University of Bayreuth

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Bayreuth

University of Bayreuth to dynamiczny, zorientowany na badania uniwersytet kampusowy. Założony w 1975 r. Jako jeden z pierwszych uniwersytetów w Niemczech z interdyscyplinarną misją założycielską, jest obecnie uważany za pioniera innowacyjnych badań i nauczania. Dzięki sile głównych obszarów tematycznych i strategicznie wybranych obszarów tematycznych uniwersytet oferuje około 13 500 studentom z Niemiec i zagranicy idealne środowisko do nauki, ścisły nadzór oraz atrakcyjne, międzynarodowe programy studiów, które odbywają się w całości w języku angielskim.

University of Bayreuth jest uważany za jeden z najlepszych młodych uniwersytetów na świecie, o czym świadczy jego pozycja w światowym rankingu uniwersytetów Times Higher Education (THE) „poniżej 50”. University of Bayreuth ma imponującą sieć międzynarodową i odpowiada na zmiany społeczne i procesy za pomocą innowacji, które wciąż wyznaczają nowe standardy. Z tego powodu interdyscyplinarne myślenie nie ogranicza się do wspólnych działań prowadzonych na naszym wyjątkowym zielonym kampusie. Jest to również kluczowy element naszych wielu interdyscyplinarnych programów studiów. Obecnie około 13 500 studentów zapisało się na około 150 różnych programów studiów oferowanych przez siedem wydziałów uniwersytetu.

University of Bayreuth koncentruje się na badaniach interdyscyplinarnych i oferuje doskonałe możliwości dzięki nowoczesnym instytucjom badawczym i pierwszorzędnej infrastrukturze badawczej. University of Bayreuth jest szczęśliwie jednym z najpopularniejszych uniwersytetów niemieckich wśród zagranicznych badaczy i jest regularnie zaliczany do liderów rankingu Humboldta.

v

Od wielu lat jest międzynarodowym liderem w dziedzinie studiów afrykańskich; Bayreuth International Graduate School of African Studies (BIGSAS) jest częścią naszego klastra doskonałości „Africa Multiple”, finansowanego przez niemiecki federalny i stanowy goalt = "vernments. Badania nad wysokim ciśnieniem i wysoką temperaturą przeprowadzone w Baalt =" varian Research Institute of Experimental Geochemistry & Geophysics również zdobyło dobrą reputację na całym świecie. Badania nad polimerami w ramach Unialt = "przodują w rankingu finansowania opublikowanym przez Niemiecką Fundację Badawczą (DFG). Unialt = "versity of Bayreuth" ma ścisłą międzynarodową sieć strategicznie wybranych partnerstw unialt = "versity.

Unialt = "versity oferuje swoim studentom i badaczom nauczanie i badania enalt =" środowisko z dużą ilością miejsca na twórczość = ", tym samym pozycjonując się w obszarze napięcia między swobodą akademicką, postępem naukowym, orientacją w praktyce oraz społecznym i kulturowym odpowiedzialność.

Discoalt = "w swoim nowym domu z dala od domu. Zostań częścią społeczności Bayreuth. Do zobaczenia na kampusie lub w Internecie!"

Lokalizacje

Bayreuth

Universität Bayreuth

Address
University of Bayreuth
95440 Bayreuth
Germany

Bayreuth, Bawaria, Niemcy
Telefon
+49 921 550

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium