University of Bonn

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

130724_GroupphotoCommission.jpg

Zdjęcie dzięki uprzejmości Center for European Integration Studies (ZEI)

Misja ZEI

Centrum Studiów Integracji Europejskiej (ZEI) jest interdyscyplinarnym instytutem badawczym i podyplomowym Uniwersytetu Rheinischen-Friedrich-Wilhelms w Bonn.

Centrum Studiów Integracji Europejskiej (ZEI) oferuje studentom studiów podyplomowych anglojęzyczny tytuł magistra studiów europejskich z naciskiem na zarządzanie i regulację. Międzynarodowy wydział gwarantuje najwyższe standardy naukowe, różnorodne metody i perspektywy polityki, prawa i ekonomii. Praktyczni eksperci i wycieczki do centrów decyzyjnych polityki europejskiej wzmacniają międzynarodową atmosferę ZEI w Bonn. Stopień ZEI wspiera doskonałe wejście na europejski rynek pracy.

ZEI została założona w 1995 r. Na podstawie ustawy z Bonn i Berlina oraz na mocy decyzji Senatu Uniwersytetu w Bonn.

University of Bonn jest University of Bonn badawczym, który działa na arenie międzynarodowej, aktywnie poszukuje współpracy i wyznacza jasne priorytety tematyczne. Nasz profil akademicki jest nieustannie kształtowany przez międzynarodowe atuty. W nadchodzących latach University of Bonn zobowiązuje się do dalszej konsolidacji i wzmocnienia tego profilu. Zamierzamy to osiągnąć poprzez wybiórcze przedefiniowanie stanowisk profesorskich, gdy staną się one puste, realizując konsekwentną politykę mianowania i dalej opierając się na istniejących zachętach związanych z działalnością badawczą.

Posiadając prawie 200 lat tradycji, ponad 32 500 studentów i wyjątkową reputację zarówno w kraju, jak i za granicą, Bonn jest bez wątpienia jednym z wiodących uniwersytetów w Niemczech. Nasz uniwersytet znajduje się w cudownym mieście, w którym ludzie mogą żyć trochę lepiej ...

130723_DSC_02512.jpg

Zdjęcie dzięki uprzejmości Center for European Integration Studies (ZEI)

Tradycja i kierunek University of Bonn są w sposób naturalny determinowane przez wszystkich, którzy tworzą instytucję - tj. Tych, którzy nauczają, uczą się i badają tutaj. Wszyscy tacy ludzie odnoszą ogromne korzyści z naszego starannie opracowanego profilu instytucjonalnego:

  • Bonn jest uniwersytetem badawczym, który działa na poziomie międzynarodowym, ale dzięki temu stale utrzymujemy nasze wieloletnie tradycje
  • Współpracujemy z wieloma różnymi uniwersytetami i placówkami badawczymi na całym świecie
  • Opracowaliśmy unikalne metody nauczania i badań, które zdobyły uznanie i uznanie na całym świecie

131083_DSC_0165.JPG

Zdjęcie dzięki uprzejmości Center for European Integration Studies (ZEI)

131081_IMG_5104.jpg

Zdjęcie dzięki uprzejmości Center for European Integration Studies (ZEI)

Lokalizacje

Bonn

Address
Center for European Integration Studies (ZEI)
Genscherallee 3

53113 Bonn, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy