University of Otago - Wellington Department of Medicine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witaj od wicekanclerza

Tēnā koutou katoa - Serdecznie zapraszam na pierwszy uniwersytet w Nowej Zelandii, założony w 1869 roku. Uniwersytet w Otago oferuje środowisko naukowe, które nie ma sobie równych, z bogatą zasłużoną opinią doskonałości.

Tutaj, w Otago, będziesz miał niespotykane dotąd możliwości. Będziesz nauczany przez międzynarodowych ekspertów w swoich dziedzinach; zyskasz kwalifikacje na światowym poziomie, a będziesz mógł wnieść swój wkład w przełomowe badania. Doświadczenie studenckie w Otago jest wyjątkowe. Dołącz do zróżnicowanej populacji ponad 20 000 studentów z całej Nowej Zelandii i ponad 100 krajów na całym świecie. Co ważne, będziesz miał możliwość prawdziwego zdefiniowania siebie i wyboru własnego kierunku w życiu. Dziesiątki tysięcy absolwentów Otago obecnie mieszkają w różnych zakątkach świata, wiele z nich ma wpływ na prawo, zdrowie, naukę, biznes i rząd. Wielu z najbardziej znanych artystów, powieściopisarzy, poetów i przywódców Nowej Zelandii również otrzymało swój początek w Otago.

Na Uniwersytecie Otago będziesz mieć możliwość studiowania nauk ścisłych, nauk o zdrowiu, nauk humanistycznych i handlu. Większość z was studiuje w głównym kampusie Dunedin i mieszka w jednej z 15 dobrze wyposażonych i przyjaznych szkół wyższych lub w jednym z wielu pełnych charakteru mieszkań na okolicznych ulicach. Za progiem znajdziesz teatry wykładowe wyposażone w najnowszą technologię, naszą wielokrotnie nagradzaną bibliotekę, wspaniałe przestrzenie do nauki i fantastyczne udogodnienia sportowe, w tym światowej klasy kryty stadion. Dunedin to jedyne prawdziwe miasto uniwersyteckie w Nowej Zelandii, a tętniąca życiem społeczność studencka otacza centrum akademickie.

Gorąco zachęcamy studentów do podjęcia studiów podyplomowych w Otago; mamy większą część doktoratów niż jakikolwiek inny uniwersytet w Nowej Zelandii. Mamy również kampusy nauk medycznych w Christchurch i Wellington, centrum w Auckland oraz mały kampus dla College of Education w Invercargill. Mamy uczelnie partnerskie na całym świecie i wspieramy liczne wymiany studenckie. Nasi naukowcy często współpracują z ekspertami z innych krajów, a duża część naszych badań może zostać wykorzystana w kwestiach, które stoją przed Nową Zelandią i innymi częściami świata. Działamy w ścisłej współpracy z Ngai Tahu, ludem Maorysów z Wyspy Południowej i cieszymy się silnymi powiązaniami z innymi krajami.

Z dumą prowadzę ten bardzo piękny uniwersytet. Mam nadzieję, że spodobają ci się tutaj twoje wrażenia i poznasz wszystkie możliwości, jakie oferujesz; są twoje do wzięcia. Jestem również przekonany, że poznasz przyjaciół na całe życie, gdy będziesz tutaj. Po odejściu, z dobrze zarobionym stopniem w ręku, Uniwersytet Otago i piękne miasto Dunedin będą nadal zajmować szczególne miejsce w twoim życiu. Życzę Wam wszystkiego najlepszego.

Profesor Harlene Hayne - wicekanclerz

Lokalizacje

Wellington

Address
Mein Street,23
6242 Wellington, Wellington, Nowa Zelandia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: