Przeczytaj oficjalny opis

The University of Education, Freiburg (w języku niemieckim: Pädagogische Hochschule lub PH w skrócie) została założona w 1962 roku i uzyskał status uniwersytetu w 1971 roku. Jest to największy z sześciu uniwersytetów edukacji w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia, który jest znany w całych Niemczech za wysoką jakość swojej edukacji.

Istnieją obecnie 250 pracowników akademickich, a niektóre 5100 studentów na Uniwersytecie we Fryburgu Edukacji. Dzięki szerokiej gamie Bachelor i kursach mistrzowskich wraz z programami kształcenia nauczycieli, Uniwersytet oferuje doskonałe kwalifikacje pierwszego stopnia na poziomie badań naukowych opartych na dalszą edukację i uzupełnione przez duży udział profesjonalnie towarzyszy modułów praktycznych i aplikacji opartych. Zmiana z State Examination do struktury bolońskiej oznacza, że ​​Akademia Wychowania obecnie pracuje w ścisłej współpracy z Albert Ludwigs University Freiburg. Nowa Freiburg zaawansowane Centrum Edukacji (FACE) stanowi forum dla wspólnej pracy w Edukacji Nauczycieli i jest centralnym punktem dla wszystkich kluczowych graczy. FACE łączy kształcenia nauczycieli, praktyka i doskonalenia zawodowego, badań edukacyjnych i zapewnienie jakości. Kampus Internecie twarzy zapewnia podmiotom do zawodu nauczycielskiego ze wszystkimi najważniejszymi informacjami, reform i możliwości wymiany myśli, a tym samym przestrzeń do rozwoju ich tożsamości zawodowej.

Współpraca ta oznacza, że ​​Akademia Wychowania obejmuje edukację nauczycieli na wszystkich poziomach: pierwszo-, drugo- 1 i wtórnej 2. Co więcej, często międzynarodowe / języków i matematyki uniwersytetu / naturalny profil naukowy służy jako czynnik decydujący o wyborze Uniwersytet Freiburg.

Główne obszary tematyczne akademickich

kursy międzykulturowe i transgraniczne badania z naciskiem na Europę

Ten obszar ostrości obejmuje szeroką gamę kursów licencjackich i magisterskich, a także wybitnych projektów badawczych, które w pełni i systematycznie wykorzystują przewagi lokalizacyjnej Fryburga.

Nacisk na matematyce / nauki przyrodnicze w badaniach i nauczaniu

Ten obszar ostrości obejmuje szeroką gamę kursów, jak również wiele interesujących projektów badawczych prowadzonych przez Uniwersytet. Ponadto, różne chemii, fizyki, geografii i matematyki "laboratoria do nauki" przygotowanie studentów odpowiednio do zadań, ich przyszłość (praktyczne i eksperymentalnych). Tutaj też teoria i praktyka są ściśle powiązane: eksperymenty w zajęciach, na przykład jako część projektu NAWIlino dostarczenie studentom wgląd w codziennym życiu nauczyciela. Zaangażowanie w aktualnych projektach badawczych zapewnia wrażenie co to znaczy uczyć się poprzez odkrycie: na przykład mascil projekt UE (Badawczo i odkrycia oparte na zajęciach) lub projekt MATHElino (badania procesu uczenia przedszkola dzieci i uczniów szkół podstawowych ).

Inne cechy Uniwersytetu we Fryburgu

Ukierunkowane promowanie młodych naukowców

Różne programy doktoranckie i wiele innych (europejskich) projektów badawczych wspierać szeroką gamę młodych naukowców. Oprócz wspomnianego wyżej programu, te obejmują program badawczy "Nauka w społeczeństwie wiedzy", "Task-Based Learning and Teaching" i "Będąc w stanie wyjaśnić". W sumie, na Uniwersytecie działa ok. 90 projekty badawcze. To nadaje uniwersytetowi Freiburg Edukacji kluczową pozycję w Badenii-Wirtembergii w promowaniu młodych naukowców.

Ponad studia

Wreszcie, Uniwersytet oferuje równie ambitny i zróżnicowany kulturalne życie kampusu. Uniwersytet oferuje wiele możliwości dla działalności twórczej: chór, orkiestra, University big band, zajęcia sportowe, warsztaty literackie, grupy teatralne w języku niemieckim, angielskim i francuskim, a stacją radiową kampusu, żeby wymienić tylko kilka.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

University of Education Freiburg

E-LINGO jest w niepełnym wymiarze czasu dwuletnie podyplomowe mieszane-learning Mistrza program zmierzający do uzyskania kwalifikacji w nauczaniu języka angielskiego dla ... [+]

E-LINGO jest w niepełnym wymiarze czasu dwuletnie podyplomowe mieszane-learning Mistrza program zmierzający do uzyskania kwalifikacji w nauczaniu języka angielskiego dla młodych uczniów. E-LINGO magisterskich wyróżnienie daje również dostęp do kierunków studiów w kształceniu nauczycieli i badań na poziomie uniwersyteckim.

Co sprawia, że ​​E-LINGO wyjątkowy? E-LINGO jest ugruntowane magisterskich program, który z powodzeniem wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego dla młodych uczących się przez ponad dekadę. To otrzymała znakomite recenzje i został wykorzystany jako model dla innych blended-learning nauczyciela kwalifikacji.

Uznaje swoje doświadczenia zawodowe ... [-]

Niemcy Freiburg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku