Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1989 roku, WFI - Ingolstadt School of Management jest jedną z najmłodszych i najbardziej udanych szkół biznesu w Niemczech. Przyszli studenci są starannie wybierane na podstawie ich wykształcenia, zdolności intelektualnych i kompetencji społecznych. WFI jest znana z bardzo korzystnym stosunku nauczyciel-uczeń, dzięki czemu Nasza kadra nauczycielska zaoferować wysoce interaktywnych i intensywnych doświadczeń edukacyjnych. Partnerstwo z renomowanych uczelni na całym świecie i dwa programy podwójnych dyplomów zapewnić naszym studentom doskonałe możliwości międzynarodowych studiów. Ścisła współpraca z starannie wyselekcjonowanych firm partnerskich zapewnia orientację rynkową naszych programów studiów. To pozwala naszym studentom zdobycie praktycznego doświadczenia ważne już w trakcie studiów. Powstały Kompleksowy program badań jest unikalne połączenie rygorystycznych badań naukowych i nauczania z praktycznego myślenia i refleksyjnego działania. Dlatego nasi absolwenci są bardzo konkurencyjne na rynku pracy. Katolicki Uniwersytet Katolickiego Uniwersytetu Eichstätt-Ingolstadt jest jedynym w swoim rodzaju w obszarze języka niemieckiego. Oferuje swoim 4.000 studentów wszystkich wyznań przywileje małego uniwersytetu w wolnej konserwacji bez pobierania czesnego. Osiem wydziały oferują w pełni uznawane kierunki studiów. Wszystkie one prowadzą do stopnia albo jako "Diplom", licencjata lub magistra. Obszerny podstawą jest to, że wiedza i specjalistyczne kompetencje społeczne prowadzone są na fundamencie wartości chrześcijańskich. Ingolstadt Szkoła Zarządzania Założona w 1989 roku Ingolstadt Szkoła Zarządzania jest najmłodszym z ośmiu wydziałów CU Eichstätt-Ingolstadt z około 900 studentów studiujących. Pomimo swojej krótkiej historii Ingolstadt Szkoła Zarządzania jest jednym z czołowych miejsc dla edukacji zarządzania przedsiębiorstwem. Liczne staże w najlepszych rankingach uczelni to potwierdzić. Misja Ingolstadt Szkoła Zarządzania zdefiniowała swój specyficzny profil i swoją pozycję w konkurencji akademickim w deklaracji misji:

Ingolstadt Szkoła Zarządzania przygotowuje swoich studentów do przyszłym życiu zawodowym, poprzez nauczanie ich innowacyjne teorie biznesowych i promowanie praktycznych doświadczeń. Studenci są włączone do realizacji zadania kierownicze i specjalizują się w kontekstach krajowych i międzynarodowych w sposób odpowiedzialny społecznie właściwy i profesjonalny sposób. Czyniąc tak, to Ingolstadt Szkoła Zarządzania następująco założona katolickie tradycje edukacyjne, utrzymując się z duchem czasu. Ingolstadt School of Management wymaga najwyższych standardów wydajności z całej swej akademickiej kadry dydaktycznej i badawczej.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

WFI - Catholic University of Eichstätt-Ingolstadt, Ingolstadt School of Management

WFI - Ingolstadt School of Management oferuje program magisterski z zakresu administracji biznesowej od winterterm 2005/2006. Studenci studiują w zatwierdzonym przez pańs ... [+]

WFI - Ingolstadt School of Management oferuje program magisterski z zakresu administracji biznesowej od winterterm 2005/2006. Studenci studiują w zatwierdzonym przez państwo "Master of Science".

Specjalizacja Program

Oferowane są cztery główne kierunki:

- FACT (Finanse, Rachunkowość, Kontrola, Podatki i Prawo Biznesowe): Ten major oferuje możliwość pełnego skoncentrowania się na zasadach zarządzania.

- MARKT (kierownictwo rynkowe zorientowane na ocenę): w tym głównych studencjach zajmują się problemami Strategicznego i Międzynarodowego Zarządzania, Marketingu i Usług, jak również Operations und Methods.

- Nauka o zarządzaniu: Studenci zajmują się metodami ilościowymi i informacyjnymi, aby analizować, planować i optymalizować złożone kwestie administracji biznesowej.... [-]

Niemcy Ingolstadt
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

WFI - Catholic University of Eichstätt-Ingolstadt, Ingolstadt School of Management

Z pracy kurs "Master wykonawczy Przywództwo w zarządzaniu zasobami ludzkimi" (hrm.master) rozpoczyna się w WFI Ingolstadt School of Management katolickiego ... ... [+]

Mistrz wykonawczy Przywództwo w ​​zarządzaniu zasobami ludzkimi

Z pracy kurs "Master wykonawczy Przywództwo w ​​zarządzaniu zasobami ludzkimi" (hrm. MasterCard uruchamia) na WFI Ingolstadt Szkoła Zarządzania Katolickiego Uniwersytetu Eichstätt-Ingolstadt, na studia magisterskie, który jest skierowany przede wszystkim do menedżerów oraz wybitnych młodych talentów w zasoby ludzkie, które się swoją wiedzą na bieżąco i profesjonalizacji ich pracy, aby kontynuować. Praktyczne znaczenie i jakość nauczania zapewniają doskonałą naukowców i praktyków z całej krajach niemieckojęzycznych.

&nbsp

Hrm.master pokazuje talent HR i specjalistów HR nowych sposobów profesjonalizm w HRM na przejęcie kryzysu gospodarczego, zwłaszcza w czasach rosnące zobowiązania w mangement personel może jednocześnie i aktywnie uczestniczyć w realizacji strategii firmy. W centrum nauczania, dlatego roli zarządzania zasobami ludzkimi jako strategicznego partnera w kierownictwem firmy i składek funkcji HR do sukcesu w biznesie. ... [-]

Niemcy Ingolstadt
Październik 2019
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
WFI - Catholic University of Eichstätt-Ingolstadt, Ingolstadt School of Management

Double Master's Degree Program "International Business Administration" - to dwuletni program rozpoczął się w zima 2009/10. Francuskiego i niemieckiego uczniowie mogą ... [+]

Double Master's Degree Program "International Business Administration"

Ten dwuletni program rozpoczął się w zima 2009/10. Francuskiego i niemieckiego uczniowie mogą uzyskać podwójny dyplom magistra przez WFI i ESC Toulouse.

&nbsp

Celem programu jest doskonałą studentów, którzy mają bardzo dobrą znajomością języków: angielskim, francuskim i niemieckim.

&nbsp

&nbsp

Uniwersytet - ESC Toulouse

ESC Toulouse jest "Grande Ecole" program Toulouse Business School w ten sposób należącej do elity francuskiego systemu edukacji. "Master of Management" programy są umieszczone na ESC Toulouse.

&nbsp

... [-]
Niemcy Ingolstadt
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku