Przeczytaj oficjalny opis

Test Uniwersytet w Augsburgu została założona w 1970 roku i Isone nowoczesnych uniwersytetów Bawaria, z około 19.000 studentów oraz Pracownicy naukowi z około 1200Oferuje szeroki zakres programów akademickich w dziedzinie nauk przyrodniczych, biznesu, prawa, sztuki i humanistyki. W jego badań, Uniwersytet w Augsburgu łączy lokalne z globalnymi perspektywami skupiały się na pięciu obszarach tematycznych: Badania ponadnarodowe, Nauki o zdrowiu, Zarządzanie Zasobami, Inżynieria materiałowa i Informatyka stosowana, Ponadto badania najwyższego poziomu jest wykonywana we wszystkich dyscyplin reprezentowanych na uniwersytecie. Uniwersytet w Augsburgu położony jest na malowniczym terenie kampusu, na południe od miasta Augsburg, łatwo dotrzeć zarówno drogą lądową jak i środkami komunikacji miejskiej. Nie wahaj się skontaktować z nami - czekamy na Ciebie tutaj!

Studiuje i mieszka na terenie kampusu Uniwersytet w Augsburgu kampusu jest jednym z najbardziej sympatyczny miejsc do studiowania w Niemczech. Usytuowany w pobliżu centrum miasta Augsburg, kampus jest przestronny architektonicznie atrakcyjne, wkomponowana krajobrazowy park z jeziorem, fontanny i rzeźby współczesnych artystów.

Idealne warunki do studiowania Jeśli trwa to dłużej niż 15 minut, aby dostać się na uniwersytet od głównego dworca kolejowego lub Konigsplatz głównego dworca autobusowego i tramwajowego, to coś poszło nie tak gdzieś. Tramwaje pozostawić Konigsplatz co pięć minut i zatrzymują się w samym środku kampusu. Opłata rejestracyjna obejmuje uniwersytet "Semestr bilet", który daje studentom darmowe przejazdy środkami transportu publicznego w Augsburgu.

Życie w Augsburgu jest prawie tak tanie: nawet w urokliwym centrum miasta, czynsze są przystępne. Ponadto, istnieje ponad 2000 pokoi i apartamentów dostępnych w akademikach uniwersyteckich.

siedem wydziały Uniwersytet w Augsburgu zapewnia idealne warunki do ukończenia studiów pomyślnie iw rozsądnym czasie.

Siedem wydziały zostały ustalone, każdy o strategii długoterminowego rozwoju i przy wykorzystaniu najbardziej aktualnych możliwości rozbudowy: - Wydział Zarządzania i Ekonomii (założony 1970) - Wydział Prawa (założony w 1971) - Wydział Teologiczny (założony 1971 ) - Wydział Filozofii i Nauk Społecznych (założony 1972) - Wydział Filologiczno-Historyczny (założony 1972) - Wydział Matematyki i Nauk Przyrodniczych (założony 1981) i - Wydział Informatyki Stosowanej (założony 2003).

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

University of Augsburg

Program Master (mgr) w Inżynierii Materiałowej na Uniwersytecie w Augsburgu jest interdyscyplinarna nauka wolna program studiów łączący kilka aspektów fizyki, chemii oraz ... [+]

Materials Science Uniwersytetu w Augsburgu to interdyscyplinarna nauka wolna program studiów łączący kilka aspektów fizyki, chemii oraz metody charakteryzacji i obróbki materiałów. Program Master in Materials Science pogłębia wiedzę naukową poprzedniej edukacji. Ma on na celu zrozumienie właściwości materiałowe i interakcje między materiałami ze szczególnym uwzględnieniem badań aplikacji zorientowanych w dziedzinie nauki i technologii. W Augsburgu, kładziemy duży nacisk na nauki przyrodnicze (zamiast budowy maszyn), w inżynierii materiałowej, mającej na celu zapewnienie studentom dogłębne zrozumienie czynników chemicznych, fizycznych i funkcjonalnych materiałów.... [-]

Niemcy Augsburg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku