Massey Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Massey Business School jest jedną z wiodących i największych szkół biznesu w Nowej Zelandii i znajduje się w pierwszej 300 najlepszych na świecie. Oferujemy wiodące na świecie, odpowiednie, elastyczne, prowadzone przez badania szkolnictwo wyższe, które przygotowuje studentów do pierwszej pracy - i nie tylko. Jako firma możesz uzyskać dostęp do naszych istotnych i aktualnych badań i usług, aby pomóc Twojej organizacji rozwijać się.

Mamy dumny fundament doskonałości akademickiej i administracyjnej, ucząc biznesu od 1972 roku.

Dziś jesteśmy wiodącym dostawcą szkolnictwa wyższego, badań i szkoleń w zakresie biznesu i zarządzania w 300 najlepszych szkołach biznesu na całym świecie. Nasza trwała popularność jest świadectwem naszych programów wysokiej jakości, nauczania opartego na badaniach, elastycznych sposobów dostarczania i wydziałów światowej klasy.

Massey Business School Imię Maorysów

Te Kura Whai Pakihi

Słowo kura ma wiele znaczeń: pierwotnie oznaczało "starożytną wiedzę", "skarb", "cenne" lub może również oznaczać bardziej nowoczesne określenia, takie jak "szkoła", dziedzictwo. W tej nowej nazwie odzwierciedlamy ideę, że mamy szkołę (kura), w której można realizować (whai) aspekty biznesu (pakihi).

Misja

Dążymy do doskonałych i dostępnych badań, nauczania i zaangażowania, które łączą się z praktyką i umożliwiają przywództwo, przyczyniając się do kwitnącej, prosperującej i zrównoważonej przyszłości dla Nowej Zelandii i nie tylko.

Wartości

  • Szacunek dla wszystkich
  • Znaczenie świata rzeczywistego
  • Uczenie się bez granic
  • Myślenie badawcze

Wielokrotnie nagradzany i uznawany na arenie międzynarodowej

Nasi nauczyciele są uznawani w kraju ze względu na ich wysokie osiągnięcia w nauczaniu i opiece studenckiej. Szkoła Massey Business School jest również akredytowana na arenie międzynarodowej - AACSB International (Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business) porównuje nas do pięciu najlepszych globalnych uczelni biznesowych. Jesteśmy w rankingu 150 najlepszych programów na świecie dla naszych programów finansowo-księgowych, a także w top 250 dla programów ekonomicznych, biznesowych i zarządzania (ranking QS 2017).


Międzynarodowe Nagrody Study Massey Business School

Dla studentów zapisujących się w programach biznesowych na naszych kampusach w Palmerston North lub Wellington. Nagrody są przyznawane za maksymalnie 15 000 USD w przypadku studiów licencjackich i do 10 000 USD w przypadku studiów podyplomowych.

Dowiedz się więcej i złóż wniosek

Lokalizacje

Palmerston North

Address
Massey University, Private Bag 11 222
Palmerston North, 4442, New Zealand

4442 Palmerston North, Manawatu-Wanganui, Nowa Zelandia

Okland

Address
Massey University Auckland
Private Bag 102904
North Shore
Auckland 0745

Okland, Okland, Nowa Zelandia

Wellington

Address
Massey University Wellington
PO Box 756
Wellington 6140
New Zealand

Wellington, Wellington, Nowa Zelandia

Akredytacje