Przeczytaj oficjalny opis

Misja z Uniwersytetu jest: "tworząc właściwe i zaangażowanych specjalistów i zachęcić ich do służby z osobistej inicjatywy i odpowiedzialności społecznej społeczności, w których działają, tym samym przyczyniając się do budowania lepszego społeczeństwa w Nigerii i Afryki w ogóle". Ten sen oddaje cel University.

Pan-Atlantic University przyczynia się do rozwoju kraju poprzez zapewnienie programów akademickich, które są odpowiednie do potrzeb kraju. Uniwersytet jest otwarty na wszystkich ludzi, niezależnie od ich narodowości, rasy, płci, religii lub grupy etnicznej. W zajęciach, Uniwersytetu są częścią szerszego całej formacji okrągłym, który jest wyposażony w Uniwersytecie.

Test cel kształcenia w naszej uczelni jest tworzenie dobrze zaokrąglone osoby ludzkiej. Dlatego ważnym elementem każdego programu jest włączenie sporej liczby kursów humanistycznych. Staramy się także, przez celowe projektowanie programów, zaszczepić i oczyszczenie ducha przedsiębiorczości w naszych studentów i uczestników. Uczelnia ma na celu pielęgnowanie osób, które są profesjonalnie kompetentny, kreatywny i przedsiębiorczy, gorliwy dla wspólnego dobra i jest w stanie wykonywać bezpłatne i moralnie decyzje i którzy w ten sposób działać jako pozytywne czynniki zmian w służbie społeczeństwa.

Nazwa Uniwersytet oznacza uniwersalną mentalność: otwartość na inne osoby, idei, dziedzinach wiedzy, kultury daleko i blisko, bez dyskryminacji.

Uniwersytet to również miejsce, które promuje i stymuluje badania i stałego poszukiwania prawdy. Wiąże się to z pracy inteligencji, uczciwości intelektualnej i chęci do nauki, w połączeniu z dążeniem do ciągłego przezwyciężania swoich ograniczeń. Ponadto, badania uniwersyteckie wymagają uprawy własnej osobowości i rozwoju nawyków niezbędnych do życia zawodowego i społecznego.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Pan-Atlantic University

Program mgr został pomyślany jako połączenie kształcenia akademickiego i zawodowego, a jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby przemysłu. ... [+]

Program mgr został pomyślany jako połączenie kształcenia akademickiego i zawodowego, a jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby przemysłu. Program składa się z trzech strumieni: Pisanie dla mediów w zmieniającym się świecie mediów Przedsiębiorstwo reklamowe i.

Program Magister jest w dwóch formatach: Pełny Czas (12 miesięcy) i niepełnym wymiarze czasu (24 miesięcy)

Warunki przyjęcia

Pierwszego stopnia w odpowiedniej dyscypliny (co najmniej drugiej klasy niższej ligi). Kandydaci na HND lub jego odpowiednik musi posiadać dyplom studiów podyplomowych z uznanych uczelni, aby zastosować.

Studia wieczorowe MSc

Dodatkowe wymagania

3 lata doświadczenia zawodowego dyplomowy pisać najlepiej w pozycji mediów i komunikacji... [-]

Nigeria Lagos
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku