Przeczytaj oficjalny opis

University Of Stavanger (UiS) znajduje się w najbardziej atrakcyjnym regionie w kraju, z około 300 000 mieszkańców.

W stałej współpracy i dialogu z naszym otoczeniem, regionalnym, krajowym i międzynarodowym, cieszymy się otwartym i kreatywnym klimatem dla edukacji, badań, innowacji, upowszechniania i działań muzealnych.

UiS będzie miał profil innowacyjny i międzynarodowy i będzie siłą napędową rozwoju wiedzy i procesu zmian społecznych.

Stavanger jest kapitałem naftowym i energetycznym w Norwegii, z dynamicznym rynkiem pracy i ekscytującymi zajęciami kulturalnymi i rekreacyjnymi. Współpraca między uniwersytetem a społeczeństwem i biznesem jest bogata i różnorodna.

Życie akademickie na University Of Stavanger podzielone jest na sześć wydziałów, w tym 13 wydziałów / szkół i dwa krajowe ośrodki badawcze, a także Muzeum Archeologiczne. Uczelnia posiada również jednostkę do uczenia się przez całe życie pod nazwą UiS Pluss.

Wiele działań badawczych finansowanych zewnętrznie jest prowadzonych we współpracy z naszym instytutem badawczym - NORCE Norwegian Research Center AS.

Kilka innych ośrodków badawczych jest zorganizowanych jako konsorcja University Of Stavanger , NORCE i innych podmiotów.

Validé jest naszym narzędziem do komercjalizacji pomysłów badawczych. Park Innowacji Stavanger (Ipark) znajduje się również na terenie kampusu, prowadząc działania inkubatora i pomagając w uruchomieniu nowych przedsiębiorstw.

Dwie organizacje, SiS i StOr (związek studencki), dbają o dobro i prawa studentów.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

University Of Stavanger

Program studiów magisterskich stawia fundamentalne pytania o to, czym może być zrównoważona energia i jak może wyglądać przejście o niskiej emisji dwutlenku węgla z różny ... [+]

Program studiów magisterskich stawia fundamentalne pytania o to, czym może być zrównoważona energia i jak może wyglądać przejście o niskiej emisji dwutlenku węgla z różnych perspektyw.

Program ma duże znaczenie zarówno dla sektora publicznego, jak i sektora prywatnego. Oczekuje się, że wiedza na temat wyzwań związanych ze zrównoważonym rozwojem, energią i środowiskiem znacznie wzrośnie w przyszłości. Taka zmiana społeczna wymaga również nowych sposobów myślenia. W związku z tym dogłębna wiedza w tych dziedzinach będzie na wysokim popycie. Multidyscyplinarne podejście tego mistrza niewątpliwie wzmocni znaczenie absolwentów kierunków społecznych zarówno dla sektora publicznego, jak i prywatnego.... [-]

Norwegia Stavanger
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Stavanger

W tym programie uczniowie będą uczyć się, jak radzić sobie z takimi pytaniami jak: Jak dotrzeć do pożądanej grupy odbiorców? Z kim współpracować i jak utworzyć udaną orga ... [+]

Przegląd

Czy chcesz pracować w bankowości, finansach lub ubezpieczeniach? A może bardziej kuszący jest biznes transportowy, doradczy, telekomunikacyjny czy energetyczny? Master of Science in Business Administration jest jednym z najbardziej różnorodnych programów na arenie międzynarodowej i przyjmuje studentów z tytułem licencjata z Business Administration lub podobnym.

W tym programie uczniowie będą uczyć się, jak radzić sobie z takimi pytaniami jak: Jak dotrzeć do pożądanej grupy odbiorców? Z kim współpracować i jak utworzyć udaną organizację? W zależności od specjalizacji studenci będą mogli uzyskać wgląd w to, jak procesy innowacyjne działają w gospodarce i jak są postrzegane przez społeczeństwo.... [-]

Norwegia Stavanger
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Stavanger

Ten program Master of Science w Marine i Offshore Technology ma na celu zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na wykwalifikowanych specjalistów w branży morskiej i morsk ... [+]

Oceany pokrywają ponad 70% powierzchni Ziemi. Jednak wciąż są one niezbadane. Około 97% ziemskiej wody zawiera się w oceanach i morzach połączonych tworząc ogromną masę wody. Złożona inżynieria morska staje się kluczowa przy pozyskiwaniu i odkrywaniu wszystkich zasobów, jakie ocean może przynieść, a także w rozwiązywaniu różnych problemów, które mogą wystąpić podczas tego procesu.

Ten program Master of Science w Marine i Offshore Technology ma na celu zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na wykwalifikowanych specjalistów w branży morskiej i morskiej.

Ten program MSc ma silny profil międzynarodowy z uczniami z całego świata.

Absolwenci technologii morskich i offshore będą wyposażeni w najlepsze teoretyczne i praktyczne narzędzia, ponieważ mamy jednych z najsilniejszych pracowników akademickich na świecie w tej dziedzinie.... [-]

Norwegia Stavanger
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Study at the University of Stavanger

Address
41 Kjell Arholmsgate
4036 Stavanger, Rogaland, Norwegia