Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Koblenz-Landau to młody, średniej wielkości uniwersytet. W 1990 roku uczelnia wyszła z dawnego kolegium nauczycielskiego. W międzyczasie badania i nauczanie organizowane są w trzech interdyscyplinarnych dziedzin powiązanych zatytułowany "Nauka", "Społeczeństwo" i "środowisko".

Nasz profil Nauka:

Uczelnia posiada znaczącą pozycję w dziedzinie kształcenia i szkolenia nauczycieli w Nadrenii-Palatynacie. Jest to jedyna uczelnia, która oferuje szkolenia nauczycieli dla wszystkich typów szkół. Ta kompetencja rdzeń charakteryzuje profil uniwersytetu. Główne cechy to również połączenie edukacji i metodyki nauczania, wielkiego znaczenia przypisanego pozalekcyjnych lokalizacje i laboratoriów szkolnych, a także powiązanie teorii i praktyki w klasie, na przykład, za pośrednictwem Sieci Campus-szkolne.

Towarzystwo:

Obszar ten podlega charakteryzuje humanistycznych, kulturoznawstwa i nauk społecznych, w których w szczególności języków, kultury i sztuki, polityki i gospodarki są analizowane. Tematyka charakteryzuje się również psychologia (jedna z nauk społecznych), jak również przez informatyki, który optymalizuje i kompleksowe usługi IT testów opartych na które zostały opracowane na ich praktyczną wartość dla ludzi.

Środowisko:

Trzy podejścia naukowych scharakteryzować ten obszar tematyczny. Podejście life science-przeciągania kwestii środowiska z perspektywy naukowej, podczas transakcji informatyki z cyfrowego świata, a nauk humanistycznych i społecznych rozumieć świat, w zakresie kultury i społeczeństwa.

Badania i Kształcenie Wzrost liczby studentów pokazuje, że oba kampusy Koblenz i Landau są popularne miejsca na studia. Liczba studentów wzrosła trzykrotnie od 1990 roku. Tymczasem istnieje około 15.000 studenci zapisani na programy, połowa z nich w Koblencji, a druga połowa w Landau. W porównaniu do bardzo dużych uniwersytetów, nauczania i studiowania jest prowadzona w zarządzaniu strukturami w Koblencji i Landau, które sprzyja znacznie bliżej społeczności studenckiej, jak również bliżej solidarnej wspólnoty nauczyciel-uczeń. Uczelnia oferuje przyszłych specjalistów i menedżerów różnorodnych programów Bachelor i Master in edukacji, nauki społeczne, kulturoznawstwo, nauki humanistyczne i życiowe, a także psychologii i Informatyki. Tradycyjny rdzeń nauczania na uczelni jest jej programy kształcenia nauczycieli wszystkich typów szkół.

W obszarze kształcenia ustawicznego wyrafinowana gama programów nauczania, programów kształcenia na odległość, a także seminariów został opracowany na ciągle zmieniającym się środowisku pracy i profesjonalnego. Większość programów i kursów w ofercie są przeznaczone do w-usługi w charakterze, co pozwala studentom połączyć zarówno pracy i nauki. Programy te są konsekwentnie zbudowany na i rozszerzony.

Badania i transfer wiedzy Badania prowadzone są w kraju i na świecie połączonych grup roboczych. Uniwersytet Koblenz-Landau współpracuje również ściśle współpracować z partnerami w okolicy. Charakterystyczne jest zrównoważony związek między badania teoretyczne i stosowane. Aktualne obszary badań obejmują edukacji, ochrony środowiska, informatyki, jak również nauk humanistycznych i społecznych, opartego na trzech dziedzinach uczelni.

Transfer technologii jest jednym z głównych zadań uniwersytetu i pozwala na systematyczne i planowane wykorzystanie nowej wiedzy naukowej i technologicznej w gospodarce, polityce i społeczeństwie. Uniwersytet Koblenz-Landau z promuje także rozpoczynanie działalności w środowisku akademickim i rozwój kultury przedsiębiorczości.

Umiędzynarodowienie Międzynarodowy charakter badań i nauczania, a także z życia uniwersyteckiego jest cechą jakości nowoczesnego uniwersytetu. Uniwersytet Koblenz-Landau z chce zarówno poszerzyć i zintensyfikować swój międzynarodowy kierunek. Dziś jest to istotne nie tylko w gospodarce światowej, ale także na poziomie krajowym. Internacjonalizacja jest interdyscyplinarnym zadaniem stojącym na uniwersytet we wszystkich dziedzinach i na wszystkich poziomach. W celu popchnąć ten proces do przodu, liczba projektów badawczych i międzynarodowych porozumień o współpracy powinno, na przykład, być zwiększona, a liczba studentów wyjeżdżających wymiany, jak również te, przychodzących powinien zostać podniesiony. Powinny one ponadto być łączone ze wzrostem liczby ułożonych międzynarodowym programach badawczych.

Promowanie młodych naukowców Promowanie młodych naukowców jest jednym z podstawowych zadań i obowiązków na uczelni. Jakość naszych młodych naukowców jest nie tylko istotnym czynnikiem w zwiększaniu potencjału badawczego uniwersytetu, ale także w tym samym czasie wskaźnik obecności i renomę uczelni. Uczelni i szkół wyższych, a także interdyscyplinarne Centrum dr wszystkie zostały ustanowione w celu dalszego wspierania młodych naukowców, a to gama środków ma zostać rozszerzony w przyszłości.

Prorodzinna uniwersytet Uczelnia zobowiązuje się do zasad uniwersytetu prorodzinnej. Mężczyźni i kobiety zatrudnione na uczelni powinny być w stanie połączyć pracę, nauki i wychowania dzieci lub opieką krewnych. Uczelnia zatem działania zmierzające do osiągnięcia tego celu, na przykład, w zakresie świadczenia usług opiekuńczych oraz wprowadzenie elastycznych godzin pracy, lub poprzez promowanie konkretnych programów wsparcia.

Jedna uczelnia - trzy lokalizacje Szczególnie atrakcyjną uniwersytetu jest jego struktura organizacyjna. Koblenz Landau są ośrodki nauczania, badań naukowych i kształcenia ustawicznego. Centralnym ogniwem całej organizacji jest urząd prezydenta w Moguncji, gdzie zarząd uniwersytetu i kilka obszarów administracji głównego znajdują. W Koblencji, badania i nauczanie jest prowadzone w czterech kierunkach na nowoczesnym kampusie, który jest tylko rzut kamieniem od brzegu rzeki Mozeli. Uczelnia w Landau również składa się z czterech wydziałów, a Główny kampus jest rozszerzana o dodatkowe terenów uniwersyteckich w okolicach miasta Landau.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

University of Koblenz-Landau

Celem tego programu jest szkolenie utalentowanych absolwentów, aby stać się "ekspertem masteringu repertuar nowoczesnych metod matematycznych i komputerowych opartych na ... [+]

Złożone, usieciowane systemy przenikają nasze życie codzienne na przykład w naukach przyrodniczych, inżynieryjnych, nauk przyrodniczych lub logistyki. Kluczem do sprostania wyzwaniom nałożone przez te systemy jest modelowanie matematyczne w szerokim znaczeniu, które opiera się na głębokiej znajomości

matematyka fizyka Informatyka.

Celem tego programu jest szkolenie utalentowanych absolwentów, aby stać się "ekspertem masteringu repertuar nowoczesnych metod matematycznych i komputerowych opartych na modelowaniu, symulacji i optymalizacji złożonych systemów i wiedząc, jak połączyć te metody do rozwiązywania rzeczywistych problemów".

Ekspert jest stosowane w sensie ogólnej na i nie jest specjalistą, ponieważ mają na całej gamy różnych metod.... [-]

Niemcy Koblencja Lando
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Koblenz-Landau

Opierając się na wiedzy chemicznej i fizycznej programu kawalerskim bardziej całościowe podejście do stosunków między składu i struktury materiałów, z jednej strony ... [+]

Kurs master "Chemistry and Physics of Functional Materials" umożliwia absolwentom studiów licencjackich "Applied Sciences naturalny" i podobnych kursach innych wydziałów na uniwersytetach niemieckich i międzynarodowych do współpracy w zakresie badań w dziedzinie chemii, fizyki i nauk materiałowych. Program dotyczy studentów z zainteresowania prowadzenia badań z materiałów funkcjonalnych. Opierając się na wiedzy chemicznej i fizycznej programu kawalerskim bardziej wszechstronne zrozumienie relacji między składu i struktury materiałów, z jednej strony, a ich chemicznych i fizycznych, z drugiej strony jest podana. Program Master zapewnia kwalifikacje wymagane w konsekwencji Ph.D. program lub umożliwia absolwentom podjęcie odpowiedzialne stanowiska w dziedzinie badań i rozwoju w przemyśle lub w instytutach badawczych.... [-]

Niemcy Koblencja Lando
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Koblenz-Landau

Z tytułem magistra w sieci Web Nauki będą mogli studiować ci i rozwiązywania problemów w sieci. Nasz interdyscyplinarny program nauczania podkreśla, informatykę i buduje ... [+]

Z tytułem magistra Nauk w sieci będzie można się uczyć i rozwiązywać problemy w sieci. Nasz interdyscyplinarny program nauczania podkreśla, informatykę i buduje mosty do nauk społecznych, ekonomii, studia prawa, lingwistyki i matematyki. Wszystkie kursy obowiązkowe prowadzone są w języku angielskim.

Ogólnie rzecz biorąc, nasz program ma na celu osób posiadających tytuł licencjata lub małoletniego w informatyce. Chyba, że ​​posiadają już tytuł magistra, nasz program jeszcze jest wolne od opłat za naukę. Średnie z wykładowym jest język angielski.

Absolwenci instytutu Zachodu odkryli interesujące pozycje z firmami, rozpoczął własną działalność gospodarczą lub kontynuowane w kierunku Ph.D. Instytut West ma ograniczoną liczbę miejsc dostępnych dla każdego roku pursueing Ph.D. Jeśli excel zdobywając tytuł magistra w Web Science będziesz w pole position dla kontynuowania studiów doktoranckich.... [-]

Niemcy Koblencja Lando
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Koblenz-Landau

Coraz większa liczba substancji chemicznych jest używany przez dzisiejszym społeczeństwie, które alsoreleased do środowiska. Ekotoksykologii dotyczy ich potencjalnego wpł ... [+]

Master of Science in Ekotoksykologii

Coraz większa liczba substancji chemicznych jest obecnie wykorzystywane przez społeczeństwo, które są uwalniane do środowiska. Ekotoksykologii dotyczy ich potencjalnego wpływu na ekosystem. Ma ona na celu zbadać i odkryć wpływu chemikaliów na układach biologicznych, w celu rozwoju metod zarządzania ryzykiem, a także przewidzieć konsekwencje ekologiczne.

Międzynarodowy "Master of Science w programie Ekotoksykologii" integruje koncepcje Chemii Środowiska i Ekologii i Toksykologii obejmuje nauk społecznych i ekonomii, jak również. Ze względu na swój interdyscyplinarny i stosowane podejścia, Program umożliwia swoim absolwentom analizy złożonych problemów oraz opracowanie praktycznych rozwiązań.... [-]

Niemcy Lando Koblencja
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Koblenz-Landau

Nauki o środowisku jest polem interdyscyplinarny obejmujący wiele interakcji pomiędzy systemów naturalnych i ludzkich na różnych skalach, od cząsteczki do krajobrazów. Op ... [+]

Sozologia

Nauki o środowisku jest polem interdyscyplinarny obejmujący wiele interakcji pomiędzy systemów naturalnych i ludzkich na różnych skalach, od cząsteczki do krajobrazów. Oprócz wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych, studentów studiów magisterskich w programie Nauk o Środowisku zdobyć niezbędną i solidne zrozumienie nauk społecznych (np ekonomia, polityka, zarządzanie). Dzięki unikalnej mieszanki kursów teoretycznych i praktycznych doświadczeń praktycznych, uczniowie rozwijają umiejętności analizowania i rozwiązywania złożonych problemów środowiskowych w kontekście interdyscyplinarnym.

Instytut Nauk o Środowisku oferuje doskonały program studiów, łącząc wiedzę z biologii, chemii, fizyki, Geoekologii i Nauk Społecznych.... [-]

Niemcy Lando Koblencja
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

University of Koblenz-Landau: A personal approach to studying!