Przeczytaj oficjalny opis

VID Uniwersytet Specialized jest drugim co do wielkości w Norwegii prywatnej uczelni uniwersytetu z 3300 studentów na czterech uczelniach: Bergen, Oslo i Stavanger, Sandnes. Razem mamy 480 lat doświadczenia w nauk medycznych, nauk społecznych i studiów teologicznych. Mamy 50 programów studiów w całej sieci.

VID specjalistyczne University College pojawiły się w dniu 1 stycznia 2016 roku po fuzji czterech norweskich instytucji: Diakonhjemmet University College w Oslo i Sandnes, Betanien University College w Bergen, Haraldsplass Deaconess University College w Bergen i MHS - Szkoły misji i teologii w Stavanger.

Betanien University College oferuje studyes kliniczne międzynarodowej wymiany studentów w ramach medycznego i chirurgicznego praktyce, zdrowia psychicznego i opieki pielęgniarskiej w domu.

Diakonhjemmet University College został założony w 1890 roku jako prywatny, non-profit uczelni. Na tym fundamencie, akredytowana uczelnia obejmuje obecnie około 2300 studentów i 160 wykładowców i pracowników. Wartości podstawowe kolegium są sumowane w swoim hasłem: "dedykowany osobom". Wartości te odzwierciedlają również ostrość akademickiego Kolegium, które jest wyłącznie wyspecjalizowane w zdrowiem i programy społeczno-kościelnych związanych na wszystkich poziomach (licencjackich, magisterskich i doktoranckich ), a wspierane przez ciągłe badania we wszystkich dziedzinach.

Haraldsplass Deaconess University College (HDUC) jest prywatne, typu non-profit, chrześcijanin, akredytowanym rząd finansowane University College w Norwegii. Jest znany z wysokiego poziomu zawodowego i satysfakcji studentów. Szkoła skupia się na internacjonalizacji, a około 50% studentów studiów licencjackich mają krótszy lub dłuższy pobyt za granicą w czasie studiów.

MHS - Szkoła misji i teologii jest prywatny, specjalizuje się uczelnia należąca do norweskiej Mission Society (NMS), zobowiązały się do wysokiej jakości kształcenia i badań związanych z globalnymi perspektywami na misji Kościoła, jak również spotkań religijnych i kulturowych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

VID Specialized University

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o rozwoju społeczności lokalnych, społeczeństwie obywatelskim, różnorodności oraz o byciu agentem i liderem zmian społecznych? Nasz nowy ... [+]

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o rozwoju społeczności lokalnych, społeczeństwie obywatelskim, różnorodności oraz o byciu agentem i liderem zmian społecznych? Nasz nowy stopień magistra przygotowuje studentów do rozwiązywania problemów społecznych w społecznościach lokalnych i globalnych.

Czego się dowiesz?

Globalne trendy w coraz większym stopniu wpływają na lokalne społeczności. Zarówno poszczególni obywatele, jak i lokalni aktorzy w społeczeństwie obywatelskim, organizacjach religijnych, kościołach, opiece społecznej i służbie zdrowia muszą dostosować się do nowych ram i sytuacji ciągłych zmian. Szukasz przyszłej pracy, w której możesz przyczynić się do zrównoważonego rozwoju społecznego? Czy chcesz zdobyć umiejętności, które sprzyjają współpracy i innowacjom społecznym?... [-]

Norwegia Oslo Stavanger
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
VID Specialized University

Czy chcesz pogłębić wiedzę z zakresu teologii i nauczyć się samodzielnej pracy z przedmiotami teologicznymi w kontekście akademickim? ... [+]

Program studiów ma dwie akademickie tradycje w centrum akademickiego podejścia. Po pierwsze, teologia, rozumiana jako historyczne studium Biblii i tradycji chrześcijańskiej, połączona z kontekstualnym podejściem do tego, jak religijna wiara i praktyki są przeżywane lokalnie i globalnie dzisiaj. Po drugie, studia religijne, które rozszerzają jego zakres również na inne tradycje religijne i inne teksty religijne. Wspólne dla tych podejść jest wspólne zainteresowanie metodologiczne badaniem tekstów i kontekstów, zainteresowanie spotkaniami religijnymi i skupienie się na religii kontekstualnej i przeżywanej.

Treść i wymogi przyjęciaMagister teologii i religioznawstwa, specjalizacja z teologii... [-]
Norwegia Oslo Bergen Sandnes Stavanger  + 1 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Address
184 Vinderen, NO-0319 Oslo
NO-0319 Oslo, Oslo, Norwegia
Witryna
Address
Ulriksdal 10
5009 Bergen, Hordaland, Norwegia
Address
Vågsgaten 40
4306 Sandnes, Rogaland, Norwegia
Address
Misjonsmarka 12
4024 Stavanger, Rogaland, Norwegia