WHU – Otto Beisheim School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

WHU - Otto Beisheim School of Management dąży do doskonałości we wszystkim, co robi. Filozofia ta jest podkreślona przez naszego roszczenia "Doskonałości w Edukacji Menedżerskiej". Realizujemy nasz cel doskonałości poprzez motywację i zaangażowanie uczniów WHU i pracowników (Passion), ich połączeń do odpowiedzialności społecznej (osoby) i wierność zasadzie, że wyniki count (Wydajność).

pasja

W celu promowania przedsiębiorczości, innowacyjnego myślenia i działania, zapewniamy intelektualnego i twórczego środowiska, które charakteryzuje się zaangażowaniem i zaangażowania wszystkich zainteresowanych stron.

Ludzie

Wzmacniamy, zachęcać i wyzwanie indywidualnego osobistego rozwoju i odpowiedzialności społecznej poprzez wzajemne zaufanie, wsparcie i szacunek w społeczności studentów, absolwentów i wykładowców.

wydajność

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym uczniom wybitnym charakterze międzynarodowym i up-to-date szkoleń i edukacji, który opiera się na własnych badaniach WHU jest.

Pasja, Ludzie i wydajności są podstawą naszych programów. Tylko aktywnie pogłębianie podejścia przedsiębiorczości i innowacyjności możemy osiągnąć nasz cel: kształcenie i szkolenie przyszłych liderów gospodarki. Wszechobecny duch WHU, urodzony wzajemnego zaufania, wsparcia i szacunku, trwa długo po czasie spędzonym w szkole biznesu. Przygotowuje osoby do przyjęcia odpowiedzialności w biznesie i społeczeństwie. Kultura występ w WHU znajduje odzwierciedlenie zarówno w swoich znakomitych studentów i absolwentów, jak również w doskonałej badań naukowych i akademickich, wielokrotnie uznane przez niezależnych rankingów i akredytacji.

Lokalizacje

Vallendar

Address
WHU - Otto Beisheim School of Management
WHU Campus Vallendar
Burgplatz 2

56179 Vallendar, Nadrenia-Palatynat, Niemcy

Akredytacje

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited