj rolę handlu w społeczeństwie z różnych perspektyw ... [+]

Zdobądź przewagę, by odnieść sukces w globalnej gospodarce

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji do multidyscyplinarnych badań i odkryj złożony świat handlu międzynarodowego. Zbadaj rolę handlu w społeczeństwie z różnych perspektyw - międzynarodowych przepisów prawnych, racji ekonomicznych oraz politycznych i społecznych implikacji.

Zbadaj, w jaki sposób świat jest połączony poprzez handel i sposób, w jaki wpływa on na firmy, jako producentów i eksporterów, rozważaj te kwestie poprzez soczewki różnych dyscyplin. Zbadaj wpływ handlu na rdzenną ludność, w tym historyczne i współczesne perspektywy zaangażowania Maorysów w handel międzynarodowy.

Ekspert personelu, międzynarodowa reputacja... [-]
Nowa Zelandia Wellington
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University of Wellington

Zwiększ swoją karierę dzięki Master of Computer Science (MCompSc). Ten elastyczny program zajęć i projektów zapewni Ci czołową pozycję w dziedzinie innowacji w szybko roz ... [+]

Przegląd

Zwiększ swoją karierę dzięki Master of Computer Science (MCompSc). Ten elastyczny program zajęć i projektów zapewni Ci czołową pozycję w dziedzinie innowacji w szybko rozwijającej się branży.

Zdobądź specjalistyczną wiedzę z zakresu teorii, metod i strategii informatycznych oraz wykorzystaj swoje umiejętności w zakresie architektury, budownictwa, inżynierii i projektowania.

Sprawdź sieci, oprogramowanie, narzędzia i pakiety oraz dowiedz się więcej o różnych językach programowania i systemach komputerowych. Opracuj nową technologię i poznaj koncepcje, które będą podstawą przyszłych innowacji.

Możesz skupić się na kursach informatyki lub inżynierii sieciowej lub inżynierii oprogramowania. Lub wybierz szeroką kombinację wszystkich trzech, aby dopasować się do Twoich zainteresowań i celów zawodowych.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University of Wellington

Wraz z rosnącą presją na środowisko morskie, zarówno w regionie Południowego Pacyfiku, jak i na całym świecie, poszukiwani są eksperci w zakresie ochrony i zarządzania or ... [+]

Przegląd

Wraz z rosnącą presją na środowisko morskie, zarówno w regionie Południowego Pacyfiku, jak i na całym świecie, poszukiwani są eksperci w zakresie ochrony i zarządzania organizmami morskimi i ekosystemami.

Jako światowy lider w dziedzinie ochrony środowiska morskiego, Nowa Zelandia jest doskonałym miejscem do rozwijania swojej wiedzy w tej dziedzinie. Jego wyjątkowe i długie wybrzeże jest domem dla wielu organizmów morskich - od małego fitoplanktonu po zagrożonego lwa morskiego z Nowej Zelandii.

Ucz się z Victoria's School of Biological Sciences, liderem w badaniach biologii morza. Zbadaj zagadnienia związane z konserwacją i praktyką morską, korzystając z przykładów z Nowej Zelandii, Australii, Południowego Pacyfiku i szerszego regionu Indo-Pacyfiku, które można zastosować na całym świecie.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University of Wellington

Pracodawcy potrzebują specjalistów od ICT i inżynierów, którzy posiadają umiejętności niezbędne do efektywnej pracy w Nowej Zelandii: dobra komunikacja i umiejętność prac ... [+]

Przegląd

Pracodawcy potrzebują specjalistów od ICT i inżynierów, którzy posiadają umiejętności niezbędne do efektywnej pracy w Nowej Zelandii: dobra komunikacja i umiejętność pracy zespołowej oraz zrozumienie środowiska zawodowego wraz z silną wiedzą techniczną.

180-punktowa Master of Engineering Practice łączy w sobie nauczane kursy, projekt badawczy i staż w branży, aby zapewnić praktyczną wiedzę i doświadczenie.

Zyskasz umiejętności komunikacyjne, rozwiązywania problemów i przedsiębiorstwa, aby uzupełnić swoją wiedzę techniczną, dając przewagę w tej szybko rozwijającej się branży.

Zwiększ swoje szanse na karieręZastosuj swoją wiedzę techniczną do projektowania, wdrażania i oceny praktycznych problemów inżynierskich.Rozwijanie umiejętności pracy zespołowej i umiejętności zawodowych w kontekście inżynieryjnego rozwiązywania problemów - w różnych branżowych projektach indywidualnych i grupowych.Zdobądź cenne umiejętności badawcze i komunikacyjne poprzez badania podsumowujące, pisanie propozycji inżynieryjnych oraz dostarczanie ustnych i pisemnych raportów.Wybierz specjalność... [-]
Nowa Zelandia Wellington
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University of Wellington

Turystyka odgrywa ważną rolę w gospodarkach wielu krajów, w tym w Nowej Zelandii. Studiuj dla swojego magistra w jednym z wiodących ośrodków turystycznych na świecie. ... [+]

Kształcenie branżowe

Turystyka odgrywa ważną rolę w gospodarkach wielu krajów, w tym w Nowej Zelandii. Studiuj dla swojego magistra w jednym z wiodących ośrodków turystycznych na świecie.

Zwiększysz wiedzę na temat złożonych problemów związanych z turystyką, jednocześnie rozwijając umiejętności zarządzania i wiedzę w zakresie zarządzania turystyką. Popraw swoje umiejętności badawcze i analityczne oraz doskonal swoje umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne. Ukończysz studia, aby sprostać wyzwaniu w dzisiejszym konkurencyjnym i ciągle zmieniającym się środowisku podróży w dowolnym miejscu na świecie.

Będziesz uczyć się w Victoria's School of Management - wiodącej szkole zarządzania w Nowej Zelandii, ciesząc się międzynarodową renomą dzięki wysokiej jakości stypendiom i silnym kontaktom z liderami branży zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym, lokalnie i za granicą.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University of Wellington

Przygotuj się do pracy jako profesjonalny architekt. Doskonal swoje umiejętności jako projektant, rozwijaj umiejętność myślenia wizualnego w trzech wymiarach i ucz się, j ... [+]

Przegląd

Przygotuj się do pracy jako profesjonalny architekt. Doskonal swoje umiejętności jako projektant, rozwijaj umiejętność myślenia wizualnego w trzech wymiarach i ucz się, jak najlepiej spełniać potrzeby swoich klientów poprzez praktyczne, rzeczywiste doświadczenia.

Ucz się poprzez połączenie nauczanych kursów z pisemną pracą dyplomową lub portfolio badawczym, które obejmują samodzielne, prowadzone przez projekt badania. Ukończysz szereg projektów projektowych, które demonstrują opanowanie twojego obszaru zainteresowań.

Profesjonalna akredytacja

Twój magister (Prof) z Victorii zostanie uznany przez Nową Zelandię (NZRAB) jako spełniający wymagania akademickie dotyczące rejestracji do wykonywania zawodu architekta. Aby złożyć wniosek o rejestrację, musisz poświęcić dwa lub trzy lata na zdobycie praktycznego doświadczenia. Rada oceni wtedy twoje kompetencje zawodowe.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University of Wellington

Przenieś się na studia wyższe z dyplomem, który łączy różnorodność i strukturę kursów w klasie z możliwościami badań. ... [+]

Przegląd

Przenieś się na studia wyższe z dyplomem, który łączy różnorodność i strukturę kursów w klasie z możliwościami badań.

Będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę w jednym z dziewięciu przedmiotów, jednocześnie korzystając z elastyczności do nauki kursów w różnych dziedzinach handlu.

Możesz również studiować magistra handlu tezami, jeśli posiadasz tytuł licencjata z wyróżnieniem lub dyplom ukończenia studiów podyplomowych w dziedzinie handlu.

Zdobądź tytuł licencjata, aby zwiększyć możliwości kariery w biznesie, zarządzaniu i administracji dzięki zaawansowanym studiom w Victoria Business School.

Międzynarodowe uznanie

Victoria Business School należy do niewielkiej grupy szkół biznesu na całym świecie, które posiadają "potrójną koronę" w zakresie akredytacji międzynarodowych edukacji biznesowej. Możesz być pewny, że twoje kwalifikacje staną w obronie najlepszych z całego świata.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University of Wellington

Wpływ człowieka, utrata różnorodności biologicznej i rosnąca świadomość zmian środowiska sprawiają, że biologia zachowawcza jest ważniejsza każdego dnia. ... [+]

Przegląd

Wpływ człowieka, utrata różnorodności biologicznej i rosnąca świadomość zmian środowiska sprawiają, że biologia zachowawcza jest ważniejsza każdego dnia.

