Benson Idahosa University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Historia i filozofia

biu

1960

Po ustanowieniu misji Kościoła Bożego w 1960 roku, Arcybiskup Benson Idahosa otrzymał szczegółowe wskazówki od Boga, aby zapuścić się w obszarze kształcenia, począwszy od edukacji przedszkola do poziomu uniwersyteckiego.

1981

Przez 1981, wizja wiary chrześcijańskiej University (CFU), która została później przemianowana Benson Idahosa University, dojrzał w umyśle arcybiskupa. Ale urzeczywistnienie wizji musiały zostać zawieszone w celu zapewnienia miejsca dla ustanowienia wysoce poważane słowo wiary grupy szkół (przedszkola, pierwotnej i wtórnej) w 1980 roku

1992

W 1992 roku, Arcybiskup Benson Idahosa zastosowane do Szanownego Pana Ministra Edukacji o pozwolenie na utworzenie i prowadzenie prywatny uniwersytet. W następstwie tego rozwoju, pl ekspert zespół naukowców i profesjonalistów została powołana do przygotowania raportu wykonalności, breve Akademicką i opracować plan zagospodarowania proponowanego University. Działa jako instytut kształcenia ustawicznego (ICL), proponowane University zorganizowane programy akademickie i zawodowe dla młodych studentów.

1998

Christian Faith Uniwersytet stał Benson Idahosa University i lutym Idahosa stał drugi prezydent uniwersytetu

2002

W lutym 2002 roku, dziesięć lat po zastosowaniu rozpocząć prywatny uniwersytet, rząd federalny, działając za pośrednictwem krajowego uniwersytety Komisji (NUC), łaskawie udzielonej Benson Idahosa University licencji na prowadzenie. Uniwersytet rozpoczął działalność jako w pełni licencjonowaną instytucją w marcu 2002 roku z początkowej liczby studentów 400, zarejestrowana w dwóch kierunkach (Wydział Sztuki, Nauk Społecznych, Edukacji i Wydziału Podstawowych i Applied Sciences).

2004

pierwszy post akredytacja roczny zwołanie Benson Idahosa University

Nasza wizja

Benson Idahosa University chce być wzorem dla naukowców, profesjonalistów i przedsiębiorców, którzy będą skuteczne uczniów dla Chrystusa przez doskonali w swoich dziedzinach zawodowych. To będzie wyróżnia się wysoką wydajność w interdyscyplinarnych badań, rozwiązywania problemów krajowych i międzynarodowych, eliminując niewłaściwe wzorce zachowań wśród uczniów i coraz magazyn wiedzy, aby być wykorzystane dla dobra ludzkości na chrześcijańskich zasadach etycznych, mających na celu zmianę kraju i kontynentu poprzez zmianę życie jednego studenta w czasie.

Nasza misja

Benson Idahosa Uniwersytet jest prywatny University Christian zapewniając state-of-the-art licencjackich, podyplomowych i kształcenia zawodowego. Jesteśmy zaangażowani w misję podnoszenia liderów za naród, który jest kompletna w ducha, umysłu i ciała, a tym samym przyczyniając się do produkcji przewodnictwem wysokiej jakości siły roboczej i poziomu dla narodu i świata. Wykonujemy te funkcje przez rozsądnie wykorzystując obecną technologię informacyjną i komunikacyjną, sieci z podobnymi instytucjami na całym świecie, stawiając ludzi na pierwszym miejscu w operacjach i podkreślenie chrześcijańskich wartości etycznych. Beneficjentami usługi uczelni są studenci, pracodawcy pracy, obecne i przyszłe pokolenia, Nigeria i globalna społeczność.

Naszym nadrzędnym celem

Zmień Nigeria

Nasze podstawowe wartości (TOP-TIAA)

  • Praca w zespole
  • Mentalność własność
  • ludzie Matter
  • Przejrzystość i uczciwość
  • Technologia
  • Odpowiedzialność
  • doskonałości akademickiej z pobożności

Dlaczego uczyć się w Biu

studenci Biu

Studenci cieszyć się darmową kryzysowego środowiska Campus, gdzie mogą spokojnie osiągnąć swoich zajęć akademickich. Brak kulty lub strajki na terenie kampusu.

Program przywództwo naszego studenta tj doradców rezydenta, kapelanów studentem, a kolejne role zaoferować studentom przywódcze, które pomogą im rozwijać swoje umiejętności przywódcze i komunikacyjne, aby odnieść sukces na długo po skończeniu studiów.

Mamy bardzo sprzyjających noclegi hostel, obiektów sportowych i przestronne sale wykładowe, które wygodnie pomieścić wszystkich uczniów.

Każdy student jest narażony na szkolenia z niektórych z najbardziej renomowanych instytutów przywódczych i doświadczonych kobiet i mężczyzn wielkich osiągnięć. Przez to są one inspirowane i ich perspektywy na poszerzony duchowego wzrostu w Chrystusie, przywództwa, bogactwa, tworzenia, polityki, rozrywki i więcej.

Każdy student otrzymuje równą możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia praktycznego poprzez specjalne programy, zadania, załączniki przedsiębiorczości i staży z firmami z najwyższej półki w swoich dziedzinach będących przedmiotem zainteresowania, aby je przystosowane do życia po szkole.

Studenci mają możliwość zarabiania poprzez stypendia starannego stosowania w swoich akademików, obowiązków kierowniczych i zajęć pozalekcyjnych.

Wszyscy studenci, niezależnie od kierunku studiów, otrzymują szkolenie w zakresie przedsiębiorczości, administracji, zarządzania, rozwoju osobistego brandingu wniosek, wznowić pisanie i komunikacji, negocjacji i zarządzania projektami.

Lokalizacje

Benin City

Address
Private Mail Bag 1100,
University Way.
Off Upper Adesuwa Road
Government Reservation Area (GRA).

Benin City, Edo, Nigeria