Przeczytaj oficjalny opis

Massey Business School jest jedną z wiodących i największych szkół biznesu w Nowej Zelandii i znajduje się w pierwszej 300 najlepszych na świecie. Oferujemy wiodące na świecie, odpowiednie, elastyczne, prowadzone przez badania szkolnictwo wyższe, które przygotowuje studentów do pierwszej pracy - i nie tylko. Jako firma możesz uzyskać dostęp do naszych istotnych i aktualnych badań i usług, aby pomóc Twojej organizacji rozwijać się.

Mamy dumny fundament doskonałości akademickiej i administracyjnej, ucząc biznesu od 1972 roku.

Dziś jesteśmy wiodącym dostawcą szkolnictwa wyższego, badań i szkoleń w zakresie biznesu i zarządzania w 300 najlepszych szkołach biznesu na całym świecie. Nasza trwała popularność jest świadectwem naszych programów wysokiej jakości, nauczania opartego na badaniach, elastycznych sposobów dostarczania i wydziałów światowej klasy.

Massey Business School Imię Maorysów

Te Kura Whai Pakihi

Słowo kura ma wiele znaczeń: pierwotnie oznaczało "starożytną wiedzę", "skarb", "cenne" lub może również oznaczać bardziej nowoczesne określenia, takie jak "szkoła", dziedzictwo. W tej nowej nazwie odzwierciedlamy ideę, że mamy szkołę (kura), w której można realizować (whai) aspekty biznesu (pakihi).

Misja

Dążymy do doskonałych i dostępnych badań, nauczania i zaangażowania, które łączą się z praktyką i umożliwiają przywództwo, przyczyniając się do kwitnącej, prosperującej i zrównoważonej przyszłości dla Nowej Zelandii i nie tylko.

Wartości

  • Szacunek dla wszystkich
  • Znaczenie świata rzeczywistego
  • Uczenie się bez granic
  • Myślenie badawcze

Wielokrotnie nagradzany i uznawany na arenie międzynarodowej

Nasi nauczyciele są uznawani w kraju ze względu na ich wysokie osiągnięcia w nauczaniu i opiece studenckiej. Szkoła Massey Business School jest również akredytowana na arenie międzynarodowej - AACSB International (Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business) porównuje nas do pięciu najlepszych globalnych uczelni biznesowych. Jesteśmy w rankingu 150 najlepszych programów na świecie dla naszych programów finansowo-księgowych, a także w top 250 dla programów ekonomicznych, biznesowych i zarządzania (ranking QS 2017).


Międzynarodowe Nagrody Study Massey Business School

Dla studentów zapisujących się w programach biznesowych na naszych kampusach w Palmerston North lub Wellington. Nagrody są przyznawane za maksymalnie 15 000 USD w przypadku studiów licencjackich i do 10 000 USD w przypadku studiów podyplomowych.

Dowiedz się więcej i złóż wniosek

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Massey Business School

Master of Management to kwalifikacja zawodowa, mająca na celu zwiększenie wiedzy biznesowej, aby pomóc Ci przejść do wyższej hierarchii kariery lub zmienić karierę. ... [+]

Zrób kolejny krok

Master of Management to kwalifikacja zawodowa, mająca na celu zwiększenie wiedzy biznesowej, aby pomóc Ci przejść do wyższej hierarchii kariery lub zmienić karierę.

Zarządzanie obejmuje zarówno zdolność do samodzielnej pracy i podejmowania decyzji dotyczących zarządzania, ale także możliwość pracy z zespołami ludzi i kierowania nimi. Ci ludzie mogą należeć do Twojej organizacji, klientów zewnętrznych i interesariuszy. Program studiów Master of Management współpracuje z Tobą, aby pomóc rozwijać te umiejętności, jak również specjalistycznych możliwości biznesowych w swoim poparciu z wyboru.

Jest to odpowiednia, współczesna kwalifikacja, z unikalnym rdzeniem kursów, które koncentrują się na kluczowych umiejętnościach biznesowych w komunikacji, zrozumieniu bieżących problemów w biznesie i na podstawach wybranego przez ciebie kierunku. Daje to solidną platformę wiedzy, którą można wykorzystać w swoich konkretnych dziedzinach.... [-]

Nowa Zelandia Palmerston North Okland Wellington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 60 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Massey Business School

Dołącz do jedynego programu magisterskiego w Nowej Zelandii, który uzyskał aprobatę Chartered Financial Analysts (CFA). Master of Professional Accountancy and Finance to ... [+]

Jedyny w swoim rodzaju

Dołącz do jedynego programu magisterskiego w Nowej Zelandii, który uzyskał aprobatę Chartered Financial Analysts (CFA). Master of Professional Accountancy and Finance to jedyne studia podyplomowe w Nowej Zelandii, łączące najważniejsze dziedziny biznesu księgowości i finansów.

Master of Professional Accountancy and Finance (MPAF) to jedyne kwalifikacje magisterskie w Nowej Zelandii, potwierdzone przez CFA (Chartered Financial Analysts). Massey University jest jednym z zaledwie 130 partnerskich uniwersytetów na całym świecie, które podpisały umowę partnerską z CFA.

Podnieś swoją karierę

Master of Professional Accountancy and Finance pokazuje zobowiązanie do uzyskania możliwości biznesowych, które są poszukiwane przez potencjalnych pracodawców. Będzie on opierał się na twoim poprzednim studium i / lub praktycznym doświadczeniu zawodowym, aby pomóc ci rozwinąć doskonałe zrozumienie zasad księgowości i finansów oraz praktycznych zastosowań. Jest to jedyna kwalifikacja magisterska, w której twoje studia obejmują obie te dyscypliny.... [-]

Nowa Zelandia Palmerston North Okland
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Address
Massey University, Private Bag 11 222 Palmerston North, 4442, New Zealand
4442 Palmerston North, Manawatu-Wanganui, Nowa Zelandia
Address
Massey University Auckland Private Bag 102904 North Shore Auckland 0745
Okland, Okland, Nowa Zelandia
Address
Massey University Wellington PO Box 756 Wellington 6140 New Zealand
Wellington, Wellington, Nowa Zelandia