Łącząc ochronę, ekologię, różnorodność biologiczną i zrównoważony rozwój, Master of Conservation Biology jest rocznym, 180-punktowym zawodowym magistrem. Uzyskasz wiedzę naukową niezbędną do prowadzenia prac konserwatorskich w Nowej Zelandii i na całym świecie.

Wellington to międzynarodowy hotspot dla różnorodności biologicznej i nauka w School of Biological Sciences, którego nauczysz się od światowych liderów w zakresie praktyki konserwatorskiej - cenionych na całym świecie naukowców, których praca informuje o zarządzaniu wyjątkową biotą Nowej Zelandii.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University of Wellington

Zdobądź umiejętności i wiedzę specjalistyczną, których potrzebujesz, aby odnieść sukces w branży projektowej. W tym programie w trzech trymestrach nauczysz się sztuki wpr ... [+]

Przegląd

Zdobądź umiejętności i wiedzę specjalistyczną, których potrzebujesz, aby odnieść sukces w branży projektowej. W tym programie w trzech trymestrach nauczysz się sztuki wprowadzania pomysłów w życie - od pomysłu do projektowania, aż po konstrukcję.

Wybierz jedną z trzech głównych specjalizacji - projektowanie przemysłowe, projektowanie mediów i projektowanie w zakresie innowacji społecznych - w tej branżowej, profesjonalnej kwalifikacji z School of Design. Oceniaj nowe technologie i badaj społeczne, kulturowe, środowiskowe i ekonomiczne skutki projektowania na naszym świecie.

Dzięki połączeniu zajęć i nadzorowanych badań, zyskasz większe zrozumienie procesu tworzenia wartości poprzez projektowanie.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University of Wellington

Jeśli jesteś zainteresowany realizacją zarówno twórczej, jak i technicznej kariery i myślisz o pracy w jednym z wielu rozwijających się branż technologicznych tutaj, w We ... [+]

Przegląd

Jeśli jesteś zainteresowany realizacją zarówno twórczej, jak i technicznej kariery i myślisz o pracy w jednym z wielu rozwijających się branż technologicznych tutaj, w Wellington, Nowej Zelandii, a nawet na całym świecie, Master of Design Technology może być dla Ciebie.

Master of Design Technology (MDT) to ekscytujący roczny (pełny etat) 180-punktowy profesjonalny tytuł magistra, który zapewnia studentom umiejętności potrzebne do pracy w zawodach związanych z wysoce technicznymi projektami, w tym projektowaniem gier, efektami wizualnymi (VFX), wystawą projektowanie i projektowanie multimedialne.

Program ten jest wyjątkowy w Nowej Zelandii, ponieważ zapewnia studentom najlepszą wiedzę zarówno z zakresu badań uniwersyteckich, jak i praktyki branżowej, dzięki którym zdobywają umiejętności potrzebne w przyszłości w szeroko rozumianym i szybko rozwijającym się sektorze technologii.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University of Wellington

Doskonałe umiejętności współpracy, kreatywności i biznesu, jako artysta praktykujący podczas intensywnego 12-miesięcznego programu. Victoria's Master of Fine Arts (Creati ... [+]

Przegląd

Doskonałe umiejętności współpracy, kreatywności i biznesu, jako artysta praktykujący podczas intensywnego 12-miesięcznego programu. Victoria's Master of Fine Arts (Creative Practice) to branżowy, praktyczny poziom, który pomoże ci budować nowe kontakty i sieci w kreatywnych branżach Wellington.

Skorzystaj z naszej lokalizacji w stolicy i rozpocznij naukę w kampusie Victoria's Kelburn - a nasze programy filmowe i muzyczne będą korzystać z nowego, specjalnie przystosowanego obiektu w Miramar Creative Center.

Przećwicz możliwości

MFA (CP) zawiera kreatywny projekt, w którym będziesz mentorem do ukończenia pracy, która pokazuje twoje umiejętności i zachęca do przekraczania granic w twojej dziedzinie.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University of Wellington

Zdobądź przyczółek w świecie biznesu dzięki intensywnemu, profesjonalnie ukierunkowanemu programowi studiów podyplomowych oferowanemu przez Victoria Business School. Wybi ... [+]

Globalne myślenie w połączonym świecie

Zdobądź przyczółek w świecie biznesu dzięki intensywnemu, profesjonalnie ukierunkowanemu programowi studiów podyplomowych oferowanemu przez Victoria Business School. Wybierz spośród Master of Global Management (MGMgmt) lub Master of Global Marketing (MGMktg).

Zbuduj na swoim licencjacie i zdobyć cenne umiejętności w zakresie zarządzania, marketingu i biznesu. 180-punktowe programy magisterskie są oparte na kursach i obejmują miejsce w branży, w którym zdobędziesz doświadczenie w prawdziwym świecie lub projekt badawczy, w którym będziesz badać teoretyczny aspekt aktualnego tematu będącego przedmiotem debaty.

Zostań jednym z kolejnych pokoleń liderów biznesu, którzy mogą zakotwiczyć strategię biznesową w kontekście globalnym i wykorzystać to jako narzędzie rozwoju.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
Listopad 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University of Wellington

Przenieś się do księgowości lub zdobądź certyfikat, którego potrzebujesz, aby zrobić kolejny krok w swojej karierze rachunkowej. ... [+]

Zwiększ swoją karierę dzięki uznanemu tytułowi księgowości

Przenieś się do księgowości lub zdobądź certyfikat, którego potrzebujesz, aby zrobić kolejny krok w swojej karierze rachunkowej.

Naucz się zarządzać złożonymi kwestiami księgowymi i biznesowymi oraz zyskaj pewność, że dostarczą specjalistycznej wiedzy.

Zbudujesz zrozumienie praktyki zawodowej, etyki i procedur oraz wgląd w krajobraz biznesowy w Nowej Zelandii i na arenie międzynarodowej.

Szybkie śledzenie lub dopasowanie do pracy

MPA pomaga szybko śledzić proces certyfikacji i jest uznawana na całym świecie kwalifikacją, którą można wykonać w pełnym wymiarze godzin w wieku 16-17 miesięcy.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
16 - 32 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University of Wellington

Przenieś swoją karierę na wyższy poziom dzięki kwalifikacjom z programu Victoria's Professional Economics. Opracuj zestaw narzędzi ekonomicznych, których możesz użyć do r ... [+]

Ekonomia w działaniu

Przenieś swoją karierę na wyższy poziom dzięki kwalifikacjom z programu Victoria's Professional Economics. Opracuj zestaw narzędzi ekonomicznych, których możesz użyć do rozwiązania problemów "prawdziwego świata". Ten szanowany program zapewni ci umiejętności decyzyjne, które opierają się na solidnym zrozumieniu zasad ekonomii.

Ekonomia pod mikroskopem

Zbadaj zawiłości analizy mikroekonomicznej i makroekonomicznej. Zbadaj struktury rynku, konsekwencje interwencji rządowych w gospodarkę i różne teorie ekonomiczne w odniesieniu do wzrostu, rozwoju i stabilności. Sprawdź, w jaki sposób polityka wpływa na decyzje gospodarcze.

Cieszący się popytem... [-]
Nowa Zelandia Wellington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University of Wellington

MUXD to program Wellington ICT Graduate School wydany przez School of Design na Victoria University of Wellington . ... [+]

Przegląd

MUXD to program Wellington ICT Graduate School wydany przez School of Design na Victoria University of Wellington .

Projektowanie doświadczeń użytkowników jest jednym z największych rozwijających się dziedzin projektowania, który obejmuje wszystkie aspekty doświadczenia użytkownika, od zrozumienia tożsamości użytkowników po tworzenie projektów, z którymi współpracują. Projektanci doznań dla użytkowników pracują na cyfrowych i fizycznych nośnikach, aby poprawić ogólne wrażenia z projektowania. Projektanci doświadczonych użytkowników to wykwalifikowani naukowcy, krytyczni i twórczy myśliciele, skuteczni komunikatorzy i doświadczeni projektanci.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Kelburn campus: Kelburn
6012 Wellington, Wellington, Nowa Zelandia
Address
Pipitea campus: 33 Bunny St, Pipitea
6011 Wellington, Wellington, Nowa Zelandia
Address
Te Aro campus: 139 Vivian Street
6011 Wellington, Wellington, Nowa Zelandia