BI Norwegian Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

BI Norwegian BusSchool

BI Norwegian Business School to prywatna, niekomercyjna fundacja (założona w 1943 r.) Zapewniająca wiedzę i kompetencje zarówno sektorowi prywatnemu, jak i publicznemu.

BI Norwegian Business School jest samodzielną fundacją, której celem jest prowadzenie edukacji i badań na wysokim międzynarodowym poziomie w zakresie zarządzania, administracji, ekonomii i marketingu.

BI jest silnym graczem na arenie międzynarodowej: poprzez swoje operacje w Chinach, na Litwie iw Australii, poprzez swoją umowę wymiany z ponad 140 uniwersytetami na całym świecie, a także poprzez swoje międzynarodowe programy nauczane w całości po angielsku w Norwegii.

BI jest inspirowany skandynawską tradycją zarządzania. Skandynawia jest prawdopodobnie najbliższa państwowej ekonomii opartej na wiedzy. Firmy skandynawskie są również innowatorami w zakresie zarządzania partycypacyjnego oraz sieciowych form organizacji. BI kładzie nacisk na etykę i społeczną odpowiedzialność biznesu na te cechy.

BI podjęła teraz kolejny krok w jej rozwoju. Szkoła przeniosła się do zupełnie nowego kampusu w Oslo. Ten kampus jest centralnie położony w rozwijającej się i pulsującej przestrzeni biznesowej w Oslo. Tutaj nauczane są wszystkie międzynarodowe programy szkolne.

Akredytacja i ranking

  • BI ma upragniony status akredytacji Triple Crown, co oznacza, że ​​został akredytowany przez AACSB, EQUIS i AMBA. W 2013 r. Około 70 szkół biznesu z 15 500 na całym świecie mogło pochwalić się statusem potrójnej korony.

Lokalizacje

Osło

Handelshøyskolen BI

Address
BI Norwegian Business School
Nydalsveien 37

0442 Osło, Osło, Norwegia
Telefon
+47 464 10 000

Akredytacje