Przeczytaj oficjalny opis

Nagradzany edukacji zaprojektowane przez przemysł i dostarczane przez profesjonalistów

Media Design Szkoła jest najbardziej przyznane trzeciorzędowej Instytut Nowej Zelandii dla cyfrowych i twórcze kwalifikacji technologicznych.

Specjalizuje się w nauczaniu standardowych umiejętności i wiedzy, Media Projekt Szkoła zapewnia żywe i energiczne kulturę twórcze dla studentów z całego świata.

Nasze multimedialne programy do projektowania zostały opracowane przez specjalistów branżowych i wychowawców, zaspokojenia różnych poziomach zaawansowania, a oba są bardzo istotne i produkcja zorientowane.

Absolwenci Media Design Uczelni przejść do pracy w wiodących na świecie projektowania, tworzenia gier, filmów i animacji studia i przyczyniły się do kasowych filmów w tym Hobbita, Avatar, King Kong i filmów z Władcy Pierścieni trylogii.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Media Design School

Master of Design jest przeznaczony dla absolwentów w pokrewnej dyscypliny projektowania lub branżowych specjalistów, którzy mają sześć lub więcej lat w branży kreatywnej. ... [+]

Test Mistrz Projektowania jest odpowiedni dla absolwentów w pokrewnej dyscypliny projektowania lub branżowych specjalistów, którzy mają sześć lub więcej lat w branży kreatywnej.

Praca w środowisku przemysłowym symulowanym nasi doktoranci będą mieli za zadanie zbadać odpowiednie pomysły, rozwiązania problemów i tworzenie rozwiązań projektowych w odpowiedzi na różne majtek rzeczywistych. Te majtki wymagają nasi uczniowie wspólnie pracować z innymi, aby stworzyć szeroką gamę cyfrowych i kreatywnych produktów, usług i podejść w poprzek wielu platformach medialnych.

Projekt oparty na interdyscyplinarne podejście oznacza, że ​​absolwenci będą zakończyć program z imponującymi portfela wypełnionego praktyczne i odpowiednie doświadczenie zawodowe, aby pokazać ich obecnych lub przyszłych pracodawców.... [-]

Nowa Zelandia Okland Stany Zjednoczone San Diego Włochy Mediolan Tajlandia Bangkok Australia Adelaida  + 6 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
30 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Video Walkthrough - Media Design School, Auckland

Welcome to Media Design School

Media Design School