Przeczytaj oficjalny opis

Bodø Graduate School of Business (HHB) została założona w 1985 roku. Od tamtej pory ponad 2000 studentów ukończyło z naszych czterech lat działalności programu - "Siviløkonom" - i mamy obecnie 1000 studentów w szkole biznesu. Osiągnięć naukowych naszych profesorów są jednymi z najlepszych w Norwegii. HHB znajduje się w czołówce wielu dziedzinach, w tym innowacji ekologicznych ekonomii i etyki. HHB przyznaje około 400 studentów co roku do naszej działalności i programów informatycznych. Wielkość organizacji studenckiej pozwala na prawdziwy koleżeństwa wśród rówieśników. Ponadto, istnieje kilka organizacji studenckich i wydarzenia dostępne przez cały rok. Inną wyjątkową cechą HHB jest stosunkowo mała liczebność klas, które zapewniają możliwości jeden-na-jeden raz z profesorów.

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Bodø Graduate School of Business (HHB)

Celem tego programu jest stworzenie zrozumienia w studentów na temat charakteru obszaru szeroko zakrojonej, rozwijać umiejętności konstruktywnego wykorzystania w działaln ... [+]

Do programu począwszy od sierpnia 2010 tylko wnioskodawców już posiadających pozwolenie na pobyt zostanie uznane (zwykły termin 01 marca)

Celem programu (s)

Aby umożliwić studentom formułowanie i rozwiązywanie problemów biznesowych w teorii i praktyce na poziomie zaawansowanym. Aby utworzyć zrozumienia w studentów na temat charakteru obszaru szeroko zakrojonej, rozwijać umiejętności konstruktywnego wykorzystania w działalności administracyjnej teorii, a także rozwijanie aktywnej postawy wobec busienss procesów administracyjnych.

Grupa docelowa: Studenci, którzy chcą uzyskać głębsze zrozumienie różnych przedmiotów w obszarze zarządzania.

... [-]
Norwegia Bodø
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bodø Graduate School of Business (HHB)

Program ma na celu poszerzyć zrozumienia kwestii energii, pomaga rozwijać umiejętności konstruktywnego wykorzystania w działalności administracyjnej teorii, a zostawiają ... [+]

Do programu począwszy od sierpnia 2010 tylko wnioskodawców już posiadających pozwolenie na pobyt zostanie uznane (inny termin upłynął 01 marca)

Celem programu (s)

Program ma na celu poszerzyć zrozumienia kwestii energii, pomaga rozwijać umiejętności konstruktywnego wykorzystania w działalności administracyjnej teorii, a zostawiają cię z aktywnego podejścia do procesów zarządzania przedsiębiorstwem, w szczególności związanych z sektorem energii.

Grupa docelowa

Z wydobycia ropy naftowej i gazu Obecnie trwa w Barentsa High-Północ, a w perspektywie kilku takich poszukiwań wzdłuż wybrzeża północnej Norwegii, istnieje rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie energii, osób znających specyfikę ropy i gazu branż, posiadających silną regionalną wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania energią, dyplomacji energetycznej, i geopolityki. ... [-]

Norwegia Bodø
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku