Pan-Atlantic University - Lagos Business School (LBS)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

LBS jest wspólnotą osób zaangażowanych w tworzenie i przekazywanie wiedzy zarządzania i biznesu oparte na chrześcijańskiej koncepcji osoby ludzkiej oraz z działalności gospodarczej i istotne dla Nigerii i Afryki w ogóle. Staramy się być światowej klasy szkoły biznesu, które będą miały znaczący wpływ na praktyki zarządzania. W celu realizacji tego zadania Szkoła ma na celu:

Zapewnienie wysokich potencjalnych specjalistów z kształcenia ogólnego zarządzania, który podkreśla, etyki zawodowej i usługi dla społeczności poprzez praktyki zarządzania. Mają pozytywny wpływ na profesjonalnych i etycznych standardów zarządzania przedsiębiorstwem w Nigerii Wniesienia wkładów intelektualnych, które: a) wspierają praktykę zarządzania; b) przyczynia się do rozwoju dyscyplin zarządzania; oraz c) tworzenie wysokiej jakości materiałów dydaktycznych.

Nasz kampus Lagos Business School znajduje się wzdłuż drogi ekspresowej Lekki-Epe, Lagos, w otoczeniu, które łączy w sobie spokój i estetykę, aby zapewnić sprzyjające miejsce do nauki i aktywności zawodowej. Wyposażony w state-of-the-art udogodnienia, nieprzerwanego zasilania, duży parking, nowoczesnych obiektów gastronomicznych i bezpieczeństwa zawodowego, środowisko nauczania został stworzony, która wyróżnia się spośród podobnych instytucji w Afryce i jest niezbędna do celu Szkoły zarządzania dostarczając edukacja światowej klasy standard.

Lokalizacje

Lagos

Lagos Business School

Address
Lagos Business School (LBS)
Km 22 Lekki - Epe Expressway Ajah

Lagos, Lagos, Nigeria
Telefon
+234 805 809 7448

Programy

Ta szkoła oferuje również: