University of Kaiserslautern

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Doświadczeni specjaliści dla Twojego sukcesu

„Odległość i Niezależne Centrum Studies” (DISC) Uniwersytetu Technicznego w Kaiserslautern jest wiodącym dostawcą kształcenia na odległość podyplomowych w Niemczech. Zakład posiada ponad 20-letnie doświadczenie w rozwoju i projektowania ofert akademickich przewodnikiem prywatnego gabinetu. To ewoluowała od „Centrum kształcenia na odległość i kształcenia ustawicznego” (ZFUW), która została założona w 1992 roku na Uniwersytecie Kaiserslautern.

  • Oferujemy stopni magisterskich akredytowanych w atrakcyjnych tematów i
    towarzyszyć studiów w drodze konsultacji, serwisu i wsparcia.

niezależne badania

Dla DISC pomysł „samodzielnego uczenia się” jest fundamentalna.

  • Wzmocnić umiejętności samodzielnego uczenia naszych studentów i wspierać Uniwersytet Kaiserslautern poprzez rozwój modułów samodzielnego uczenia się w drodze do uniwersytetu kształcenia ustawicznego.
  • W ten sposób przyczyniamy się, że uczniowie rozwijają na Uniwersytecie w Kaiserslautern nie tylko ich wiedzę, ale także stać się ekspertami w swojej własnej nauki.

Badanie z dowolnego miejsca na świecie

Obecnie około 4000 akademickich użyć Study Guide płyty dla ich kariery zawodowej - więcej niż w jakimkolwiek innym porównywalnym instytutu kształcenia na odległość w Niemczech. Studenci pochodzą z całego Niemczech, niemieckojęzycznych krajów sąsiednich, ale także z zagranicy, na przykład podczas pobytu za granicą w Chinach, Indiach i USA.

Kontynuując z wysokim wskaźnikiem sukcesu

Ponad 80% uczestników w nauce DISC dystansach ten zakończył się pomyślnie. W oparciu o wysoki wskaźnik sukcesu jest kombinacja profesjonalnie renomowanych dyrygentów studyjnych w odniesieniu do praktyki, dydaktycznie doskonałe przygotowane materiały szkoleniowe, online, seminaria i studiowania niezawodne wsparcie ze strony pracowników płyty.

Krótki profil TU Kaiserslautern

Kursy przyszłościowe, szkolenie praktyczne oraz nowoczesna infrastruktura, są to warunki, które powstają dla studentów na Uniwersytecie w Kaiserslautern. Jedynym techniczno-inżynieryjne zorientowane na uniwersytet w Nadrenii-Palatynacie zyskał znaczną renomę, ponieważ został założony w 1970 roku i korzystnie w porównaniu z siedzibą uczelnie techniczne nie bój.

Nagroda Uniwersytetu Kaiserslautern, które pojawiły się w październiku 2009 roku w ogólnopolskim konkursie „Doskonałość w nauczaniu” jako jeden z sześciu zwycięzców uniwersytetach, jest żywym dowodem na znaczenie nauczania na uniwersytecie.

W kampusie uczelni z około 12.500 studentów (z czego około 4000 uczniów kształcenie na odległość), jakie oferuje w dwunastu wydziałów na ponad 100 przyszłościową i praktyka zorientowanych kursy i gwarantowane przez jego opanowania rozmiarze bliskim kontakcie z profesorów i doskonałą opiekę sytuacji. Ponadto studenci korzystają z renomowanych ośrodków badawczych, w tym dwóch Instytutów Fraunhofera, do Instytutu Maxa Plancka, Niemieckiego Centrum Badań nad Sztuczną Inteligencją oraz Instytut materiałów kompozytowych, bezpośrednio na miejscu lub Znajdujemy się w pobliżu i współpracować w zakresie badań stosowanych ściśle z TU.

W styczniu 2010 roku, University of Kaiserslautern i instytucje IESE, ITWM, DFKI a ITA dwukrotny zwycięzca pięciu laureatów konkursu TOP klastra Federalnego Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych (BMBF) były.

Dwa ośrodki badawcze zostały ustalone w połowie 2008 roku na Uniwersytecie w Kaiserslautern, w celu dużego, skoordynowane projekty badawcze takie. skonfigurować jako specjalne obszary badawcze i skutecznie podnieść projektów w ramach krajowych i międzynarodowych środków wspierania doskonałości.

Lokalizacje

Kaiserslautern

Address
Technical University of Kaiserslautern
Distance & Independent Studies Center (DISC)
Postfach: 3049
67653 Kaiserslautern, Germany

Kaiserslautern, Nadrenia-Palatynat, Niemcy

Programy

Ta szkoła oferuje również: