Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Zarządzania Stosowanej oferuje idealne warunki, aby rozwijać swoje osobiste,, metodyczne i kompetencje techniczne społecznych w bardzo wyjątkowy, całościowego profilu kompetencyjnego. Nasi wybitni programy studiów nie tylko zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku korporacyjnym, ale co ważniejsze, zwiększają swoje praktyczne umiejętności, aby odnieść sukces. Byłoby nam bardzo miło, aby pomóc w tworzeniu podstaw do osobistego sukcesu i wspierać Cię w rozwoju osobistego profilu. Widzimy siebie jako centrum "hands-on" kompetencji biznesowych Tworzymy i rozpowszechniać wiedzę o praktyczne znaczenie na poziomie akademickim. Nasi uczestnicy rozwijać ucząc się myśleć i działać w sposób przedsiębiorczości i doświadczyć radości kreatywności i innowacji. Ponadto, łączymy się z instrukcją działania kariery akademickiej, aby przygotować studentów do wybranych dziedzinach, i być liderami jutra. Nasi absolwenci są dobrze przygotowani, aby bezpośredni i zyskownego wykorzystania nabytej kompetencji zarówno dla siebie i organizacje, dla których pracują. Z naszych programów są w stanie osiągnąć swoje cele szybciej, lepiej, łatwiej i efektywniej. Popieramy rozwój osobisty naszych uczniów nie tylko poprzez zwiększenie wiedzy i kompetencji metodycznych tematu, ale także poprzez promowanie kompetencji osobistych i społecznych. Łączymy biznesu i nauki Dzięki naszej współpracy z firmami jesteśmy w stanie osiągnąć ciągły transfer wiedzy w obu kierunkach. Firmy i instytucje korzystają z naszej wiedzy eksperckiej, naszej mocy, innowacji, badań stosowanych i naszej. Wspieramy rozwój regionalnej poprzez badania i rozwój oraz bezpośredni transfer wiedzy i technologii. Nasze specjalne imprezy i seminaria zajmujące się stałej wymiany gospodarki i nauki pobudzać społeczność lokalną, podłączając je do większej globalnej społeczności wiedzy przez naszych międzynarodowych partnerstw i współpracy. Mamy wysoki profil w edukacji i badań Koncentrujemy się na kilku programach związanych z biznesem studiów i staramy się zaoferować najlepszą nauczania w tych dziedzinach. W określonych obszarach prowadzimy badania aplikacji zorientowanych i opracowanie rozwiązań dla problemów, z betonu praktyki zawodowej. Nasza aplikacja zorientowane badania koncentrują jest również istotnym elementem naszego nauczania i kształcenia, podkreślając związek między teorią a praktyką. Tworzymy programy z partnerskich uczelni i firm na całym świecie w celu wspierania i zachęcania do międzynarodowej wymiany studentów i wykładowców, w celu dostarczenia nowych możliwości wymiany kulturalnej w dziedzinie edukacji, badań i rozwoju zawodowego.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

University of Applied Management in Erding

Studenci zarabiają Europejskiej wspólnego Master of Education (M.Ed.) na University of Applied Management (Niemcy), szkolenia dla nauczycieli Rydze i edukacyjna Akademii ... [+]

European Master of Educational Management

Studenci zarabiają Europejskiej wspólnego Master of Education (M.Ed.) na University of Applied Management (Niemcy), szkolenia dla nauczycieli Rydze i edukacyjna Akademii Zarządzania (Łotwa) i prywatne University College of Education diecezji Linz ( Austria).

&nbsp

Program jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych w wysokiej jakości programów studiów w zakresie zarządzania edukacją na poziomie magisterskim.

&nbsp

Przygotowuje przyszłych liderów instytucji edukacyjnych do pracy w dziedzinie wczesnego dzieciństwa, średnich, zawodowych, dorosłych, kontynuację lub szkolnictwa wyższego i innych sektorów na poziomie krajowym lub międzynarodowym. Program oferuje połączenie praktycznej wiedzy, ramy koncepcyjne i state-of-the-art badań podkreślając globalne spojrzenie na zarządzaniu edukacją. ... [-]

Niemcy Dortmund Treuchtlingen
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku