Przeczytaj oficjalny opis

The University of Waikato - Te Whare Wānanga o Waikato

Studiuj na The University of Waikato w Nowej Zelandii. The University of Waikato to nowoczesny, innowacyjny uniwersytet z ogromnymi ambicjami.

Oferujemy elastyczne opcje badania z naciskiem na udowodnienie doświadczenia w branży poprzez staże, staże i studia przypadków.

Nasz uniwersytet jest domem dla 12 500 studentów, w tym ponad 2 500 studentów z ponad 86 krajów. Jesteśmy jednym z wiodących uniwersytetów badawczych w Nowej Zelandii, składającym się z ośmiu wydziałów i szkół oferujących szeroki zakres przedmiotów.

Nasz główny kampus znajduje się w mieście Hamilton na Nowej Zelandii na wyspie Północnej. Na terenie kampusu znajdziesz miłą i przyjazną atmosferę oraz szereg usług i udogodnień, w tym nasze nowoczesne centrum studenckie, fantastyczne zaplecze sportowe oraz liczne kawiarnie i restauracje.

W Tauranga poszerzamy naszą ofertę edukacyjną i zbudowaliśmy nowoczesny kampus w centralnej dzielnicy biznesowej Tauranga. Zajęcia rozpoczęły się na początku 2019 roku. Tauranga oferuje relaksujący nadmorski styl życia w pobliżu jednych z najpiękniejszych plaż Nowej Zelandii. Region ma kwitnącą gospodarkę z największym portem eksportowym w Nowej Zelandii oraz przemysłem ogrodniczym i owocami kiwi.

Wielu studentów zagranicznych decyduje się na studia na Uniwersytecie na jeden lub dwa semestry studentów studiów za granicą i przekazuje kredyty akademickie, które zdobyli w Waikato w celu uzyskania dyplomu na uczelni macierzystej.

Na The University of Waikato studenci zdobywają wykształcenie wysokiej jakości, które jest rozpoznawane na całym świecie, jednocześnie ciesząc się wyjątkowym i pełnym doświadczeniem uniwersyteckim w kraju znanym z innowacyjnego myślenia i oszałamiającego środowiska naturalnego. 35033_Hamilton_city.jpg

Uścisk tożsamości Maorysów

The University of Waikato wyróżnia się na tle innych uniwersytetów, ponieważ uznaje swoją silną tożsamość i dziedzictwo Maorysów jako kluczowe cechy wyróżniające. Uniwersytet znajduje się w ojczyźnie ludu Waikato i Kīngitanga (króla Maorysów) i dociera do wielu iwi (plemion) Wyspy Północnej. Na terenie kampusu organizowane są przez cały rok akademicki wydarzenia związane z kaupapa Maorysami, zarówno dla Maorysów, jak i studentów spoza Maorysów. Wszyscy studenci zagraniczni są witani na kampusie w pōwhiri (powitanie) w Te Kohinga Mārama marae (miejsce spotkań) i będą odczuwać wpływ kultury maoryskiej od momentu, gdy wejdą na kampus. 35031_computer_labs.jpg

Jakość edukacji

Nasza instytucja stoi dumnie na arenie światowej w zakresie edukacji, badań i doświadczeń studenckich. Uczniowie mogą być pewni, że kwalifikacja University of Waikato stworzy je tam, dokąd zmierza świat.

 • Miejsce 266 - QS World University Rankings 2020, poprawa o 135 miejsc w ciągu sześciu lat
 • 72 miejsce na świecie pod względem jakości i wpływu na badania - QS World University Ramkings 2012
 • Jedenaście obszarów tematycznych, które zostały sklasyfikowane w pierwszej 300 na świecie (Rankingi uniwersytetów QS World według tematu 2019).

60234_2.png

Dlaczego Waikato jest inny

 • Nasze mniejsze klasy wielkości zapewniają uczniom indywidualne możliwości nauki od naszych nagradzanych wykładowców.
 • Studenci mają możliwość uczestniczenia w praktycznej nauce i stażach we wszystkich programach.
 • Mamy specjalnie opracowane programy mistrzowskie, które można ukończyć w zaledwie 12 miesięcy w pełnym wymiarze godzin.
 • Studenci mogą studiować na kampusie w Hamilton lub Tauranga, a większość naszych programów można rozpocząć w marcu lub lipcu każdego roku. W listopadzie i styczniu odbywają się sześciotygodniowe kursy skondensowane, które mogą pomóc uczniom osiągnąć postęp w nauce.

35032_b117_hamilton-nightlife.jpgAby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę waikato.ac.nz lub wyślij e-mail na adres international@waikato.ac.nz.

 • Rok założenia: 1964
 • Lokalizacja: Hamilton
 • Liczba studentów: 12,500
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

The University of Waikato

Master of Arts wiąże Advanced Study w temat Arts i jest przeznaczony dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na ten temat. Stopień obejmuje również znaczną składową n ... [+]

Studia magisterskie MA

Master of Arts wiąże Advanced Study w temat Arts i jest przeznaczony dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na ten temat. Stopień obejmuje również znaczną składową niezależnych badań. Master of Arts może podjąć w ramach Wydziału Sztuki i Nauk Społecznych i Wydziału Studiów i rdzennych Maorysów.

Master of Arts w ramach Wydziału Sztuki i Nauk Społecznych

Szukacie zdolność do krytycznego myślenia i komunikowania się dobrze? Master of Arts (MA) z Waikato nauczy umiejętności do samodzielnej pracy i zobaczyć dużego projektu aż do zakończenia. Są to cechy, które są bardzo poszukiwane przez pracodawców.

Wpisujących się w MA daje możliwość prowadzenia niezależnej (ale pod nadzorem) badań w jednym lub więcej z szerokiego zakresu przedmiotów artystycznych ci. Ukończył z tytułem magistra oferuje bramy do wyższego stopnia badawczych lub do szerokiej gamy kariery.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Czy jesteś zainteresowany karierą nauczanie języka angielskiego jako drugiego języka za granicą, na poziomie uniwersyteckim? Niektóre kraje, takie jak te w Azji, wymaga, ... [+]

Master of Arts (Stosowanej)

Czy jesteś zainteresowany karierą nauczanie języka angielskiego jako drugiego języka za granicą, na poziomie uniwersyteckim? Niektóre kraje, takie jak te w Azji, wymaga, aby mieć poziom Masters kwalifikacje, aby to zrobić. Waikato firmy Master of Arts (Stosowanej) oferuje kwalifikacji trzeba.

Będziesz zakończyć Mistrza waikato za Sztuki (Applied) (MA (Applied)) studiując dokumenty na specjalistycznych tematów. Studiów daje umiejętności potrzebne do pracy za granicą. Możecie już pracować w innej dziedzinie nauczania języków obcych w Nowej Zelandii i myśli o pozycji za granicą, więc chcesz zdobyć kwalifikacje potrzebne do tego celu.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

The University of Waikato

Master of Science jest ceniony za elastyczność i doskonałość, i mogą być dostosowane do własnych potrzeb. Możesz wybrać swoje prace z różnych dziedzin oraz mieszanki bad ... [+]

Master of Science

Master of Science jest ceniony za elastyczność i doskonałość, i mogą być dostosowane do własnych potrzeb. Możesz wybrać swoje prace z różnych dziedzin oraz mieszanki badań i nauczanych papiery są dostosowane do własnych interesów i celów.

Master of Science (MSc) zwykle trwa 12-18 miesięcy studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, aby zakończyć. Stopień wymaga 180 punktów, które składa się z 90 punktów w nauczanych papierów i 90-punktowej pracy dyplomowej (projektu badawczego). Ten bilans prac prowadzonych na papierach mogą ulec zmianie z zastrzeżeniem zgody absolwenta koordynatora w wybranej dyscyplinie.

Studiować magistra na Uniwersytecie Waikato i będziesz cieszyć się więcej laboratorium i pole pracy, więcej czasu jeden na jeden z najlepszych naukowców oraz dostęp do aparatury badawczej na światowym poziomie. Nasze kontakty wielki przemysł będzie również oznaczać ekscytujące współpracę z lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi firmami i organizacjami.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Master of Science (technologia) jest zwykle dwa lata zaawansowany program studiów, który opiera się na wiedzy z BSC (Tech) stopnia. Jest ona podobna do MSC, ale ma dwie ... [+]

Master of Science (technologia)

Master of Science (technologia) jest zwykle dwa lata zaawansowany program studiów, który opiera się na wiedzy z BSC (Tech) stopnia. Jest ona podobna do MSC, ale ma dwie istotne różnice - to łączy nauczył papiery z przyłożonym lub przemysłowej pracy lub dysertacji badań oparte, i obejmuje dwa dokumenty na temat technologii i innowacji w przemyśle.

Master of Science (MSc) (Technologii (Tech)) stopień zapewni Ci zaawansowanych umiejętności technicznych związanych z danym obszarze specjalizacji. To daje wielką głębię i szerokość wiedzy o nauce i technologii, w szczególności w odniesieniu do zagadnień technologicznych w sektorze przemysłowym gospodarki Nowej Zelandii.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

The University of Waikato

Master of Digital Business Waikato jest wyjątkowy w Nowej Zelandii, ponieważ skupia się na technologii cyfrowej z perspektywy zarządzania. Jeśli zależy Ci na karierze jak ... [+]

Master of Digital Business Waikato jest wyjątkowy w Nowej Zelandii, ponieważ skupia się na technologii cyfrowej z perspektywy zarządzania. Jeśli zależy Ci na karierze jako doświadczony menedżer ds. Technologii, ten pionierski program przyniesie ci hołd na czasie z teorią i praktyką handlu elektronicznego i cyfrowego biznesu.

Zdobędziesz zaawansowane umiejętności w zakresie tego, w jaki sposób najnowsze technologie cyfrowe rewolucjonizują operacje biznesowe i zmieniają sposób, w jaki wchodzimy w interakcję z klientami i dostawcami w większości branż. Na przykład nawet rolnictwo jest teraz siedliskiem cyfrowej innowacji, ponieważ dane geoprzestrzenne mogą łączyć to, co kupujemy od supermarketu z konkretnymi wybiegami, drzewami lub winoroślami.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Master of Poradnictwo jest światowej sławy stopień poradnictwo. Uznawany powszechnie za pierwszego stopnia wprowadzić program w całości w terapii narracyjnej, jest to oka ... [+]

Mistrz Poradnictwa

Master of Poradnictwo jest światowej sławy stopień poradnictwo. Uznawany powszechnie za pierwszego stopnia wprowadzić program w całości w terapii narracyjnej, jest to okazja do rozwijania umiejętności zawodowych dobrze zakorzenione w teorii konstruktywizmu.

Mistrz Poradnictwa (MCouns) ustala się jako stopień flagowego że widział 92% absolwentów w ciągu ostatnich sześciu lat zysk pomyślnego zatrudnienia.

Stopień jest specjalnie przeznaczony do profesjonalnych doradców lub nadzorującymi zainteresowanych ról kierowniczych w Nowej Zelandii doradztwa zawodu.

Program posiada kluczową ostrość nauczanie o dostarczanie doświadczeń, w których można dalej rozwijać swoje zawodowe postaw, wiedzy i kompetencji w zakresie doradztwa, lidera grupy, mediacji i badań praktyka. Będziesz skończyć z wysokiego poziomu wiedzy i zrozumienia poprzez praktykę narracyjnej program ten jest znany.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Ten stopień badawczy skoncentrowany jest przeznaczony dla absolwentów, którzy chcą zrobić dalsze badania i rozwój innowacyjnego rozwiązania w kwestii technicznej. Doskona ... [+]

Magister inżynier

Ten stopień badawczy skoncentrowany jest przeznaczony dla absolwentów, którzy chcą zrobić dalsze badania i rozwój innowacyjnego rozwiązania w kwestii technicznej. Doskonałość w zaawansowanych umiejętności projektowania technicznego, badań i rozwoju to podstawowe cechy tego stopnia.

Jako Master of Engineering (ME) absolwent będziesz miał możliwość albo poszukiwania zatrudnienia jako zawodowy inżyniera lub rozpocząć karierę naukową.

ME zwykle trwa 12 miesięcy, aby zakończyć w pełnym wymiarze godzin. Opiera się ona na wcześniejszych badań na poziomie licencjackim, jak Czteroletni BE (z wyróżnieniem) lub BSC (Tech), Stopień wymaga 120 punktów, które mogą być albo składające się z 30 punktów w nauczanych papierów i dysertacji 90-punktowej (projekt badawczy), lub jednej tezy 120-punktowej. Jeśli zapisać się ze mną poprzez Wydział Nauki i Inżynierii można major Engineering, a wątek teza może pochodzić z naszej szerokiej gamie dziedzin nauki, takich jak bioinżynieria, inżynierii chemicznej, inżynierii lądowej, inżynierii mechanicznej, inżynierii materiałowej, inżynierii środowiska i inżynierii elektronicznej.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Master of Computer Graphic Design (MCGD) jest zaawansowanym stopniu skupia się na teorii projektowania graficznego, technologii i oryginalnych badań. Opiera się ona na u ... [+]

Master of Computer Graphic Design

Master of Computer Graphic Design (MCGD) jest zaawansowanym stopniu skupia się na teorii projektowania graficznego, technologii i oryginalnych badań. Opiera się ona na unikalnej kombinacji umiejętności projektowania i kodowania opracowanym podczas Bachelor of Computer Graphic Design (BCGD).

MCGD stanowi okazję, aby planować, rozwijać i przeprowadzić projekt badawczy projekt na dużą skalę. Pozwoli to na współpracę z innymi studentami i naukowcami, a także pracować z członkami profesjonalnej branży projektowej. Badania MCGD jest reprezentowana zarówno przez pisemnej pracy magisterskiej oraz wystawionej realizacji projektu.

... [-]
Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Mistrz mediów i technologii firmy Creative został zaprojektowany w celu zwiększenia twórczego i technicznego zakresu mediów, projektantów, artystów i twórców. Ten stopień ... [+]

Magister mediów i technologii firmy Creative

Mistrz mediów i technologii firmy Creative został zaprojektowany w celu zwiększenia twórczego i technicznego zakresu mediów, projektantów, artystów i twórców. Ten stopień dostarczy Ci z wyraźną krawędzią w coraz bardziej konkurencyjnym dziedzinie mediów w kraju i na świecie.

Master of Media i twórcze Technologies (MMCT) pozwala na wybranie jednego z czterech przedmiotów dostępnych: Creative Practices, oszczędny Technologies, ekran i Media Studies (oferowanych w ramach Wydziału Sztuki i Nauk Społecznych) oraz Maorysów Mediów i Komunikacji (oferowany w ramach Wydziału Studiów rdzennych Maorysów i). Każdy obszar oferuje możliwość mieszają form artystycznych i technicznych w nowych kombinacjach ci.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Studiuje na Master of Music w Waikato daje umiejętności potrzebne do kontynuowania kariery muzycznej i pracować jako profesjonalny muzyk. Musisz skupić się na kompozycji ... [+]

mistrz muzyki

Studiuje na Master of Music w Waikato daje umiejętności potrzebne do kontynuowania kariery muzycznej i pracować jako profesjonalny muzyk. Musisz skupić się na kompozycji muzycznej lub wykonania muzycznego.

Master of Music (MMU) jest przeznaczony dla studentów, którzy już uzyskał kwalifikację Honors poziomu w muzyce. Jest to zaawansowany program studiów jednego roku. Będziesz prowadzony przez ekspertów, którzy będą nadzorować Cię w poszczególnych sesjach. Będziesz zakończyć znacznych rozmiarów zadania koncentrują się na wybranym obszarze specjalizacji. Podczas tego procesu, będziesz rozwijać swoje umiejętności i wiedzę, i wykazują zrozumienie treści pracy. Będziesz także rozwijać atrybuty potrzebne do pracy w tej dziedzinie.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Nauczyciel nauczania i uczenia się (pierwotne, wtórne) to intensywny roczny program, który przygotowuje studentów ze specjalistycznych umiejętności i wiedzy w nauczaniu w ... [+]

Mistrz nauczania i uczenia się

Nauczyciel nauczania i uczenia się (pierwotne, wtórne) to intensywny roczny program, który przygotowuje studentów ze specjalistycznych umiejętności i wiedzy w nauczaniu wzmocnionej ustawieniach średnio kura lub wharekura pierwszo-, drugo- lub Maorysów.

Program ten, dostępny w języku angielskim lub Maori Medium, rozwija krytyczne rozumienie uczniów na temat badań pedagogicznych podejść opartych na teorii, nauki, wiedzy i umiejętności śledczych zawartości tak, że są one w stanie skutecznie uczyć zróżnicowane uczących się w nowozelandzkich szkołach.

Studenci zdobywają również cenną praktyczne doświadczenie, pracując co najmniej 40 tygodni w roku w różnych placówkach szkolnych, z profesjonalnym wsparciu wykładowców wydziału i mentor nauczycieli.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Master of Social Sciences (MSocSc) opiera się na kwalifikacjach Bachelors lub Honours, które już zdobyłeś. Podczas nauki w MSocSc skoncentrujesz się na preferowanym obsza ... [+]

Master of Social Sciences (MSocSc) opiera się na kwalifikacjach Bachelors lub Honours, które już zdobyłeś. Podczas nauki w MSocSc skoncentrujesz się na preferowanym obszarze tematycznym Nauk Społecznych i zanurzysz się w program studiów na wysokim poziomie. Poznasz najnowsze techniki badawcze i będziesz na bieżąco informowany o najnowszych osiągnięciach w zakresie wiedzy związanej z wybraną dziedziną.

Będziesz przygotowywał się do rozprawy lub pracy magisterskiej, więc przeprowadzę znaczną ilość twoich własnych niezależnych badań. Jeśli uważasz, że możesz chcieć ukończyć później kwalifikację na poziomie doktora, ukończenie MSocSc przygotuje cię do tego następnego poziomu studiów akademickich.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Mistrz Nauk o Środowisku przeznaczona jest zarówno dla nauki i inżynierii absolwentów, którzy chcą dalszego ich wiedzy i umiejętności badawcze w zakresie Nauk o Środowisk ... [+]

Magister Nauk o Środowisku

Mistrz Nauk o Środowisku przeznaczona jest zarówno dla nauki i inżynierii absolwentów, którzy chcą dalszego ich wiedzy i umiejętności badawcze w zakresie Nauk o Środowisku - badania naukowe interakcji między człowiekiem a środowiskiem.

Mistrz Nauk o Środowisku (MEnvSci) jest 180 pkt interdyscyplinarny stopnia, że ​​opiera się na szerokiej gamie papierów całej biologiczne, chemiczne, Ziemi i Nauk Technicznych.

Kluczową cechą tego stopnia jest rozwój umiejętności (cross-wydziału) i interdyscyplinarnych badań naukowych, w tym gromadzenia i analizy danych i krytycznego przeglądu literatury przedmiotu.

MEnvSci jest zwykle stopień 12-18 miesięcy obejmująca co najmniej 90 punktów w papierach nauczanych na poziomie 500 i maksymalnej pracy magisterskiej 90 punktów. Saldo papierów tezę nauczanych papiery mogą być zmieniane z zastrzeżeniem zgody absolwenta koordynatora w swojej dyscyplinie wyboru.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Podczas Twojego Master of Environmental Planning (MEP) rozwiniesz swoją wiedzę i umiejętności związane zarówno z teorią, jak i praktycznymi zastosowaniami planowania. ... [+]

Podczas Twojego Master of Environmental Planning (MEP) rozwiniesz swoją wiedzę i umiejętności związane zarówno z teorią, jak i praktycznymi zastosowaniami planowania.

Twoje umiejętności badawcze będą budowane na poziomie zaawansowanym, a zyskasz szerokie i dogłębne zrozumienie wiedzy związanej z tym specjalistycznym obszarem. Przez cały ten stopień poprawisz swoją zdolność do wyrażania niezależnej krytycznej oceny.

Współpraca z Planning Professionals

W Waikato skorzystasz z usługi świadczonej przez grupę doradczą ds. Planowania. Ta grupa składa się z doświadczonych specjalistów od planowania pracujących w regionie.

Podczas programu MEP będziesz uczestniczyć w wykładach gościnnych, uczestniczyć w warsztatach i korzystać z wycieczek terenowych, w których specjaliści dzielą się swoją wiedzą. Program Environmental Planning cieszył się długotrwałym i aktywnym kontaktem z tymi profesjonalistami.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Zaprojektowany dla absolwentów i praktykujących inżynierów, którzy chcą uaktualnić i zaktualizować swoją wiedzę w szybko zmieniających się dziedzinach elektroniki, materi ... [+]

Zaprojektowany dla absolwentów i praktykujących inżynierów, którzy chcą uaktualnić i zaktualizować swoją wiedzę w szybko zmieniających się dziedzinach elektroniki, materiałów i przetwarzania oraz inżynierii mechanicznej, Master of Engineering Practice (MEngPrac) to program nauczania, który można ukończyć w 12 lub 18 miesięcy.

Program został opracowany nie tylko w odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony nowozelandzkich pracodawców na gotowych do pracy inżynierów, którzy są w stanie stawić czoła wyzwaniom zmieniającego się globalnego, krajowego i lokalnego środowiska, ale także zaspokoić zapotrzebowanie międzynarodowych studentów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności. zdolność do zatrudnienia z nauczanym tytułem magistra. MEngPrac umożliwi ci pracę w różnych branżach i dziedzinach w Nowej Zelandii i na całym świecie.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

To uznanych międzynarodowo studia magisterskie przygotować się do rozpoczęcia kariery zawodowej w rachunkowości po zaledwie 14 miesiącach nauki. Rozpocznij swoją podróż n ... [+]

Kapitan profesjonalnej rachunkowości

To uznanych międzynarodowo studia magisterskie przygotować się do rozpoczęcia kariery zawodowej w rachunkowości po zaledwie 14 miesiącach nauki. Rozpocznij swoją podróż naukową do dziś staje się biegłym rewidentem.

Master of Professional rachunkowości (MPAcct) przeznaczona jest przede wszystkim dla studentów, którzy nigdy nie studiowali na uniwersytecie stanowiących wcześniej poziomie, ale już tytuł licencjata w innej tematyce, takich jak sztuki, nauki, prawa lub ekonomii.

Zapewnia kwalifikacje zawodowe, które są uznawane i szanowane przez pracodawców w Nowej Zelandii i na całym świecie, dzięki czemu łatwiej znaleźć pracę za granicą.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
14 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Zwiększyć swoje perspektywy kariery z wyspecjalizowanego programu, że wyzwania osobiście i zawodowo. Mieć znaczenie dla jakości kształcenia i stworzenie możliwości dla pr ... [+]

Master of Educational Leadership

Zwiększyć swoje perspektywy kariery z wyspecjalizowanego programu, że wyzwania osobiście i zawodowo. Mieć znaczenie dla jakości kształcenia i stworzenie możliwości dla przyszłego przywództwa w edukacji.

Pracować z naukowcami, którzy są międzynarodowo uznane za ich badań i praktyki przywództwa. Rozwijanie umiejętności, wiedzę i predyspozycje być skutecznym liderem edukacyjnych.

Kompletna zajęć w tempie, które ci odpowiada - w niepełnym wymiarze czasu podczas pracy lub w pełnym wymiarze godzin w ciągu 18 miesięcy. Kwalifikacja ta może być również badane u Uniwersytet Waikato Tauranga.

Zalety programu:

Badać układy kierownicze i praktyk w celu wspierania zmian i innowacji w kontekstach organizacyjnych. Dociekać osobistej praktyki przywództwa. Zrozumieć, krytyka i przyczyniają się do badań edukacyjnych, które kształtuje politykę edukacyjną Nowej Zelandii i praktyki Zlokalizuj pracę lidera w ramach sprawiedliwości społecznej i starają się coś zmienić dla studentów wysokiej potrzeb. Rozwijanie umiejętności, wiedzę i predyspozycje być effeictive lider edukacyjnych Wzmocnienia sieci przywódcze poprzez przyczynianie się do tętniącego życiem zawodowym społeczności uczącej Elastyczne dostawy (NET / pustak oczywiście) Dopuszczenie i rekrutacja ... [-]
Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Master of Disability i Studiów Integracji analizuje zagadnienia, które produkują różne związane z normami społecznymi i wyrusza do praktyków, którzy je produkują wyzwanie ... [+]

Master of Disability Studies i integracji

Master of Disability i Studiów Integracji analizuje zagadnienia, które produkują różne związane z normami społecznymi i wyrusza do praktyków, którzy je produkują wyzwanie. Program bada współczesnych teorii, metodologii i praktyk związanych z szerokiego zakresu badań niepełnosprawności i integracji.

Program ten znany jest z uziemieniem w modelu sprawiedliwości społecznej wspólnoty włączającej i praktyce edukacyjnej i jest istotne dla wielu profesjonalistów pracujących w organizacji i szkół społecznych i zainteresowanych z rzecznictwa niepełnosprawności i praw.

Studiowanie Master niepełnosprawności i integracji badań (MDInS) zyskasz większego zrozumienia życia społecznego i różnice między nami, i wyzwanie dla obecnych metod stosowanych w sektorze edukacji i poza nią.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Ustawić się jako przyszły lider biznesu i wznieść się do góry zawodu ze specjalistycznej wiedzy zarządzania. Uzyskać przewagę nad innymi absolwentów Master of Management ... [+]

Master of Management Studies

Ustawić się jako przyszły lider biznesu i wznieść się do góry zawodu ze specjalistycznej wiedzy zarządzania. Uzyskać przewagę nad innymi absolwentów Master of Management Studies z Triple Crown akredytowanej szkoły biznesu w Waikato.

Jeśli szukasz, aby przyspieszyć swoją karierę zawodową poprzez uzyskanie specjalistycznej wiedzy w dziedzinie biznesu jesteś pasjonatem, albo chcą przygotować się do studiów doktoranckich lub badawczej kariery, stopień ten jest przeznaczony dla Ciebie.

Master of Management Studies (MMS) stopień przyniesie Ci bliżej do granic swojej wiedzy specjalistycznej w dziedzinie, i przygotować się do ról przywódczych, które wymagają wysokiego poziomu krytycznego myślenia i analizy informacji.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Master of Health, Sport i Human Performance ustawią Cię na podstawie kwalifikacji opartych na badaniach, które nauczy Cię krytycznie badać, w jaki sposób czynniki polityc ... [+]

Master of Health, Sport i Human Performance ustawią Cię na podstawie kwalifikacji opartych na badaniach, które nauczy Cię krytycznie badać, w jaki sposób czynniki polityczne, kulturowe, społeczne i ekonomiczne wpływają na znaczenie i charakter sportu, ćwiczeń i wypoczynku.

Studiowanie Master of Health, Sport

The University of Waikato Zdrowia, Sportu i Ludzi The University of Waikato oferuje światowej sławy aktywnych naukowców i wykładowców, którzy mają międzynarodowe doświadczenie i reputację. Również nasza grupa badawcza zajmująca się krytycznymi badaniami nad sportem i kulturą fizyczną jest jedną z najbardziej cenionych na świecie, w szczególności w badaniu sportów akcji i sportów ekstremalnych.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Mistrz środowisko i społeczeństwo jest Podyplomowe odpowiedni dla absolwentów różnych dziedzin - nauk środowiskowych, nauk społecznych, zarządzania, prawa lub ekonomii. J ... [+]

Master of środowisko i społeczeństwo

Mistrz środowisko i społeczeństwo jest Podyplomowe odpowiedni dla absolwentów różnych dziedzin - nauk środowiskowych, nauk społecznych, zarządzania, prawa lub ekonomii. Jest to program, który pozwala na korzystanie z rosnących połączeń Wydziału z obu społeczności lokalnej i grup edukacyjnych i władz lokalnych.

Studiowanie za Mistrza środowisko i społeczeństwo (MEnvSoc) na Uniwersytecie Waikato daje szansę na zbudowanie na wiedzy i umiejętności już zdobytych podczas studiów licencjackich. Dowiesz się, jak krytycznie analizować różne punkty widzenia w odniesieniu do wyzwań ekologicznych. Będziesz rozwijać swoją wiedzę na temat tych różnych perspektyw, i nauczyć się wykorzystywać swoje spostrzeżenia radzić sobie z tymi wyzwaniami.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

"Szkoły biznesu na Uniwersytecie Waikato jest fantastyczne, przy wsparciu ze strony pracowników i studentów". Jest to globalny wzorzec doskonałości w nauczaniu i badania ... [+]

"Szkoły biznesu na Uniwersytecie Waikato jest fantastyczne, przy wsparciu ze strony pracowników i studentów".

Jest to globalny wzorzec doskonałości w nauczaniu i badaniach, osiągnięty przez mniej niż 1% światowych szkół biznesu.

Można ubiegać się o MBM jeśli masz:

Licencjat na dowolny temat dyscypliny, lub jej ekwiwalent, z zatwierdzonej uniwersytetu Osiągnął średnią ocen B-minus lub powyżej w ostatnim roku swojego stopnia.

Dopuszczenie do tego programu może ulec zakończeniu wszelkich dokumentów kwalifikacyjnych, lub mogą być wymagane dodatkowe prace.

[-]
Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Studiowanie za Mistrza Cyber ​​Security pozwala rozwijać umiejętności, które są potrzebne, aby stać się specjalistą w tej dziedzinie. Istnieje coraz większa międzynarodow ... [+]

Master of Cyber ​​Bezpieczeństwa

Studiowanie za Mistrza Cyber ​​Security pozwala rozwijać umiejętności, które są potrzebne, aby stać się specjalistą w tej dziedzinie. Istnieje coraz większa międzynarodowy popyt na wykwalifikowanych specjalistów cyberbezpieczeństwa i Absolwenci tego programu pomocy spełniają Cyber ​​Strategię Bezpieczeństwa rządu Nowej Zelandii. Ten tytuł magistra jest pierwszym tego rodzaju mają być oferowane w Nowej Zelandii.

Jak działać na rzecz swojej Mistrza Cyber ​​Security (MCS), będziesz rozwijać dogłębne zrozumienie technicznych, prawnych, politycznych i zarządzania aspektami bezpieczeństwa cybernetycznego. Dowiesz się o cloud computing i technologiach infrastruktury informatycznej, a także przepisów prawa dotyczących bezpieczeństwa cybernetycznego.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Ten program jest dla praktyków edukacyjnych będących absolwentami i chcą doskonalić swoje umiejętności, wiedzy i perspektyw zawodowych w edukacji. Rozwijanie umiejętności ... [+]

Master of Education

Ten program jest dla praktyków edukacyjnych będących absolwentami i chcą doskonalić swoje umiejętności, wiedzy i perspektyw zawodowych w edukacji. Rozwijanie umiejętności w zakresie przywództwa w nauczania, pedagogiki i polityki rozwoju, korzyści obejmują awansu zawodowego i rozwoju wiedzy w określonej dziedzinie praktyki edukacyjnej.

Kieruj swoje badania w kierunku swojej dziedzinie wiedzy fachowej.

Studenci są zobowiązani do ukończenia 180 punktów nauczanych dokumentach, papierze metod badawczych (30 punktów), a co najmniej 30 punktów badań.

Kompletna zajęć w tempie, które Ci odpowiada - w niepełnym wymiarze czasu podczas pracy lub w pełnym wymiarze czasu w ciągu jednego roku kalendarzowego.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Master of Information Technology na Uniwersytecie Waikato porusza się poza teoretyczne aż do uczenia się opartego na projektach nadzorowanych i doświadczeń w trakcie prac ... [+]

Master of Information Technology

Master of Information Technology na Uniwersytecie Waikato porusza się poza teoretyczne aż do uczenia się opartego na projektach nadzorowanych i doświadczeń w trakcie pracy z partnerem przemysłowym.

Główną cechą kursu jest staż przemysłu (FMCS596) papieru, który daje doświadczenie w branży dla jednego całego semestru. Jako stażysta będzie prowadzony i obsługiwany przez pracownika i przełożonego University, podczas pracy nad problemem rzeczywistym świecie w otoczeniu zespołu przemysłu.

MInfoTech został opracowany w ramach projektu Auckland ICT Graduate School, To wspólna inicjatywa Uniwersytetu Waikato i University of Auckland, w celu opracowania ekspertów branży ICT gotowy. Celem programu jest zaspokojenie zapotrzebowania na wybuchową wysoko wykwalifikowanych specjalistów sieciowych i danych, programistów, architektów systemowych, programistów i innych specjalistów ICT pracą gotowy. Technologia jest najszybciej rozwijającym się sektorem w Nowej Zelandii oraz z $ 1,3 biliona prognozowanego wzrostu światowego przemysłu ICT od 2013-2020, The MInfoTech przygotowuje do najbardziej istotnych możliwości dostępnych w tej branży.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Czy chcesz coś zmienić dla społeczeństwa? Dzięki Master of Security and Crime Science rozwiniesz umiejętności wymagane do zdobycia pozycji lidera w dziedzinie bezpieczeńs ... [+]

Czy chcesz coś zmienić dla społeczeństwa? Dzięki Master of Security and Crime Science rozwiniesz umiejętności wymagane do zdobycia pozycji lidera w dziedzinie bezpieczeństwa, wywiadu i zapobiegania przestępczości w sektorze publicznym i prywatnym.

Połączysz umiejętności z różnych dziedzin, takich jak statystyka, informatyka, systemy informacji geograficznej, badania populacyjne, psychologia i zarządzanie. Rozwiniesz analityczne i kreatywne metody walki z przestępczością w świecie rzeczywistym i poprawisz bezpieczeństwo w ciągle zmieniającym się społeczeństwie.

Stopień ten zapewni Pathway kariery w rozwoju polityki, przestępczości lub wykrywania wypadków i analizy zarówno w sektorze publicznym i prywatnym. Umiejętności, które zdobędziesz dzięki stopniowi, pozwolą Ci promować i zwiększać bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo społeczności.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Studiowanie za magistra Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Waikato pozwala uzyskać głęboką wiedzę na temat jednego z trzech głównych dziedzin psychologii stosowanej. ... [+]

Master of Applied Psychology

Studiowanie za magistra Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Waikato pozwala uzyskać głęboką wiedzę na temat jednego z trzech głównych dziedzin psychologii stosowanej.

Musisz wybrać swój obszar specjalistycznej w analizie behawioralnej, psychologii społecznej i psychologii organizacyjnej. Będziesz opracowanie szczegółowego zrozumienia idei leżących u podstaw związanych z wybranym obszarze, a także zapoznać się z podstawowymi zasadami i wartościami przewodnimi podłączonych do specjalistycznej dziedzinie.

Podczas studiów Master of Applied Psychology, będziesz miał możliwość zdobycia odpowiedniego praktycznego doświadczenia. To będzie za pośrednictwem angażowania się w staży i projektów, gdzie będziesz związanych z szeregiem organizacji i grup społecznych.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton Tauranga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
University of Waikato
Te Whare Wananga o Waikato
Gate 1 Knighton Road
Private Bag 3105

Hamilton, Waikato, 3240 NZ
Social Media
Location address
The University of Waikato, Tauranga
Maharaia Building
70 Windermere Drive, Poike
Tauranga 3143
Private Bag 12027

Tauranga, Bay Of Plenty, 3142 NZ
Social Media