University of Applied Management Studies in Mannheim

HdWM

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Badanie u HDWM Łączy w sobie wszystkie zalety poprzednich form studiów. Jego celem jest dostarczenie studentom idealnych warunków do udanych badań i erfogreichen pozycji zadania. to Uniwersytet Concept związane teorii i praktyce zarządzania nauczaniem w wyjątkowy sposób.

Wszystkie składniki sukcesu jako umieszczenie zawartości jakości nauki w odpowiednich odstępach czasu, ekspert wydziału, związku zawodowego i osobistego do praktyki i przystępnych czesnego, zobacz nowoczesnym budynku HDWM Mannheim ich platformy. profil Badania w pełnym wymiarze godzin na HDWM dzieli czas i ciśnienie do wykonywania odpowiednio dalej. 6 Semestr dalej. Czwarty Semestr jest staż, który jest wypełniony w jednym z przedsiębiorstw partnerskich uczelni.

Badanie łączy siłę szkolenia praktycznego, tak jak w podwójnej uniwersytetu, z wysokiej jakości materiałów edukacyjnych studium pełnym wymiarze czasu pracy na prywatnej uczelni oraz udział w innowacyjnych badań przyszłościowych.

Uczeń nie jest powiązany z firmą szkoleniową i jego dziedzinie działalności, ale zaangażowana głównie studia na HDWM. Ważnym aspektem studiowania na HDWM koncentruje się na spółkach, które aktywnie uczestniczących w nauczaniu i badaniach naukowych i zachęcenie uczniów zarówno zawodowo i finansowo. Zakładamy, odpowiedzialność społeczną, która daje młodym ludziom z potencjalnych możliwości w wyborze studiów miejscu.

Kursy okołobiznesowych i szkoleń wyprowadź interfejsy kwalifikacje na rynku pracy w przyszłości. działania sprzedażowe własnych strukturyzowanych Uniwersytetu przyciągnąć firmy partnerskiej, którzy są odpowiedzialni za administrację uniwersytetu i szerokie poparcie treści.

Badania Partnerem HDWM jest Mannheim Heinrich-Vetter, Instytut Pracy i Edukacji w Rhein-Neckar (HVFI) oraz Instytutu Badań Mannheim Pracy i Edukacji mbH (MAFAB). To badanie naszej uczelni z silnymi i zuverlässlichen partnerów.

Badanie modelu z perspektywy win-win Studium Zarządzania w HDWM oparciu o unikalny model badania z wynikami badania z podwójną łączy w sobie zalety studiów dziennych i zalety obu form studiów w programie studiów, które finansowane Zarz? dzanie wiązek. We współpracy z dobrze znanych dużych firm, aw szczególności małych i średnich przedsiębiorstw innowacyjnych, treść Badanie zostało specjalnie dostosowane do potrzeb rynku pracy w przyszłości.

Dzięki specjalnej koncepcji finansowania, co jest możliwe dzięki promocji firm partnerskich i Badenii-Wirtembergii, jest to sytuacja korzystna dla wszystkich zainteresowanych osób. Zainteresowani, którzy chcą studiować zarządzanie, nauczyć się różnych przedsięwzięć gospodarczych w trakcie studiów i położyć dopiero po semestrze, aby ich przyszły pracodawca znajdzie. Firmy z kolei wyciągnąć z puli uprawnionych uczniów przyszłych specjalistów i kadry juniorów, spełniając wymagania nowoczesnego zarządzania. Jakość gwarantuje prawo mix Studium Zarządzania wymaga wysokiej jakości nauczania i badań, które w połączeniu ze wsparciem z praktyki biznesowej zapewnia jakość kształcenia akademickiego z polepszającego środowiska:

Nauka jednostki z prędkością do 30 uczniów Osobisty asystent przez profesorów w stosunku maksymalnie 1:40 Pomoc techniczna i finansowa przez spółki HDWM Praktyczne angażując ekspertów i menedżerów z firm partnerskich Selektywne dobieranie uczniów i przyszłych pracodawców

student Przy wyborze naszych studentów, którzy chcą studiować zarządzanie, przywiązujemy wielką wagę do wysokiego korespondencji pomiędzy kwalifikacji kandydata oraz wymogów programu. To pozwala nam utrzymać niski wskaźnik przerywania. Ponadto, równych szans i różnorodności społecznej jest dla nas ważne. Proces składania wniosków zajmuje możliwie najlepszą równowagę pomiędzy wymaganiami studiów, z jednej strony, oraz cech osobowych i kompetencji z drugiej strony. Jest to idealne środowisko uczenia się w połączeniu z praktycznymi faz w spółce partnerskiej opracowuje indywidualny potencjał i wspierania skutecznej i efektywnej nauki. firmy partnerskie HDWM współpracuje wyłącznie z renomowanymi firmami, których sukces i jakości na rynku jest bezsporne. Życie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) stanowi podstawę trwałego sukcesu rynkowego z trwałego zobowiązania do indywidualnych potrzeb każdego pracownika, jak również ochrony i promocji zasobów naturalnych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Widzieć MA » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Master Of Arts Zarządzania Biznesowego Nauczane W Języku Niemieckim

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry October 2018 Niemcy Mannheim

Absolwenci studiów licencjackich / wewnątrz są uprawnieni z ekonomii wcześniejszej wiedzy na podstawie podejścia systemowego zorientowanych St. Gallen zarządzania prowadzić oddziały pomyślnie. Dowiesz się tego, zarówno "Zarządzanie People" jako "Zarządzanie Organizacjami" - w ten sposób budowania systemów zarządzania konieczne (organizacyjne, zarządzanie procesami, zarządzanie zmianą, itp ...) [+]

Absolwenci studiów licencjackich / wewnątrz są uprawnieni z ekonomii wcześniejszej wiedzy na podstawie podejścia systemowego zorientowanych St. Gallen zarządzania prowadzić oddziały pomyślnie. Dowiesz się tego, zarówno "Zarządzanie People" jako "Zarządzanie Organizacjami" - w ten sposób budowania systemów zarządzania konieczne (organizacyjne, zarządzanie procesami, zarządzanie zmianami, etc.). Tutaj uczniowie są w stanie wykonywać swoje kierunki z programów licencjackich w następujących czterech obszarach specjalizacji Masters kontynuował:

International Management Zarządzanie sprzedażą Zarządzanie personelem Zarządzanie IT.

Można użyć także specjalizacji w celu zwiększenia swoich umiejętności w nowych tematów. Dla wsparcia doradczego Ci kariera zespołu HDWM tu jest do Państwa dyspozycji.... [-]


Kontakt

HdWM

Adres University of Applied Management Studies in Mannheim, Neckarauer Straße 194-200
68163 Mannheim, Baden-Württemberg, Niemcy
Telefon +49 621 4907120